Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polczakowka, Chełm czy Kasina (wydzielone z "Dzieci na sznurku")


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KubaR

KubaR
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 19 luty 2016 - 19:40

Andrzej@

 

Ponieważ PW tu jakoś nie fungują to tu się zapytam: czy Ty jeszcze bywasz na takich stoczkach jak Polczakowka, Chełm czy Kasina?

 

Kuba


  • 1

#2 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2016 - 21:47

Andrzej@
 
Czy Ty jeszcze bywasz na takich stoczkach jak Polczakowka, Chełm czy Kasina?
 
Kuba


Niestety nie. Z roznych przyczyn, ale glownie z powodu braku warunkow. Pogodowo-snieznych lub domowych (inne zajecia). Ale obiecuje sobie powrot. W tym sezonie bedzie trudno, ale w przyszlym juz tak. Bede mial wiecej czasu, bo bede mniej pracowal. Ba, nawet sobie planuje calodniowe wyjazdy na Slowacje. A na Polczakowce musimy sie w koncu spotkac. :)
  • 1

#3 KubaR

KubaR
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 19 luty 2016 - 22:06

Trzymam za slowo � Na polczakowce bywam tez rzadko, tak na godzinę po pracy lub z Nusia. Ale da się spiknąć - na upartego w 15 minut jestem z buta. Ostatnio kilka razy bylem na Chelmie sluzbowo i jestem dosc pozytywnie zaskoczony. Nie wiem czy mi nie przejdzie po tym weekendzie....

Kuba
  • 1

#4 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 luty 2016 - 20:38

Dodam jeszcze, skoro watek zostal wydzielony, kilka slow wyjasnien. Te trzy nazwy w tytule dotycza malych stacji narciarskich polozonych stosunkowo blisko Krakowa. Do Kasiny mam jedynie 60 km. Nieco dalej do Polczakowki, ok. 65 km. A najblizej jest do Chelmu, na ktorym BTW nigdy nie bylem. Jakies 40 km, tuz za Myslenicami. Tyle ze najgorzej tam ze sniegiem. Polczakowka jest najmniejsza z tych trzech, tylko orczyk, ale niezle sie nadaje na krotki wypadzik z dziecmi. Kuba, musze zdobyc namiar na owa dziewczyne, bo w przyszlym roku wybieram sie tam z wnuczkiem, ktorego trzeba przeszkolic. :)
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych