Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie narty kupić? Powrót do nart po latach...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 marzec 2018 - 11:27


W sumie nie śpieszy mi się z zakupami,może trafię na jakieś przeceny fajne.

poczytaj w wolnej chwili:

http://www.kochamnar.../forum/30-buty/


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 mig

mig
  • Użytkownik
  • 876 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Ulubiony stok:bliski
  • Serwisant:w piwnicy
  • Pracownik:U siebie

Napisano 03 marzec 2018 - 14:04

Glowny problem to bedziesz miec z dzwiagniem tych nart przy swojej wadze, bo niektore rzeczywiscie waza sporo:)

Jak chcesz cos lekkiego, latwego to polecam elan delight dla kobiet.

 
To może być rozwiązanie. Ale moje propozycje również są względnie lekkie. :)

Fischer SC to lekkie narty..... przynajmniej w porównaniu do 'poważnych' slalomek.
  • 1

#23 Gość_artlub_*

Gość_artlub_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2019 - 07:58

W nartach zawsze dla mnie największym bólem były horrendalnie wysokie ceny sprzętu. Jeśli chcesz jeździć na porządnym sprzęcie to możesz na cały zestaw wydać nawet 10000 zł. Sam niedawno musiałem wymienić całe sprzęt, bo nie zauważyłem, że zalało mi trochę piwnice i przy okazji cały sprzęt narciarski i wszystko zapleśniało i skorodowało. W zeszłym sezonie żeby pojeździć musiałem wziąć pożyczkę. Całe szczęście udało się i sezon mogę zaliczyć do udanych :D Pierwszy back flip w życiu


Użytkownik J@n edytował ten post 19 lipiec 2019 - 08:02
- edit , link reklama

  • 0

#24 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 lipiec 2019 - 08:05

back flip

co to jest ?

 

 

nawet 10000 zł

przesada


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#25 kwik44

kwik44
  • Użytkownik
  • 218 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:50

Popieram Jana. Porządne to trzeba mieć buty. I tu, jak się nie znasz jak dobrać, idź do dobrego sklepu, żeby ci pomogli. I nie warto oszczędzać. Mnie kosztowały 1600. Z odbarczaniem. Syn dobrał od razu i 1300. W tym samym sklepie w Krakowie. Narty możesz kupić używane, powiedzmy 800, ale można taniej, kijki też nie problem. 2 lata temu kupiłem narty za 400. Ubrania też nie jakaś tragedia: ja za spodnie w styczniu dałem ~200, kurtkę ~300, kask niecałe 200. Nowe, ale zaszalałem, bo można taniej. Koszulka, getry, skarpety, krótkie niewymowne ;) niech będzie kolejne 200. Kilka lat wytrzymają. No ale nie mam pająka ani innej gadziny na ubraniach ;P

 

A tak na marginesie to jeszcze nie widziałem taniego hobby, może po za szachami, ale na tym się nie znam więc mogę się mylić ;P


Użytkownik kwik44 edytował ten post 19 lipiec 2019 - 14:51

  • 1

#26 pbent

pbent
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 grudzień 2019 - 09:23

Jeżdżę na nartach od stosunkowo niedawna. Jestem dosyć wysokim "zawodnikiem". Też właśnie szukam nart dla początkującego? Aktualnie opieram się na wypożyczanym sprzęcie, nie jest źle, ale kiedyś od znajomego miałem okazję pożyczyć narty, on ma trochę bardziej profesjonalne i różnica jest znacznie bardziej wyczuwalna. Myślicie, że jest sens kupować jakieś budżetowe? Czy lepiej dozbierać, poczekać i kupić coś bardziej profesjonalnego? Mam około 2 wypady po 1 tygodniu w ciągu roku na narty.


  • 1

#27 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 grudzień 2019 - 20:02


Czy lepiej dozbierać, poczekać i kupić coś bardziej profesjonalnego?
a wlasne buty masz ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 kamliL

kamliL
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 sierpień 2022 - 13:11

Cześć,

 

zastanów się nad wyborem czegoś co daaaalej będzie ci służyło przez kilka lat :) 

 

Do twojego wzrostu i umiejętności sprawdzi się narta o długości 155cm np. - elan speed magic. Wiele kobiet chwali je za precyzyjność i lekkość w prowadzeniu.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych