Skocz do zawartości


Zdjęcie

santa cristina, val gardena - co polecacie

val garderna santa cristina włochy dolomity

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kapitanMG

kapitanMG
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:snowboard Voelkl
  • Imię :Marcin

Napisano 02 luty 2014 - 00:38

Witam serdecznie,

 

To mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję, że parapeciarze też mogą pisać ;)

 

Już niebawem (18.02) wybieram się z moją lubą do Val Gardena. Ponieważ to nasz pierwszy wyjazd w te rejony, to chętnie dowiem się jakie konkretne miejsca (głównie stoki) uważacie za godne odwiedzenia.

 

Parę słów o nas - ogólnie preferujemy jeżdżenie 'zwiedzawczo-krajoznawcze', czyli raczej objazdówka niż wałkowanie tego samego stoku przez pół dnia. Mamy już parę sezonów za nami, więc technicznie i kondycyjnie raczej z gatunku tych 'bardziej ambitnych', czyli długie męczące wycieczki jak najbardziej ;)  Co do samych stoków - ideałem są szerokie, wyratrakowane na sztruksik, najlepiej jeszcze puste - popylanie pełnym gazem na krawędzi to to, co tygrysy lubią najbardziej ;) Z poprzednich wyjazdów podobały nam się Zillertal Arena i Hintertux, Chopok też daję radę. Czyli coś w tym stylu - długie, szybkie, dynamiczne trasy gdzie można poszaleć ;).

 

W planach mamy oczywiście objazd Sella Ronda (w którą stronę lepiej?), choć wiem, że tam może być gęściej, no ale nie wypada nie zaliczyć. Oprócz tego fajnie byłoby odwiedzić okolice Marmolady + Punta Rocca - a poza tym... szukamy inspiracji. Na razie wałkuję skądinąd świetną aplikację/wizualizację 3d rejonu z oficjalnej strony www - ale relacje z pierwszej ręki zawsze w cenie ;)

 

Więc co polecacie? A może ktoś również się tam wybiera w tym terminie?

 

Pozdrawiam

M

 

PS. w sumie to musze się pochwalić - to będzie podróż poślubna, więc tym bardziej mi zależy, żeby było naj naj ;)


  • 2

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 luty 2014 - 09:45

Witaj serdecznie na forum. Nie mamy problemu z parapetami, spoko :) Jak możesz to uzupełnij swój profil na forum, dziękuję.


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,




Podobne tematy





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: val garderna, santa cristina, włochy, dolomity

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych