Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie forum KochamNarty.pl 2014


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#41 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 03 luty 2014 - 19:59

A zobaczcie co znalazłam...

http://www.narty.pl/...nfo/polska.html

http://www.narty.pl/snieg-info.html

z tego wynika ze w Szczyrku nie jest az tak źle... 

...a w Zieleńcu blisko mnie jest super pogoda! ...i kto tu prawdę nam powie?

Piotr-i własnie o tyum mowiłam... od zdania do zdania i znów odbiegło sie od tematu.... Możesz bić :)  :chair:

Internet kłamie :D Mimo najszczerszych chęci, nie ma ani grama naturalnego śniegu. 


  • 0

#42 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 03 luty 2014 - 20:04

człowiek pół Polski przejedzie i na końcu ZONK :( amba fatima i śniegu nima :( 

Ja w Szczyrku też jeszcze nie byłam... sprawdzałam-mam od siebie jakies chyba ok. 370km... wiec chyba nie jest az tak źle. 


  • 0

#43 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 03 luty 2014 - 20:06

Zobaczymy co się wydarzy. Cały czas liczę na metr śniegu początkiem lutego. 


  • 0

#44 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 05 luty 2014 - 22:52

W piątek przyjeżdżamy do Białego Dunaju. Wieczorkiem jakieś Suche w sobotę też Suche i jazda na Lusti krótkich, średnich i długich (jak będą wolne). Kto żyw niech wpadnie. Lokalizacja taka sama jak podczas poprzedniego wiosennego spotkania.


  • 1

#45 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 06 luty 2014 - 14:38

szkoda, ze nie mogę :(


  • 0

#46 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 12 luty 2014 - 11:45

Syyypie na całego w Beskidach! Także zakładamy, że nasze zamówienie na metr świeżego śniegu w połowie marca również zostanie zrealizowane :) 

Termin 21,22,23.03.2014

Nasza propozycja noclegowa : http://www.dom-narciarza.pl/

Ciekawe miejsce, ładnie położone - czego więcej trzeba? Ano Was - im więcej tym lepiej! 

Proszę się nie ociągać ze zgłoszeniami :D 


  • 1

#47 mackowski

mackowski
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Zza miedzy
  • Narty:dwie
  • Imię :Maciek

Napisano 12 luty 2014 - 21:10

Fajna kwaterka, miałem okazję kilka razy tam nocować.


  • 0

#48 rotato

rotato
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:salomon 24R? i salomon verse7 plate
  • Imię :Tadeusz

Napisano 22 luty 2014 - 21:58

Jeżeli w tych dniach dopisze pogoda (oczywiście zimowa) i nic nie stanie na przeszkodzie to piszę od dwóch do czterech osób.


  • 0

#49 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 06 marzec 2014 - 18:21

Fajnie by było żeby choć na nasz zlot zima dopisała, jednak na razie nic na to nie wskazuje. W Szczyrku zieloniutko poza trzema trasami, dwoma (Golgota i Juliany 7) na SON-ie i jedną FIS  na COS-ie !!!!!!! Można na nich póki co w miarę bezpiecznie pojeździć, choć przetopy i kamienie już się coraz częściej pokazują. Do zlotu jeszcze dwa tygodnie i jeśli  nic nie spadnie ( chyba sam w to nie wierzę co piszę ) to zlot trzeba będzie przełożyć do przyszłego sezonu. No ale..........


  • 0

#50 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 06 marzec 2014 - 19:48

Fajnie by było żeby choć na nasz zlot zima dopisała, jednak na razie nic na to nie wskazuje. W Szczyrku zieloniutko poza trzema trasami, dwoma (Golgota i Juliany 7) na SON-ie i jedną FIS  na COS-ie !!!!!!! Można na nich póki co w miarę bezpiecznie pojeździć, choć przetopy i kamienie już się coraz częściej pokazują. Do zlotu jeszcze dwa tygodnie i jeśli  nic nie spadnie ( chyba sam w to nie wierzę co piszę ) to zlot trzeba będzie przełożyć do przyszłego sezonu. No ale..........

No właśnie, ja czekam na jakieś wiadomości od Ciebie, bo też nie wiem co planować?

Pisałam wcześniej plany na ten miesiąc w pracy a teraz widzę, że mi tego wolnego nie dali jednak i nie wiem, czy zostawić tak, czy odkręcać...


  • 0

#51 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 06 marzec 2014 - 19:51

Marek,

jeśli mogę prosić, wpadnij co jakiś czas i zdaj relację co się dzieje. Dzięki.


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#52 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 06 marzec 2014 - 20:13

Trudno teraz coś powiedzieć, śniegu jest naprawdę mało i wystarczy dwa dni dobrej odwilży, jakiś deszcz lub halny i po śniegu.

Postaram się jednak częściej wpadać tu i coś napisać.


  • 1

#53 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 07 marzec 2014 - 19:16

Niestety warunki pogarszają się z dnia na dzień, SON jeździ tylko do najbliższej niedzieli ( nie wiem czy jest to spowodowane jego sprzedażą) czy warunki są już tak kiepskie. Jutro tam będę więc coś więcej zobaczę. Tydzień temu było jeszcze znośnie!!!

 

Dzisiaj zaliczyłem COS Skrzyczne i żeby nie panująca dość gęsta mgła można by było powiedzieć że warunki jeszcze całkiem dobre, choć jazda tylko Fis-em przez Grzebień do czerwonej i dalej do Jaworzyny. Nowe krzesło naprawdę bardzo fajne.  Co najważniejsze zero ludzi!!!


Użytkownik marecki edytował ten post 07 marzec 2014 - 19:16

  • 0

#54 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 08 marzec 2014 - 00:14

Widziałam dziś w Tv stok w Szczyrku  :(


  • 0

#55 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 08 marzec 2014 - 05:46

Fajnie by było żeby choć na nasz zlot zima dopisała, jednak na razie nic na to nie wskazuje. W Szczyrku zieloniutko poza trzema trasami, dwoma (Golgota i Juliany 7) na SON-ie i jedną FIS  na COS-ie !!!!!!! Można na nich póki co w miarę bezpiecznie pojeździć, choć przetopy i kamienie już się coraz częściej pokazują. Do zlotu jeszcze dwa tygodnie i jeśli  nic nie spadnie ( chyba sam w to nie wierzę co piszę ) to zlot trzeba będzie przełożyć do przyszłego sezonu. No ale..........

a mowilem, zeby zjazd zorganizowac w bardziej uprzywilejowanych stronach..................... :) :) :)


  • 4
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#56 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 10 marzec 2014 - 09:30

Niestety tego sezonu spotkań forumowych nie możemy zaliczyć do udanych.

Wczoraj razem z drugim organizatorem Maćkowskim, podjęliśmy decyzję  o odwołaniu planowanego spotkania, z wiadomych względów.

Jak już miałem okazję pisać - miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie łaskawszy


  • 0

#57 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 10 marzec 2014 - 16:07

Niestety tego sezonu spotkań forumowych nie możemy zaliczyć do udanych.

Wczoraj razem z drugim organizatorem Maćkowskim, podjęliśmy decyzję  o odwołaniu planowanego spotkania, z wiadomych względów.

Jak już miałem okazję pisać - miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie łaskawszy

ponawiam propozycje - lepsza lokalizacja!!!! :)  :)  :)


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#58 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 10 marzec 2014 - 16:28

A pojechałbyś z nami na sztruks? :)


  • 0

#59 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 10 marzec 2014 - 20:13

Kuba masz rację, koniecznie trzeba zmienić lokalizację  :)

 

A tak w ogóle, to spotkanie forumowe oficjalnie odwołane, ale jeśli ktoś ma ochotę pojeździć w Szczyrku na co prawda średnich warunkach śniegowych to zapraszam na Skrzyczne. Myślę że w najbliższy zapiątek będzie jeszcze jazda spokojna a w następny, no cóż, jeśli się prognozy sprawdzą to też jeszcze pojeździmy!!!

 

PS. oczywiście cudownych warunków się nie spodziewajcie, ale świeże powietrze, słoneczko i ta resztka śniegu która została działają kojąco.


Użytkownik marecki edytował ten post 10 marzec 2014 - 20:15

  • 0

#60 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 11 marzec 2014 - 01:09

A pojechałbyś z nami na sztruks? :)

z Wami - jasne , ze tak - nawet "wykarwil" bym cos na GS-ach!

Nawet bym spedzil jeden dzien np w Park City czy Deer Valley (dla niewtajemniczonych - miejsca unikane jak ognia, ze wzgledu na "najlepiej wyratrakowane trasy" i "najlepsze jedzenie na stoku", oraz "najlepsze miejsce  do nartowania rodzinnego").

A propos  Deer Valley (jakie to by bylo poswiecenie z mojej strony)

- moja kolezanka, ktora  pracowala w tej samej firmie, a obecnie jest jedna chyba z najbardziej znanych POlek, mieszkala swego czasu w Salt Lake i zaoferowala (jakies juz chyba 15 lat temu)  znaczaca znizke na Jej ID wlasnie w Deer V. No wiec  - na 4 osoby to ladna znizka - zajezdzamy  pod  dolna stacje, a tam jakies wypasione byczki  w kurteczkach "Deer Valley Ski Resort"……... biora narty z dachu, ukladaja na sniegu i  zabieraja sie do pomocy w ….zakladaniu nart……..Miny mojej Zony i Corek - jak patrzyly na mnie i oczekiwaly na moja reakcje - bezcenne…….. w koncu wykrztusilem -  "OUR skis are no going to be touch by anybody, but US…"

 

to byl pierwszy i jedyny dzien w tej miejscowosci!


Użytkownik jan koval edytował ten post 11 marzec 2014 - 01:17

  • 3
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych