Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o poradę odnośnie wiązań fischer


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 klaudex10

klaudex10
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 listopad 2015 - 12:17

Witam, zakupiłem używane narty i nie wiem czy przednie wiązanie ma się tak zachowywać podczas podnoszenia buta do góry, czyli się lekko unosić, proszę o pomoc, poniżej zamieszczam filmik.

 

https://youtu.be/Q8cPe8SqmQA


  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 listopad 2015 - 18:08

witaj klaudex10 (a jak po imieniu?) na forum KN

 

czy przednie wiązanie ma się tak zachowywać podczas podnoszenia buta do góry, czyli się lekko unosić,

nie jestem expertem ale przetestowałem wszystkie narty jakie mam w piwnicy (9 par) i żadne w ten sposób się nie unoszą,

w najstarszym modelu (12 lat) jest lekki luz ale daleko mu do tego co Ty pokazałeś na filmiku 


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 27 listopad 2015 - 19:58

ZLOM


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 Lukaszo86

Lukaszo86
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Fischer Progressor 900
  • Właściciel:Pro Winter
  • Instruktor:PZN

Napisano 30 listopad 2015 - 10:29

ZLOM

 

Potwierdzam. Wiązanie może rozlecieć się w trakcie jazdy.


  • 1

#5 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 30 listopad 2015 - 20:25

Osobiście, nie wpiął bym się w to wiązanie!!!


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych