Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszoroczniak! Każda porada na wagę złota ;)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 luty 2016 - 12:22

Próbowałeś naśladować tego dynamicznego narciarza co jedzie w 43--47 sek ?


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 luty 2016 - 13:14

Próbowałeś naśladować tego dynamicznego narciarza co jedzie w 43--47 sek ?

Cześć

Też zwróciłem uwagę na tego wiatraka. Można wyciąć i wrzucić na YT jako niezły żart.

Pozdrowienia


  • 2

#23 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 luty 2016 - 13:24

Zamieniłem z tym Panem kilka słów i zjechaliśmy razem z 3-4 razy. Pokazał mi ćwiczenia na jedną zewnętrzną nogę. Ogólnie tamten Pan był po 60 roku życia, Jeździ od 28 lat na nartach, przychodzi z kilkoma rodzajami nart do różnych stylów i śniegu. Straszny popisywacz ;) ale ma czym :D Na stoku wychodziło z niego dziecko i było widać, że ma z tego ogromną radość.

Ogólnie bardzo miły, pomocny Pan ;)


Użytkownik Wardziu edytował ten post 10 luty 2016 - 13:25

  • 1

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 luty 2016 - 14:52

Cześć

Pan nie ma pojęcia o jeździe na nartach więc nie wiem czym się popisuje.

Możesz go wyprowadzić z błędu.

Pozdro


  • 3

#25 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 luty 2016 - 15:19

Mam pytanie. Dużo razy spotkałem się z osobami, które robiły dość specyficzny wyrzut rąk. W momencie zmiany kierunku jazdy.

Na szybko przykład https://www.youtube....oLTs92Q5M#t=132

Jest to zły nawyk? Tak się robi? Czy może jakaś pozostałość po jakiś starym stylu jazdy.

I jeszcze jedno pytanie. Po co ludzie biorą kijki pod pachę i robią z nich lotki jak w "sportowym golfie" ?

 

Próbowałeś naśladować tego dynamicznego narciarza co jedzie w 43--47 sek ?

 

Za wzór objąłem sobie tych dwóch Panów:

 

Możliwe, że jeżeli jutro spadnie trochę śniegu to gdzieś się wybierzemy, nagrałem wtedy kolejny materiał do komentowania ;)


  • 1

#26 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 luty 2016 - 17:15


Mam pytanie. Dużo razy spotkałem się z osobami, które robiły dość specyficzny wyrzut rąk. W momencie zmiany kierunku jazdy.

 

Dobry narciarz robi rozne dziwne rzeczy. Moze chca przesunac punkt ciezkosci do przodu nie obciazajac przodow nart goleniami (wtedy zaciesnia sie promien skretu)

 

 

 


Po co ludzie biorą kijki pod pachę i robią z nich lotki jak w "sportowym golfie" ?
 

 

Bo kijki w jezdzie karwingowej po rownej, niezbyt nachylonej trasie wrecz przeszkadzaja. Wystarczy bujac sie na krawedziach by skrecac. I w takich okolicznosciach czesto chowa sie kijki pod pachy. Nudna jazda. :)

 

Lukasz, chwalebne jest Twoje zainteresowanie, ale nic nie zastapi kilku lekcji z dobrym instruktorem. Namow mame na takie. Instruktor wytknie Ci bledy, pokaze co i jak cwiczyc. Potem pojezdzij kilka dni bez instruktora i znowu wez 1-2 lekcje. A za jakis czas ponownie. Tylko tak dobrze sie nauczysz jezdzic i co najwazniejsze, nie zakorzenia Ci sie bledy trudne do wyplenienia.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 10 luty 2016 - 17:18

  • 2

#27 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 11 luty 2016 - 09:50

Cześć

Taki ruch jest elementem mającym przypominać złożenie się zawodnika w czasie mijania tyczki w gigancie. Czyste pozerstwo i ewidentny błąd.

Kije pod pachy wkładamy tylko wtedy gdy chcemy przyjąć pozycje zjazdową.

Obaj Panowie czy też obie propozycje wzorów zawierają sporo błędów i dobrze sobie z tego zdawać sprawę ale na początek mogą być.

Pozdrowienia


  • 2

#28 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 luty 2016 - 21:59

Hej ;) Dzisiaj wybrałem się na narty. Starałem się przestać opierać ciężar na wewnętrznej i powoli uczę się wycinać łuki i tor opierając większość ciężaru na zewnętrznej. Powoli podnoszę sylwetkę z człowieka kuli :D do człowieka "wyprostowanego". Dzisiaj jedynym problemem był stok. Kiedy jechałem czułek się jakbym walił metalowym prętem o beton, taki był lód przykryty centymetrem śniegu.

Dziś pierwszy raz czułem jakbym "strzelał" z biodra. Uczucie towarzyszyło przy zmianie kierunku i narty. Tak powinno być, że pracuję biodrami, czy starać się unikać takiego efektu?

 

wSEOwRZ.png

 

4nWvKQM.jpg

 

 


Użytkownik Wardziu edytował ten post 11 luty 2016 - 22:22

  • 1

#29 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 11 luty 2016 - 22:17


Wardziu, dnia 06 Lut 2016 - 21:54, napisał:

Pan Jan
Łukasz - litości  tylko nie pan 

;) hihiiii -a nie mówiłam że tu na forum "stare wygi" (wiesz o co KAMAN ;p)


  • 3

#30 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 luty 2016 - 11:17


a nie mówiłam że tu na forum "stare wygi"
już powoli na wymarciu, jak ten pan 43 sekundy Łukaszowego filmiku.

dlatego potrzebujemy takich młodych entuzjastów jak Łukasz i Joanna :)

 

Wardziu - możesz spokojnie z Mamą planować wyjazd w większe góry,

bo mam wrażenie że na tych stoczkach zaczynasz się poprostu wozić


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#31 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 luty 2016 - 23:13

Hej ho!

Kolejny filmik, Mitek co mi powiesz ciekawego ;) ? Zmieniam się powoli w osobę jeżdżącą na nartach z człowieka kuli :D?

 

Dziś czułem jak mnie zewnętrzna prowadzi i jak narta wycina łuk, a nie moje obalenie się ciałem na bok.

 

BpG8aJE.jpg

 

 

2kjzQnD.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 12 luty 2016 - 23:24

  • 2

#32 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 luty 2016 - 14:07

Hej ho!

Kolejny filmik, Mitek co mi powiesz ciekawego ;) ? Zmieniam się powoli w osobę jeżdżącą na nartach z człowieka kuli :D?

 

Dziś czułem jak mnie zewnętrzna prowadzi i jak narta wycina łuk, a nie moje obalenie się ciałem na bok.

 

BpG8aJE.jpg

 

 

2kjzQnD.jpg

beda z Ciebie ludzie…...


  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#33 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 luty 2016 - 23:22

Chyba jest już coraz lepiej ;)

 

 

  dsFyzSA.jpg  

 

AgqENVg.jpg

 

 

Vlh3OXJ.png


Użytkownik Wardziu edytował ten post 20 luty 2016 - 23:35

  • 2

#34 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 21 luty 2016 - 11:27

Bardzo dobrze. Spróbuj teraz zmieniać rytm jazdy i promień skrętu. Jeden rozluźnić, następny zacieśnić itd jednocześnie kontrolując prędkość.
  • 3

#35 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 luty 2016 - 23:10


Chyba jest już coraz lepiej
następny filmik proszę na stromej i rozkopanej trasie :)
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#36 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 luty 2016 - 01:38

Bardzo dobrze. Spróbuj teraz zmieniać rytm jazdy i promień skrętu. Jeden rozluźnić, następny zacieśnić itd jednocześnie kontrolując prędkość.

Dzięki wielkie za dobre słowo. Jeżeli chodzi o rytm jazdy to jak na razie automatycznie to robię. Jestem leworęczny oraz lewonożny, więc zawszę jeden z łuków bardziej dociskam. Będę teraz pracował nad prawymi kończynami, jeżeli będzie jeszcze śnieg :D Ogólnie dziękuję wam za wszystkie porady od 08 lutego :D do większości starałem się stosować ;) Widzę progress, jak siadamy razem przed ekranem i oglądamy filmy i zdjęcia z wyjazdów. Mówię wtedy "to ja?" ;) no super po prostu.

 

 

następny filmik proszę na stromej i rozkopanej trasie :)

 

Górnikiem to ja nie jestem, a katować się na muldach nie będę :D  Mam możliwość pojechania do Zieleńca, tam po 2 godzinach jest wszystko zryte, odkryty lód, ziemia i kamienie. Byłem tam z kilka raz na różnych wyciągach i zawsze miałem pecha i trafiałem na taką rzeźnie :<

 

Dziś z rana chcieliśmy pojechać znowu do Czarnowa, ale w połowie drogi skontaktowaliśmy się z właścicielem i powiedział, że dziś jest zamknięte. Nie dziwię się, ponieważ padał deszcz jak w jesień i było 9 na plusie ;D W drodze powrotnej stwierdziliśmy, że pojedziemy zobaczyć Dzikowiec. Okazało się, że odbywają się zawody, za pewne dla dzieci. Szkoda, ponieważ byłem zdeterminowany aby brać udział, ale za stary byku jestem ;) Może jak matka natura pozwoli w tym sezonie to, chętnie bym zjechał z Dzikowca. Teraz jest tylko1/3 stoku, a z tego co wiem to jest chyba jednym najbardziej stromych stoków w Polsce, jeżeli chodzi o nachylenie względem długości.

 

 

RIrHz1U.jpg

 

 

 

Wróciliśmy do domu, ale nie.... nie ma to tamto. Prawdziwy narciarz się nie poddaje tylko jedzie na narty ;) Spakowaliśmy się drugi raz w tym samym dniu i pojechaliśmy do Młodych Buków w Czechach. Mówię wam ludzie, parking pusty... przyjechaliśmy na nocną jazdę my oraz kolejna rodzina z Polski. Cały, ale to caluśki wyratrakowany stok tylko dla nas! Nie dziwię się, lało jak nie wiem :D jak ubieraliśmy narty to Czesi zaczęli z okien restauracji patrzeć na nas, co my chcemy robić w taki deszcz ;)  po 2 godzinach stwierdziliśmy, że już ciuchy  ważą o 150% więcej niż jak są suche, wiec wybraliśmy się po czeskie piweczka do Trutnova.

 

No i tak skończyłem dziś dzień.

 

 

1iIDnVI.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 22 luty 2016 - 01:43

  • 2

#37 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 22 luty 2016 - 17:29

:hi:  :thumbsup:


  • 1

#38 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 marzec 2016 - 18:54

Ok :D Czas na podsumowanie sezonu narciarskiego 2015/2016.

 

Pierwsza jazda- 28.11.2015r, ostatnia 29.03.2016r.

 

Wolne Weekendy-sztuk 0,

wyjazdów- sztuk 47,

przejechanych na nartach- ok.500km,

obrażeń, złamań- sztuk 0,

upadków- sztuk wiele

Zwiedzone i zjeżdżone ośrodki:

Winterpol Karpacz Biały Jar,

Winterpol Zieleniec,

Nartorama Zieleniec,

SkiResort Černá hora – Pec, Janskie Laznie,

Czarna Góra SA,

KWN Górnik Rzeczka,

Andrzejówka Muflon,

Mlade Buki,

Na stoku Rzeczka,

Stacja Narciarska CZARNÓW,

Cerny Dul,

Bret-Prkenny Dul,

Przełęcz Sokola Ski.

 

Najwięcej dały mi wyjazdy do Czarnowa, ponieważ tam miałem stok, na którym nie było ludzi, wszystko widziałem, z odpowiednim nachyleniem dla mnie. Mogłem tam spokojnie się nauczyć "podstaw poprawnej jazdy". teraz kiedy jadę na trasy, które mają powyżej 1km, to wiem, dlaczego tak się jeździ, a nie inaczej. Nauczyłem się także jeździć ergonomicznie ;) Potrafię się wyratować, jeżeli popełnię błąd, ogólnie jestem zadowolony z tego sezonu w 100% :D

 

Najfajniej wspominam momenty, kiedy wjeżdżałem na górę wyciągiem z obcymi ludźmi. Wiadomo, gadka bla bla bla, gdzie ja nie jeździłem, ile to w Alpach byłem, teoretycy tacy, że mogą wykładać na Akademii Sportu ;) i pisać doktoraty z fachowego nazewnictwa. Wtedy ja zawsze skromnie, zgodnie z prawdą i swoim sumieniem mówiłem: " Wie Pan, ja jeżdżę dopiero rok, cały czas się uczę, ale dużo czasu na to poświęcam" Wtedy rozmowa zawsze się zmieniała. Zaraz w tonie było słychać "jesteś niegodny rozmawiać ze mną przed moim obliczem" :D Zazwyczaj jak schodziliśmy z wyciągu na trasę to była lekcja teorii od kogoś, kto jeździ 1 lub 2 razy w sezonie za granice, aby pojeździć po niebieskich i posiedzieć w barach. Później od takiej osoby leciała "popisówka"  na krótkim odcinku, po czym stawał i patrzył na mnie, abym go podziwiał :D. Wiadomo co było później, nie widzieliśmy się przez resztę dnia na stoku ;)

 

Poznałem też dużo fajnych ludzi. Niektórzy na prawdę mili, uprzejmi i pomocni, ale też dużo buraków. Ważne aby poznać "wszystkie" aspekty narciarstwa, też te socjalne.

 

Największy szał na stoku robiły zawsze moje gogle, pod którymi mogę mieć okulary. Nie raz byłem pytany gdzie takie kupić, ponieważ ludzie kupują specjalnie szkła lub jeżdżą w samych okularach bez gogli. W sumie w takich widziałem tylko raz jedną osobę, ale w innym modelu.

 

 

 

(Cała rodzinka)

 

Q3XIeyN.jpg


Użytkownik Wardziu edytował ten post 29 marzec 2016 - 20:06

  • 4

#39 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 marzec 2016 - 20:25

Lukasz, ale fajnie piszesz. Az przyjemnie poczytac. I bardzo trafne "ludzkie" obserwacje. Niestety duzo wsrod nas ludzi buractwa. Mysle, ze to nie tylko nasza polska cecha.

Mame poznaje. To ta w pomaranczowej kurtce. Ty w niebieskiej. A ten ktos w zielonej?

Szybko zrobiles postepy, ale zdecydowanie powinienes wziac kilka lekcji u dobrego instruktora. Moze nawet zapisac sie na kurs. Z mojej mlodosci (18 lat) pamietam moj pierwszy kurs na Hali Gasienicowej. Mieszkalismy w slynnym Murowancu. Choc bylem samoukiem, dobrze jezdzilem. Ale nie wbijalem lewego (albo prawego) kija. Nigdy. Dlaczego? Nobody knows. Potem jeszcze byly dwa kursy: dla pomocnikow i instruktorski. Kazdy po 2 tygodnie. I za kazdym razem bylo co poprawiac i czego sie uczyc. Dlatego zdecydowanie namawiam Cie na fachowe szkolenie. Widac, ze beda z Ciebie ludzie. :)

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 29 marzec 2016 - 20:27

  • 1

#40 Wardziu

Wardziu
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 marzec 2016 - 00:04

Na filmie jesteśmy w 4 osoby. Mama (róż, czerwień, pomarańcz) zależy jak światło zaświeci w obiektyw ;) Brat w zielonym. Ojciec w niebieskim, ale trochę jaśniejszym niż ja.

Brat mniej razy był na nartach, no i mniejszy zapaleniec niż my ;) i to widać po jeździe.

Hmmm, instruktor, nie mówię nie, ale w tym sezonie nie byłem jeszcze "gotowy" ponieważ brakowało mi podstaw. Sądzę, że z pomocy instruktora na pewno w przyszłości skorzystam, ale w momencie, kiedy będę widział, że stoję w miejscu i nie potrafię samodzielnie się poprawić i znaleźć błędów. Wiem, że z instruktorem będzie szybciej, ale co to za przygoda wtedy :D?


Użytkownik Wardziu edytował ten post 30 marzec 2016 - 00:16

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych