Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oetztal, koniec kwietnia 2015


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 29 kwiecień 2015 - 21:42

Już po powrocie :)

Znaleźliśmy kwaterkę w GRIES, do którego się trzeba było wspiąć z Langenfeld pokonując 13 zakrętasów, posiadających imiona!

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 021.jpg   163,36 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 023.jpg   234,89 KB   1 Ilość pobrań 

To było fajne, bo co zakręt, to zmieniał się nam widok

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 033.jpg   96,76 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  zdjęcia z telefonu 034.jpg   148,72 KB   1 Ilość pobrań

Na końcu jeszcze tunel

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 036.jpg   118,16 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 037.jpg   157,74 KB   1 Ilość pobrań

Mieszkaliśmy na końcu po lewej stronie drogi, z widokiem na wyciąg :D

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 038.jpg   114,45 KB   1 Ilość pobrań

I mieliśmy taki widok z okna

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 017.jpg   117,59 KB   1 Ilość pobrań

Tu trochę lepszy z niewielkiego wzniesienia

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 014.jpg   133,66 KB   1 Ilość pobrań


  • 2

#2 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 29 kwiecień 2015 - 22:50

cd.

Tak jak pisałam, miejsce bardzo nam się spodobało i codziennie chodziliśmy na krótkie spacery po powrocie z nart. Pogoda była piękna, nic tylko podziwiać widoki

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 005.jpg   170,08 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 017.jpg   193,13 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  zdjęcia z telefonu 021.jpg   61,41 KB   1 Ilość pobrańZałączony plik  zdjęcia z telefonu 026.jpg   255,28 KB   1 Ilość pobrań

Cała dolina Otztal zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie estetyczne, przyjemnie się tam jeździło samochodem. 

Pierwszego dnia zajechaliśmy pod Solden, zobaczyliśmy zapakowany parking, spojrzeliśmy na siebie i pojechaliśmy "na Gurgle" i tam zakupiliśmy bileciki 4-dniowe

Tak więc Solden nadal znam tylko z kamerek internetowych i filmików :)

Co prawda nastawiałam się wcześniej tylko na Hochgurgl-Obergurgl, ale ze względu na kwaterę w Gries (ok. 18km od Solden, a więc prawie 30km od Gurgli), myślałam, że nie będzie nam się chciało dojeżdżać i zostaniemy w Solden. No ale potwierdziła się opinia o tłoczności Solden i luzach w Gurglach, droga okazała się być całkiem przyjemna i wcale nie długa, i jeszcze doszedł jeden element, o którym za chwilę napiszę, i skończyło się na 4 dniach w Gurglach.

W pierwszy dzień była mgła, śnieg całkiem fajny. Ale niestety, mój mąż całkiem sfiksował, co mu się zdarzyło pierwszy raz - prawdopodobnie miał taką reakcję z błędników na tę mgłę, że nie był w stanie jeździć. Opisywał mi odczucia jakby był ciągle na karuzeli (nudności itp), do tego stopnia, że każdy zakręt był dla niego walką z trzęsącymi się nogami  :huh: musieliśmy zejść ze stoku, bo on nawet próbował przesiedzieć gdzieś i poczekać na nas, ale czuł się coraz gorzej. Kiedy się już spakowaliśmy, pogoda się poprawiła, przynajmniej na dole :) No ale nic, dałam mu nalewkę leczniczą, zdrzemnął się i poszliśmy na spacer (zdjęcia dałam w poście wyżej).

A wieczorem, synek ogłosił, że go boli ząb  :zab: i tak płakał z bólu, że myślałam, że inni lokatorzy wpadną się pytać co my wyprawiamy z tym dzieckiem po nocy :w00t: Przekroczyliśmy wszelkie dawki leków p.bólowych i jakoś dotrwaliśmy do rana....rano wizyta w Solden u Arzta i Apotheke (oczywiście przecież takie rzeczy zawsze dzieją się w niedzielę...) zapłacliśmy 15 jurków za wypisanie recepty na takie same leki co mieliśmy, tylko pod innymi nazwami (ale nasze już się kończyły więc nie mieliśmy wyjścia) i radośnie po 10 zameldowaliśmy się na stoku. Piękna pogoda, jedziemy gondolką i oglądamy przejeżdżających narciarzy, a tu słychać takie wiecie "chrzszrzszrzsz, krzszrzszrsz krszszcrzszssszszsz...." czyli za dużo nie straciliśmy, nie było sensu pędzić żeby być w pierwszej gondolce. Wiadomo - wczoraj mokro, w nocy mróz, warunki jak kiedyś Deczko sfilmował Bacterię na Golgocie. No to jedziemy chociaż zwiedzić te miejsca, których wczoraj nie widzieliśmy, w końcu kiedyś puści.....tiaaaaaa nie puściło do 16 :thumbup:

Cza było mieć krawędzie piłowane w ząbki to może by się dało jakiś zakręt wyciąć :)

Ale i tak się najeździliśmy :)

3 dnia już na luzie, start o 10, do 12 różne warianty uślizgów, o 12 szliśmy na gulasz i spaghetti w uroczej knajpie na Hoche Mut Załączony plik  zdjęcia z telefonu 011.jpg   82,41 KB   1 Ilość pobrańi dopiero potem jazda na lekko zmiękczonych niektórych, wyselekcjonowanych, trasach :D

Załączony plik  gurgle 1.jpg   97,04 KB   1 Ilość pobrań

Jedyny skan z kamerki, na którym udało mi się nas wyślepić :)

 


  • 3

#3 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 29 kwiecień 2015 - 23:36

c.d.

Zdjęcia jak widać mam bardzo marnej jakości. Słońce tak świeciło, że zdjęcia robiłam całkiem na ślepo, bez możliwości podglądu ani w trakcie robienia zdjęcia ani bezpośrednio po zrobieniu. 

Oglądałam filmiki przez wyjazdem, kamerki, zdjęcia z relacji. I nie dało mi to wystarczającego pojęcia o tym ośrodku. Wyglądało zupełnie inaczej! Teraz jak już tam byłam i oglądam zdjęcia, to co innego, przypominam sobie. Ale samo oglądanie niewiele mi dało. Być może to zależy od talentu fotografa. Mam na przykład wrażenie, że Michał robi na tyle fajne zdjęcia z Davos, że można nie tylko nauczyć się wzrokowo otoczenia, ale też poczuć jak tam jest. 

W Gurglach jest fajnie i chętnie przejechałabym się w innym terminie, kiedy jest inny śnieg. Teraz ten beton był trochę utrudniający pełne korzystanie z wszystkich tras. Ustalił się tam pewien rytm korzystania. Byliśmy w jednej grupie na Hochgurgl, a potem w innej w Obergurgl jak już te lotniska karwingowe w końcu popuściły między 15 a 16 to była taka ekipa, która tylko czyhała na to, i żeśmy jeździli na zmianę - my na krzesłach to oni na trasie i na odwrót i się podziwialiśmy nawzajem :)   Między innymi dwóch niesamowitych gości jadących telemarkiem, skrętami ciętymi (chyba!) Tylko zmieniali kolana na tych nartach, aż furgało!

W ogóle na mapkach nie widać tego, że gondolka poprzeczna przejeżdża nad dwoma "przepaściami" (tak mówiliśmy z synkiem).
Załączony plik  zdjęcia z telefonu 017.jpg   128,99 KB   1 Ilość pobrań

tu chyba też nie za bardzo widać, ale zrobiłam zdjęcie ciekawej podpory. Lubiłam w ogóle ten widok, bo pokazuje zamknięcie doliny, co dodaje takiej kameralności temu ośrodkowi. Są w nim 3 sąsiadujące góry, ale każda ma nieco inny charakter tras i inną atmosferę.

Jeździłam na nartach Lusti, mąż na moich Tigersharkach, a synek na Voelklach racetigerach SL 120cm (pożyczone). Wszyscy byliśmy zadowoleni. Ja miałam kijki 123cm za starymi rączkami - długość się sprawdziła. Aha, mój mąż dołączył do klubu fanów niebieskich Langów - kupił sobie takie same jak moje tylko nowsze :D I teraz dopiero docenił prawdziwie Tigersharki. 

Nartki LUSTI PCT zapierniczały niesamowicie  :boogie: na nich się po prostu nie da jechać bez szwungu, aha no i jeżdżą jak po szynach.

Parkowaliśmy od drugiego dnia na parkingu "środkowym" czyli w Obergurgl, bo można było na ten parking dojechać nartami, (na pierwszym, w Pill, już nie), co nas uniezależniało od godzin zamknięcia wyciągów. W poniedziałek doczekaliśmy zamknięcia, synek obserwował jak znikają krzesełka z liny, i gondolki też "idą spać" na górnej stacji. Fajnie się zjeżdżało w ciszy na dół, przy pięknym słońcu. W ogóle wszystkie wyciągi bardzo cicho pracowały, na co zwróciliśmy uwagę.

No i wyjątkowa rzecz - 90% narciarzy to byli dobrze jeżdżący narciarze, miło było popatrzeć :)  
 


Użytkownik hintertux edytował ten post 29 kwiecień 2015 - 23:56

  • 3

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 kwiecień 2015 - 07:46

dzięki za superświetną relacje :thumbsup:

 

 


w innym terminie, kiedy jest inny śnieg

i tak mieliście superwarunki jak na koniec kwietnia

 

szkoda że ten ośrodek połączyli kolejką w poprzek stoku

ale podobno inaczej się nie dało ze względu na zagrożenie lawinowe


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 30 kwiecień 2015 - 08:06

Janusz, no to właśnie było wielkie zaskoczenie, zamiast wiosennej ciapy, mieliśmy BETON i przemieszczaliśmy się po tych górkach głównie w poszukiwaniu tras, które już choć trochę puściły i zmiękły. Najszybciej się to działo po lewej stronie - na Hochgurgl, najpóźniej na środku.
Dołączona grafika


Coś nie mogę dopisać wyżej, żeby nie skasować przypadkiem mapki. Ośrodek sprawia wrażenie rozwojowego - widać dużo miejsc, które mogłyby być jeszcze obstawione wyciągami. Stoją też nieczynne orczyki z ciekawymi trasami, pewnie czekają na wymianę na krzesełka.
W ogóle to miejsce kojarzyło mi się szczególnie, bo ciągle miałam w pamięci
http://survival.strefa.pl/oetzi.htm
Dołączona grafika
zwłaszcza te BUTY! 
Stałam sobie na tarasie w knajpie na Hoche Mut, patrzyłam na szczyty 3-tysięczników, i myślałam sobie, że niektórzy ludzie mają fascynację górami w genach :) Nie wierzę, że ten powyżej latał po górach, bo musiał, i w ogóle nie zwracał uwagi na to, co i nas dzisiaj tak zachwyca.
  • 2

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:05


Ośrodek sprawia wrażenie rozwojowego - widać dużo miejsc, które mogłyby być jeszcze obstawione wyciągami
ale oni nie chcą , wystarcza im kasa jaką mają ze swoich bogatych gości
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:29

Noooo, te same hotele 4*, trochę wkurzające, normalni ludzie muszą dojeżdżać :) 


  • 1

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 kwiecień 2015 - 12:56

Noooo, te same hotele 4*, trochę wkurzające, normalni ludzie muszą dojeżdżać :)

No i dalej bronią się przed wspólnym wielodniowym skipassem na całą Dolinę Oetz

 

(ps. wydzieliłem Twoją relację ze starego tematu )

http://www.kochamnar...c-2011/?p=28305


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 30 kwiecień 2015 - 18:29

 

Noooo, te same hotele 4*, trochę wkurzające, normalni ludzie muszą dojeżdżać :)

No i dalej bronią się przed wspólnym wielodniowym skipassem na całą Dolinę Oetz

 

(ps. wydzieliłem Twoją relację ze starego tematu )

http://www.kochamnar...c-2011/?p=28305

 

No właśnie, tam mają jeszcze poukrywane małe perełki jak w Vent i chyba jeszcze w 2 miejscach

Hochoetz-Kühtai,  Niederthai

 

oetztal-panorama-karte.jpg


Użytkownik hintertux edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 18:31

  • 1

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 maj 2015 - 07:43

Vent jest dobrym miejscem wypadowym na letnie wycieczki np na Wildsitze

już wiele lat temu planowano połączenie wyciągami z Sölden

i Pitztaler Gletscher, ale chyba zrezygnowano pod naporem środowisk alpinistycznych


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maj 2015 - 09:28

Vent jest dobrym miejscem wypadowym na letnie wycieczki np na Wildsitze

już wiele lat temu planowano połączenie wyciągami z Sölden

i Pitztaler Gletscher, ale chyba zrezygnowano pod naporem środowisk alpinistycznych

 

Temat powraca, moze tym razem cos z tego wyjdzie...

 

http://www.seilbahn....kat=4&news=6252


  • 2

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maj 2015 - 19:53

Justyna, tez kiedys mieszkalem w Lagenfeld, ale przy glownej szosie. Bylo nie bylo, 11 lat temu. I jezdzilem tylko w Soelden. I tez fajnie bylo. :)


  • 2

#13 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 13 maj 2015 - 20:27


Mam na przykład wrażenie, że Michał robi na tyle fajne zdjęcia z Davos, że można nie tylko nauczyć się wzrokowo otoczenia, ale też poczuć jak tam jest.

 

u la la  :)  Dzięki!

 


No i wyjątkowa rzecz - 90% narciarzy to byli dobrze jeżdżący narciarze, miło było popatrzeć  

 

To jest akurat w/g mnie normą na koniec sezonu. Wszędzie.

 

 

Pozdrawima

Michał 


  • 2

#14 hintertux

hintertux
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 25 maj 2015 - 17:22

Tak właśnie myślę, że jeżdżą o tej porze już tylko napaleńcy :D 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych