Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rossignol Elite EXP czy warto

Rossignol Elite EXP outlet nowe

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawi1973

dawi1973
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pomorskie
  • Narty:Blizzard XCS
  • Imię :Darek

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:24

witam znalazlem takie buty w necie, czy wiecie czy sa to buty damskie czy meskie czy moze juniorskie, cena jest atrakcyjna 300zl, rozmiar 25,5. Chcialem je kupic corce 14 lat , szczuplej budowy , jej pierwszymi butami byly Lange Venus 7 rozmiar24,5 w ktorych jezdzila dwa sezony. Nie wiem jaki flex maja te Rossignole i nie wiem czy to sa buty godne zakupu za ta cene i jaki maja flex. Czy wg was sa to buty dla osob ze szczupla stopa czy moze bardziej tęgą. Niestety chce jej kupic buty na odleglosc bez mierzenia stad moje zapytanie do Was

 

z gory dzieki

Dawi1973


  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:58

nie kupuj bez mierzenia


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 dawi1973

dawi1973
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pomorskie
  • Narty:Blizzard XCS
  • Imię :Darek

Napisano 16 grudzień 2014 - 22:45

przekonales mnie, poszukam czegos kolo siebie


  • 0

#4 ALEX ALEX

ALEX ALEX
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Rossignol
  • Imię :Aleksy

Napisano 17 grudzień 2014 - 09:30

J@n ma rację, lepiej poprzymierzać buty.

Aczkolwiek ja jeżdżę już od dobrych kilku lat w rossignolach i bardzo sobie chwalę samą jakość buta i wygodę w czasie jazdy. :na narty: 

pozdr!


  • 0







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rossignol Elite EXP, outlet, nowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych