Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zima 2016 - planujemy spotkanie "gdzieś w Europie"


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#21 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 12 luty 2015 - 17:49

fajnie jakby to był marzec.Poza trasowo to sporo można pojeździć we Francji, w tym roku odpuściliśmy La Plagne, jedziemy do val di fassa. Więc.... :)

Szwajcaria....jak sobie przypomnę Mont Gele.... :russian:


  • 0

#22 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 12 luty 2015 - 18:30

 


26 grudzien - 2 styczen.... Ski Welt??? 
2-9 kwieciec - La Plagne???
Miejsca jak na razie nie sa jeszcze zabookowane...
 

 

La Plagne - na tak! Akurat dzisiaj jest o La Plagne wpis na blogu i wspominałam sobie trasy Paradiski.. super obszar, 400 km tras + pogoda w kwietniu rewelacyjna! Tylko trochę daleko.

 

Trzeba by sprawdzic, czy to nie jest Wielkanoc chyba???


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 luty 2015 - 19:03

Trzeba by sprawdzic, czy to nie jest Wielkanoc chyba???
Wielkanoc 2016:

Niedziela Palmowa 20.03.2016

Niedziela Wielkanocna 27.03.2016

 

ale nie wiem czy w LP będzie wystarczająco stromo i poza trasą

jadę tam na Wielkanoc 2015 ze względu na to że mamy w grupie sporo nowicjuszy i dzieci


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 marta_ski

marta_ski
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Dynastar Active Pro Xpress
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:3 Doliny, Val Thorens Portette | Val di Sole, Groste | Pitztaler Gletscher
  • Właściciel:SkiHoliday Blog

Napisano 12 luty 2015 - 21:24


ale nie wiem czy w LP będzie wystarczająco stromo i poza trasą
jadę tam na Wielkanoc 2015 ze względu na to że mamy w grupie sporo nowicjuszy i dzieci

 

Janie, 

 

w La Plagne dla każdego coś miłego - w okolicach Belle Plagne znajdziecie mnóstwo szerokich niebieskich tras, a z kolei po wjeździe na lodowiec Belcote znajdziesz trudne trasy + tereny do jazdy poza nią, tzw. Face Nord (różnica poziomów 2000 m.), gdzie można (a nawet trzeba) wynająć przewodnika (1,5h za 95 euro). Nie chciałabym spamować, ale zachęcam, może wpis okaże się przydatny: http://skiholiday-bl...-paradiski.html

 

szkoda, że ten kwietniowy termin to Wielkanoc...

 

Podrawiam!

Marta


  • 1

Zapraszam do odwiedzin bloga narciarskiego SkiHoliday www.skiholidayblog.pl


#25 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 12 luty 2015 - 21:30

 

Moze sie skuszę.
jak Ty to ja także 

 

kto jeszcze?

 

 

Sympatycznie  :)

 

 

 

 

 


slyszalem dobre rzeczy o Verbier (nie ukrywam - cos , co chce pojezdzic)

 

 

Tego się trzymaj. Chyba, że Jan ma lepszy pomysł. Ja od siebie dodam St.Motitz. Moim zdaniem troszkę więcej jest tu grubych opcji dostępnych z wyciągu. Niech przykładem będzie Corvatsch od północy. To nie jest taka łąka jak na Mt.Fort która jest zaorana 2h po opadzie. Na zdjęciu wygląda to płasko, ale Jan potwierdzi jak jest w rzeczywistości. A to tylko jedna ściana i jedna górka.

corvatsch35.JPG

 

Nie nagabuje, mnie to i tak "obojętnie" bo ja ze sztruksu nie zjeżdżam.

 

Pozdrawiam

Michał

 

ps. ja się nie upieram przy CH. nic a nic. wiem, że dla większości lepiej gdzie indziej. na mnie nie patrzcie. ja podjadę na 2 dni. więcej wolnego i tak w zimę nie dostanę.

 

 

Taka jeszcze kradziona mapka z zawodów.

110127_fwt11_engadin_st_moritz_corvatsch

 

I Lagalb

lagalb-1024x768.jpg


Użytkownik Michał edytował ten post 12 luty 2015 - 21:42

  • 2

#26 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 luty 2015 - 08:47


Face Nord (różnica poziomów 2000 m.), gdzie można (a nawet trzeba) wynająć przewodnika (1,5h za 95 euro). Nie chciałabym spamować, ale zachęcam, może wpis okaże się
Północna ściana Bellecote ? ciekawie wygląda, do 2 km trochę jej brakuje no i na końcu ktoś musi Cię odebrać autem

Les%2BArcs%2B2006.2%2B191.jpg

 

fajnie zblogowałaś La Plagne

 

 

pytanie do Kovala - ile dni chcecie spędzić na nartach ?

bo nie przypuszczam że przylecisz  do Europy tylko na tydzień


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#27 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 luty 2015 - 16:31

 


Face Nord (różnica poziomów 2000 m.), gdzie można (a nawet trzeba) wynająć przewodnika (1,5h za 95 euro). Nie chciałabym spamować, ale zachęcam, może wpis okaże się
Północna ściana Bellecote ? ciekawie wygląda, do 2 km trochę jej brakuje no i na końcu ktoś musi Cię odebrać autem

Les%2BArcs%2B2006.2%2B191.jpg

 

fajnie zblogowałaś La Plagne

 

 

pytanie do Kovala - ile dni chcecie spędzić na nartach ?

bo nie przypuszczam że przylecisz  do Europy tylko na tydzień

 

przylot sobota rano - wsiadka w samochod, narty niedziela do piatku, mozliwe , ze sobota tez - wylot sobota lub niedziela. w poniedzialek do pracy zarabiac na nast  wyjazdy....

 

najkrotszy wylot do Europy? czwartek po pol wylot do  Frankfurtu, rano piatek  jet do P-nia . w sobote wesele chrzesniaka

niedziela 9 rano uroczyste sniadanie w Wolsztynie (tam gdzie wesele)  1 po pol  wylot z P-nia, w domu  10:30 w nocy (6 godzin roznicy czasu)

poniedzialek 6 rano - w pracy

nie ma czasu na jet lag....

 

Ps Michal !  to co pokazujesz - zachwycajace!!!!!! 

Chyba bylo by to moja preferencja!!!


Użytkownik jan koval edytował ten post 13 luty 2015 - 16:32

  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#28 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 luty 2015 - 16:41

 

Skąd, Szwajcaria tak mi przyszła do głowy, myślę, że Jan i Majka znają kupę świetnych miejsc + kalendarz księżycowy trzeba uwzględnić :D

Może Francja, no właśnie (j/w) tylko my byśmy musieli nocować po drodze. My generalnie mamy w planach  święta grudniowe w Tonale  i dodatkowy wyjazd później w inne miejsce. Ja tam z feriami też bym olała, tylko mąż się przejmuje szkołą młodego (będzie w 1 klasie).

Cześć

Powiedz mu żeby się nie przejmował. Obecna szkoła - po reformie programowej - to nie szkoła tylko kpiny. Przeciętnie zdolny kameleon da radę  a co dopiero taki fajny chłop jak Wasz.

Pozdrowinei

 

Wyłudził od nas wczoraj podczas powrotu, na stacji benzynowej BP, zabawkę- stację benzynową BP.  Myślałam, że wyrzucony pieniądz, bo zabawek ma tysiące...., ale dzisiaj od rana zbudował z klocków autostradę z takim zagłębieniem na stację benzynową i od rana już jeżdżą tam różne samochody i tankują benzynę w nowej stacji :) To tak a propos chłonności niezmąconego jeszcze  :dry:  umysłu...


  • 2

#29 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 16 luty 2015 - 22:32

A co myślicie o Monterosa? http://www.narty-wlo...rskie/monterosa


  • 1

#30 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 17 luty 2015 - 12:58

Ja nic nie myślę. Nigdy nie byłem. Myśle natomiast, że powinniśmy się skupić na zaproponowaniu kilku miejsc z myślą o Kubie. Tak, żeby wstydu nie było, że w Europie tylko płasko i nudno. On wybierze, razem ustalicie date. Europa sie dostosuje, albo nie jak kto chce i tyle. Najważniejsze jest żeby lot z Ameryki nie był "na darmo".

Pozdrawiam
Michał
  • 1

#31 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 17 luty 2015 - 13:25

No bo właśnie Monterosa jest reklamowana tak:

"Doskonała alternatywa dla znanych kurortów narciarskich, np. Cervinii, ze względu na kameralny charakter, długie, urozmaicone trasy, wspaniałe i wysokogórskie krajobrazy i największy w Alpach obszar narciarski do jazdy poza trasami. Monterosa to aż 180 km połączonych z sobą tras narciarskich na wysokości od 1387 do 2971 m n.p.m.


  • 1

#32 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 17 luty 2015 - 13:35

Ja nic nie myślę. Nigdy nie byłem. Myśle natomiast, że powinniśmy się skupić na zaproponowaniu kilku miejsc z myślą o Kubie. Tak, żeby wstydu nie było, że w Europie tylko płasko i nudno. On wybierze, razem ustalicie date. Europa sie dostosuje, albo nie jak kto chce i tyle. Najważniejsze jest żeby lot z Ameryki nie był "na darmo".

Pozdrawiam
Michał

 

 

Michal - oniesmielasz mnie i zawstydzasz - nie jestem  pepkiem swiata i decyzja nie musi sie  o mnie rozbijac.

Fajnie bylo by sie spotkac,  moje zainteresowania  sa znane - ale nie znaczy to, ze tak musi byc!! Chociaz to, co pokazales kilka dni temu podobalo mi sie baaaaaardzo!!

No bo właśnie Monterosa jest reklamowana tak:

"Doskonała alternatywa dla znanych kurortów narciarskich, np. Cervinii, ze względu na kameralny charakter, długie, urozmaicone trasy, wspaniałe i wysokogórskie krajobrazy i największy w Alpach obszar narciarski do jazdy poza trasami. Monterosa to aż 180 km połączonych z sobą tras narciarskich na wysokości od 1387 do 2971 m n.p.m.

Slyszalem , ze wlasnie we Wloszech , carbinieri scigaja off-piste'owcow???


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#33 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 17 luty 2015 - 13:47

fakt, ale większość do jazdy poza trasowej jest od strony Zermatu


  • 1

#34 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 17 luty 2015 - 13:51


Slyszalem , ze wlasnie we Wloszech , carbinieri scigaja off-piste'owcow???

Nie mam pojęcia, nie interesowałam się tym... Daję taką opcję do rozważenia, bo czytałam pochlebne opinie o samym ośrodku, że spokojny i mało ludzi. Co do off-piste to tyle co przeczytałam właśnie wyżej, można też trafić na yt na filmiki. A właśnie, coś Majka napisała. Dla mnie o tyle dobrze, że mąż jakoś przełknie łatwiej taką odległość, jeżeli będzie się umiał dogadać w swoim języku. A może i dla innych będzie ciekawie, bo chyba nikt od nas jeszcze tam nie był?


  • 1

#35 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 17 luty 2015 - 13:57

fakt, ale większość do jazdy poza trasowej jest od strony Zermatu

 

Majak - tzn  mozna jezdzic bazujac w MR i zjechac sobie do Zermatt i z powrotem na jednym karnecie?

Widac , ze ten teren znasz

 

 


Slyszalem , ze wlasnie we Wloszech , carbinieri scigaja off-piste'owcow???

Nie mam pojęcia, nie interesowałam się tym... Daję taką opcję do rozważenia, bo czytałam pochlebne opinie o samym ośrodku, że spokojny i mało ludzi. Co do off-piste to tyle co przeczytałam właśnie wyżej, można też trafić na yt na filmiki. A właśnie, coś Majka napisała. Dla mnie o tyle dobrze, że mąż jakoś przełknie łatwiej taką odległość, jeżeli będzie się umiał dogadać w swoim języku. A może i dla innych będzie ciekawie, bo chyba nikt od nas jeszcze tam nie był?

 

 

Wyglada to naprawde interesujaco - nic  zlego w odwiedzaniu nowych miejsc. Troche  poczytalem - wszyscy chwala..........

Dobrze by bylo , zeby ktos sie wypowiedzial, kto tam byl?


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#36 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 17 luty 2015 - 14:30


Majak -
:laughing:

 

tak,sa skipassy obejmujące całość. Wydaje mi się jednak, że lepiej mieszkać w Zermacie. W Cervinii to lepsze jest tylko bombardini :alegosc:

http://www.zermatt.ch/en/Lifts-pistes

skipassy

http://www.matterhor...kipasses-winter


  • 0

#37 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 17 luty 2015 - 14:40

Majka, ale ja pisałam o Monterosa, z karnetem 2 x tańszym! (216E).

Załączony plik  monterosa.jpg   149,64 KB   1 Ilość pobrań ten po prawej.


Użytkownik hintertux edytował ten post 17 luty 2015 - 14:47

  • 1

#38 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 17 luty 2015 - 14:53

Majka, ale ja pisałam o Monterosa, z karnetem 2 x tańszym! (216E).

attachicon.gifmonterosa.jpg ten po prawej.

 to sorry, tego nie znam


  • 0

#39 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 17 luty 2015 - 15:02

Zainteresowałam się, to jeszcze wkleję takie zdjęcia poglądowe. Wygląda na to, że jeździ się z jednego wierzchołka w 2 kierunkach, więc rozmaitość powinna być.

Załączony plik  monterosa 1.jpg   103,19 KB   0 Ilość pobrańZałączony plik  monterosa 2.jpg   92,52 KB   0 Ilość pobrań

Ale nie do końca, bo mapka tras jest bardziej rozbudowana (tylko nie wiem czemu taka mała :mad: )

Załączony plik  monterosa 3.jpg   185,34 KB   0 Ilość pobrań

 

To wychodzą 2 grzbiety i 2 dolinki! + dodatki


Użytkownik hintertux edytował ten post 17 luty 2015 - 15:12

  • 1

#40 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 luty 2015 - 23:02

skipass Cervinia+Zermatt zakupiony Cervinia kosztuje w tym sezonie 280euro za 6 dni

natomiast kupiony w Zermatt 434 franki czyli 430 euro

 

Na temat ośrodka Monte Rosa to chyba najwięcej może powiedzieć Andrzej O

Andrzeju prosimy do tablicy

 

 

a może ktoś coś ciekawego zaproponować w Austrii  ???


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych