Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sölden - wiosenny raj dla narciarzy!

#skiholidayblog #Sölden

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 marta_ski

marta_ski
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Dynastar Active Pro Xpress
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:3 Doliny, Val Thorens Portette | Val di Sole, Groste | Pitztaler Gletscher
  • Właściciel:SkiHoliday Blog

Napisano 15 kwiecień 2016 - 10:53

Dzień dobry!

 

Tydzień temu wróciłam z austriackiego Solden - jestem pod wrażeniem - 148 killometrów świetnie przygotowanych tras, rewelacyjna infrastruktura, pogoda jak z bajki, zapierające dech widoki, wartościowe atrakcje na stokach (sieć Adrenaline Cup, "fotoradary" odpalane na skipass itp.)! Udało mi się też znaleźć świetne noclegi w samym Solden, tuż przy stoku. Zachęcam do przejrzenia materiałów, całą relację, ze zdjęciai, umieszczam cyklicznie na moim fanpage'u Skiholidayblog na Facebook'u oraz na samym blogu:

 

http://www.skiholida...ch/label/Solden

 

Po tej wyprawie Solden wskakuje do TOP 3 moich ulubionych kurortów. 
 

Polecam również hotel w którym mieszkaliśmy:) 

 

Pozdrawiam słonecznie!

Marta

 

 


  • 4

Zapraszam do odwiedzin bloga narciarskiego SkiHoliday www.skiholidayblog.pl


#2 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 kwiecień 2016 - 13:43

Marta, bardzo ladnie i tresciwie to robisz, tzn. opisujesz swoje narciarskie wypady. W Solden bylem ponad 10 lat temu, pewnie cos sie poprawilo od tego czasu, ale i wtedy bylo OK. Rozmaicie, trudno lub latwo - do wyboru. Podobno jedne z najbardziej urozmaicownych tras na lodowcach, ktore zazwyczaj sa plaskie i nudne. Tu, na szczescie, nic z tych rzeczy. Moze i one sa niebieskie, ale w takim konkretnym odcieniu. :) Tez wysoko stawiam Solden, ale w porownaniu z Ischgl i Cervina/Zermattem jest ciut gorzej. 


  • 2

#3 marta_ski

marta_ski
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Dynastar Active Pro Xpress
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:3 Doliny, Val Thorens Portette | Val di Sole, Groste | Pitztaler Gletscher
  • Właściciel:SkiHoliday Blog

Napisano 15 kwiecień 2016 - 14:57


Tez wysoko stawiam Solden, ale w porownaniu z Ischgl i Cervina/Zermattem jest ciut gorzej. 

 

Andrzej, dziękuję! A w Ischgl i Cervinie jeszcze nie byłam - wpisuję na listę obowiązkową!:)

 

M.


  • 2

Zapraszam do odwiedzin bloga narciarskiego SkiHoliday www.skiholidayblog.pl


#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 kwiecień 2016 - 16:04

ze zdjęciai

no to czekamy na zdjęcia
(polecam naszą forumową galerię)
 
http://www.kochamnarty.pl/gallery/
 
 
ciekaw jastem jak wyglądał dół czyli zjazd do wsi w ostatnim tygodniu marca
 
było tak ?
 
Dołączona grafika
 
czy lepiej ?
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
Dołączona grafika
 
?


 
 

na skipass

fajny skipass : 5 lodowców za  0 € ??? :russian: 
 
Dołączona grafika
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 kwiecień 2016 - 00:20

Dzień dobry!

Tydzień temu wróciłam z austriackiego Solden - jestem pod wrażeniem - 148 killometrów świetnie przygotowanych tras, rewelacyjna infrastruktura, pogoda jak z bajki, zapierające dech widoki, wartościowe atrakcje na stokach (sieć Adrenaline Cup, "fotoradary" odpalane na skipass itp.)! Udało mi się też znaleźć świetne noclegi w samym Solden, tuż przy stoku. Zachęcam do przejrzenia materiałów, całą relację, ze zdjęciai, umieszczam cyklicznie na moim fanpage'u Skiholidayblog na Facebook'u oraz na samym blogu:

Dziekuje za opis - jak zawitam do Eurpy , to miejsce bedzie starannie omijane...


  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#6 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2016 - 10:23

(polecam naszą forumową galerię)


Od pewnego czasu uzywam google photos, ktory wykupil, a nastepnie zamknal picasaweb. Poczatkowo sie nieco boczylem, ale teraz widze, ze google photos jest niezly i, niestety Janku, lepszy od innych internetowych galerii, nawet tej z KN. :) Mozesz wyslac dowolona ilosc zdjec w dowolnej rozdzielczosci. Dziala bardzo szybko (o ile ma sie jaki taki internet), mozna dokladac opisy: dla calej galerii i dla poszczegolnych zdjec. Wszystko sie zmieni, gdy google kaze sobie placic, ale poki co... Jako przyklad dodaje moje zdjecia z... Solden, ale z 2004 r. https://goo.gl/photo...Knzfzg7JWH4QL3A Jak ten czas leci.
  • 1

#7 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 kwiecień 2016 - 14:10


gdy google kaze sobie placic, ale poki co..

I powiedzmy że wsadzisz 100 tyś i chcąc nie chcąc  będziesz płacić?

W albumach picasa była ograniczona pojemność (jeśli się nie myle 10 GB) a powyżej także trzeba było płacić.

Twój albim fajny ale zdjęć nie da się otworzyć w max. rozdzielczości (przynajmniej ja nie potrafę albo wkleiłeś takie małe)

 

Andrzej a spróbuj wkleić pojedyńcze zdjęcie z Twojej galeri do relacji na forum,

ja próbowałem i niestety dostaję info

 Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.

 


to miejsce bedzie starannie omijane..

a to dlaczego, tam oprócz całego apres i innych zabaw dla ruskich turystów jest też sporo możliwości pozatrasowych


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#8 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 kwiecień 2016 - 14:52

na podstawie tej relacji - zawiera wszystko, czego nie lubie albo nie zauwazam - taki przewrotny juz jestem - te wszystkie zachwyty nad jedzeniem - po prostu nie dla mnie - dla mnie, red flags to:

 

1/ doskonale przygotowane trasy - znaczy, ze jest malo terenu nierozjezdzonego przez ratraki

2/ doskonale dla rodzin - tlumaczenie dla mnie: duzo ludzi, ktorzy jada w gory , bo tak wypada, albo zapokoic presje spoleczna na "bycie w gorach"

3/ swietne jedzenie - znaczy, ze innyvch walorow moz brakowac

4/ swietne apres-ski : wiele ludzi przyujezdza, zeby wypic i  sie "rozerwac"

 

takie sa moje tlumaczenia wybranych sloganow


  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#9 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2016 - 19:08

powiedzmy że wsadzisz 100 tyś i chcąc nie chcąc  będziesz płacić?


Taka grozba zawsze istnieje. Wtedy sie bede zastanawial. Ale patrzac na ewolucje cloudow (komputerowej chmury) jestem raczej spokojny, ze sie zmieszcze w darmowosci ze swoimi zdjeciami i innymi dokumentami (przenioslem sie do googla prawie ze wszystkim, nawet prezentacje robie w "chmurze"). Wlasnie jedna ze zmian zwiazana z wylaczeniem uslugi Picasaweb i zastapienie jej przez Google Photos jest nielimitowana ilosc miejsca.

Umieszczam zdjecia w rozmiarze 1600x1200. Moglbym w wiekszym (akurat te z Solden mialy 1600x1200 bo aparat stary), ale to wystarczy do podgladu nawet na duzym monitorze typu 21". Jesli chcesz powiekszyc klikasz na obrazek i pojawiaja sie w gornym prawym rogu ikonki. Jedna z nich zawiera + do powiekszenia. Do tego GP (Google Photos) daje kilka innych dodatkowych ficzerow. A poza tym, zdjecia z nart to tylko maly wycinek mojej zdjeciowej "produkcji". :)

Nie wiem jaka jest max. dopuszczalna rozdzielczosc na KN? Moze mniejsza niz 1600x1200 i stad Twoj komunikat. Ja w kazdej chwili moge pobrac zdjecie z galerii GP na komputer i potem wlozyc, po ew. redukcji, do KN. Zdjecia obrabiam prostym programem, ale zawsze w zanadrzu mam Fototszopa.
  • 1

#10 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 kwiecień 2016 - 19:37

na podstawie tej relacji - zawiera wszystko, czego nie lubie albo nie zauwazam - taki przewrotny juz jestem - te wszystkie zachwyty nad jedzeniem - po prostu nie dla mnie - dla mnie, red flags to:

 

1/ doskonale przygotowane trasy - znaczy, ze jest malo terenu nierozjezdzonego przez ratraki

2/ doskonale dla rodzin - tlumaczenie dla mnie: duzo ludzi, ktorzy jada w gory , bo tak wypada, albo zapokoic presje spoleczna na "bycie w gorach"

3/ swietne jedzenie - znaczy, ze innyvch walorow moz brakowac

4/ swietne apres-ski : wiele ludzi przyujezdza, zeby wypic i  sie "rozerwac"

 

takie sa moje tlumaczenia wybranych sloganow

Cześć

Takich relacji, blogów, stron i organizatorów wyjazdów jest teraz na pęczki. To zazwyczaj osoby o niewielkim narciarskim doświadczeniu i piszą dla sobie podobnych Kuba.

Pozdrowienia

PS

(W środę miałem przeszczepy metodą OATS, następnie będzie więzadło bez którego jeździłem ostatnie 20 lat. Pozostanie już tylko kapoplastyka lewego biodra i rok później (2020) możemy się umawiać na normalną jazdę - po Twojemu oczywiście.


  • 2

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 kwiecień 2016 - 19:59

W środę miałem przeszczepy metodą OATS, następnie będzie więzadło bez którego jeździłem ostatnie 20 lat. Pozostanie już tylko kapoplastyka lewego biodra

Powodzenia i szybkiego powrotu na narciarskie stoki życzę.

rok później (2020) możemy się umawiać na normalną jazdę - po Twojemu oczywiście.

to przyjazd Kuby w Alpy przesuwamy na 2020 ? :)

Moze mniejsza niz 1600x1200

jest znacznie większa , spróbuj wstawić jakiekolwiek zdjęcie z googla np to:
 
https://lh3.googleus...T=w1263-h947-no
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwiecień 2016 - 20:57

jest znacznie większa , spróbuj wstawić jakiekolwiek zdjęcie z googla np to:

Nie rozumiem tego zatem. Ale zawsze mozesz sciagnac na komputer (lub tablet :)) i stad wyslac na KN.

Takich relacji, blogów, stron i organizatorów wyjazdów jest teraz https://goo.gl/photo...zfzg7JWH4QL3Ana pęczki. To zazwyczaj osoby o niewielkim narciarskim doświadczeniu i piszą dla sobie podobnych Kuba.

Niepieknie Mitku. Lekcewazaco i arogancko napisane. Jestes Bogiem? :) Blog Marty znajduje jako co najmniej sympatyczny. Przebija z niego entuzjazm i swiezosc spojrzenia. Do tego wszystko jest w ladnej oprawie. Ze niekonicznie narciarstwo i tylko narciarstwo, ale takze sprawy okolonarciarskie, jak knajpy i inne rozrywki? I bardzo dobrze. Im starszy jestem tym bardziej je doceniam.

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 21:04

  • 7

#13 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 16 kwiecień 2016 - 21:06

PS

(W środę miałem przeszczepy metodą OATS, następnie będzie więzadło bez którego jeździłem ostatnie 20 lat. Pozostanie już tylko kapoplastyka lewego biodra i rok później (2020) możemy się umawiać na normalną jazdę - po Twojemu oczywiście.

 

 

Pamietaj - nie obciazaj kolana przez co najmniej 6 tyg, niezaleznie, co Ci mowia. poza tym na co najmniej 9 miesiecy (niezaleznie o dtego co Ci mowia) - absolutnie wylacz high impacts i przysiady

czemu Ci wiezadla nie zrobili "przy okazji"?

To i biodro  sie odzywa........

zycze.......cierpliwosci i dobrej rehab

 

 

 

jest znacznie większa , spróbuj wstawić jakiekolwiek zdjęcie z googla np to:

Nie rozumiem tego zatem. Ale zawsze mozesz sciagnac na komputer (lub tablet :)) i stad wyslac na KN.

? I bardzo dobrze. Im starszy jestem tym bardziej je doceniam.

 

a ja nie - co nie znaczy, ze nie uznaje "tysiaca odmian" narciarstwa...ha ha - z czego tylko moje jest to jedyne i prawdziwe :)  :D  :)  (sarkazm i autoironia,ale troche prawdy w tym jest)


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#14 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:14

!


Użytkownik bum edytował ten post 17 kwiecień 2016 - 07:21

  • 1

**********************************ŚNIEGU!


#15 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:19


Takich relacji, blogów, stron i organizatorów wyjazdów jest teraz na pęczki. To zazwyczaj osoby o niewielkim narciarskim doświadczeniu i piszą dla sobie podobnych Kuba.

Wybacz, ale przemawia przez Ciebie zaawansowana geriatria...

Dzięki takim wpisom jak Twój - niektórzy przestaną tutaj cokolwiek zamieszczać. Brawo TY!


  • 5

**********************************ŚNIEGU!


#16 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:25

 


Takich relacji, blogów, stron i organizatorów wyjazdów jest teraz na pęczki. To zazwyczaj osoby o niewielkim narciarskim doświadczeniu i piszą dla sobie podobnych Kuba.

Wybacz, ale przemawia przez Ciebie zaawansowana geriatria...

Dzięki takim wpisom jak Twój - niektórzy przestaną tutaj cokolwiek zamieszczać. Brawo TY!

 

Cześć

Taka jest prawda i koniec.

O zaawansowanej geriatrii rozmawiam tylko na stoku.

Pozdro


  • 0

#17 bum

bum
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Artur

Napisano 17 kwiecień 2016 - 12:17

 

 


Takich relacji, blogów, stron i organizatorów wyjazdów jest teraz na pęczki. To zazwyczaj osoby o niewielkim narciarskim doświadczeniu i piszą dla sobie podobnych Kuba.

Wybacz, ale przemawia przez Ciebie zaawansowana geriatria...

Dzięki takim wpisom jak Twój - niektórzy przestaną tutaj cokolwiek zamieszczać. Brawo TY!

 

Cześć

Taka jest prawda i koniec.

O zaawansowanej geriatrii rozmawiam tylko na stoku.

Pozdro

 

Nie mam nic przeciwko geriatrii, zwłaszcza na stoku. Ta jest godna podziwu. Jednak geriatria to coś więcej niż wydolność, stan wiązadeł, mięśni czy koordynacja sensoryczno - motoryczna. Zrzędzisz...

Młoda osoba gdzieś jedzie, coś przeżywa, jest zachwycona oraz znajduje czas i ochotę aby się tym TU podzielić...

Pewno nie zdajesz sobie z tego sprawy - ale Twój wpis  w wątku założonym przez Martę jest obraźliwy. Jak widać powyżej, nie tylko ja to dostrzegłem.

Nie wiem dla kogo Ty piszesz.  Dla sobie podobnych? Może tak. Chętnie zobaczę jak powinna wyglądać prawdziwa relacja osoby o wielkim doświadczeniu narciarskim. Zapodaj swoją.

Twe dogmaty "ex cathedra" o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy nie wnoszą niczego do tego tematu i sprowadzają autorkę do parteru. Staję więc po jej stronie. Marta - :thumbsup:.

Tyle. Załapiesz czy nie - Twoja brocha. Ja mogę z tym żyć.

:hi:


Użytkownik bum edytował ten post 17 kwiecień 2016 - 12:18

  • 8

**********************************ŚNIEGU!


#18 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 17 kwiecień 2016 - 12:53


Jestes Bogiem?

 

Mitek? Żart! Bóg jest tylko jeden. Jest (jak to Bóg) jedyny i niepowtarzalny, wszystko co robi, mówi, pisze, co posiada i gdzie bywa jest jedyne i niepowtarzalne, a cała reszta jest (skrótowo mówiąc) idiotyczna.

Bóg sprawia że:

 


niektórzy przestaną tutaj cokolwiek zamieszczać

 

ja jeszcze resztkami słabnącej woli usiłuję coś czasem wrzucić, ale przychodzi mi to z coraz większą trudnością, bo Bóg czuwa i może ku akceptacji ogółu wykpić, wyśmiać, wyszydzić


  • 4

#19 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 17 kwiecień 2016 - 14:38

Bogów jest dwóch :)

Też nie chce mi się dawać relacji.

Ale daję z czasem, bo zauważyłam, że są wartościowe dla mnie samej. Inaczej wielu rzeczy bym nie pamiętała. 


  • 3

#20 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 kwiecień 2016 - 15:51

Nie przesadzajcie z tym niepisaniem. Zawsze sie znajdzie ktos, ktoremu nasze pisanie, relacja z wyjazdu czy nasza opinia w tym czy innym, sie nie podoba, a nawet bardzo nie podoba. I maja prawo wyrazac wlasne zdane, a inni maja je prawo krytykowac. Nalezy tylko pietnowac obrazliwe, a zwlaszcza chamskie odzywki. Ani Mitek ani Koval takich nie stosuja, chyba ze w afekcie. :) Nie jest zle. Swoja droga trzeba brac poprawke na zachowanie niektorych, bo obu zaliczylbym do bardzo charakterystycznych typow. :) Zreszta kazdemu zdarzy sie napisac cos glupiego czy przesadnego.

 

A wracajac do adremu, mnie sie relacje Marty bardzo podobaja i chetnie je czytam. Przypuszczam, ze nie tylko mnie. Autentyczne, entuzjastyczne, swieze i bardzo ladnie podane.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 17 kwiecień 2016 - 15:52

  • 3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych