Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przygotować się do sezonu narciarskiego - video francuskie

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3013 postów

Napisano 12 luty 2018 - 12:12

Trochę po ptokach, bo sezonu już w pełni, ale przyda się na zaś. Czyli jakie ćwiczenia wykonywać by dobrze zacząć sezon? Przy okazji tłumaczenia kilku poprzednich video Morgana Petitniot znalazłem i to o przygotowaniu fizycznym do sezonu. Całkiem sympatyczne, pouczające i przydatne. Do tego szybkie i proste. Nawet moja żona zaczęła ćwiczyć wg wskazówek Morgana. I dlatego poświęciłem trochę czasu i dodałem polskie napisy. Morganowi towarzyszy Jean Marc, jak rozumiem dealer Ski-Mojo, patentu wspomagającego. MSZ do olania.

https://youtu.be/keljg8oskVU

• 1

#2 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 12 luty 2018 - 16:20

Podobaja mi sie jego filmy bo sa bez nadecia.

No, ale Ty Andrzeju to jednak wybral bys sie pojezdzic zamiast ciagle te filmy tlumaczyc i wydawac kase na poradniki tego goscia. Daleko z tego Krakowa to nie ma. I juz nie sciemniaj, ze to, ze tamto. Jak tak bardzo Ci sie jezdzic nie chce to Ci nawet kucze dam na kilka dni do jednej nory w Tatrach.

Pozdrawiam

Michal

• 1

#3 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 127 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 12 luty 2018 - 19:18

Wstyd się przyznać ale ja za pierwszym razem zrobiłem 2 pompki i miałem dość. Teraz po trzech tygodniach ćwiczeń robię rano i wieczorem po 15. I chcę dojść latem do 50 (przy okazji zmniejszając swoją wagę).   Fajne są filmy tego gościa, bo takie bez spinki. Przyjemnie się ogląda. Podziwiam Andrzej z francuski, ponieważ sam pracuję w francuskiej firmie i nie jestem wstanie chociaż trochę się zabrać za ten język. 

• 0

#4 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3013 postów

Napisano 12 luty 2018 - 20:24

No, ale Ty Andrzeju to jednak wybral bys sie pojezdzic zamiast ciagle te filmy tlumaczyc

Jadę, jadę. :) Cortina d'Ampezzo. Wyjazd w ten piątek.

Filmy tłumaczę bo... właściwie nie wiem dlaczego. Może dlatego, że mnie ten facet ujął. Właśnie taki bez napinki i "ęą". Mimo że Francuz. ;) Ale z Pirenejów, więc trochę góral.

Wstyd się przyznać ale ja za pierwszym razem zrobiłem 2 pompki i miałem dość.

Ja zaczynałem od 3 i miałem dość. Teraz codziennie robię 10, ale na więcej mnie nie stać. Tzn. dałbym radę, ale to już byłby sport ekstremalny. :) Francuskiego nauczyłem się przez przypadek, bo przyszło mi mieszkać i pracować we Francji przez kilka lat. Tępy by się nauczył. 

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 12 luty 2018 - 20:25

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych