Skocz do zawartości


Zdjęcie

Narty z rockerem


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rengar

Rengar
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Dawid

Napisano 23 październik 2015 - 12:15

Witam, w tym roku postanowiłem kupić nowe narty. Nie siedzę w ogóle w temacie bo na moich starych mi się dobrze jeździło aż schudłem ponad 40kg i zrobiły się za miękkie.
Sporo szukałem w necie o nartach i tyle tego jest że im więcej czytam tym mniej wiem, jedyne co mnie zainteresowało to system rocker i takich nart chce spróbować. Poszukiwania nart zakończyłem na tych
http://allegro.pl/na...5743313969.html
I mam do Was prośbę abyście doradzili czy te narty się do mnie nadarzą.
O mnie: mam 172cm wzrostu, 67-68kg wagi. Moje umiejętności jazdy średnie minus- śmigach 5 sezonów ale jestem samoukiem, od dwóch sezonów zacząłem się uczyć jazdy na krawędziach z instruktorem. Co do stylu jazdy raczej wolę robić szerokie łuki na krawędziach. Jeżdżę głownie po stokach we Wiśle, Szczyrku, i często bywam w Białce Tatrzańskiej. W tym sezonie odwiedzę Austrię.
Największe obawy mam do długości nart, moje stare maja tylko 151cm, chociaż wyczytałem że narty z rockerem powinny być dłuższe.

Tak więc proszę doświadczonych narciarzy o opinie. Z góry dziękuję.


  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 październik 2015 - 12:28


mam 172cm wzrostu, 67-68kg wagi. Moje umiejętności jazdy średnie minus- śmigach 5

168 będą OK.


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Rengar

Rengar
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Dawid

Napisano 23 październik 2015 - 14:16

 


mam 172cm wzrostu, 67-68kg wagi. Moje umiejętności jazdy średnie minus- śmigach 5

168 będą OK.

 

A coś więcej o samych nartach możesz napisać?


  • 1

#4 SklepBiker

SklepBiker
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopad 2015 - 14:24

A czy narty w powyższym linku to Twój ostateczny wybór oraz jaki budżet mozesz przeznaczyć na ten cel? Bo możesz najpierw wypożyczyć,tak aby wiedzieć czy akurat ten model będzie dla Ciebie dobry.


Użytkownik SklepBiker edytował ten post 18 listopad 2015 - 14:24

  • 0

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 15 marzec 2020 - 21:29

Fajny filmik Deczka - i niech mi ktoś powie że narty z rockerem nie klepią

 

http://www.kochamnar...twardym-sniegu/


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2020 - 21:55

Czepiasz sie. A filmik fajny. Jak zawsze u Deczka :)


  • 2

#7 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 16 marzec 2020 - 10:12

To fajne, ale niełatwe doświadczenie, bo to tak jakby jechać i skręcać 50 na godzinę na nartach 120 cm z promieniem 20 metrów :blink: :zeby:


  • 2

#8 taczek

taczek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 październik 2020 - 11:38

;168 powinny być dla ciebie odpowiednie 


  • 0

#9 quanto

quanto
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon SBold 11
  • Imię :Andrzej
  • Ulubiony stok:Erciyes

Napisano 03 styczeń 2021 - 16:57

Fajny filmik Deczka - i niech mi ktoś powie że narty z rockerem nie klepią

 

http://www.kochamnar...twardym-sniegu/

Bo to narty nie do jazdy na twardym . Jeżeli chodzi o narty z rockerem to zależy jaki rodzaj narty i z jakiej półki cenowej. Jeden rodzaj klepie drugi nie .


  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych