Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pożegnanie wakacji


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 sierpień 2016 - 18:09

Pożegnanie wakacji
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 3

#2 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 28 sierpień 2016 - 08:01

Pożegnanie wakacji

Cześć.

Lubię te miejsca-wydaje się że to okolice Szklarskiej.

Pozdrawiam.


  • 2

#3 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 sierpień 2016 - 08:31

Cześć.
Lubię te miejsca-wydaje się że to okolice Szklarskiej.
Pozdrawiam.

Trafiony, zatopiony.
Nie byłem tu jakieś 20 lat, na pewno wrócę zimą :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#4 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 sierpień 2016 - 18:07

Jeszcze parę fotek:
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 sierpień 2016 - 21:49

hej Witek - dzięki za przypomnienie tego pięknego zakątka naszej ojczyzny

 

dużo ludzi na szlakach, w Szklarskiej i Karpaczu ? 

 

ps. pozwoliłem sobie przenieść do działu relacje bez nart


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 sierpień 2016 - 05:08

Trochę ludzi jest, w większości emerytów niemieckich :) (oczywiście żartuje, chociaż sporo ich tu jest), ale w porównaniu do tego co się dzieje w Tatrach to tu są pustki :). Za to mnóstwo rowerzystów i warunki do jazdy na rowerze fantastyczne. Na następny wyjazd też zabiorę rowery.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kordiankw edytował ten post 29 sierpień 2016 - 05:30

  • 2

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:38

Cześć

Nie żegnaj się z wakacjami. Wakacje trwają cały czas.

Dawno nie byłem w Karkonoszach choć bardzo często odwiedzam Izery. Trzeba to zmienić.

Pozdrowienia


  • 2

#8 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:17

Witku, zabrzmiało sentymentalnie. A to przecież tylko przerwa... w wakacjach. Zresztą dla niektórych całe życie to jedne wakacje. :) Swoją drogą też się muszę kiedyś wybrać w Karkonosze. Ja przerwałem chwilowo, choć jeszcze mnie czeka we wrześniu wyjazd do Gruzji i Armenii. Może wrócę stamtąd. :) A na razie zobaczcie moją ostatnia wycieczkę rowerową. Zjazd do sklepu (po piwo), potem kilka km asfaltem i prawie 10 km podjazdu do mojej chałupy. https://goo.gl/photo...3w43ad94uecVmB7


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 30 sierpień 2016 - 19:19

  • 4

#9 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:34

Cześć

Masz piękny rower Andrzeju!! Bez żadnych jaj. Pewnie lepszy na zjazdach ale w takiej scenerii chyba nawet te 10 km nie jest zbyt upierdliwe.

Pozdrawiam serdecznie


Użytkownik Mitek edytował ten post 30 sierpień 2016 - 20:35

  • 1

#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:35


Masz piękny rower Andrzeju!! Bez żadnych jaj. Pewnie lepszy na zjazdach ale w takiej scenerii chyba nawet te 10 km nie jest zbyt upierdliwe.

 

Mitku, ten rower to budżetowy Decathlon RockRider 6.3, który kilka lat temu kosztował mnie jedynie 1700 zł. Trochę z nudów pochodziłem ostatnio po sklepach z rowerami. Full, który by mnie interesował kosztuje, po dużej obniżce, ok. 7000 zł. Ale chyba roweru nie zmienię, bo ten spisuje się całkiem dobrze i do tego mogę go zostawić bez większego strachu (mimo wszystko przypięty) tu i tam. Zdjęcie roweru zrobiłem z innego powodu. Kota, a ściśle naszej 20-letniej kotki. Chciałbym się tak starzeć jak ona. :) Krajobrazy na zjeździe są faktycznie obłędne. Przy ładnej pogodzie, a ostatnio była super, za każdym zjazdem nie mogę się opanować i muszę cyknąć zdjęcie. Nawet komórką.


  • 2

#11 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:15


Witku, zabrzmiało sentymentalnie

A nie miało być :), chociaż szkoda że już się kończą, tak przyjemnie jeździło się autem po stolycy ;).


  • 2

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 31 sierpień 2016 - 11:48

 

Mitku, ten rower to budżetowy Decathlon RockRider 6.3, który kilka lat temu kosztował mnie jedynie 1700 zł. Trochę z nudów pochodziłem ostatnio po sklepach z rowerami. Full, który by mnie interesował kosztuje, po dużej obniżce, ok. 7000 zł. Ale chyba roweru nie zmienię, bo ten spisuje się całkiem dobrze i do tego mogę go zostawić bez większego strachu (mimo wszystko przypięty) tu i tam. Zdjęcie roweru zrobiłem z innego powodu. Kota, a ściśle naszej 20-letniej kotki. Chciałbym się tak starzeć jak ona. :) Krajobrazy na zjeździe są faktycznie obłędne. Przy ładnej pogodzie, a ostatnio była super, za każdym zjazdem nie mogę się opanować i muszę cyknąć zdjęcie. Nawet komórką.

 

Cześć

Ja się na szczegółach technicznych nie znam ale podoba mi się wygięcie górnej części ramy i kolorystyka po prostu.

Kotka powoduje u mnie smutne skojarzenia niestety bo całe wakacje upłynęły u nas pod znakiem walki o życie naszego kotka a właściwie kotki o imieniu Hermann (z wiadomych powodów wcześniej było imię niż znana płeć kotka uratowanego przed standardową śmiercią w worku w Liwcu). W czerwcu okazało się, ze kotka ma raka. Załatwiliśmy operację, badania tkanek, leczenie itd... niestety nie udało się.... Hermanek miał 10 lat i był naprawdę wyjątkową kotką. Nigdy nie przejawiał agresywnych czy - podobno charakterystycznych dla kotów - złośliwych zachowań. Nigdy nie chodził własnymi drogami, umiał prosić i dziękować a gdy Ewka dawała mu świeżą wołowinę i mówiła żeby nie ruszał to czekał na pozwolenie by zacząć jeść.

Strasznie szkoda.

Ale rower masz bardzo ładny.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 31 sierpień 2016 - 11:48

  • 1

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:17

Wakacje trwają cały czas.
zgoda ale tylko w wypadku

większości emerytów

Faktycznie Karkonosze to takie trochę emeryckie góry, ostatni raz byłem tam właśnie z babcią i dziadkiem jak już byli na emeryturze, sam zapewne też nawcześnieśniej na emeryturze znajdę czas by tam pojechać


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:21


sam zapewne też najwcześniej na emeryturze znajdę czas by tam pojechać

Wybierz się wcześniej, warto :).


  • 1

#15 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:29

Wybierz się wcześniej, warto

od lat robię przymiarki do Rajdu Karkonoskiego- namawia mnie koleżanka, która w nim już wielokrotnie brała udział


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#16 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:24

A u mnie dopiero zbliża się koniec wakacji. Wyjeżdżam, a ściśle - wylatuję, do Gruzji i Armenii na 10 dni. 


  • 2

#17 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2061 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 wrzesień 2016 - 13:33

A u mnie dopiero zbliża się koniec wakacji. Wyjeżdżam, a ściśle - wylatuję, do Gruzji i Armenii na 10 dni. 

Powodzenia i udanego wypoczynku :).


  • 1

#18 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:58

A u mnie dopiero zbliża się koniec wakacji. Wyjeżdżam, a ściśle - wylatuję, do Gruzji i Armenii na 10 dni. 

To miłego urlopu i nie zapomnij Canona.

Lecicie z Katowic do Kutaisi  ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#19 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 wrzesień 2016 - 21:07


Lecicie z Katowic do Kutaisi  ?

 

Nie, z W-wy do Tbilisi. A do W-wy dojazd autobusem. Canona biorę oczywiście i kamerkę Sony też. :) Wycieczka nr 7 http://www.tourist-track.pl

 

Ale tak naprawdę jadę bez entuzjazmu. Tak wyszło. Żaden ze mnie podróżnik. Moje ukochane wakacje to ujeżdżanie rowerem po pięknych polskich zakamarkach: wybrzeże, suwalszczyzna, białowieża, roztocze, bory tucholskie. Również góry, ale trochę sił już brakuje. ;)


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 16 wrzesień 2016 - 21:21

  • 2

#20 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:55

 


Lecicie z Katowic do Kutaisi  ?

 

Nie, z W-wy do Tbilisi. A do W-wy dojazd autobusem. Canona biorę oczywiście i kamerkę Sony też. :) Wycieczka nr 7 http://www.tourist-track.pl

 

Ale tak naprawdę jadę bez entuzjazmu. Tak wyszło. Żaden ze mnie podróżnik. Moje ukochane wakacje to ujeżdżanie rowerem po pięknych polskich zakamarkach: wybrzeże, suwalszczyzna, białowieża, roztocze, bory tucholskie. Również góry, ale trochę sił już brakuje. ;)

 

Cześć.

Może czas na wspomaganie.Pewnego letniego poranka wybrałem się na rower.Kręciłem dość intensywnie a tu wyprzedza mnie babka na oko sporo po pięćdziesiątce.Trochę mi się zagotowało,ale siadłem nas kółko i starałem się nie odpuścić.Kobieta wyrażnie póbowała mnie zgubić.Po dłuższej jeżdzie doszło :rowerzysta: do rozmowy,przyznała że ma rower elektryczny czego nie byłem świadomy.

Była nawet lekko zdziwiona że nie odpadłem.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych