Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki kask do nart Elan?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukason

lukason
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 styczeń 2015 - 22:43

Jaki kask polecacie do nart Elan i gogli Uvex?

Do wydania mam max 650zł


  • 0

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 17 styczeń 2015 - 23:50

Masakra!!! albo  żart.

Pozdro


Użytkownik Mitek edytował ten post 17 styczeń 2015 - 23:50

  • 1

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 styczeń 2015 - 13:11

Mam po corce niezly kask do sprzedania. Czarny Blizzard. W dobrym stanie. Zmienila bo jej kolor zaczal przeszkadzac. Kosztowal mnie 100 zl, ale sprzedam za 50. Polecam. W sam raz do Elanow i Uvexa. :)
  • 1

#4 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 18 styczeń 2015 - 15:18

Mam po corce niezly kask do sprzedania. Czarny Blizzard. W dobrym stanie. Zmienila bo jej kolor zaczal przeszkadzac. Kosztowal mnie 100 zl, ale sprzedam za 50. Polecam. W sam raz do Elanow i Uvexa. :)

Nie wiem, czy mozesz tak w ciemno polecic - nie znasz wiazan w tych nartach!


  • 4
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#5 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 styczeń 2015 - 07:57

Przestańcie żartować: kask dobiera sie właśnie do gogli albo gogle do kasku tak aby gogle pasowały do krawędzi kasku, w innym przypadku paskudnie wieje w czoło. Kask dobiera się także do kształtu głowy więc najlepiej przymierzyć go osobiście razem z posiadanymi goglami. Reszta to bardzo powszechne tz. wartości estetyczne: dywanik do samochodu musi być sygnowany marką pojazdu bo wtedy jest oryginalny czyli lepszy itd. Tz szpan daje wiele radości szpanerowi co rozumiem choć sam czerpię radość raczej z hipsterstwa : dwa dni jeździłem na Salomonach BBR w kolorze NIEBIESKIM. Fajnie było.


Użytkownik Maciej S edytował ten post 19 styczeń 2015 - 08:01

  • 1

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#6 lukason

lukason
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:17

Nie smiejcie się ze mnie  :boogie: 
Co myslicie o takim kasku http://sportmix.pl/u...s---566178-5141 ?


  • 0

#7 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:58

Ja mam chyba taki model tylko inny kolor:

http://sportmix.pl/u...e---566089-3596

Ta wentylacja działa w jakimś tam stopniu. Ogólnie jestem zadowolona, to mój pierwszy kask i wreszcie nie marznę w głowę. Kiedy pada śnieg, czapka mi nie przemaka :) a gogle się trzymają w jednym miejscu. Kupowałam w sklepie kask razem z goglami, bo nie wszystkie modele pasowały, mimo że z tej samej firmy. To jest bardzo ważne, bo gogle działają bez zarzutu jak mają odpowiednią wentylację i ochronę z góry. Normalnych okularów p.słonecznych nie założę do kasku, bo bolą uszy, tzn, nie ma miejsca w kasku na dodatkowe elementy poza głową, włosy też muszę związywać poza kaskiem. Mimo tego, że jest tak dokładnie dopasowany, nie czuję dyskomfortu po całym dniu jazdy. Okulary p.słoneczne mam takie specjalne na kask, ale w sumie rzadko ich używam.


  • 0

#8 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 23 styczeń 2015 - 02:08

Nie smiejcie się ze mnie  :boogie: 
Co myslicie o takim kasku http://sportmix.pl/u...s---566178-5141 ?

jak odrzucicsz to  bzdurne, nachalne pseudo-rynkowe teksty - kaks jest zupelnie dobry, na pewno lepszy, niz przecietny

dopasowanie ukladu :

twarz - gogle - kask :  obowiazkowe 


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#9 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 23 styczeń 2015 - 09:29


Co myslicie o takim kasku
czarne do wszystkiego pasuje

nawet kosmici używają

gallery_10_156_21093.jpg

 

chociaż powiem szczerze że dla prawdziwego kosmity biały jest fajniejszy

gallery_10_156_56583.jpg

 

:)


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#10 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 styczeń 2015 - 18:07

czarne do wszystkiego pasuje

nawet kosmici używają

 

 

chociaż powiem szczerze że dla prawdziwego kosmity biały jest fajniejszy

 

 

:)

 

Prawdziny kosmita ma zielony kaski, taki fosforyzujący.


  • 0

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#11 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5127 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 23 styczeń 2015 - 19:19

 

Prawdziny kosmita ma zielony kaski, taki fosforyzujący.


 

 

Cześć

I idealnie pasuje do Elana.

Pozdrowienia


  • 0

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:21

Mitku, a Ty zaczales jezdzic w kasku? Ja jeszcze nie, ale sie wahom. Zona twardo odmawia, ale siostra w zeszlym roku kupil a w Galtur. Dzieci (juz bardzo dorosle) jezdza w kaskach i wszyscy moi znajomi tez. Ja wciaz nie odczuwam potrzeby.

Wlasnie sprzedalem uzywany kask Blizzard za cale 20 zl. :)
  • 0

#13 Maciej S

Maciej S
  • Użytkownik
  • 393 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:38

Mitku, a Ty zaczales jezdzic w kasku? Ja jeszcze nie, ale sie wahom. Zona twardo odmawia, ale siostra w zeszlym roku kupil a w Galtur. Dzieci (juz bardzo dorosle) jezdza w kaskach i wszyscy moi znajomi tez. Ja wciaz nie odczuwam potrzeby.

Wlasnie sprzedalem uzywany kask Blizzard za cale 20 zl. :)

Jak odczujesz, będzie za późno!

Korwin o kasku 1:40

 

Tak bardzo "ciągnie w prawo", że stracił prawy kierunkowskaz i lusterko, teraz musi ogladać się.


Użytkownik Maciej S edytował ten post 23 styczeń 2015 - 23:15

  • 1

 "ilość energii potrzebnej do obalenia bzdur jest o rząd wielkości większa niż do ich wyprodukowania"


#14 Kosmos

Kosmos
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Head xrc301

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:49

Biorąc pod uwagę, co można zobaczyć na stokach to się faktycznie zastanawiam czy dobór sprzętu nie następuje właśnie w ten sposób:) kolor nart rzutuje przecież na kolor kasku i rączek kijków....styl za wszelką cenę:)


  • 1



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych