Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plany na 2016/2017

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 2277 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 24 January 2017 - 01:28

e05b8a46842f1375483baf1c3abb8bce.jpg

Kiedy jedziesz na Aconcagua 6961 ?

Pierwsza polska wyprawa andyjska wytyczyła tam nową drogę w 1934 roku (Ostrowski, Osiecki, Narkiewicz-Jodko, Daszyński)

nawet jest tam Lodowiec Polaków

bylem w poblizu - nie polecam (Portillo)- sa lepsze miejsca w Am Ppld

• 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#42 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 790 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka, Szczyrk, Czarna Góra

Napisano 24 January 2017 - 01:45

Dołączona grafika

Kiedy jedziesz na Aconcagua 6961 ?
Pierwsza polska wyprawa andyjska wytyczyła tam nową drogę w 1934 roku (Ostrowski, Osiecki, Narkiewicz-Jodko, Daszyński)
nawet jest tam Lodowiec Polaków

bylem w poblizu - nie polecam (Portillo)- sa lepsze miejsca w Am Ppld

Chłopaki chyba dawno w kraju nie byliście :), albo nie macie dostępu do bieżących wiadomości :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#43 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2814 postów

Napisano 24 January 2017 - 13:05

Witku, zajrzałem sobie do wikipedii co to znaczy "Hasta la Vista". Mniej więcej "do zobaczenia", ale w samej Hiszpanii używają innego zwrotu. A "Hasta la Vista, baby" zrobiło karierę dzięki Terminatorowi 2 i Schwarceneggerowi. :)

• 2

#44 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5907 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 24 January 2017 - 14:03

znaczy "Hasta la Vista". Mniej więcej "do zobaczenia",
Tak właśnie myślałem Andrzeju - do zobaczenia Aconcaguo czyli Witek był albo będzie w tym rejonie świata, może niekoniecznie na nartach :)

a wracając do planów to nie dostałem urlopu od 6 lutego i prawdopodobnie nigdzie w lutym nie pojadę choć nadziei na  :na narty:  nie tracę.

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#45 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 2277 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 24 January 2017 - 14:15

ja tez szukam towarzystwa na luty ok 20-tego na 5 dni...

• 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#46 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5907 postów

Napisano 02 February 2017 - 21:03

Zillertal. Tak się składa, że jeszcze tam nie byłem. 4-11 luty.

hej Andrzeju

powodzenia na urlopie, czekam na zdjęcia, filmiki i relację online z pięknej Doliny Ziller

http://www.bergfex.f...tertux/webcams/

prognoza jest na powderalarm :thumbsup:

http://www.bergfex.f...ux/wetter/berg/

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#47 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2814 postów

Napisano 02 February 2017 - 22:16

hej Andrzeju
powodzenia na urlopie, czekam na zdjęcia, filmiki i relację online z pięknej Doliny Ziller

Dzięki Janie. Wyjazd w sobotę rano do Stumm. Prawie 900 km, 9h. Baterie aparatu i kamery podładowane. Pogoda zapowiada się niezła. Oby zdrowie dopisało.

• 1

#48 moris

moris
  • Użytkownik
  • 250 postów
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Imię :mówią o mnie "kat....."
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 05 February 2017 - 07:03

wołanie wyjechałem do Polski wracając z Paradiski. plan wykonany w 100%. pozdrawiam Mietek
  • 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........

#49 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5907 postów

Napisano 05 February 2017 - 19:11

do Polski wracając z Paradiski. plan wykonany w 100%.

no Mietku to już prawie brzmi jak RELACJA  :hysterical:

udało się  zjechać Bellecote i  Aig.Rouge na pełnych 2000 m deniwelacji ?

(ps. może jednak coś napiszesz nie zważając na komentarze zawistnych kolegów :czekam:  )

Rozumiem że wróciłeś cały i zdrowy ?  :)

• 1
Dołączona grafika

#50 moris

moris
  • Użytkownik
  • 250 postów
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Imię :mówią o mnie "kat....."
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 05 February 2017 - 21:18

tak, wróciłem cały i zdrowy :boogie:.

na Bellecote nie byłem - nie uśmiechało mi sie stać w kolejce pół godziny.

Zresztą zjazd byłby możliwy w sensowny sposób tylko do krzesełka Chalet de Bellecote, bo dalej w stronę Les Coches śniegu było jednak trochę za mało jak na tą trasę w wąwozie (derochoir) - szkoda nart i chyba zdrowia. Next Time.

Z lodowca w Les Arc zjechaliśmy z rodziną do samego dołu, a co ciekawe - najwięcej kamieni było na tej środkowej  - czerwonej części trasy  (Aiguille Ruge). Niżej w samym Vilaroger było już bez kamieni.

Największe zdziwienie wyjazdu to był piątek - ale o tym przy okazji możliwej relacji.....

Na razie nie mam ogarniętych zdjęć - wróciłem do domu koło południa, a po chwili miałem jeszcze kurs do Poronina i z powrotem....

Użytkownik moris edytował ten post 05 February 2017 - 21:19

• 2

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........

#51 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 94 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 05 February 2017 - 21:23

A ja wróciłem z jednodniówki z Bili, w Czechach. Widzę, że nie ma za wiele informaci z tego miejsca to może coś napisać w relacjach?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

• 2

#52 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5907 postów

Napisano 06 February 2017 - 08:46

może coś napisać w relacjach?
koniecznie :)
  • 1
Dołączona grafika

#53 nomo

nomo
  • Użytkownik
  • 94 postów
  • Narty:K2
  • Imię :Zbyszek
  • Ulubiony stok:Zieleniec

Napisano 06 February 2017 - 11:20

A zdjęcia można dodawać bezpośrednio z dysku,?

• 0

#54 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 790 postów
  • Narty:Elan SLX FIS
  • Imię :Witek
  • Ulubiony stok:Jaworzyna Krynicka, Szczyrk, Czarna Góra

Napisano 06 February 2017 - 11:50

A zdjęcia można dodawać bezpośrednio z dysku,?

Można.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0
„Kto ma wartości ciągle w gębie, ma je także w pobliskim nosie”

#55 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5907 postów

Napisano 06 February 2017 - 14:09

Można.

Załączony plik  IMG_4422.JPG   207.26 KB   5 Ilość pobrań

• 0
Dołączona grafika

#56 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2814 postów

Napisano 06 February 2017 - 17:53

A ja wróciłem z jednodniówki z Bili, w Czechach. Widzę, że nie ma za wiele informaci z tego miejsca to może coś napisać w relacjach?

Byłem tam ho, ho lat temu (gdzieś w połowie lat 90-tych) i dobrze wspominam. A teraz jestem po 2. dniach w Zillertal. Pogoda taka sobie. W pierwszym dniu nieźle, dziś, ciężko, bo widoczność marna. Ale ma być lepiej. Będzie relacja. :)

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 06 February 2017 - 17:55

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych