Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ischgl/Galtur, 22-28 marzec 2014,


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marzec 2014 - 11:16

To byl bardzo rodzinny i bardzo wielopokoleniowy wyjazd. Najstarszy uczestnik, nie jezdzacy na nartach, 84 lata (ale chodzi po gorach jak 30 latek), najmlodszy, tez niejezdzacy - 2 lata. Jedna osoba uczaca sie jezdzic, jedna (moja synowa) - dopiero trzeci raz na nartach. Ale radzila sobie swietnie na wszystkich trasach, lacznie z czarnymi. Mieszkalismy w wygodnych apartamentach w Galtur, 10 km za Ischgl. Spokojna, malownicza wioska z bardzo komfortowym... basenem. Duzo jezdzenia, duzo jedzenia, picia i oczywiscie rodzinnego gadania. To moj trzeci kolejny pobyt w tym regionie. Jakos nie mozemy sie od niego uwolnic. :)

 

Pogoda zapowiadala sie fatalnie. Sypalo, mglilo, wietrzylo - postanowilismy odpuscic narciarsko pierwszy dzien. A potem bylo juz coraz lepiej. Ostatni dzien - piatek - byl doskonaly pogodowo: slonce, lekko zmrozony snieg, 100% przezroczystosci. Bosko. Z wyjatkiem jednego dnia, jezdzilismy na roznych trasach Ischgl/Samnaun. W poprzednich relacjach juz je opisywalem. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Przez 4 dni jezdzenia nie udalo nam sie odwiedzic wszystkich tras. Ludzi sporo, zwlaszcza w ostatni piatek i zwlaszcza w Idalp - centralnej czesci austriackiej. Po stronie szwajcarskiej, jak zwykle, duzo przestronniej. A ten jeden dzien wyjatku spedzilismy w ustronnym Galtur (dokladnie Wirl). W porownaniu z ogromnym Ischgl jest mala, sympatyczna stacja. Mimo wszystko naprawde jest gdzie pojezdzic. Glownie czerwone i czarne trasy, poczatkujacy nie maja tu co szukac. Piekne widoki, kameralnosc, spokoj, nawet w czasie posilku w uroczej knajpce na stoku.

 

Kilka ogolnych wrazen:

- prawie wszyscy jezdza w kaskach, duza zmiana w stosunku do zeszloroczego pobytu,

- duzo starszych ludzi - brak ferii, pozny termin,

- zdecydowanie przewazaja narty typu allround, cross, dlugosc klasyczna, czyli miedzy broda i nosem, te z rockerami sie pojawiaja, ale wciaz wyjatkowo,

- typowy styl zjezdzania - niezly, karwingowo-zeslizgowy :)

 

Narobilem sporo zdjec i zaczalem kamerowac moja nowa kamera. Niestety w sloncu niewiele widac na ekraniku. Musze pomyslec o jakims patencie. Ale w sumie jestem zadowolony. Nafilmowalem m.in. jazde moich dzieci: corki i syna. Corka, wiadomo, najlepsza w calym Ischgl. :) Poprzednio pisalem, ze jezdzi najladniej ze wszystkich, taraz sadze, ze rowniez najlepiej. Syn tez swietnie jezdzi, choc inaczej. Troche odchylony karwingowo (szeroko, styl tramwajarza, jak sie to kiedys mowilo). Po naszych namowach zaczal jezdzic "normalnie" i calkiem niezle to wyglada. Jak mi sie uda poskladac filmiki - zapodam.

 

Nic sie nikomu zlego nie stalo (zonie odnowila sie troche kontuzja kolana, ale nie z powodu upadku, jedna mloda dziewczyna troche sie pochorowala pod koniec pobytu). Samochody w liczbie 4 tez przeszly probe bez szwanku. Chyba zamowie msze. :)

 

Zdjecia wstawie w galerii o ile mi sie uda.

 

Załączony plik  DSC00041.jpg   114,65 KB   6 Ilość pobrań


  • 9

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 31 marzec 2014 - 12:21


Jakos nie mozemy sie od niego uwolnic
teraz to już chyba wszystko masz objechane dokładnie

Jeździłeś może w nowym rejonie Val Gronda ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marzec 2014 - 15:11

Jeździłeś może w nowym rejonie Val Gronda ?

 

Nie. Probowalismy, ale bylo zamkniete, przynajmniej z tej strony co sie przymierzalismy. Nie bylem tez na zakupach w Samnaun. :)

 

Dorzucam napredce sklecone dwa filmiki z przejazdami dzieci. Ania jezdzi jak jezdzi. Jak dla mnie rewelacyjnie. Tak samo wszedzie, bez wzgledu na stromizne. Przy bardzo stromych sciankach tylkiem prawie dotyka sniegu, ale rytmu nie zmienia. Syn jezdzi mniej dynamicznie, tez bardzo dobrze, ale inaczej. Filmowane przejazdy (stromsze fragmenty czerwonej) sa, na nasza prosbe, mozliwie malo karwingowe. Uff... :)

 


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 31 marzec 2014 - 16:41

  • 4

#4 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 31 marzec 2014 - 21:58

Piotr jak dla mnie super, choć troszkę jakby momentami niepewny (objeżdżenie?)

Czy Ania kiedykolwiek łamie sztywny rytm jazdy?


  • 0

#5 piter

piter
  • Użytkownik
  • 173 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar cham 2.0 97Atomic d2 sl,Voelkl RTM 84,rossignol experience 88HD,dynastar omeglass
  • Imię :piter

Napisano 31 marzec 2014 - 23:22

Widać że dzieciaki :D  jeżdżą od zawsze..ta pewność i radość z jazdy..super.Podoba mi się ta agresywność u Ani i spokój u Piotra.

Dobrzy narciarze....miło popatrzeć...takich więcej na stokach.  :narciarz:


  • 0

#6 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 01 kwiecień 2014 - 00:10

Widać że dzieciaki :D  jeżdżą od zawsze..ta pewność i radość z jazdy..super.Podoba mi się ta agresywność u Ani i spokój u Piotra.

Dobrzy narciarze....miło popatrzeć...takich więcej na stokach.  :narciarz:

Andrzej - nie przyjmuj tego jako krytyki, ale…….

Twoja Corka to zupelnie inna klasa, niz Twoj Syn….

Wiem,ze faceci tego nie lubia, ale Ania zupelnie by pasowala do  moich corek……… Piotr……..duze braki techniczne - nadrabia  sila i sprawnoscia….

 

Stale jest lepszy , niz 98% na stoku, ale Ania - "to jest to"…….

Jak kiedys pisalem - marze o tym, zeby One  kiedys sie spotkaly na stoku….. tzn Twoje i MOje corki 


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#7 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 kwiecień 2014 - 09:26

Piotr……..duze braki techniczne - nadrabia  sila i sprawnoscia….

 

Stale jest lepszy , niz 98% na stoku, ale Ania - "to jest to"…….

Jak kiedys pisalem - marze o tym, zeby One  kiedys sie spotkaly na stoku….. tzn Twoje i MOje corki 

 

Byloby ciekawie. Tyle ze Ania nie jezdzi off piste. Nie probowala, nie ma sprzetu i nie wiem czy by sie to jej spodobalo. Zdarzalo sie jezdzic po nieprzygotowanych trasach, ale to nie to co Wasz real freeride.

 

A odnosnie Piotra. Nie widze u niego brakow technicznych. Nie jezdzi smigiem, ale tzw. krotkim skretem. Smigiem tez potrafi (uczyl sie starej szkoly), ale niespecjalnie lubi. Najchetniej jechalby typowym karwingiem: szeroko, sredni promien skretu, nie za gesto. Ponizej dorzucam taka jego ulubiona jazde. I robi to wg. mnie bardzo dobrze z zastrzezeniem, o ktorym ponizej odpisalem Deczkowi (lub Deczce albo Deczku :)). Po prostu jezdzi inaczej niz Ania.

Piotr jak dla mnie super, choć troszkę jakby momentami niepewny (objeżdżenie?)

Czy Ania kiedykolwiek łamie sztywny rytm jazdy?

Sluszna uwaga. Piotr bywa niepewny. Tak juz ma, niestety po mnie. Wynika to tez czesciwo z braku objezdzenia. Od kilku lat spedza na nartach tylko tydzien w roku, ale ten sam argument mozna zastosowac do Ani, a ta jezdzi pewnie. Na szczescie Piotr jezdzi bezpiecznie, dla siebie i innych.

 

Ania nie lamie rytmu. :) Nawet na bardzo stromych i lekko zmuldzonych trasach utrzymuje ten sam rytm. Widzialem jak zjezdzala bardzo stroma czarna z Palinkopfa (taka trudna gora w Ischgl, nazwalismy ja Palikotem). Tylek prawie szorowal po ziemi, bo trzeba bylo zmiescic sie w narzuconym rytmie smigu, ale wciaz dawala rade. Tak lubi i bardzo dobrze. Odpuszcza na lagodnych zjazdach. Ale co ciekawe, kilka lat temu jezdzila inaczej: dlugie skrety na krawedzi, gdzies nawet zapodalem filmiki. Coz, kobieta zmienna jest. :)

 

Dzieci zaczely jezdzic wczesnie. Od 4 roku zycia. I robily to regularnie, choc w ograniczonym czasowo-finansowym wymiarze. Niestety, by dobrze jezdzic trzeba zaczac wczesnie, miec troche talentu i duzo cwiczyc i dotyczy to nie tylko nart. A nieliczne wyjatki tylko potwierdzaja regule.

http://youtu.be/9i48F-A9FU0


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 01 kwiecień 2014 - 10:16

  • 0

#8 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 kwiecień 2014 - 07:22

podoba mi się stateczna jazda Piotra, jego sylwetka. Widać brak objeżdżenia. Ania - rzeczywiście pokona każdy stok, jeździ dynamicznie, dobrze prowadzi narty, ale mam pewne "ale" do sylwetki.


  • 0

#9 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 kwiecień 2014 - 09:07

Pozostałe zdjęcia z wyjazdu są już w galerii:

http://www.kochamnar...28-marzec-2014/


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#10 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwiecień 2014 - 09:20

podoba mi się stateczna jazda Piotra, jego sylwetka. Widać brak objeżdżenia. Ania - rzeczywiście pokona każdy stok, jeździ dynamicznie, dobrze prowadzi narty, ale mam pewne "ale" do sylwetki.

Bo jej sylwetka odbiega od kanonu. Prowadzila rece (lokcie) za wasko, ale to sie udalo poprawic. Bardo duza, pozornie za duza, ruchomosc w stawie biodrowym. Trochę zarzuca biodrem w pierwszej fazie skretu. Pewnie w jezdzie na tyczkach bylaby taka sobie, ale nie o to tu chodzi. Gdybys ja zobaczyla jak jezdzie na bardzo trudnych sciankach czarnych, gdzie wymiekaja dobrzy narciarze, to uznalabys, ze ten jej indywidualny styl, byc moze niezgodny z aktualnymi regulami sztuki, pasuje jej jak ulal.

 

Swoja droga chetnie bym ja zobaczyl na glebszym sniegu, tyle ze na 150 cm slalomkach trudno sie tam jezdzi.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 09:32

  • 0

#11 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 kwiecień 2014 - 13:38


Mieszkalismy w wygodnych apartamentach w Galtur
może znajdziesz chwilę czasu i opiszesz trochę bliżej te apartamenty w dziale:

http://www.kochamnar...um/138-austria/

prawdopodobnie będę w przyszłym  sezonie szukał czegoś spokojnego na wyjazd z maluszką


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#12 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwiecień 2014 - 14:31

 


Mieszkalismy w wygodnych apartamentach w Galtur
może znajdziesz chwilę czasu i opiszesz trochę bliżej te apartamenty w dziale:

http://www.kochamnar...um/138-austria/

prawdopodobnie będę w przyszłym  sezonie szukał czegoś spokojnego na wyjazd z maluszką

 

Done. Przy okazji wstawilem tez zeszloroczna kwatere w Kappl. Ale ta w Galtur lepsza. Mozna z maluszka poszalec na basenie. :) Moi to robili s 2-latkiem.


  • 2

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 03 kwiecień 2014 - 07:54

jaki był przeciętny czas oczekiwania na 1 kolejkę

gallery_19_315_65804.jpg

 

?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 03 kwiecień 2014 - 07:56

do czego to kolejka? Bo nart nie widzę :alegosc:


  • 0

#15 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:10

Majka, kolejka nie jest po papier toaletowy (mlodzi nie zrozumieja aluzji ;)) ale do dolnej (glownej) stacji Silvretta w Ischgl. Duza pojemnosc (16 osob na wagonik) i duza przepustowosc. Nart nie widac, bo niezgodnie z opiniami niektorych starych forumowych wyjadaczy, ludziska uparcie jezdza na krotkich nartach, takich miedzy broda i nosem. W sumie 5-10 min czekania. Dluzsza kolejka byla w piatek, ponad pol godziny czekania. I na tym koniec stania, wyjezdza sie raz do Idalp, a tu, choc bywa tloczno, nie czeka sie wiele. Co innego kolejki do knajp. Ta w Idalp, w godzinach szczytu, czyli ok. 1-ej jest niezwykle zatloczona. Ale mozna poszukac innych, bardziej ustronnych.


Użytkownik o_andrzej edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 17:55

  • 0

#16 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:40

do czego to kolejka? Bo nart nie widzę :alegosc:

ja widze SZESC par nart!!!!!!!!!!!

niektore nawet siegaja, o zgrozo, do poziomu brwi!!!!!!!!!!

 

czyzby rewolucja sie szykowala?????

 

PS dla tych, ktorzy mnie nie znaja - to byl sarkazm..... :)  :D


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#17 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 04 kwiecień 2014 - 07:17

 

do czego to kolejka? Bo nart nie widzę :alegosc:

ja widze SZESC par nart!!!!!!!!!!!

niektore nawet siegaja, o zgrozo, do poziomu brwi!!!!!!!!!!

 

czyzby rewolucja sie szykowala?????

 

PS dla tych, ktorzy mnie nie znaja - to byl sarkazm..... :)  :D

 

to podpucha była :zeby: i się złapałeś :D


  • 0

#18 o_andrzej

o_andrzej
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 maj 2014 - 21:48

Dorzucam dla porzadku filmy z przejazdami moich dzieci. Tym razem zmontowane lepiej w Sony Video Studio.

 

W sumie nic nowego, ale jest ciut lepiej w stosunku do poprzednich. Ciekaw bede jak nowa kamera, z lepszym stabilizatorem optycznym spisze sie w przyszlosci w podobnych sytuacjach. Na pewno dokupie za 50 zl specjalna oslone przed sloncem. Zaklada sie na rzep na ekranik. Za jedyne 50 zl.

 

A na koniec dorzucam przejazdy mojej zonki. Not too shabby. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=geLSKetqW28&feature=youtu.be

 

Zwroccie uwage na dowcipne i lekko zlosliwe sa komentarze mojej siostry w przypadku zony. I pelen jej zachwyt w czasie jazdy syna. To akurat nie dziwi, w koncu to jej chrzesniak. :) I naprawde dobrze jezdzie.


  • 2

#19 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 13 maj 2014 - 03:06

 

 

do czego to kolejka? Bo nart nie widzę :alegosc:

ja widze SZESC par nart!!!!!!!!!!!

niektore nawet siegaja, o zgrozo, do poziomu brwi!!!!!!!!!!

 

czyzby rewolucja sie szykowala?????

 

PS dla tych, ktorzy mnie nie znaja - to byl sarkazm..... :)  :D

 

to podpucha była :zeby: i się złapałeś :D

 

no nie wiem - oczy (na razie) nie klamia

ale z Toba to trzeba ostroznie - opuscisz garde i juz…….


  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 maj 2014 - 10:30


przejazdy mojej zonki
tak to jest z żonkami - puszczają krawędzie w ześlizg
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych