Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski 2015/2016


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
140 odpowiedzi w tym temacie

#1 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 02 luty 2015 - 19:40

Wiem że w tym "skansenie" już niewielu jeździ, ale wrzucę kilka zdjęć z wczorajszego dnia w SON-ie. Czynne trasy znajdziecie na ich stronie a o warunkach powiem że na trasach naśnieżanych są bardzo dobre choć dość twardo.  Tras nienaśnieżanych nie polecam, mimo wszystko za mało jeszcze śniegu.

 

Załączony plik  P1070634.JPG   82,02 KB   10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070623.JPG   134,18 KB   10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070612.JPG   244,07 KB   10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070593.JPG   124,65 KB   10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070592.JPG   155,29 KB   9 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070615.JPG   139,03 KB   9 Ilość pobrań

 

Załączony plik  P1070620.JPG   105,94 KB   9 Ilość pobrań

 


  • 5

#2 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 02 luty 2015 - 20:27

krajobrazy (wlacznie z orczykami, sie nie zmienily - no moze na orczykach nie ma slynnych, wyrzucajacych w powietrze, muld) tylko kaskow przybylo


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#3 marecki

marecki
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 02 luty 2015 - 20:35

Kuba krajobrazy zmieniły się bardzo, kiedyś w tych miejscach był las dzisiaj tylko jego wspomnienie, a orczyki faktycznie te same co przeszło 30 lat wstecz  :D tylko o wyjazdy i trasy dbają znacznie lepiej. Kaski to chyba trend ogólnoświatowy. 


  • 1

#4 Dez

Dez
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Metron B11

Napisano 03 luty 2015 - 22:10

Byłem tydzień temu. Warunki dobre, ludzi nie ma dużo. Tylko te śmieszne orczyki! Szkoda gadać. Czekamy na Słowaków.
  • 1

#5 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 03 luty 2015 - 23:20

Byłem tydzień temu. Warunki dobre, ludzi nie ma dużo. Tylko te śmieszne orczyki! Szkoda gadać. Czekamy na Słowaków.

Co z tymi orczykami?


  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 luty 2015 - 10:03

 

Byłem tydzień temu. Warunki dobre, ludzi nie ma dużo. Tylko te śmieszne orczyki! Szkoda gadać. Czekamy na Słowaków.

Co z tymi orczykami?

 

Cześć

Jak ktoś bardzo rzadko jeździ to się dziwi.

Pozdrowienia


  • 3

#7 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 09 luty 2015 - 00:03

Kuba krajobrazy zmieniły się bardzo, kiedyś w tych miejscach był las dzisiaj tylko jego wspomnienie, a orczyki faktycznie te same co przeszło 30 lat wstecz  :D tylko o wyjazdy i trasy dbają znacznie lepiej. Kaski to chyba trend ogólnoświatowy. 

Chyba też mam w pamięci więcej lasu, ostatnio byłam tam chyba 17 lat temu. Ale widoki świetne :)


  • 1

#8 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 09 luty 2015 - 04:09

Kuba krajobrazy zmieniły się bardzo, kiedyś w tych miejscach był las dzisiaj tylko jego wspomnienie, a orczyki faktycznie te same co przeszło 30 lat wstecz  :D tylko o wyjazdy i trasy dbają znacznie lepiej. Kaski to chyba trend ogólnoświatowy. 

hmmm, jakos moje plany nie chca skrecic w strone polskich stokow….. chociaz moje corki z checia by wyskoczyly - to przeciez dla nich egzotyczne skadidad miejsca…… dla mnie juz tez…….

zawsze sobie obiecuje, ze jak na gwiazdke zladujemy to sie gdzies wyboerzemy na narty - ale  w okolicach gwiazdki po prostu…….zwykle nie ma sniegu


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#9 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 12 marzec 2015 - 23:23

Mimo szarej pogody bardzo miły dzień, taki bez napinki, spokojny choć zakończony wielkim bólem ud, już tradycyjnie tylko moich ... :(

 


  • 5

#10 jea

jea
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:New Village
  • Narty:Fischer
  • Imię :....
  • Ulubiony stok:czarny
  • Serwisant:pom
  • Pracownik:wolny
  • Właściciel:wolny
  • Instruktor:???

Napisano 13 marzec 2015 - 01:02

Z tego co zobaczyłem, Viki i Jola jakiś poziom reprezentowały a WYYYY!!!!

Pytek szpanował, że naumiał się skręcać...Ty, z tym mocowaniem kamery, że na reporterce się znasz...

jak mówi młodzież...żżaaallll :cool:


  • 4

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 marzec 2015 - 09:10

bardzo miły dzień
piękne te choinki przy trasie orczyka - Szczyrk jaki pamiętam z dzieciństwa
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 14 marzec 2015 - 13:56

Ty, z tym mocowaniem kamery, że na reporterce się znasz...

jak mówi młodzież...żżaaallll

 

Radość, albowiem dzięki Pytkowi przejechałem się na kolejnych, tym razem Salomon Rocker2 90 i jeszcze mnie one nakamerowały automatycznie, taka teraz technika :)

 

pre_1426334958__salomon_rocker2_90.jpg

 

Żallll też, bowiem sił zabrakło.... Wstyd, taka średnia górecka po raz kolejny wyssała ze mnie siły. Muszę coś z tym zrobić, tzn. albo poćwiczyć, albo zmieniać pomału dyscyplinę...

 


Użytkownik deczko inny edytował ten post 14 marzec 2015 - 13:57

  • 4

#13 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 14 marzec 2015 - 14:14

Deczko, ale się tu ś nami droczysz :zawstydzona: no i fajne nowe gacie widze  :)

A czy się doczekam jakiegoś filmiku ze mła, czy mogę już oficjalnie ogłosić, że tak świetnie jeżdżę, że ekipa za mną nie nadąża? :zab:


  • 2

#14 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 marzec 2015 - 15:45

Cześć

Mirek przestań jeździć na tym g.... bo sobie w końcu zrobisz krzywdę. ;)

Pozdrowienia


  • 3

#15 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 14 marzec 2015 - 16:03

Cześć

Mirek przestań jeździć na tym g.... bo sobie w końcu zrobisz krzywdę. ;)

Pozdrowienia

No jakże to...wszak dobry narciarz to i na drzwiach od stodoły będzie karwingował :crazy_pilot:

ale tak poważnie, to Mitek ma rację....


Użytkownik hintertux edytował ten post 14 marzec 2015 - 16:04

  • 2

#16 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 14 marzec 2015 - 17:15

Deczko, ale się tu ś nami droczysz :zawstydzona: no i fajne nowe gacie widze  :)

A czy się doczekam jakiegoś filmiku ze mła, czy mogę już oficjalnie ogłosić, że tak świetnie jeżdżę, że ekipa za mną nie nadąża? :zab:

 

Portki mam już trochę, ale nie wiedzieć czemu rzadko w nich bywałem. Filmiku oczywiście doczekasz się. Mam już pliki z Pytkowych kamerek na których byłaś nagrana. Teraz tylko czekają w kolejce na podmontowanie.

Golgotę pokonywałem:

- 350 m. stop uda pieką

- 100 m. stop uda jeszcze bardziej pieką

- 100 m. już prawie na dole, ale stop bo uda cholernie pieką

itd.

Jola rusza na górze i zatrzymuje się na dole...

 

 

Cześć

Mirek przestań jeździć na tym g.... bo sobie w końcu zrobisz krzywdę. ;)

Pozdrowienia

 

:D  Dzięki. Jeśli do prób podejść od tej strony to mój ranking jest taki: krzywdoprzyczyniacze z rokerem, nr 1 Pytkowy stary  Rossignol (nie znam nazwy), Salomon 108. Golgotowy roker2 90 najbardziej przyjazny i przewidywalny, choć niezwykle miękki, czyli zupełne przeciwieństwo PCT.

Ultra twarda PCT próbowana na miękkich Grunykach, a bardzo miękki Salomon 90 na twardej i trochę wyboistej Golgocie, więc szkoda dalej się rozwodzić ;)


Użytkownik deczko inny edytował ten post 14 marzec 2015 - 17:16

  • 4

#17 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 14 marzec 2015 - 19:28

A no to czekam cierpliwie i już nie marudzę. Ale najlepiej mi się jeździło w Grunikach jakby co :) I to na tych PCT, które uważałam za ultraprzyjazne, samoskręcające narty. Bardzo żałuję, że nie mam stestowanych różnych innych nart, bo tylko moja ciekawość wzrosła po tym wyjeździe :)


Użytkownik hintertux edytował ten post 14 marzec 2015 - 19:56

  • 1

#18 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 15 marzec 2015 - 22:22

 

Kuba krajobrazy zmieniły się bardzo, kiedyś w tych miejscach był las dzisiaj tylko jego wspomnienie, a orczyki faktycznie te same co przeszło 30 lat wstecz  :D tylko o wyjazdy i trasy dbają znacznie lepiej. Kaski to chyba trend ogólnoświatowy. 

Chyba też mam w pamięci więcej lasu, ostatnio byłam tam chyba 17 lat temu. Ale widoki świetne :)

 

hmm... ciekawe ile lat mają najstarsi wyjadacze na tym forum???


  • 2

#19 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 15 marzec 2015 - 22:53

:rolleyes: no tak normalnie... może w uzupełnieniu dodam, że mało u nas parapetów..... :russian:


  • 0

#20 kajo50

kajo50
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin
  • Narty:Fisher RC4 SC, K2 Rictor
  • Imię :Kazimierz

Napisano 15 marzec 2015 - 23:26

skifan

......................

hmm... ciekawe ile lat mają najstarsi wyjadacze na tym forum???

 

Ja osobiście ok.45 latek....na nartach. Tak że te dawne krajobrazy i klimaty pamiętam (jeszcze)!!! 

 


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych