Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie forum KochamNarty.pl 2015 - temat oficjalny


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#121 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 18 marzec 2015 - 10:27

ale fajny film. :flowers:


  • 4

#122 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 18 marzec 2015 - 11:08


Cześć
Jak tak się wygina to badziew jakiś straszny. Na czym ten Marek jeździ??
Pozdrowienia
 

 

Mitek - to tylko te tak zachwalane Lusti PTC  :hysterical:

 

PS. a tak na poważnie to bardzo dobra narta, oczywiście długość nie ta (pożyczona od Bacteri 165cm ) ale jazda pierwsza klasa, choć brakowało mi dla niej poza długością, stromszej i twardszej trasy   :uklon2:


Użytkownik marecki edytował ten post 18 marzec 2015 - 11:11

  • 4

#123 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 18 marzec 2015 - 11:17

D-I bardzo ładnie to poskładałeś, ale to, prawie sponiewieranie tego jednego pacjenta  :stres: , mogłeś wyciąć  ;)

 

Pytek a Ty się nie ociągaj, tylko dawaj swojego składaka  :Papryczka:


  • 4

#124 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 18 marzec 2015 - 12:10



ale to, prawie sponiewieranie tego jednego pacjenta....... , mogłeś wyciąć

 

Nie ważne jak kto pada, ale jak się podnosi, choć w tym przypadku styl sponiewierania oceniam na pełne 10/10 :boogie:

 

Parę uwag technicznych:

trzeba być wyjątkową sierotą, żeby wiedząc, że będzie się filmować nie zabrać z bazy kamerki... całe szczęście, że Pytek był wyposażony jak wideo-komandos. Miał wszystko przy sobie i dzięki temu mogłem pofilmować. Dopiero po powrocie połapałem się, że nakręciłem za mało materiału pozanatrowego, a to błąd niewybaczalny mszczący się w montażu, a wynikał z tego, że... starałem się oszczędzać jedną baterię i dodatkowo czasem zapominałem o kamerce w kieszeni :blush:

Niespodzianka nastąpiła dopiero w sobotę wieczorem i teraz mam całą baterię baterii i mogę filmować cały dzień bez obaw o brak prądu. Pytek... :uklon2: :flowers: :dziekuje:

Kolejna sprawa ściśle techniczna, która może zainteresować przede wszystkim Pytka i korzystających z funkcji protune. Dopiero na normalnym monitorze zobaczyłem "zamydlenie" obrazu. Szczególnie to widać w konfrontacji z nagraniami z Panasonika. Wyłączyłem protuna w cholerę, bowiem wolę od razu obraz ostry i normalny bez zabawy w postprodukcje i korekcje do których funkcja jest stworzona.

Może się zdarzyć, że filmik ze względu na prawa autorskie piosenki będzie zablokowany w niektórych krajach, więc jeśli ktoś nie może go pooglądać, a chce proszę o wiadomość. Udostępnię przez dropboxa.

Aha, teraz, zajarzyłem że można filmik wrzucić na górę strony do innych

 



 Oczywiscie z Litwinami to zart byl.

 

Dla mnie raczej kompromitacja i to podwójna. Rodzinki Romków też kurna nima poza króciutkim z Panasonika.

Na jadącym Adamie i częściowo Joli kamerka ponownie zrobiła protuna i to w wersji pro...

 

pre_1426679473__pro.jpg

 

flek na obiektywie jest Twoją zasługą, a moją to że go nie zobaczyłem :D


Użytkownik deczko inny edytował ten post 18 marzec 2015 - 12:53

  • 2

#125 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 18 marzec 2015 - 12:26


Nie ważne jak kto pada, ale jak się podnosi, choć w tym przypadku styl sponiewierania oceniam na pełne 10/10 :boogie:

 

zgadzam się w 100% a nawet więcej :D


  • 2

#126 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 18 marzec 2015 - 17:50

Powiem Wam, że oglądałam filmik dobrych kilka razy, i coraz bardziej doceniam kunszt Deczkowy. Na prawdę fajnie dobrane wszystko.

Aaa, jeżeli to nie problem, to może by zamienić miejscami literki, żeby już było tip-top (Gruniky). 


  • 2

#127 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 18 marzec 2015 - 20:14

Cześć

Fajnie mieliście naprawdę! Żałuję bardzo bo byłem niedaleko ale cóż...

Pozdrowienia


  • 6

#128 bocian74

bocian74
  • Użytkownik
  • 370 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Marcin

Napisano 18 marzec 2015 - 21:37

Nie wiem które ujecia są czyjego autorstwa ale WIELKIE GRATULACJE!

To nieliczny przykład na to, jak NIE zrobic nudnego filmu, jak setki innych.

Aż ślina cieknie na te widoki :)

Pozdr

Marcin

 

PS: I nie trzeba elektornicznego gimbala ;)


Użytkownik bocian74 edytował ten post 18 marzec 2015 - 21:38

  • 7

#129 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 19 marzec 2015 - 10:00

Jak dla mnie to leczenie dla Pana ...

 

:thumbsup: :zeby:
 

I nie trzeba elektornicznego gimbala

 

Mam do dyspozycji nawet dwa, ale nie zwaryjowałem do cna, żeby na Pilsko jechać z jakimiś maszynami, poza tym nie zajmuję się filmowaniem przez tydzień taras, a do tego wystarczy kamera przyśrubowana do czaszki.

No i najważniejsze: z żadnego gimbala nie poprowadzę precyzyjnie i we wszystkich kierunkach szybko przemieszczającego się obiektu np. Szanownej Hintertuxa-y :)
 

 

Aaa, jeżeli to nie problem, to może by zamienić miejscami literki, żeby już było tip-top (Gruniky).

 

Problem i to spory. Nie z poprawą literek, ale całą resztą renderowania i ponownego wrzucania. Jak już miałem przejść przez ten cały kłopot to zabrałem się komplexowo i trochę go przepostprodukowałem, bo te mydliny w obrazie mnie wkurzały. Doskonałe toto nie jest, ale i tak zabrało mi parę godzin. Przy okazji pojekt setings zmieniłem na 4K, a co... i tak większość była nagrywana w UHD. Niestety kiepskie przejścia tonalne na niebie są nie do przejścia przy tych ilościach konwersji i kompresji.

Jeśli ta wersja jest akceptowalna to proszę o info. Wtedy zamienię ją na górze strony.

 


Użytkownik deczko inny edytował ten post 19 marzec 2015 - 11:34

  • 7

#130 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 marzec 2015 - 11:16

najlepszy filmik jaki do tej pory widziałem na forach narciarskich


  • 6
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#131 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 19 marzec 2015 - 19:38

najlepszy filmik jaki do tej pory widziałem na forach narciarskich

Prawda :) Ale ja go teraz nie mogę obejrzeć, niestety. Nie ładuje mi się. Jak się trochę podładuje, to przerywa, albo pokazuje zwolnione lub szarpane ruchy. Proponuję zamieścić obie wersje obok siebie. Tamto z mgłą nie było takie złe, miało swój specyficzny klimat.

Deczko, a co to jest gimbal?


  • 0

#132 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 19 marzec 2015 - 20:08

Po tych wszystkich pochwałach to Pytek już swojego składaka nie wstawi  ;)

 

 

PS. Pytek wstawiaj, u mnie pochwały masz pewne  :thumbsup:


  • 3

#133 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 19 marzec 2015 - 20:50

Po tych wszystkich pochwałach to Pytek już swojego składaka nie wstawi  ;)

 

 

PS. Pytek wstawiaj, u mnie pochwały masz pewne  :thumbsup:

Wstawiaj, bo może masz moich chłopaków - trochę byli zawiedzeni, że siebie nie widzieli na filmie :) No i Deczka jadącego brakuje i "Romka x 4" :D


  • 0

#134 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 19 marzec 2015 - 21:16

Po tych wszystkich pochwałach to Pytek już swojego składaka nie wstawi  ;)

 

 

PS. Pytek wstawiaj, u mnie pochwały masz pewne  :thumbsup:

Po dzisiejszych konsultacjach z Deczkiem mam jeszcze wieksze obawy przed premiera.Ta nastapi prawdopodobnie w Sobote.


  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#135 bocian74

bocian74
  • Użytkownik
  • 370 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik
  • Imię :Marcin

Napisano 20 marzec 2015 - 10:35

Po dzisiejszych konsultacjach z Deczkiem mam jeszcze wieksze obawy przed premiera.Ta nastapi prawdopodobnie w Sobote.


Ten co nic nie robi, nic się też nie uczy, tak więc publikuj śmiało :)
Pozdr
Marcin
  • 0

#136 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 marzec 2015 - 19:15


Ten co nic nie robi, nic się też nie uczy, tak więc publikuj śmiało

Mowisz i masz:


  • 12
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#137 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 21 marzec 2015 - 19:24

 

Jak dla mnie to leczenie dla Pana ...

 

:thumbsup: :zeby:
 

I nie trzeba elektornicznego gimbala

 

Mam do dyspozycji nawet dwa, ale nie zwaryjowałem do cna, żeby na Pilsko jechać z jakimiś maszynami, poza tym nie zajmuję się filmowaniem przez tydzień taras, a do tego wystarczy kamera przyśrubowana do czaszki.

No i najważniejsze: z żadnego gimbala nie poprowadzę precyzyjnie i we wszystkich kierunkach szybko przemieszczającego się obiektu np. Szanownej Hintertuxa-y :)
 

 

Aaa, jeżeli to nie problem, to może by zamienić miejscami literki, żeby już było tip-top (Gruniky).

 

Problem i to spory. Nie z poprawą literek, ale całą resztą renderowania i ponownego wrzucania. Jak już miałem przejść przez ten cały kłopot to zabrałem się komplexowo i trochę go przepostprodukowałem, bo te mydliny w obrazie mnie wkurzały. Doskonałe toto nie jest, ale i tak zabrało mi parę godzin. Przy okazji pojekt setings zmieniłem na 4K, a co... i tak większość była nagrywana w UHD. Niestety kiepskie przejścia tonalne na niebie są nie do przejścia przy tych ilościach konwersji i kompresji.

Jeśli ta wersja jest akceptowalna to proszę o info. Wtedy zamienię ją na górze strony.

 

 

Angelique Kidjo ... :) 


  • 2

#138 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 marzec 2015 - 19:38

 


Ten co nic nie robi, nic się też nie uczy, tak więc publikuj śmiało

Mowisz i masz:

 

 

:thumbup:  :thumbup:  :thumbup:


  • 5

#139 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 21 marzec 2015 - 20:35

Pytek fantastiko  :uklon2:


  • 4

#140 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 22 marzec 2015 - 00:23

Cześć

Pytek - świetny filmik!.

1. Kto temu biednemu chłopcu kazał jeździć z tym kijkiem przed sobą. Czy ta osoba tez tak jeździ? -  Zapytaj jak ja znasz.

2. widzieliście co znaczy opuszczenie głowy jak trzeba... ...

Myślę...że dawno nie oglądałem tak dobrych narciarskich filmów kręconych przez amatorów ( :) ).

Szacunek i chciałbym być przez Was kręcony (mówię oczywiście o autorach a nie o przerabiających na 4K czy inne nic nie mówiące coś)

Pozdrowienia


Użytkownik Mitek edytował ten post 22 marzec 2015 - 00:27

  • 2






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych