Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystkich miłośników narciarstwa :)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 szylaczek

szylaczek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer
  • Imię :Ania

Napisano 16 luty 2014 - 01:33

Jestem studentką WSTiH i pasjonatką narciarstwa.
Piszę pracę magisterską związaną z turystyką narciarską, a konkretnie na temat: Atrakcyjności dwóch popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i we Włoszech.

Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu poniżej załączonej ankiety.
Ankieta jest anonimowa, posłuży mi do celów badawczych w mojej pracy dyplomowej.
Z góry dziękuję za udział w badaniu i poświęcony czas  :)
 
Bezpośredni link do ankiety:
http://www.interanki...25d6eaf632c.xml
 


  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 17 luty 2014 - 08:47


Z góry dziękuję za udział w badaniu i poświęcony czas
witam serdecznie i mam nadzieję że nie wpadłaś tylko na ten jeden post

i poinformujesz chociaż o przebiegu Twojej kariery naukowej

 

fajnie by było gdyby  pasjonatka narciarstwa napiasła cokolwiek w tematach

 

http://www.kochamnar...a-sezon-201314/

 

http://www.kochamnar...cie-na-nartach/

 

http://www.kochamnar...w-narciarskich/

 

http://www.kochamnar...pory-na-nogach/

 

:D

 

ankietkę oczywoście wypełniłem


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 szylaczek

szylaczek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer
  • Imię :Ania

Napisano 19 luty 2014 - 18:34

Dziękuję bardzo :)
Również wypełniłam ankietki:
„Ile dni w sezonie 12/13 spędziłam na nartach” i „Jakie narty miałam do tej pory na nogach”
Relacjami z wyjazdu mam nadzieję, że podzielę się pod koniec marca… jak szefowa da urlop :/

W planach mam wyjazd zorganizowany przez „travelspot” do Pinzolo – Madonna di Campiglio w terminie: 22.03.2014 – 29.03.2014.
Boże Narodzenie spędziłam w Białce Tatrzańskiej, która zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, mimo temperatur w plusie dobrze przygotowane trasy, do tego piękna słoneczna pogoda :D
Sylwester na Słowacji Jasna Chopok rozczarował. Skipass drogi a o nartostrady nie dbają :russian:
Niestety tylko dwa razy w sezonie mogę pozwolić sobie na narty. Mieszkam nad morzem, terminy nie mogą kolidować z pracą i studiami, więc wyboru wielkiego nie mam :blush:
Na szczęście kocham też sporty letnie :D

Pozdrawiam

Ania
 


  • 0

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 luty 2014 - 08:25


Sylwester na Słowacji Jasna Chopok rozczarował. Skipass drogi a o nartostrady nie dbają
masz jakieś fotki z tego wyjazdu ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Suzie

Suzie
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 luty 2014 - 13:12

Hej. Ja zaczynam dopiero przygodę z narciarstwem i chcę się tutaj dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy :D


  • 0

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 luty 2014 - 13:42

Hej. Ja zaczynam dopiero przygodę z narciarstwem i chcę się tutaj dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy :D

witaj Zuzanno


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 szylaczek

szylaczek
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Fischer
  • Imię :Ania

Napisano 20 luty 2014 - 20:47

Tak, mam fotki :)
Z Białki, Słowacji i Krakowa, bo ostatecznie wróciliśmy na Sylwestra do Polski.

To link do nich:
https://picasaweb.go...feat=directlink

 

Jak już wcześniej wspomniałam, nartostrady były nieprzygotowane. Słowacy zainwestowali w koleje linowe, ale zaoszczędzili na naśnieżaniu i ratrakowaniu tras.
Północ i południe Chopoka zostały połączone nowoczesnymi gondolami. Cóż z tego jak po wjeździe na górę okazało się, że trasy są zamknięte :(Nigdzie nie podano tej informacji, na jakimś forum narciarskim chwalili, że warunki bardzo dobre… tym większe było moje rozczarowanie. Najfajniejsze trasy były nieczynne, a skipass oczywiście w normalnej cenie!
Jak większość zignorowaliśmy zakazy, ale nie mieliśmy wielkiej przyjemności z jazdy, przypominało to raczej slalom pomiędzy przeszkodami. Zamiast podziwiać widoki wypatrywałam kamieni wystających spod śniegu. Narty oczywiście mam do naprawy :wacko:
Dużo fajniejszą atrakcją od Jasnej był aquapark Tatralandia w Liptowskim Mikulaszu – baseny termalne, zjeżdżalnie, sauny, komora solna, masaże… polecam :thumbup:
Co do nart na Jasnej, to nie chcę nikogo zniechęcać, widoki z Chopoka na Tatry Wysokie oraz Beskidy naprawdę cudowne ale za tą cenę wolę pojechać do Włoch :na narty:
 


Użytkownik szylaczek edytował ten post 20 luty 2014 - 20:49

  • 1

#8 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 luty 2014 - 08:11

fajne fotki


Najfajniejsze trasy były nieczynne, a skipass oczywiście w normalnej cenie!
Jak większość zignorowaliśmy zakazy, ale nie mieliśmy wielkiej przyjemności z jazdy, przypominało to raczej slalom pomiędzy przeszkodami. Zamiast podziwiać widoki wypatrywałam kamieni wystających spod śniegu.
niestety widać że chyba to jest taka ich mentalność, ostatni raz byłem tam przed wielu laty i też na sylwestra - wyciągi chodziły a na trasach było maksymalnie 5 cm śniegu wymieszanego z kamieniami
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#9 DagaDe

DagaDe
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 czerwiec 2014 - 20:45

Witam, Zaczynam przygodę z nartami. Pierwszy raz byłam na Kotelnicy. Słabo mi idzie narazie.

 


  • 0

#10 b4rt3q

b4rt3q
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:HEAD
  • Imię :Bartek

Napisano 27 czerwiec 2014 - 07:33

Witam wszystkich, w szczególności znajomych z innych forów :) ja dla odmiany nie zaczynam przygody z nartami (zaczynałem w czasach gdy nie było internetu :))


  • 0

#11 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 27 czerwiec 2014 - 09:02

Witajcie serdecznie na kochamnarty.pl . Czujcie się jak u siebie :)


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#12 Frank

Frank
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Franek
  • Ulubiony stok:Kotelnica

Napisano 28 czerwiec 2014 - 17:44

Witam wszystkich................narciarzy.


Użytkownik J@n edytował ten post 28 czerwiec 2014 - 19:02
- reklama

  • 0

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 czerwiec 2014 - 19:05

witaj Franek

zapraszam do tematów narciarskich

przy okazji proszę o zapoznanie się z regulaminem


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 30 czerwiec 2014 - 13:28

Dokładnie, Jan :)


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych