Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd 2019...........dokąd?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:56

Hej. Dołączę do wątku. Wyjazd do Davos na razie nie wyjdzie ale mamy oferty na taką klasyczną czterodniowkę w marcu :
Bad Kleinkirchheim
Kartitsch
Altenmarkt
Zell am See

Co byscie wybrali? Ewentualnie jakies inne propozycje. W/w osrdkach kwatera + skipas ~ 1100zl.

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka


  • 1

#42 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:24

SALT lAKE CITY


  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#43 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:45


SALT lAKE CITY
na 4 dni ??? :D jak już to na 4 tygodnie

 


mamy oferty na taką klasyczną czterodniowkę w marcu
początek czy koniec ?

Jeśli jeszcze nie byliście w żadnej z wymienionych to na początek

Zell am See


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#44 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 303 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:19

8 marca wyjazd. Zell am See to jedyne miejsce o ktorym cos slyszalem.
Stany na narty... moze się kiedyś uda ;-)

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka


  • 1

#45 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2073 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:11


jan koval, dnia 31 Sty 2019 - 18:24, napisał:


SALT lAKE CITY
na 4 dni ??? jak już to na 4 tygodnie

 

Moze jakis WZF w SLC w poczatku kwietnia 2020 w takim razie?

4 tygodnie to raczje w gre nie w wchodza - maks 10 dni :)


  • 0

#46 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 01 luty 2019 - 00:39

co to WZF?


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#47 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 01 luty 2019 - 05:37

co to WZF?

Wielki zlot forumowiczów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#48 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 01 luty 2019 - 08:20


Wielki zlot forumowiczów
ale to tylko gdy spotyka się conajmniej 3 forumowiczów, poniżej tej liczby mamy MZF a jeśli będą jakieś forumianki to będzie BWZF :metal-pogo:
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#49 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 14 grudzień 2019 - 10:24

Cześć, zdecydowałem się na konyynuację tego starego tematu by jasne było gdzie byłem do tej pory. Finalnie w 2019 wybrałem ISCHGL i byłem mega zadowolony.
Prośba zatem o sugestie gdzie byście śmignęli w 2020 znając moje preferencje bo wybór jest już naprawdę niewielki :( Jak pamiętacie nie lubię niskich aren w lasach...
  • 0

#50 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudzień 2019 - 11:59

Cervinia-Zermatt

A jak już musi być Tyrol, Pitztal. W tym ostatnim, polecam hotel Gletscherblick.
  • 0

#51 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 14 grudzień 2019 - 16:10

Cervinia wyglada fajnie ale celuję w Austrię. Sprawdzona i bliżej. W Pitztalu jeszcze faktycznie nie byłem. Spore możliwości tam są? Właściwie tylko lodowiec i Hochzeiger. Nie za mało? Są razem na skipassie oba ośrodki?
  • 1

#52 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 grudzień 2019 - 18:09

Mi się Pitzdolinowy lodowiec nie budzi. Jest dość na 3-4 dni na i poza trasą. Jest mało apre-ski i mniej "rodzinnie" porównując do wielu innych lodowców. Kto, co lubi. Jest tam też Rifflsee i Kaunertal. Wszystko opisane na stronie.
W Hichzeiger polecam hotel Alpen-Royal.
  • 1

#53 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 grudzień 2019 - 23:38

Cześć, zdecydowałem się na konyynuację tego starego tematu by jasne było gdzie byłem do tej pory. Finalnie w 2019 wybrałem ISCHGL i byłem mega zadowolony.
Prośba zatem o sugestie gdzie byście śmignęli w 2020 znając moje preferencje bo wybór jest już naprawdę niewielki :( Jak pamiętacie nie lubię niskich aren w lasach...

Cześć

Skoro już wszędzie byłeś to wal na księżyc. :)

Pozdrowienia


  • 2

#54 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 15 grudzień 2019 - 10:07

Mitek jak zwykle pomocny hah ;-)
  • 1

#55 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2019 - 10:29

A w Sölden byłeś? Bardzo dobry, choć trzeba trochę pouciekać ze zbyt zatłoczonych miejsc. Niedrogich kwater cała mas w odległości 15-20 km od samego Soelden. Pobliski Obergurgl jest w cenie karnetu, zapewne nietaniego. :) No i cały czas zostaje St. Anton, którego nie znam, ale który podobno jest równie bogaty i duży jak Ischgl. Ponoć bardziej freeride, ale i "zwykły" narciarz też ma gdzie pojeździć. Majka jest dobra w temacie St. Anton.


  • 1

#56 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 15 grudzień 2019 - 10:50

Andrzeju, dzięki. Tak w Soelden byłem (konkretnie Huben) i zaliczyłem Gurgle. Tak myślę, że chyba tylko St. Anton i Pitztal mi zostały z austriackich klimatów położonych w wyższych partiach..
  • 1

#57 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:16

Wszystko na to wskazuje, że Sylwestra z przyległościami spędzę w okolicach Kitzbuhel. Do 4 stycznia 2019. Może ktoś tam się wybiera tam w tym czasie?


  • 1

#58 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 grudzień 2019 - 23:34


na księżyc.
nie mają wody do zasilania armatek

 


St. Anton

to lepiej ta samy okolica ale od strony Arlbergu

gallery_10_368_43100.jpg

 

gallery_10_367_101734.jpg

 


Kitzbuhel. Do 4 stycznia 2019.
będę w Wipptal niedaleko Innsbrucku


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#59 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 16 grudzień 2019 - 07:58

to lepiej ta samy okolica ale od strony Arlbergu

Janek wie co lubię. Extra foty. celuję zatem w Arlberg choć pamietam, że jak szukałem kwater tam rok temu to było cholernie drogo w tej okolicy. Jakieś austriackie St. Moritz:) No i jeszcze zostaje Pitztal. Zobaczymy. W 2020 bez spiny. Już późno i mogę nic nie znaleźć.

na księżyc.

nie mają wody do zasilania armatek
 

St. Anton

to lepiej ta samy okolica ale od strony Arlbergu
gallery_10_368_43100.jpg
 
gallery_10_367_101734.jpg
 

Kitzbuhel. Do 4 stycznia 2019.

będę w Wipptal niedaleko Innsbrucku
.

  • 1

#60 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 grudzień 2019 - 09:20


że jak szukałem kwater tam rok temu to było cholernie drogo w tej okolicy.
a szukałeś   w Schröcken ?

bo w Lech i Zürs to faktycznie odbiło im z cenami

 

https://www.booking....changed=1&nflt=


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych