Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznań- jaki sklep polecicie?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rakso70

rakso70
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Salomon Enduro XT 800
  • Imię :Oskar

Napisano 26 sierpień 2014 - 10:46

Jaki sklep w Poznaniu polecicie, aby zakupić buty narciarskie? Interesuje mnie punkt w którym ktoś pomoże mi je dobrać (rozmiar, itd). Byłoby miło aby miał te skanery, roentgeny i inne cudeńka. Jakieś kopyta mam chyba niewymiarowe i wieczny kłopot z butami.

Najbliżej mi do Zielonej Góry, lecz nie jestem zadowolony z usług tamtejszych fachowców.


Użytkownik rakso70 edytował ten post 26 sierpień 2014 - 11:27

  • 0

#2 skifan

skifan
  • Użytkownik
  • 629 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR SC Salomon XDR 80Ti, FISCHER The CURV DTX
  • Ulubiony stok:Szczyrk/Kronplatz

Napisano 27 sierpień 2014 - 10:32

Jaki sklep w Poznaniu polecicie, aby zakupić buty narciarskie? Interesuje mnie punkt w którym ktoś pomoże mi je dobrać (rozmiar, itd). Byłoby miło aby miał te skanery, roentgeny i inne cudeńka. Jakieś kopyta mam chyba niewymiarowe i wieczny kłopot z butami.

Najbliżej mi do Zielonej Góry, lecz nie jestem zadowolony z usług tamtejszych

Cześć! w Poznaniu poleciłbym dwa sklepy ; Famili Sport właściciel zna swój fach potrafi doradzić.Ostatnia para butów właśnie od niego. Przymiarka następnie wygrzanie buta półgodzinny spacer po sklepie i decyzja ta albo inna para.Sklep blisko Ronda Rataje.

Lub bardziej zaawansowany technicznie z fachową obsługą i bogatą kolekcją SkiTeam przy Bułgarskiej okolice stadionu Lecha.

pozdro.


  • 0

#3 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 27 sierpień 2014 - 15:43

 

Jaki sklep w Poznaniu polecicie, aby zakupić buty narciarskie? Interesuje mnie punkt w którym ktoś pomoże mi je dobrać (rozmiar, itd). Byłoby miło aby miał te skanery, roentgeny i inne cudeńka. Jakieś kopyta mam chyba niewymiarowe i wieczny kłopot z butami.

Najbliżej mi do Zielonej Góry, lecz nie jestem zadowolony z usług tamtejszych

Cześć! w Poznaniu poleciłbym dwa sklepy ; Famili Sport właściciel zna swój fach potrafi doradzić.Ostatnia para butów właśnie od niego. Przymiarka następnie wygrzanie buta półgodzinny spacer po sklepie i decyzja ta albo inna para.Sklep blisko Ronda Rataje.

Lub bardziej zaawansowany technicznie z fachową obsługą i bogatą kolekcją SkiTeam przy Bułgarskiej okolice stadionu Lecha.

pozdro.

 

sKI  Team???

fachowa obsluga???

chyba rozmawialem (probowalem) z niewlasciwymi ludzmi.....

wyrozniajaca sie osoba w tym sklepie byl......bucowaty "starznik" lypiacy okiem na wszystkich....


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#4 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 27 październik 2014 - 00:11

 Nie wiem jaka jest obsługa ale kupiłem kiedyś dynastary w SkT


  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych