Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie umieszczac zdjecia i relacje,


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 13 marzec 2017 - 22:45

I bardzo dobrze.

Rozumiem że nie czytasz gazet i nie oglądasz wiadomości ani w TV ani w necie,
a jak spotykasz się ze znajomymi to rozmawiacie o pogodzie.
 
A tak przy okazji nelisowego bloga znalazłem coś fajnego,
myślę że autor nie będzie maiał zastrzeżeń że wklejam na KN
 
Cyt.:
Dotyczas myślałem, że największym fanem mojego bloga jest moja rodzina. No może miałem jeszcze parę typów (przede wszystkim Scarlett Johansson), ale nigdy, PRZENIGDY nie przypuszczałbym, że największym fanem mojego bloga, są Janusze z TPN! Wyobrażacie sobie moją minę, kiedy w leśniczówce TPN zostałem ukarany mandatem karnym w wysokości dwustu złotych, za… UWAGA… pogwałcenie Ustawy o Ochronie Przyrody?! Kiedy zapytałem, co takiego zrobiłem przeciwko przyrodzie – zaczęli mówić coś o cietrzewiach i głuszcach. Przysięgam! Wtedy – rok temu – pamiętam dobrze: nie było niebezpiecznie, wiedziałem co robię, byłem przygotowany, była zima, miałem sprzęt, było bardzo fajnie, nie naśmieciliśmy i nie hałasowaliśmy… Janusze nie mieli się do czego przyczepić, więc doszli do wniosku, że naruszyłem Ustawę o Ochronie Przyrody, nocując sobie w jamie śnieżnej zimą. I potem wydrukowali na kilkudziesięciu stronach papieru mojego bloga.
 
:hysterical:
Jan ale co to ma do rzeczy?Blogow nie czytam bo koncentruje sie na wlasnych przezyciach i doswiadczeniach.Czasem obejrze jakis filmik z czyjejs wyprawy bo interesuje mnie sposob montazu,ujecia itp.Relacji nie czytam bo i tak nie maja wplywu na wybor celow moich narciarskich wycieczek.
P.S.Ze znajomymi glownie o rowerach rozmawiamy no mamy bzika na ich punkcie.
  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#22 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 marzec 2017 - 08:25


Relacji nie czytam bo i tak nie maja wplywu na wybor celow moich narciarskich wycieczek.
w takim razie czym się kierujesz ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#23 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 14 marzec 2017 - 15:43

Relacji nie czytam bo i tak nie maja wplywu na wybor celow moich narciarskich wycieczek.

w takim razie czym się kierujesz ?
Szczerze szostym zmyslem.Przewaznie jest to decyzja dotyczaca danego kraju tzn. Decydujemy,ze za rok jedziemy do np.do Wloch.Sama miejscowka to juz drugorzedna sprawa,po przestudiowaniu mam tras i dostepnych kwater cel podrozy zostaje wyhrany.Nauczylem sie nie kierowac opiniami innych bo nic one pomagaja.Bylem z zachwalanych osrodkach i byla kicha i bulem w tych o gorszej reputacji i bylo super.Oczywiscie zdarzaja sie wpadki ale jak dostajesz cytryny to robisz lemoniade.

Użytkownik pytek45 edytował ten post 14 marzec 2017 - 15:44

  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#24 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marzec 2017 - 16:56

W przeciwieństwie do Pytka, ja lubię czytać, i oglądać, relacje innych. Ale nie w celu wyboru danej stacji. Jeśli już to po to, by porównać z moimi doznaniami, o ile byłem w danym miejscu. Ciekawi mnie jak inni odbierają to, co sam przeżyłem. A wybór? W zasadzie gdziekolwiek nie pojedziemy do jednej ze stacji alpejskich będzie dobrze pod warunkiem dostosowania wysokości do okresu wyjazdu. W kwietniu nie pojedziemy w średnie góry. Ale poza tym? Nie jestem żadnym narciarskim obieżyświatem, ale "zaliczyłem" kilkanaście różnych stacji, od małych do największych. Wszędzie mi było dobrze. :)

 

Np. nie wiem jeszcze gdzie pojadę w przyszłym sezonie i ile razy. Może to będzie Zillertal, bo go polubiłem, a nie do końca rozpoznałem, może któryś z włoskich ośrodków np. Alta Badia, a może jedna z wielkich stacji francuskich o ile przełamie niechęć do blokowisk i wymyślę sensowny sposób transportu. Jak się już na jakiś zdecyduje, albo zrobią to za mnie okoliczności, wtedy być może poczytam sobie relacje innych, np. Morisa jeśli to będzie Francja, ale tylko po to, by nabrać smaku, a nie wybierać.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 14 marzec 2017 - 18:32

  • 1






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych