Skocz do zawartości


Zdjęcie

Austria 2018...dokąd ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#41 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 30 październik 2017 - 15:44

No to jestem w dupie :-/
  • 0

#42 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 30 październik 2017 - 22:16

Cześć Jordan
Poszukaj stron internetowych Tourismusverband (TVB) w ośrodkach które Ciebie interesują. Zwykle to są te główne portale prezentujące ośrodki ale warto sprawdzić w stopce. Znajdź szukajkę suchen und buchen, wpisz parametry jakie Ciebie interesują i wyślij. Jak tak wyszukałem kiedyś nocleg w Lofer i Obertauern. Działało to w ten sposób że zapytanie że strony TVB wysyłane było bezpośrednio do hoteli i pensjonatów i jeśli ktoś był zainteresowany to odpisywał bezpośrednio do mnie. W ciągu 2-3 dni miałem w skrzynce po kilkanaście maili z ofertami.
Pozdrawiam
Wojtek
  • 0

#43 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 30 październik 2017 - 22:41

Dzieki Wojtku
  • 0

#44 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 02 listopad 2017 - 07:18

Cos tam mam na oku w Huben.
Tyle zeby nie bylo tak milo to jakis powalony jest w Oetztalu temat skipassow i jesli dobrze odczytuje to sa skipassy max 7mio dniowe lub iles tam dni jazdy do wykorzystania w pewnym okresie. W moim przypadku i wyjezdzie na 10dni bylby 10 dni jazdy do wykorzystania w ciagu 14 dni.
Tyle ze jest tam limit na skipassie ze w Soelden mozna jezdzic tylko 3 dni. Glupota totalna. Do tej pory gdziekolwiek jezdzilem to kupowalem superskipass 10dniowy obejmujacy wszystkie osrodki w dolinie i pozamiatane a tu jakies kombinacje. Kojarzycie jak tam jest istotnie w temacie skipassow?

Użytkownik JORDAN edytował ten post 02 listopad 2017 - 07:20

  • 0

#45 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopad 2017 - 11:12

Gdzie Ty chcesz tam na nartach jezdzic?

Patrzac na mape to w gre wchodzi Soelden i Obergurgl, ktore od tego roku wreszcie beda na jednym skipassie (no prawie).

Ceny jak najbardziej sa na 10 dni.

 

https://www.soelden....s-winter#winter

 

A Pitztal nadal nie polaczony z Soelden...


  • 0

#46 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 02 listopad 2017 - 11:24

Myslalem by oprocz Gurgli i Soelden odwiedzac np. Kuhtai i Hochoetz a tu chyba dupa. Nie ma wszystkich osrodkow w Oetztal na 1dnym skipassie chyba.
  • 0

#47 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 listopad 2017 - 13:54

Z tego co widze to czegos takieg nie ma.

Masz super skipass, ale w nim nie ma Gurgli a Soelden tylko na 3 dni (w 10 dniowym):

https://www.oetztal.com/super-ski-pass

 

Kombinuj i kupuj osobno... 


  • 0

#48 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 02 listopad 2017 - 14:32

Jak dla mnie rozwiazanie BEZNADZIEJNE!
Opcjonalnie sa tylko Gurgle laczone z Soelden prawda?

Użytkownik JORDAN edytował ten post 02 listopad 2017 - 14:40

  • 0

#49 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 listopad 2017 - 17:15


Opcjonalnie sa tylko Gurgle laczone z Soelden prawda?

to hotelu musisz szukać w miejscowości Zwieselstein to dokładnie w połowie drogi między tymi ośrodkami

 

znajomi nocowali w tym hotelu ale tylko ze śniadaniem

 

https://www.booking....;top_currency=1


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#50 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 02 listopad 2017 - 19:18

Dzieki Janku. Mam cos na oku w Huben. Troche dalej ale bez tragedii..
  • 1

#51 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 listopad 2017 - 22:18

Dzieki Janku. Mam cos na oku w Huben. Troche dalej ale bez tragedii..

będziesz miał bliżej na baseny termalne  :kraken:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#52 JORDAN

JORDAN
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 244 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Narty:Rossignol Zenith 6,5
  • Imię :Jacek

Napisano 03 listopad 2017 - 21:53

Heh no tak.
Na dniach klepię to Huben raczej. Czyli znając moje preferencje Oetztal powinien mi się spodobać nawet w wersji tylko Soelden i Gurgle?
  • 0

#53 Niki

Niki
  • Użytkownik
  • 125 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redestar Xti 176cm; Stockl Spirit Globe 170cm
  • Imię :Wiktor
  • Ulubiony stok:stromy

Napisano 03 listopad 2017 - 22:12

Gurgle są chyba the best w tym układzie. Mniej ludzi, trasy bardziej urozmaicone i klimatyczne. Soelden jest po prostu bardziej wypromowane. Ale lubi tam być dużo ludków, no i niekoniecznie przesadnie trzeźwych Niemców. 

                                                                                       Napisz jak było.

                                                                                            Pozdr. 


  • 2

#54 Beata.Z

Beata.Z
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Beata

Napisano 14 listopad 2017 - 14:08

też polecam Arabba


  • 0

#55 Kodomita

Kodomita
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 listopad 2017 - 14:20

Siema!

 

Nie zakładając innego wątku skorzystam z pytania autora i spytam się Was gdzie najfajniej polatać na deskach w A lub IT w drugiej połowie stycznia?

Byłem już w w wielu stacjach IT i kilku A...CH i F wykluczam bo nie lubię ostatnio dużo jeżdzić autem :alegosc:

 

Szukam stacji ok 100 km tras dla 3 jeżdzących dobrze narciarzy?

 

Pomożecie?


  • 1

#56 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 listopad 2017 - 15:12


nie lubię ostatnio dużo jeżdzić autem

a skąd jedziesz ? napisz proszę cośtrochęwięcej w profilu.

Blisko Polski to najlepiej będzie Jasna


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#57 Kodomita

Kodomita
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 listopad 2017 - 16:44

Jadę z mazowieckiego koło Wawy.Słowacja i Chopok to już nie to samo co kiedyś,poprostu drogo i ciasno.Szukam jakiejs miejscówki typu Lofer ,St Johann im Tirol?może Hochkar?Myślę żeby pojeżdzić a nie koniecznie stać w kolejkach.Nie bylem w Ischgl,ale tam to jak czytam nigdy nie jest pusto,no może przed Bożym Narodzeniem,ale wtedy nie mogę...Biorę pod uwagę chyba jakąś bliską A lub bliskie IT?


  • 1

#58 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 listopad 2017 - 09:39


bliską A lub bliskie IT?
byłem przed kilku laty na BN i Sylwestra w Hinterglemm i wcale nie było tłoczno
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#59 Beata.Z

Beata.Z
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Beata

Napisano 16 listopad 2017 - 12:32

Ja też byłam zadowolona z wyjazdu do Hinterglemm


  • 1

#60 Kodomita

Kodomita
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 listopad 2017 - 16:06

Byłem w SkiCircus,fajna stacja,ale nie wracam w miejsca w których już byłem.Mam na celowniku Flachau lub Katschberg?...wyjazd 20 stycznia 2018.Fajnie kameralnie jest w Lofer,St Johann im Tirol?


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych