Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy to forumumiera razem ze sniegiem??


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 11 kwiecień 2015 - 15:45

jak w tytule - czy nie mozna tutaj pisac, po zakonczeniu sezonu?


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#2 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 11 kwiecień 2015 - 16:34

Nie ma sprawy Kuba, tylko że sezon się jescze nie skończył, więc chwilowo nie da rady.
  • 0

#3 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 11 kwiecień 2015 - 16:44

Kuba a o czym pisac.Przed nami kilka miesiecy nudy.Nuda w moim wykonaniu byla dzisaj.Czlowiek czeka 5 dni na wolny dzien,zeby wskoczyc na rower i musi oczywiscie padac deszcz.Dwa zle skrety i skonczylo sie na przepedalowanych 56km w tym jakies 20 w strugach deszczu.

Zeby bylo nudniej pstryknalem 4 foty:

Załączony plik  G0016471.JPG   96,01 KB   7 Ilość pobrańZałączony plik  G0026486.JPG   59,33 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  G0026517.JPG   67,59 KB   6 Ilość pobrańZałączony plik  G0026529.JPG   77,16 KB   6 Ilość pobrań

P.S.Moja forma fizyczna jest najgorsza od conajmniej roku.Czeka mnie pracowite lato...

 


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#4 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 11 kwiecień 2015 - 17:01

Kuba a o czym pisac.Przed nami kilka miesiecy nudy.Nuda w moim wykonaniu byla dzisaj.Czlowiek czeka 5 dni na wolny dzien,zeby wskoczyc na rower i musi oczywiscie padac deszcz.Dwa zle skrety i skonczylo sie na przepedalowanych 56km w tym jakies 20 w strugach deszczu.

Zeby bylo nudniej pstryknalem 4 foty:

attachicon.gifG0016471.JPGattachicon.gifG0026486.JPGattachicon.gifG0026517.JPGattachicon.gifG0026529.JPG

P.S.Moja forma fizyczna jest najgorsza od conajmniej roku.Czeka mnie pracowite lato...

 

no chyba nie wmowisz mi,ze tylko nartami sie tutaj ludzie pasjonuja?

Michal - jeszcze troche i kazdy sad mnie usprawiedliwi jak Cie dopadne i poobijam !!!! :)  :)  :)


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#5 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 11 kwiecień 2015 - 17:45

Ja jesce tes nie skońcyłam :P

Pytek, ale masz samozaparcie..... wow!


Użytkownik hintertux edytował ten post 11 kwiecień 2015 - 17:54

  • 1

#6 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 11 kwiecień 2015 - 18:06


Michal - jeszcze troche i kazdy sad mnie usprawiedliwi jak Cie dopadne i poobijam !!!!    

 

Najpierw musiał byś mnie złapać w naszym śniegu  :laughing:  a mamy go jeszcze dużo i szybko się nie poddamy  :emesS:

 

 

Pozdrawiam

Michał


  • 0

#7 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 11 kwiecień 2015 - 18:38

Ja jesce tes nie skońcyłam :P
Pytek, ale masz samozaparcie..... wow!

To nie samozaparcie.Jak wyjezdzalem to nic nie wskazywalo na deszcz,ot ladny wschod slonca.Na ok. 20km zaczelo padac a do domu droga daleka byla.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#8 jea

jea
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:New Village
  • Narty:Fischer
  • Imię :....
  • Ulubiony stok:czarny
  • Serwisant:pom
  • Pracownik:wolny
  • Właściciel:wolny
  • Instruktor:???

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:58

Nie chcem się wymądrzać ale "gumki"...to do włosów raczej ;)


  • 0

#9 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 13 kwiecień 2015 - 15:15

Lepiej niech ktoś powie, gdzie jest Jan?

Od 27.marca go tu nie było. To raczej dość dziwne?


  • 1

#10 marta_ski

marta_ski
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Dynastar Active Pro Xpress
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:3 Doliny, Val Thorens Portette | Val di Sole, Groste | Pitztaler Gletscher
  • Właściciel:SkiHoliday Blog

Napisano 13 kwiecień 2015 - 19:29


sezon się jescze nie skończył, więc chwilowo nie da rady.

 

Znam takich, którzy szykują się na majówkę na lodowcu, więc sezon jeszcze w toku;)

 

M.


  • 0

Zapraszam do odwiedzin bloga narciarskiego SkiHoliday www.skiholidayblog.pl


#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 kwiecień 2015 - 07:23


raczej dość dziwne

jestem :)

2 tygodnie mieszkałem na francuskim zadupiu i nie miałem internetu

obawiam się że to także  koniec sezonu dla mnie, naturalnie nie pozwolimy forum zdechnąć :D

 

ps. cel narciarstwa spełniony - wróciłem cały i zdrowy


  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 kwiecień 2015 - 08:50

Cześć

......

 

ps. cel narciarstwa spełniony - wróciłem cały i zdrowy

 

Jeżeli to jest cel narciarstwa to ja go przez ponad 40 lat nie uprawiam.

To jest jedynie sposób a nie cel.

 

 

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 14 kwiecień 2015 - 08:54

  • 0

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:18


Ja jesce tes nie skońcyłam
dokąd jedziesz ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 16 kwiecień 2015 - 18:52

 


Ja jesce tes nie skońcyłam
dokąd jedziesz ?

 

 

Miała do mnie przyjechać, ale się przestraszyła że jej narty ukradne bo moje już na wykończeniu i jadą gdzieś do Austrii bo tam niby wyżej i więcej śniegu  :laughing:


  • 2

#15 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 kwiecień 2015 - 21:25

I tak jeszcze do Was przyjedziemy, a na razie po nieskończonych kombinacjach stanęło da dolinie Otztal. Jedziemy jutro rano do Gries, to będzie nasza baza. Nikt tu nie odpowiadał, to musiałam szukać informacji na innych forach :( i może się natkniemy na kogoś, bo chyba 2 wyjazdy ludzie organizują.

Bardzo jestem ciekawa tej małej dolinki, tzn Gries, myślę, że będzie bardzo sympatycznym miejscem, żeby poprzebywać w naturze po nartach.

https://www.google.p...Q&dpr=1#imgrc=_

 

1248933b4ca3f1ad8d1b2c87e982c850.jpg


Użytkownik hintertux edytował ten post 16 kwiecień 2015 - 21:37

  • 2

#16 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 kwiecień 2015 - 22:06


Gries, myślę, że będzie bardzo sympatycznym miejscem
To dziura z ładnymi widokami- w zimie nie byłem

już się cieszę na relację z Gurgli i Sölden


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#17 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 kwiecień 2015 - 22:13

Mam nadzieję, że te serpentyny na początku drogi to jakieś w miarę normalne, a nie hardkory, bo nic na ten temat nie znalazłam  (w sensie atrakcji, o której ludzie opowiadają w necie).

Parę relacji zdaje się, że brakuje w tym sezonie :alegosc:

 

Aaaa - no dokładnie o taką dziurę mi chodziło, żeby wyjść na łąkę i nad wodę posiedzieć i ewentualnie spacerek trochę pod górkę, tam na końcu ma być wodospad i jakieś zdjęcia kładki wiszącej widziałam.


Użytkownik hintertux edytował ten post 16 kwiecień 2015 - 22:16

  • 1

#18 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 21 kwiecień 2015 - 19:45

Kuba, nie wiem za bardzo gdzie Cie zaczepić.....  :emesS:

 

Piszesz ciągle, że u nas w Alpach to nigdy nart na zdjęciach nie widzisz, więc ludzie pewnie na łyzwy idą  :zeby: ale to nie prawda. Popatrz na to. Nikt nie ma nart wodnych więc rocker nie naciąga długości  :sarcastic_hand:

narty.jpg

 

 

Pozdrawiam

Michał


  • 3

#19 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 kwiecień 2015 - 22:00

Kuba, nie wiem za bardzo gdzie Cie zaczepić.....  :emesS:

 

Piszesz ciągle, że u nas w Alpach to nigdy nart na zdjęciach nie widzisz, więc ludzie pewnie na łyzwy idą  :zeby: ale to nie prawda. Popatrz na to. Nikt nie ma nart wodnych więc rocker nie naciąga długości  :sarcastic_hand:

narty.jpg

 

 

Pozdrawiam

Michal

Eee tam.Prawdopodobnie poprosiles ich zeby uklekli do zdjecia.


  • 4
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#20 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 22 kwiecień 2015 - 03:00

Wróciliśmy, ale było MEGA tam miała m płatnego neta to nie używałam, a teraz klecę coś z komórki w łóżku bo lapek jeszcze śpi w walizce. No to nara ☺
  • 2






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych