Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instruktor Białka T.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 04 luty 2014 - 00:13

Jeśl pogoda pozwoli :) podczas marcowego pobytu ( prawdopodobnie w Białce ) chciałbym skorzystać z fachowej pomocy i w końcu nauczyć się jeździć a nie tylko ślizgać na nartach :D Chciałbym skorzystać z pomocy instruktora i wziąć z 10 godz. lekcji doskonalenia jazdy.

Znalazłem ofertę szkoły narciarskiej "Stok", która wydaje się być dość profesjonalną.

Czy mieliście może do czynienia z instruktorami z tej szkoły? Interesują mnie wszelkie doświadczenia - pozytywne/negatywne.

A może znacie inną szkołe lub instruktora, którego możecie polecić?

 

Z góry dziękuję za pomoc

 


  • 2
Dołączona grafika

#2 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 luty 2014 - 09:36

Cześć

Jak chcesz mogę popytać wśród znajomych kto ma czas i czy będzie zainteresowany tego typu szkoleniem. Podaj dokładnie okres i jak sobie wyobrażasz szkolenie.

Pozdro


  • 1

#3 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 04 luty 2014 - 10:08

Dzięki Mitek za zainteresowanie :)

Interesuje mnie termin 4-8/9 marca ( oczywiście jeśli śnieg będzie ). Chcę doskonalić jazdę tzn. prawidłowa postawa (pozycja), zależy mi też na jakiś podstawach ( może coś więcej ) carvingu. Chciałby spotykać się przez dwie godziny dziennie. Oczekuję kogoś kto w przystępny sposób potrafi przekazać mi swoją wiedzę. No i pogodną osobę a nie smutasa bo ja sam jestem bardzo pogodnym facetem :D

Nie ukrywam, że chciałbym aby instruktor koszta karnetów i wyciągów pokrywał we własnym zakresie. Chyba, że cena szkolenia będzie stosunkowa nie duża.

 

Nie wiem czy moje oczekiwania nie są za bardzo wygórowane ale jeśli będziesz mógł pomóc to będę ogromnie wdzięczny


Użytkownik maxiklenczonu14 edytował ten post 04 luty 2014 - 10:10

  • 0
Dołączona grafika

#4 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 luty 2014 - 10:32

Dzięki Mitek za zainteresowanie :)

Interesuje mnie termin 4-8/9 marca ( oczywiście jeśli śnieg będzie ). Chcę doskonalić jazdę tzn. prawidłowa postawa (pozycja), zależy mi też na jakiś podstawach ( może coś więcej ) carvingu. Chciałby spotykać się przez dwie godziny dziennie. Oczekuję kogoś kto w przystępny sposób potrafi przekazać mi swoją wiedzę. No i pogodną osobę a nie smutasa bo ja sam jestem bardzo pogodnym facetem :D

Nie ukrywam, że chciałbym aby instruktor koszta karnetów i wyciągów pokrywał we własnym zakresie. Chyba, że cena szkolenia będzie stosunkowa nie duża.

 

Nie wiem czy moje oczekiwania nie są za bardzo wygórowane ale jeśli będziesz mógł pomóc to będę ogromnie wdzięczny

Cześć

To raczej jesteś zdany na szkołę przy stoku czyli STOK. Oni mają umowę z Białką i pewnie wychodzi to najtaniej. Ja mógłbym popytać wśród kumpli w Zakopanem. Instruktor byłby z pewnością z pierwszej półki ale raczej droższy i trzeba by się dogadać w kwestii kosztów pozostałych.

Pozdrowienia


  • 0

#5 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 04 luty 2014 - 10:57

Kurcze, żeby to były 2-3 lekcje to nie byłoby problemu. Natomiast jeżeli chodzi o 10 godz. to już spora kaska wychodzi.

Mimo wszystko zapytaj jeśli możesz jakie byłyby koszta ( całości/za godzinę). Może nie będzie tak źle :)

Mitek a możesz mi powiedzieć jaką opinię ma w światku instruktorskim sszkoła STOK?

Jesli nie chcesz oficjalnie to może na PW?

Nie chcę wyrzucić pieniędzy w bloto

 

Dzięki

Pozdrawiam serdecznie


  • 0
Dołączona grafika

#6 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 04 luty 2014 - 11:38

Kurcze, żeby to były 2-3 lekcje to nie byłoby problemu. Natomiast jeżeli chodzi o 10 godz. to już spora kaska wychodzi.

Mimo wszystko zapytaj jeśli możesz jakie byłyby koszta ( całości/za godzinę). Może nie będzie tak źle :)

Mitek a możesz mi powiedzieć jaką opinię ma w światku instruktorskim sszkoła STOK?

Jesli nie chcesz oficjalnie to może na PW?

Nie chcę wyrzucić pieniędzy w bloto

 

Dzięki

Pozdrawiam serdecznie

Cześć

Opinię - dobrą bo opinia o szkole dotyczy organizacji szkoły. Co do szkolenia to zależy od instruktorów. Zazwyczaj trzon ekipy jest stały i zaufany ale są też ludzie z łapanki i na nich trzeba uważać. Ma licencję więc pewinien poziom zatrudnionych niby trzymać powinna.

Co do instruktora to zerknij czy ma narty normalnej długości czy jakąś przykrótka slalomkę. Zobacz czy zrobi rozgrzewkę albo przynajmniej o tym przypomni. Zobacz czy w jeździe wolnej stosuje różne techniki ( + ) czy wali wszystko jakimś ulubionym skrętem.itd

Zapytam kogoś fajnego może akurat.

Pozdrowienia


  • 2

#7 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 04 luty 2014 - 16:18

Dzięki Mitku za pomoc, z której na pewno skorzystam.

Przynajmniej wiem na co zwrócić uwagę szukając instruktora.

W takim razie czekam bo może uda Ci się porozmawiać z którymś z Twoich znajomych i jego oferta będzie do zaakceptowania :)


  • 1
Dołączona grafika

#8 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 27 grudzień 2023 - 21:17

Cześć , potrzebuję dobrego kursu dla kobiety , najlepiej z SiTN, kiedyś już się uczyła jeździć i kiepsko jej poszło . Czy w 10h cierpliwy instruktor da radę nauczyć jeździć kursantkę , która ma problem z utrzymaniem równowagi? Myślałem
O STOK , ogarną wyzwanie? Mitek doradź jeśli możesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#9 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 grudzień 2023 - 22:22


cierpliwy instruktor
gdzieś czytałem że podobno

 

Adam ..Duch - Przeglądanie profilu - Forum narciarskie KochamNarty.pl

 

jest bardzo cierpliwy


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#10 kordiankw

kordiankw
  • Użytkownik
  • 2057 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 grudzień 2023 - 06:09

Napisz do @Marek Ogorzałek jak u niego z terminami, tylko o ile się orientuję to okolice BB albo Italia.

https://szkolacarvingu.pl
  • 1

#11 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 grudzień 2023 - 08:17

Dzięki Witek, ale ja będę w. Kalce z tą kobietą , zn kolegę Ohorzałka , jest świetny, ale wybrałem dla niej Białkę, bo to takie do ogarnięcia chyba przez każdego . Sprawdziły STOK, mają instruktora z SiTN , na pewno da radę .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#12 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 grudzień 2023 - 08:18

cierpliwy instruktor

gdzieś czytałem że podobno
 
Adam ..Duch - Przeglądanie profilu - Forum narciarskie KochamNarty.pl
 
jest bardzo cierpliwy


Dzięki , w której szkole go znajdę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#13 bubol

bubol
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Tomek

Napisano 28 grudzień 2023 - 08:40

Adam jest w Zwardoniu na Małym Rachowcu.
  • 1

#14 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 grudzień 2023 - 17:38

A nie , my lecimy do Białek na pierwsze kroki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#15 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 grudzień 2023 - 19:41


na pierwsze kroki.
Teściowa będzie stawiać ?
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#16 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 28 grudzień 2023 - 21:43

Hehe, tak jakby :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#17 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 31 grudzień 2023 - 13:17

Szkoła STOK , klasa , po 3 godzinach już dziewczyna sobie radzi na orczyki i zjeździe pługiem całkiem nieźle . Po 11 godzinach , będzie
Mogła już samodzielnie jeździć . Polecam , na prawdę świetnia szkoła .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#18 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 16 styczeń 2024 - 11:45

Po Białce przyszedł czas na Alpy w Schladming-Dachstein, kursantka spisała się wyśmienicie i już radzi sobie na alpejskich stokach. Widać wyraźny progres narciarski.Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Lampa i Mróz przez cały wyjazd . Było fantastycznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 styczeń 2024 - 12:53

Ty kursantke nam pokaz a nie jakies domki :-)
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Sarensis

Sarensis
  • Użytkownik
  • 2086 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sari
  • Narty:Salomon X-Max X10
  • Imię :Adam

Napisano 18 styczeń 2024 - 12:28

Ty kursantke nam pokaz a nie jakies domki :-)


:) chciałbyś hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych