Skocz do zawartości


Zdjęcie

hmmmmm dziwny wyjazd


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 31 marzec 2018 - 01:27

tydzien temu "musialem" poleciec z powrotem do Utah

anestezjolodzy postanowiii mec konferencje, wiec odwolali moje opersacje  piatek, 23-go…..

moja sekretarka zadzownila do mnie……hmmmmm - strace troche, ale moze troche tez zyskam??

w sumie odwolalem poradnie w czwarte i …. w droge

pre_1522111743__img_6791.jpg

 

na lotnisku - snieg - dostalismy ok 30 cm sniegu

pre_1522111770__img_6792.jpg

 

Wyglada to ladnie.

ale w Detroit nie lapie polaczenia ze wzgledu na deicing

w zwiazku z tym, zamiast o 9:30 w Salt Lake City, jestem po dwunastej w nocy

w hotelu o 1 w nocy - czyli o 3 nad ranem mojego czasu

pre_1522111795__img_6793.jpg

 

Budze sie o 7- mej czasu miejscowego w czwartek

O 8 - mej jestem w samochodzie ( jeep Renegade - nie polecam nikomu)

leje w dolinie

pre_1522111818__img_6794.jpg

leje w drodze w gory…..

 

jade  do Alta

spedzam caly dzien na tym wyciagu (Supreme)

na dole wyciagu, mimo, ze jest to ok 2.5 km npm pada deszcz - na gorze - mokry snieg

w sumie - doskonala jazda , ale po 3 -ciej po poludniu wymiekam - jak idiota - zabralem soft shell zamiast goreTex...

pre_1522111641__fullsizerender4.jpg

 

 

pre_1522111843__img_6798.jpg

 

Catrine's bowl jest pusta - snieg wysoko w gorach jest silky.

 ale po 3-ciej juz odpuszczam….

 

Snieg sypie dalej

w Piatek wracam do Alta, przez noc nasypalo znowu

nie ma ludzi, jest za to duuuuuzo sniegu

pre_1522111870__img_6804.jpg

 

ok 12-tej przestaje sypac i mamy pelne slonce

pre_1522111890__img_6806.jpg

 

w sobote mam dylemat : dokad jechac …- mam zamiar jechac doSnowbasin albo Solitude

sprawdzam prognoze pogody….chyba w Snowbird bedzie najlepiej…...

 

pre_1522111695__img_6835.png

 

Wybralem Snowbird : skalda sie on z zasadniczo 3 czesci : front (tam gdzie Tram), Mineral Basin (czyli "backcountry") oraz Gad Valley

pre_1522111658__fullsizerender5.jpg

jak podjechalem na parking okazalo sie, ze jest prawie pelen (przed 9-ta) - juz chcialem sie zwijac,, ale skalkulowalem, ze zanim podjade gdzie indziej, strace czas - okazalo sie ze jest festyn spoonsorowany przez Subaru, wiec glowny tlum zostal na niskich wysokosciach. W gorze - nie za duzo ludzi - podpodciagalem sie na Little Cloud - pod wyciagiem dluga sciana tak do 30-33 stopni - gladki zmrozony snieg, wiec postanowilem troche "pocarvic" na moich Volkl Confession. Dalo sie, ale na lodzie nie za bardzo

 

pre_1522111908__img_6819.jpg

 

w drodze na GadZoom  widac slabs, ktore zeszly w nocy, a czesciowo zostaly "zachecone" ladunkami wybuchowymi...

pre_1522111924__img_6820.jpg

 

Kombinacja ciezkiego snieu, spadajacej temperatury, silnego wiatru i swiezego sniegu  tworzy baaaardzo niestabilne podloze…..

Ale wracam do Little Cloud: z gornej stacji  tego wyciagu widac wejscie do Mineral basin, ktory byl zamkniety przez ostatnie 2 dni ze wzgledu wlasnie na lawiny… Wyciagam sie chyba z 4-5 razy i nagle widze, ze otwieraja Basin

pre_1522112020__img_6822.jpg

 

 

pre_1522112056__img_6824.jpg

 

 

zanim sepy sie zlecialy,  robie 5 zjazdow w zupelnie dziewiczym sniegu……….

 

pozniej juz  katana - tlum sie zwalil, bo "wszyscy" sie dowiedzieli, ze Basin jest otwarty….

 

Wiec  po  5 zjezdzie wale znowu na Little Cloud….

pre_1522112196__img_6838.png

 

 

Zjezdzam  pod wyciagiem, bo mam nadzieje, ze w koncu tez otworza Road to Provo - to jest ten dlugi trawers w prawo, widoczny na tym zdjeciu - ten teren dostepny z Provo, tez byl zamkniety przez 2 dni. A trawes ten otwiera dostep do doskonalych zlebow i otwartych przesztrzeni nietknietego sniegu….

 

I…….po drugim wciagnieciu takze provo zostaje otwarte!!!!!!!

znowu 5-6 zjazdow w niesamowitcyh warunkach……strome zleby z glebokim puchem, dalej lawiniska, oraz czasami tez  polacie lodu (swiezy snieg nie dal rady utrzymac sie na zmarznietej od czwartku skorupie..)

 

Wiec…cala sobota pelna przyjemnych niespodzianek...

pre_1522112077__img_6826.jpg

 

PO udanym zakonczeniu jazdy, zjezdzam na parking. przystaje obok Subaru Outback ze Ski Patrol. odppinam wiazania, nachylam sie i widze  cos jakby odbicie psa  na blotniku…odwracam sie w prawo a psa nie ma - okazuje sie, ze ktos genialnie wkomponowal te obrazy w lakier!! efekt niesamowity!!

 

pre_1522112178__img_6829.jpg

 

wkoncu laduje w domu w niedziele.

swietny wyjazd , ne za bardzo zaplanowany, ale doskonaly!!!

 

 

chyba 3 najbardziej roznorodnie dnie na sniegu  EVER

 

.


  • 6
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#2 malin

malin
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Podhale
  • Narty:K 2 Superburnin
  • Imię :Dorota

Napisano 31 marzec 2018 - 16:49

To i u Was anestezjolodzy wycinają takie numery Ale dzięki nim miałeś świetny wyjazd
  • 1

"Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło."

Mark Twain


#3 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 marzec 2018 - 21:34


jade do Alta


Wybralem Snowbird

 

jaka odległość dzieli te 2 ośrodki ? 


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#4 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 01 kwiecień 2018 - 00:07

dziekuje za uporzadkowanie

dzieli je w zasadzie jedna mila tzn dolna baza Alta jest mile powyzej gornej bazy SB

 

na gorze jest polaczenie miedzy tymi osrodkami..


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#5 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 01 kwiecień 2018 - 18:23

Zawsze intrygowaly mnie te "Wasze" wysokosci, zleby, opady, ale nigdy sie temu nie przyjrzalem. Dzis zrobilismy z Wojtkiem kilka miejscowych tandetnych zlebow, po slabym miejscowym opadzie 10-15cm. Na zdjeciach ten opad wyglada jak "amerykanskie" 30cm ;) Postanowilem przyjrzec sie tej mapce glebiej. Sorry Kuba, ale nie ma sie czym tak jarac. Jasne w sesie organizacji osrodka tak. Choc mysle, ze juz za chwile w Europie beda tak samo zorganizowane miejsca. W malej skali mamy to na Pischa, tylko nikt nie nazywa kazdego zlebu z osobna i nie nadej mu trudnosci. Ratrak jezdzi tylko jedna sciezka. Ludzi coraz wiecej.

No w kazdym razie wysokosc, niby 3353mnpm u gory, sporo, ale dol na 2472. Nie ma nawet kilometra w pionie. Nizsza stacja Gate? na 2999 to w sumie tylko 500m. Czyli te zleby za "chiny ludowe" nie maja 1km jak to kiedys pisales. Inaczej mowiac, nie zazdroszcze juz tak bardzo ;) Nasze maja co prawda tylko po 300m ale za to jeszcze kilka razy w tym sezonie sobie przez nie pojezdzimy :)

 

Poza tym fajowa wycieczka i przyznam szczerze, ze im wiecej tego wklejasz, im wiecej ja na to patrze, tym bardziej chcialbym raz tam pojechac :) tylko ja jezdzic nie umiem :(

 

Moze kiedys stane po ta wize jak juz bede mogl miec urlop zima, do zobaczenia.

 

 

Pozdrawiam

Michal


  • 2

#6 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 01 kwiecień 2018 - 20:25

Zawsze intrygowaly mnie te "Wasze" wysokosci, zleby, opady, ale nigdy sie temu nie przyjrzalem. Dzis zrobilismy z Wojtkiem kilka miejscowych tandetnych zlebow, po slabym miejscowym opadzie 10-15cm. Na zdjeciach ten opad wyglada jak "amerykanskie" 30cm ;) Postanowilem przyjrzec sie tej mapce glebiej. Sorry Kuba, ale nie ma sie czym tak jarac. Jasne w sesie organizacji osrodka tak. Choc mysle, ze juz za chwile w Europie beda tak samo zorganizowane miejsca. W malej skali mamy to na Pischa, tylko nikt nie nazywa kazdego zlebu z osobna i nie nadej mu trudnosci. Ratrak jezdzi tylko jedna sciezka. Ludzi coraz wiecej.

No w kazdym razie wysokosc, niby 3353mnpm u gory, sporo, ale dol na 2472. Nie ma nawet kilometra w pionie. Nizsza stacja Gate? na 2999 to w sumie tylko 500m. Czyli te zleby za "chiny ludowe" nie maja 1km jak to kiedys pisales. Inaczej mowiac, nie zazdroszcze juz tak bardzo ;) Nasze maja co prawda tylko po 300m ale za to jeszcze kilka razy w tym sezonie sobie przez nie pojezdzimy :)

 

Poza tym fajowa wycieczka i przyznam szczerze, ze im wiecej tego wklejasz, im wiecej ja na to patrze, tym bardziej chcialbym raz tam pojechac :) tylko ja jezdzic nie umiem :(

 

Moze kiedys stane po ta wize jak juz bede mogl miec urlop zima, do zobaczenia.

 

 

Pozdrawiam

Michal

wiesz to zalezy - pojedziesz do takiego Deer i tam wszystko, o czym sie na kazdym "forze" pisze - wyratrakowane, wypielegnowane itp itd.

to nie dla mnie --- lubie , gdy nie musze (to lenistwo) podchodzic poza osrodkiem, gdy w tym czasie sypie i w obrebie osrodka jest  tak jak …….off piste.

Chyba z 10 lat temu przewidywalem, ze "swiat narciarski" pojdzie wlasnie w strone freeride'owa  - taki madry bylem…...

nie wiem, jak proporcja ma sie w Europie, tutaj po prostu chyba jednak sa lepsze warunki sniegowe (chociaz ta zima w Europie wydaje sie byc doskonala), a poza tym wiadomo, gdzie ratraki nie psuja sniegu….

 

ja po prostu  nie lubie osrodkow, ktore:

sa przyjazne  dla rodzin

maja dobre jedzenie na stoku

duzo restauracji z widokiem na trasy

doskonale przygotowane trasy

itp itd - z tego co pisales - Pischa wyglada w alsnie na takie miejsce, gdzie tego wszystkiego nie ma... 

do do przewyzszen - to tak jak obszar danego osrodka - wole zjechac 100 m przewyzszenia w ciekawym terenie, niz sie wozic przez caly dzien po trasach jak w Zillerthal'u…..

Happy Easter


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#7 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 300 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 01 kwiecień 2018 - 21:04

37 lat temu, jako dziecko obejrzałem http://m.filmweb.pl/...ast-1977-235235 i do dzisiaj odczuwam niepokój, na myśl o nartach w Stanach ;-)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


  • 1

#8 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 14 kwiecień 2018 - 04:00

nie wspomnialem o innym doswiadczeniu - wypozyczylem small SUV - dali mi Jeep Renegate - to, zdaje mi sie, wytwor braterstwa Jepp'a I Fiat'a..... - najlepsza chyba muzyka w reklamie w wykonaniu X Abassadors.... dobry naped 4x4 - I na tym zalety sie koncza : slaby silnik, duze zuzycie benzyny, automat to nagle  robi downshifting a nagle upshifting.....mialem wersje Blackhawk czylispecjalna - nic specjalnego tam nie widzialem....

nie polecam


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#9 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 02 sierpień 2018 - 08:49

Janek jak zawsze na nartach :-)  ja ich nie widziałem od 2 lat. Jan jak zdrówko ? co u Ciebie słychać? rodzinka zdrowa ?


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 sierpień 2018 - 11:54


ja ich nie widziałem od 2 lat
ale fajnie że o nas nie zapomniałeś
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 02 sierpień 2018 - 13:06

Rossi - swietnie, ze sie odezwales - ja nie zawsze na nartach......obecnie MTBK I siatkowka

tego lata nie  lece do Am Pld......


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#12 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 06 sierpień 2018 - 12:13

Jan ja mam jeszcze gorzej. Zero nart. Bylem na kontrakcie 7 miesięcy w Kerkrade i miałem stok cało roczny (Lindburg ) i 24 godziny na dobę 4 kilometry od domu - i co ? i nawet nie byłem raz :-(

Stok na hali największy w europie, super ceny !!!!  - mnie po prostu coś zablokowało do nart :-(

Rower tak - jak to w Holandii.

Pozdrowionka i miłego dnia :-)  


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#13 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 06 sierpień 2018 - 12:15

Jak zdrowie ? Jak rodzinka ? 


  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 06 sierpień 2018 - 13:41


Kerkrade i miałem stok cało roczny (Lindburg )
trzeba było napisać że jesteś w Kerkrade to byśmy zrobili mały nieformalny zlocik w hali
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 07 sierpień 2018 - 15:43

 


Kerkrade i miałem stok cało roczny (Lindburg )
trzeba było napisać że jesteś w Kerkrade to byśmy zrobili mały nieformalny zlocik w hali

 

 

Będąc w Holandii jakoś narty mnie nie ciągnęły :blush: .

Z tego co się dowiedziałem to największy stok w Europie z trasą FIS do slalomu i na dodatek 24 godzinki :-)

Potem byłem w Anglii a tam stoków nie widziałem.


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#16 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 14 sierpień 2018 - 02:09

nie mow, ze 2 lata wytrzymales bez nart…...

rodzina w porzadku - wlasnie wroclilismy ze Snowshoe, WV z wakacji - byl to moj pomysl wiec obawialem sie, ze cos nie zagra...a azagralo swietnie (glwonie pogoda bo ta tego lata I wiosny jest po prostu parszywa - stale leje albo pada)

Snowshoe ma genialny, jak na wschod, system traz do downhill mountainbiking…...

poza tym...brak internetu...

moja malzonka troche mi dala opierdol, bo w piatek przeleciala 360 stopni przez kierownice na skaly….

corki sa swietne, chcoiaz od czasu do czasu mam ochote ubic, zwlaszcza starsza, co uwaza, ze wszytsko wie lepiej - a tak niejest,bo ……..to ja wiem lepiej :) :) :)


  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#17 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 30 sierpień 2018 - 16:11

Jan wytrzymałem dwa i ten rok też nie pojadę :-( 


  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#18 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 04 wrzesień 2018 - 00:38

Tak postanowiles???


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych