Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień Niepodległości


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 listopad 2015 - 15:54

Patriotycznie o Dniu Niepodległości w telewizji tajwańskiej:

https://www.facebook...82702515175164/

Aż serce rośnie  :thumbsup:.


  • 3

#2 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 11 listopad 2015 - 18:30

Fantastyczne !!!!    Czy tam były bizony ??????????????  :D :D :D :D  Narciarze, ładne dziewczyny, fan-tastycz-ne !!!!


  • 2

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#3 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 11 listopad 2015 - 18:40

 Czy tam były bizony ??????????????  

 

Tak z hodowli w Kurozwękach:

http://www.kurozweki...je/safari-bizon


Użytkownik kordiankw edytował ten post 11 listopad 2015 - 18:42

  • 2

#4 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 11 listopad 2015 - 19:20

Dziękuję. I pomyśleć że Tajwan potrafi zareklamowac lepiej Polskę niż baba na szczycie UE.


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#5 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 12 listopad 2015 - 21:07

Cześć

Jak dla mnie to trochę pretensjonalny bałagan.

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 12 listopad 2015 - 21:08

  • 1

#6 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 listopad 2015 - 10:26

Cześć

Jak dla mnie to trochę pretensjonalny bałagan.

Pozdrowienia

Mnie się podoba i w końcu można wysłuchać całego hymnu a nie tylko dwóch pierwszych zwrotek. Ciekawe jaki procent Polaków zna hymn w całości. 


  • 2

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 13 listopad 2015 - 11:02

 

Cześć

Jak dla mnie to trochę pretensjonalny bałagan.

Pozdrowienia

Mnie się podoba i w końcu można wysłuchać całego hymnu a nie tylko dwóch pierwszych zwrotek. Ciekawe jaki procent Polaków zna hymn w całości. 

 

Cześć

Tu masz racje w zupełności.

Natomiast niektórzy ludzie/opcje polityczne tak zniszczyły pojęcie patriotyzmu i symbole narodowe, że ....echh...

Pozdro


  • 1

#8 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 listopad 2015 - 11:15

Mogę nie podzielać opinii ludzi którzy maja inne przekonania polityczne, ale uznaje wybór większości. Szlag mnie natomiast trafia gdy słyszę opinie ze prawdziwi patrioci to tylko ci którzy stoją po właściwej stronie. Patriotyzm nie posiada barw partyjnych, natomiast opcje polityczne bedą sie zmieniać bo takie sa prawa demokracji.
  • 1

#9 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 13 listopad 2015 - 12:34

. Patriotyzm nie posiada barw partyjnych, natomiast opcje polityczne bedą sie zmieniać bo takie sa prawa demokracji.

 

Niestety bolszewiccy mordercy , sowiecy kolaboranci i ich dzisiejsze ujadajace bękar-y przez wiele lat skutecznie wypleniły słowo Patriotyzm. 


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#10 kordiankw

kordiankw
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 listopad 2015 - 12:46


Niestety bolszewiccy mordercy , sowiecy kolaboranci i ich dzisiejsze ujadajace bękar-y przez wiele lat skutecznie wypleniły słowo Patriotyzm. 

Rossignol chyba oceniasz nasze społeczeństwo zbyt pesymistycznie. Mam wielu kolegów, znajomych, przyjaciół dla których Patriotyzm to nie tylko wywieszona flaga w Święto Narodowe, czy zadyma podczas Dnia Niepodległości. Pewnie są i tacy dla których patriotyzm to pusty frazes, ale ja otaczam się ludźmi dla których to coś więcej. My Polacy jesteśmy dla siebie bardzo surowi, za granicą lepiej nas oceniają niż robimy to sami. 


  • 1

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 listopad 2015 - 12:47

filmik fajny ale pozwolę sobie zamknąć temat

na początku tego forum umówiliśmy się że nie będzie polityki


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych