Skocz do zawartości

Zdjęcie

NOWOSCI VOLKL 2014/15

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 2311 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 19 February 2014 - 18:19

Pw  shocker - Mantra  bez camber.....na razie  nie ma doniesien z testow, a sam nie  mialem okazji w tym roku brac udzialu w testach na nast rok -szkoda - oczywiscie , kobieca wersja (Aura) ma tez full rocker na ten sezon..

linia ONE/TWO wzbogacila sie o szerszego brata  THREE - szersze (135 pod butem) i dostatecznie dluga (do 196cm)..zastanawia wielka rozbieznosc promienia miedzy TWO i THREE -  przy dlug 196 , radius wynosi 32,5 vs 58,8  . nie wiem, czy to kupuje, tzn te roznice...

Nowa linia  BMT  (Big Mountain Touring)  w wersji  Werks  (122,109,94 pod butem) - przy czym nie jestem pewny, ze BMT bedzie w wersji NIe-Werks....

bardzo ladna narta do puchu dla Women -  One Pink - doskonale jezdzace Panie w puchu prawdopodobnie jej nie wybiora, bo dlugosc konczy sie na  176cm

The Code otrzymal rocker a przodu i tylu - nie wiem, czy to lubie, ale sprobuje

Another shoker - GS Racetiger w wersji WC - ma lekki , przedni  rocker, SL- nie ma  jego

No i  oferta bogata z UVO - probowalem, trche roznicy jest, ale, jak zawsze, roznica znika po kilku skretach.... 

To takie zasygnalizowanie - jezeli ktos jest zainteresowany detalami, prosze na priv...

• 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#2 jan koval

jan koval
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2311 postów
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 12 January 2018 - 20:43

nA RAZIE, NA  SEZON 2018/19 wiem tylko jedno - wprowadzona bedzie nowa, zmieniona Mantra!!!

szczegolow jeszcze nie mam , ale od moich szpiegow, ktorzy na niej jezdzili - podobno jeszcze lepsza od dotychczasowej

• 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)