Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niech będzie rower 2018


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#81 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 30 wrzesień 2018 - 04:47

moze jestem nieformowalny ale pieprze Strawa I tym podobne

wiem co czuje w nogach I to jest wazne…………..


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#82 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:39

Kuba tak publicznie o preferencjach? Duża rzecz :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#83 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:51

Też nie używam Stravy, ale w moim wieku już niepotrzebna. :) Nawet nie tyle niepotrzebna, co inne są  potrzeby i preferencje człowieka zbliżającego się nieuchronnie do 7-ki z przodu. Dla mnie wystarczy Geo Tracker (trochę więcej niż dawne Google Maps) i Bike Computer, którego rzadko odpalam. Ale gdybym był w okolicach 40+ pewnie rajcowałaby mnie Strava. A Jacka wciąż niezmiennie podziwiam nie za Stravę czy amatorską jazdę wyczynową, ale za codzienne dojazdy do pracy. Ja też dojeżdżam codziennie, ale to jedynie 2.5 km w jedną stronę. :) W pracy mamy jednego takiego Jacka. Ponad 20 km dojazdu w jedna stronę. Wieliczka-Kraków i z powrotem. Mimo wszystko, na moim Holendrze przejechałem ok. 1500 km od maja tego roku. Do tego ok. 500 km na góralu.


  • 2

#84 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 30 wrzesień 2018 - 15:39

Andrzeju, ja mam 40+ i nie rajcuje mnie strava czy inne tego typu tematy. Pracuje w IT od ponad 20 lat i możliwość jazdy na rowerze bez aplikacji,gpsa itp jest dla mnie najważniejsza. Ale rozumiem, że te zabawki mogą się podobać i być przydatne.

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka


  • 1

#85 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:38

Ja mam 50+ i używam Stravy bo lubię. Trasy, które codziennie pokonuję, mają oznaczone segmenty przez innych użytkowników Stravy i na bieżąco widzę jak moja wydolność kształtuje się na tle innych cyklistów, z podziałem na grupy wiekowe, płeć, wagę. Mam możliwość zaobserwowania czy robię progres, czy też moja wydolność spada, jakie osiągam maksymalne prędkości, jaka jest średnia tygodniowa i takie tam. Dla jednych to gadżet, dla mnie zapis interesujących mnie informacji do analizy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#86 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 04 październik 2018 - 14:39

No jak juz przejechales sie tam gdzie kazdy szanujacy sie rowerzysta musi byc, to rozumie ze w lipcu widzimy sie na la Marmotte? :boogie:
 
Ps
Cholernie Ci zazdrosze tych gor. U mnie tylko pagorki. Ledwo sie czlowiek rozgrzeje to pagorek sie konczy...
3km w gore to juz nie lada wyczyn.

Za daleko do tej tak. Tu w okolicy mam jeszcze trche do podjechania. Ma to swoje plusy i minusy.

Ostatnio pojechałem przejechać się po płaskim. Tak dla odmiany. Też fajnie.

Załączone pliki


  • 3

#87 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 październik 2018 - 20:59

Ostatnio pojechałem przejechać się po płaskim. Tak dla odmiany. Też fajnie.

 

 

Rzeczywiscie "plaska" ta przejazdzka (1500m na 120km).

 

A ja dzis wybralem sie do ksiegarni, tak dla odmiany. I tez fajnie :boogie:

 

Załączony plik  Sagan1.jpg   126,06 KB   7 Ilość pobrań

 

Załączony plik  Sagan2.jpg   162,56 KB   7 Ilość pobrań


Użytkownik Jack edytował ten post 04 październik 2018 - 21:09

  • 3

#88 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 07 październik 2018 - 15:11

Kusiliście no i skusiliście. Dziś była pierwsza setka w życiu, dotychczas robiłem maksymalne odcinki 50-60 km. https://www.relive.cc/view/188992664993fb17dacaf45e4af8a4b4d5e536f71a.png Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kordiankw edytował ten post 07 październik 2018 - 16:53

  • 4

#89 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 październik 2018 - 21:41

Brawo Witku. Ja też coś dzisiaj miałem wspólnego z rowerem. :) https://photos.app.g...M9X8rQFFPyUgCY6


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 07 październik 2018 - 21:46

  • 2

#90 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 październik 2018 - 07:32

Brawo Witku. Ja też coś dzisiaj miałem wspólnego z rowerem. :) https://photos.app.g...M9X8rQFFPyUgCY6

fajny kachlok


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#91 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 październik 2018 - 12:04

Filmik kolegi z Chiltern Classic kolegi. Nudne to jak flaki z olejem, ale jak kos chce cierpiec to prosze bardzo:

 

 


  • 3

#92 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 24 październik 2018 - 12:33

Cześć

No to wygrał czy przegrał z tym żółtym szczęściarzem? Czy w ogóle nie o to chodziło...;)

Pozdrowienia


  • 0

#93 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 19 listopad 2018 - 21:13


Nudne to jak flaki z olejem

 

Jak chcesz cos nudnego zobaczyc to zapraszam. Wyszedlem z domu ostatnio i takie cos z tego wyszlo.

 

 

Pozdrawiam

Michal

 

 

ps we czwartek otwieraja. trzeba byc gotowym mimo wszystko LOL


  • 5

#94 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 listopad 2018 - 22:45

Zazdroszcze tych pustych drog. O reszcie nie wspomne... 


  • 2

#95 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 listopad 2018 - 13:13

 


Nudne to jak flaki z olejem

 

Jak chcesz cos nudnego zobaczyc to zapraszam. Wyszedlem z domu ostatnio i takie cos z tego wyszlo.

 

 

Pozdrawiam

Michal

 

 

ps we czwartek otwieraja. trzeba byc gotowym mimo wszystko LOL

 

Absolutnie podziwiam bo boje się zjazdów strasznie a niektóre łuki zdradzają niezłą prędkość. A ile czasu tam się podjeżdża i ile to km po jakich nachyleniach?

Sprawdziłem sobie. Czy to rzeczywiście około 6 km???
Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 20 listopad 2018 - 13:17

  • 1

#96 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2018 - 15:40

https://www.strava.c...egments/9894839


  • 2

#97 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 20 listopad 2018 - 16:13

Jack, moja trasa jest troche inna. Mi w dwie strony wychodzi 13.7km i 199m co zajmuje mi jakies 35minut ale jade troche inaczej. Nie umiem tego wkleic tak jak Ty, ale do tej trasy dochodze, dopiero przy polu golfowym i tam po drodze jest segment: ale generalnie to wlasnie taka trasa jak wkleiles. Realny zjazd bez pedalowania z 60km7h to jakies 3km.

 

dischmastrasse 2.9km +95m 3.2% i moj "rekord" to 8:34 co daje 207 miejsce na 803.

 

Najfajniej jedzie sie dalej ta droga na sam koniec doliny. Wtedy jest ok 12km/+450m podjazdu. 

To sa takie najbardziej ulubione trasy wszystkich w okolicy. W sumie to jedna, ale jezdzi sie albo do tego miejsca za Teufi albo do Dürrboden do konca. Rowny asfalt. Prawie nikt tam autem nie jezdzi bo droga jest do nikad.

 

 

Mitek Dzieki, z czasem sie czlowiek przyzwyczaja. Generalnie wole do gory jechac.


  • 1

#98 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 listopad 2018 - 16:44

Michal,

 

OK. juz Cie namierzylem i spojrzalem na ta trase :)

Zazdroszcze tych fajnych asfaltow.

 

U nas coraz gorzej z drogami a po Brexicie to nawet nie wiadomo czy nam zostanie jakis asfalt czy wszystko EU wezmie...


  • 2

#99 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 listopad 2018 - 22:58

Michal,

 

OK. juz Cie namierzylem i spojrzalem na ta trase :)

Zazdroszcze tych fajnych asfaltow.

 

U nas coraz gorzej z drogami a po Brexicie to nawet nie wiadomo czy nam zostanie jakis asfalt czy wszystko EU wezmie...

Cześć

Raczej chyba oddacie bo to Wasza decyzja nie EU.

Pozdro


  • 1

#100 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 listopad 2018 - 10:15


Raczej chyba oddacie bo to Wasza decyzja nie EU.

 

To cena jaka sie placi za suwerennosc...


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych