Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty narciarskie Skifanatic W-wa


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 28 luty 2018 - 11:21

Jeżeli źle robię, to temat do wywalenia. Pojechałem i jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomierzony,wymierzony, dostałem trzy pary butów do przymierzenia. Wybrałem w końcu te najlepsze.
Wspaniały,rewelacyjny,profesjonalny sklep.... Przyjechałem specjalnie z Gdańska i się nie zawiodłem. Poświęcono mi 6 godz. przy doborze butów. Nie mogłem lepiej trafić. Załoga w pełni profesjonalna,doradztwo na najwyższym poziomie. Spasowali mi buty rewelacyjnie. Słuchajcie,jeśli ktoś szuka butów - tylko tam. Serdecznie,gorąco polecam
Aaaa, zapomniałem - zakupiłem Atomic Hawx 130 Prime

Użytkownik maxiklenczonu14 edytował ten post 28 luty 2018 - 11:24

  • 1
Dołączona grafika

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 01 marzec 2018 - 09:05


Jeżeli źle robię, to temat do wywalenia
jak będą Tobie pasowały to nic złago nie zrobiłeś :)

 

Możesz jeszcze dokładniej opisać jak wyglądał proces dobierania butów ?

 

Atomic Hawx 130 Prime

do dzisiaj używam pierwszego modelu Hawxa 120 z rocznika 08/09


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 03 marzec 2018 - 15:28

Postaram się to w miarę opisać. Dodam tylko, że do butów dokupiłem wkładki Sidas Custom Pro.

Wyciąga się wkładki Sidasa z buta i oddziela skorupę od botka wewnętrznego. Do jednego piecyka wkłada się skorupę a do drugiego botek. W międzyczasie do stóp ( tam gdzie jest ucisk) przymocowuje się takie gąbeczki a następnie zakładamy skarpetę. Kiedy skorupa i botek są już odpowiednio nagrzane, wyciąga się je z piecyka, szybko wkłada botek w skorupę, wkładkę sidasową no i na koniec pakuje się.... stopy.

Serwisant dociska klamry ( słabiej w miejscu, które rozciągamy a mocniej w pozostałych miejscach). Po tym manewrze musimy niestety stać praktycznie bez ruchu ok 10 min. To czas aby but się uformował. Po tym czasie musiałem wyjść na świeże powietrze na ok 10-15 min aby schłodzić skorupę. Po tym czasie ściągamy buty, zdejmujemy te gąbki i już bez nich znów zakładamy buty. No i powinno być ok. Tak przynajmniej jest u mnie. Dodam tylko, że but można formować kilkukrotnie (mowa o skorupie i botku wewnętrznym).

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale udało mi się wytłumaczyć cały proces :)


  • 1
Dołączona grafika

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 marzec 2018 - 21:28


Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale udało mi się wytłumaczyć cały proces
świetnie - czekam na relację z użytkowania na śniegu :narciarz: 
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych