Skocz do zawartości

Zdjęcie

Austria lub Francja od 16/03 lub 19/03 do świat i potem Francja od 02/04-09/04

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kszysiek87

kszysiek87
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Imię :krzysiek

Napisano 04 marzec 2016 - 10:43

2 opcje wyjazdu:
- Wyjazd 16go marca – pobyt do 19 marca w Alpach Austriackich (karnety + noclegi ok. 650zł), nastepnie wieczorem 19go przejazd do Alp Francuskich (karnety + noclegi ok. 800zł) jeździmy ciągle od 20go marca do 25 marca włącznie (6 dni jazdy) w Alpach Francuskich i wracamy. Zrzuta na benzyne.
- Druga opcja to ten sam wyjazd tylko, że bez Alp Austriackich … a wiec wyjazd 19go marca wczesnie rano, dojazd wieczorem i jazdy od niedzieli do piątku. Powrót 26go na święconkę.
Wyjazd jest prywatny. Są 2-3 miejsca do zajęcia.
Jak ktoś jest zdecydowany na wyjazd to proszę o kontakt.
Co do regionów to korzystam z ofert Snowtrexa. Na te terminy mają ciekawe oferty na Ga-pa i Superdevoulay…. Ale można też VAL THORENS we Francji (co osobiście bym preferował…cena może być jedynie trochu wieksza)

Albo z chęcia się dołącze jak ktos ma ciekawy wyjazd… ale nie grupowy…nie mam siły pić smile.png

Rownież od 2 kwietnia na tydzień szukam chętnych do auta lub z autem...najprawdopodobniej Val Thorens...lub coś innego po dogadaniu...ale Francja.

• 1

#2 moris

moris
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 04 marzec 2016 - 14:26

… ale nie grupowy…nie mam siły pić smile.png

Rownież od 2 kwietnia na tydzień szukam chętnych do auta lub z autem...najprawdopodobniej Val Thorens...lub coś innego po dogadaniu...ale Francja.

hehe.

Dlaczego uważasz, że wyjazd grupowy =picie? :blush:

ja zwsze jeżdżę grupowo, i nie ma nigdy z tym problemów.

Ludzie piją (ci co chcą), inni nie piją (bo nie chcą). Często jest też tak, że część jakiejś grupy pije, a częśc nie...

Pozdrawiam, będę po 19 marca w 3V - z rodziną, ale jak będziesz miał ochotę na pojeżdżenie choć chwilę razem, to daj znać - może sę jakoś uda spotkać choć na chwilę. (3V raczej znam dość dobrze...)

• 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 3109 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 15:19

Dlaczego uważasz, że wyjazd grupowy =picie?
ja zwsze jeżdżę grupowo, i nie ma nigdy z tym problemów.

Tez jakos nie zauwazylem. A jesli nawet to w sposob nieszkodliwy. Choc kolega, ktory jechal w zeszlym roku wlasnie do Francji uskarzal sie na autobusowe opilstwo. Podobno byla to grupa ginekologow. :)

• 1

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6734 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 07 marzec 2016 - 13:50

dołącze jak ktos ma ciekawy wyjazd… ale nie grupowy…nie mam siły pić
napisz może jak było w Schladming

http://www.kochamnar...61215-01012016/

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 DAN

DAN
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • Narty:Atomic, Fisher
  • Imię :Bogdan
  • Pracownik:naukowy
  • Instruktor:PZN, IVSI

Napisano 08 marzec 2016 - 21:37

Jestem zainteresowany dołączeniem do wyjazdu na narty do Francji od 2-9.04.2016. Teren obojętny. Oczywiście mogę zorganizować apartament w dowolnym ośrodku. Cena 4-osobowego np. PARADISKI (byłem tam 4 razy -425 km tras) to 290 -400 €. Rozwiązanie do dyskusji, najlepiej telefonicznie. Bogdan (502-034043)

• 0

#6 kszysiek87

kszysiek87
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 10:52

dołącze jak ktos ma ciekawy wyjazd… ale nie grupowy…nie mam siły pić
napisz może jak było w Schladming

http://www.kochamnar...61215-01012016/

Schladming:)....hahha:)

Dojechalismy...sniegu nie bylo.... noclegi slabe.... ogolnie nie ma co wspominac... najgorszy wyjazd w zyciu :)

Na sylwestra wrocilismy przed czasem do Polski...a dokladnie do Wroclawia:)

• 1

#7 kszysiek87

kszysiek87
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 10:53

Jestem zainteresowany dołączeniem do wyjazdu na narty do Francji od 2-9.04.2016. Teren obojętny. Oczywiście mogę zorganizować apartament w dowolnym ośrodku. Cena 4-osobowego np. PARADISKI (byłem tam 4 razy -425 km tras) to 290 -400 €. Rozwiązanie do dyskusji, najlepiej telefonicznie. Bogdan (502-034043)

Witam,

Odezwe sie w przeciagu kilku dni...

Krzysztof

• 0

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6734 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 marzec 2016 - 08:26

najgorszy wyjazd w zyciu
Relacja krótka ale treściwa :)  - dzięki

We Francji może być tylko lepiej - tam zawsze jest super.

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych