Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niech będzie rower 2018

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#81 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 880 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek

Napisano 28 wrzesień 2018 - 15:13

Cześć
Znowu jedziecie (zwłaszcza Jack :) ) slangiem o który nie mam pojęcia. Mnie interesuje tylko jedna funkcja: zaprojektowanie trasy i wgranie jej na urządzenie tak,żeby Cie prowadziło z mapą topograficzna w tle. Reszta jest zbędna. Rozumiem, że w podstawowej wersji strava mi ro zapewni w wysokim standardzie, jeżeli oczywiście mapy pozwolą.
Pozdrowienia

Nie wiem czy podstawowa wersja Stravy daje taką możliwość, bo nigdy z niej nie korzystałem, natomiast planowałem sobie trasę w aplikacji Komoot i mogę ją śmiało polecić. A i mapy terenu do łażenia po górach ma bardzo dobre.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#82 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 1091 postów
  • Narty:Fischer RC4 WC
  • Imię :Jacek
  • Ulubiony stok:Grands Montets

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:17

Mnie interesuje tylko jedna funkcja: zaprojektowanie trasy i wgranie jej na urządzenie tak,żeby Cie prowadziło z mapą topograficzna w tle. Reszta jest zbędna

Jakie to jest urzadzenie?

• 1
What we do during our working hours determines what we have;
what we do in our leisure hours determines what we are. -George Eastman

#83 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 2420 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 30 wrzesień 2018 - 04:47

moze jestem nieformowalny ale pieprze Strawa I tym podobne

wiem co czuje w nogach I to jest wazne…………..

• 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#84 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 880 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:39

Kuba tak publicznie o preferencjach? Duża rzecz :).

• 1

#85 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3006 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:51

Też nie używam Stravy, ale w moim wieku już niepotrzebna. :) Nawet nie tyle niepotrzebna, co inne są  potrzeby i preferencje człowieka zbliżającego się nieuchronnie do 7-ki z przodu. Dla mnie wystarczy Geo Tracker (trochę więcej niż dawne Google Maps) i Bike Computer, którego rzadko odpalam. Ale gdybym był w okolicach 40+ pewnie rajcowałaby mnie Strava. A Jacka wciąż niezmiennie podziwiam nie za Stravę czy amatorską jazdę wyczynową, ale za codzienne dojazdy do pracy. Ja też dojeżdżam codziennie, ale to jedynie 2.5 km w jedną stronę. :) W pracy mamy jednego takiego Jacka. Ponad 20 km dojazdu w jedna stronę. Wieliczka-Kraków i z powrotem. Mimo wszystko, na moim Holendrze przejechałem ok. 1500 km od maja tego roku. Do tego ok. 500 km na góralu.

• 2

#86 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 30 wrzesień 2018 - 15:39

Andrzeju, ja mam 40+ i nie rajcuje mnie strava czy inne tego typu tematy. Pracuje w IT od ponad 20 lat i możliwość jazdy na rowerze bez aplikacji,gpsa itp jest dla mnie najważniejsza. Ale rozumiem, że te zabawki mogą się podobać i być przydatne.

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

• 1

#87 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 880 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:38

Ja mam 50+ i używam Stravy bo lubię. Trasy, które codziennie pokonuję, mają oznaczone segmenty przez innych użytkowników Stravy i na bieżąco widzę jak moja wydolność kształtuje się na tle innych cyklistów, z podziałem na grupy wiekowe, płeć, wagę. Mam możliwość zaobserwowania czy robię progres, czy też moja wydolność spada, jakie osiągam maksymalne prędkości, jaka jest średnia tygodniowa i takie tam. Dla jednych to gadżet, dla mnie zapis interesujących mnie informacji do analizy.

• 2

#88 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1073 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 04 październik 2018 - 14:39

No jak juz przejechales sie tam gdzie kazdy szanujacy sie rowerzysta musi byc, to rozumie ze w lipcu widzimy sie na la Marmotte? :boogie:

Ps
Cholernie Ci zazdrosze tych gor. U mnie tylko pagorki. Ledwo sie czlowiek rozgrzeje to pagorek sie konczy...
3km w gore to juz nie lada wyczyn.

Za daleko do tej tak. Tu w okolicy mam jeszcze trche do podjechania. Ma to swoje plusy i minusy.

Ostatnio pojechałem przejechać się po płaskim. Tak dla odmiany. Też fajnie.

Załączone pliki

• 2

#89 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 1091 postów

Napisano 04 październik 2018 - 20:59

Ostatnio pojechałem przejechać się po płaskim. Tak dla odmiany. Też fajnie.

Rzeczywiscie "plaska" ta przejazdzka (1500m na 120km).

A ja dzis wybralem sie do ksiegarni, tak dla odmiany. I tez fajnie :boogie:

Załączony plik  Sagan1.jpg   126,06 KB   6 Ilość pobrań

Załączony plik  Sagan2.jpg   162,56 KB   6 Ilość pobrań

Użytkownik Jack edytował ten post 04 październik 2018 - 21:09

• 2

#90 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 880 postów

Napisano 07 październik 2018 - 15:11

Kusiliście no i skusiliście. Dziś była pierwsza setka w życiu, dotychczas robiłem maksymalne odcinki 50-60 km. https://www.relive.cc/view/188992664993fb17dacaf45e4af8a4b4d5e536f71a.png Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kordiankw edytował ten post 07 październik 2018 - 16:53

• 4

#91 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3006 postów

Napisano 07 październik 2018 - 21:41

Brawo Witku. Ja też coś dzisiaj miałem wspólnego z rowerem. :) https://photos.app.g...M9X8rQFFPyUgCY6

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 07 październik 2018 - 21:46

• 2

#92 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6369 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 październik 2018 - 07:32

Brawo Witku. Ja też coś dzisiaj miałem wspólnego z rowerem. :) https://photos.app.g...M9X8rQFFPyUgCY6

fajny kachlok

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#93 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 1091 postów

Napisano 24 październik 2018 - 12:04

Filmik kolegi z Chiltern Classic kolegi. Nudne to jak flaki z olejem, ale jak kos chce cierpiec to prosze bardzo:

• 1

#94 Mitek

Mitek

zwykły narciarz

• Użytkownik
  • 3114 postów
  • Imię :Mitek

Napisano 24 październik 2018 - 12:33

Cześć

No to wygrał czy przegrał z tym żółtym szczęściarzem? Czy w ogóle nie o to chodziło...;)

Pozdrowienia

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych