Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ANKIETA] Czy ubezpieczacie się jadąc na stok?

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 atk

atk
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 November 2015 - 15:18

Drodzy Koledzy,
chciałbym zdobyć wasze zdanie na temat ubezpieczania się jadąc na wyjazd narciarski. Jeśli możecie - wypełnijcie ankietę (link poniżej, zajmuje ok. 1,5 minuty), wyniki postaram się zamieścić w tym temacie.

Zachęcam również do dyskusji na powyższy temat - przede wszystkim czy według was warto ubezpieczać się jadąc na narty w Polsce? Czy miał ktoś nieprzyjemną sytuację z powodu braku takiego ubezpieczenia w Polsce?

Ostatnie pytanie w ankiecie dotyczy również właściwego produktu tj. zimowych terminali dotykowych umożliwiających zakupienie ubezpieczenia będąc już bezpośrednio na stoku. Z chęcią wysłucham opinii o w/w pomyśle.

Jeżeli temat został umieszczony w złym dziale - z góry przepraszam, ten wydawał mi się najbardziej prawidłowy.

Pozdrawiam serdecznie!

• 1

#2 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1953 postów
  • Imię :Leszek

Napisano 03 November 2015 - 15:57

Tak ubezpieczam się na cały sezon.

• 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.

#3 Pit

Pit

Ginący gatunek

• Administrator
  • 5245 postów
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 November 2015 - 21:15

Jak my wszyscy, na każdą okazję  :)

• 0
"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,

#4 kuzon

kuzon
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • Narty:Salomon Enduro XT 850, Majesty Superior

Napisano 04 November 2015 - 17:08

Ja mam ubezpieczenie na cały rok, które obejmuje wszystkie głupoty jakie zdarza mi się popełniać. Ale ostatniej zimy, byłem zmuszony kupić kilkudniowe ubezpieczenie na Chopok, na strefę freeride dla starszego syna. I w tym przypadku taki terminal byłby świetnym pomysłem.

• 0
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
- Maya Angelou

#5 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 422 postów
  • Narty:Kneissl RED STAR SC
  • Imię :Stanisław
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kornplatz

Napisano 12 November 2015 - 15:41

Ubezpieczam się bo tak powinno być.Ubezpieczyć się jest bardzo łatwo ale wyegzekwować ubezpieczenie to zupełnie inna bajka. WŁAŚNIE TO PRZERABIAM. :o

• 1

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5875 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 November 2015 - 15:44

WŁAŚNIE TO PRZERABIAM
uj, mam nadzieję że nic poważnego, przecież sezon narciarski się zbliża

Już od lutego użeram się z ubezpieczalnią ale chodzi tylko o auto.

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 12 November 2015 - 15:53

WŁAŚNIE TO PRZERABIAM

• 0

#8 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 12 November 2015 - 15:56

WŁAŚNIE TO PRZERABIAM

A gdy już coś się przytrafi bo naprzykład zjechałeś nieświadomie z trasy np.we mgle to każdym sposobem wracaj na trase a pózniej pomoc.

• 1

#9 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 422 postów

Napisano 12 November 2015 - 16:05

WŁAŚNIE TO PRZERABIAM

Jeżeli chodzi o auto to często skutkuje pismo przed pozewowe wysłane przez kancelarie prawną.U mnie skutek był natychniastowy.

• 0

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5875 postów

Napisano 12 November 2015 - 17:57

pismo przed pozewowe wysłane przez kancelarie prawną
no niestety nie pomogło, czekam na termin rozprawy sądowej :russian:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 Gonia

Gonia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 December 2015 - 17:26

ubezpieczam się zawsze jak wyjeżdżam za granicę, nie tylko na narty.

Polecam ubezpieczenie AIG do kupienia przez internet, poniżej link

https://purchase.tra...751_204751.html

i mój kod rabatowy 34BND02.

Jeszcze się nie zawiodłam.

• 0

#12 Tomek07

Tomek07
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Imię :Tomasz

Napisano 14 December 2015 - 07:53

Ja ubezpieczam się zawsze w PZU. Ubezpieczenie działa komfortowo, czowiek jest dopilnowany i czuje się bezpieczy.Piszę to nie dlatego by reklamować PZU, tylko dlatego że musiaem skorzystać z ubezpieczenia łącznie z zabiegiem i pobytem w austryiackim  szpitalu i wszystko było perfekt.

Ubezpieczenie indywidualne to ułamek procenta kosztu wyjazdu ( na tydzień to chyba około 80 zł) więc warto go ponieść i spać spokojnie.

Warto też wybierać taki biuro, które potrafi pokierować ubezpieczonym w przypadku wypadku, które kontaktuje się z jednostkami medycznymi podczas naszego pobytu  i gdy wszystkie usługi medyczne odbywają się bezgotówkowo.

• 1

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 5875 postów

Napisano 14 December 2015 - 08:45

Polecam ubezpieczenie AIG do kupienia przez internet, poniżej link
nawet otwarłem link i wrzuciłem kod rabatowy, wyszło mi że ze całoroczne ubezpieczenie musiałbym zapłacić  1364 PLN :zeby:

ze swej strony odradzam zawieranie umów ubezpieczeniowach w internecie i tu Tomek ma rację

Jeszcze się nie zawiodłam
jakie miałeś wypadki na nartach ?
  • 0
Dołączona grafika

#14 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 2784 postów

Napisano 18 December 2015 - 16:17

Ja tez sie ubezpieczam. Do niedawna w Warcie, ale ostatnio w Breubezpieczenia, czyli mBanku. Ubezpieczenie narciarskie. Nie mam wielkich doswiadczen, zwlaszcza negatywnaych. Tylko raz skorzystalismy (Warta), gdy zona uszkodzila sobie kolano. Warta zwrocila szybko i wszystko co powinna. BTW dwa lata pozniej kolano bylo operowane przez pewnego krakowskiego cudotworce (wydlubal oderwana czesc lakotki, przeczyscil). Kolano jak nowe.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych