Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z Alta Badia na Sella Ronda i Val Gardena – czy damy radę ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciechowy

ciechowy
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 11 listopad 2013 - 23:37

Witajcie

W połowie lutego wybieramy się rodzinnie do Alta Badia a dokładnie do San Cassiano. Jedziemy na półtora tygodnia, 8 dni na stoku więc jest trochę czasu. Już się cieszę i nie mogę się doczekać J. Przestudiowałem sobie w miarę dokładnie topografię i sam Alta Badia wydaje się dla nas wystarczająca ale mam ochotę spróbować objechać Sella Rondę. I tutaj mam pytanie: czy mieszkając w San Cassiano (więc wjeżdżamy gondolką na Piz Sorega) warto się porywać na objechanie całej Sella Rond’y tak aby spokojnie wrócić do San Cassiano ? Najmłodsza córcia ma 10 lat ale śmiga już od czterech sezonów całkiem przyzwoicie i kondycyjne też daje radę. Zwykle jesteśmy na stoku od ok. 10.00 do końca dnia z dwoma przysiadami na jakąś przegryzkę czy herbatkę. Ile czasu trzeba na takie rodzinne objechanie całej Sella Rondy ?

Jeśli cała Sella Ronda to za dużo jak na jeden dzień, to czy ma sens pojechanie przez Corvarę i Colfosco do Selva Gardena i tam sobie pojeździć w okolicach Plan de Garba, Piz Seteur (z mapki wynika, że jest tutaj sporo fajnych łagodnych tras).

Marzy mi się też pojeździć na Alpe di Siusi i teoretycznie powinno dać się tam dotrzeć na nartach. Ale to już chyba wyprawa dla wyczynowców więc chyba lepiej podjechać samochodem do Ortisei i wjechać gondolką.

I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda połączenie między Corvarą i Colfosco ? Z mapki którą mam wynika, że jest tam wyciąg nr 34 który jakby transportował „w poziomie” w obu kierunkach bo tras wzdłuż tego wyciągu na mapce brak.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.


  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 12 listopad 2013 - 13:56

spróbować objechać Sella Rondę. I tutaj mam pytanie: czy mieszkając w San Cassiano (więc wjeżdżamy gondolką na Piz Sorega) warto się porywać na objechanie całej Sella Rond’y tak aby spokojnie wrócić do San Cassiano ? Najmłodsza córcia ma 10 lat ale śmiga już od czterech sezonów całkiem przyzwoicie i kondycyjne też daje radę. Zwykle jesteśmy na stoku od ok. 10.00 do końca dnia z dwoma przysiadami na jakąś przegryzkę czy herbatkę. Ile czasu trzeba na takie rodzinne objechanie całej Sella Rondy ?
Cała SR to ok.3 godzin czystej jazdy, 18 nowoczesnych wyciągów w góre i przewaga  łatwych tras  więc spokojnie powinniście objechać.

Naturalnie musi być w tym dniu tzw "lampa" bo najciekawsze na SR są widoki.

Czasami trzeba kilka minu odstać w kolejkach do niektórych wyciągów więc dobrze by było wystartować w tym dniu trochę wcześniej.

Moim zdaniem okrążanie w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara jest nieco łatwiejsze ( zielona SR)

Sella-Ronda-Piste-Map-Large.jpg

 

Jeśli cała Sella Ronda to za dużo jak na jeden dzień, to czy ma sens pojechanie przez Corvarę i Colfosco do Selva Gardena i tam sobie pojeździć w okolicach Plan de Garba, Piz Seteur

jak już dojedziesz na Plan de Gralba to jesteś praktycznie w połowie SR

 

Marzy mi się też pojeździć na Alpe di Siusi i teoretycznie powinno dać się tam dotrzeć na nartach. Ale to już chyba wyprawa dla wyczynowców więc chyba lepiej podjechać samochodem do Ortisei i wjechać gondolką.

zgoda, da się dotrzeć ale nie pojeźdzć bo szybko trzeba wracać a jak utkniesz w Val Gardenie to wieczorem tylko taxi

 

 


I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda połączenie między Corvarą i Colfosco ? Z mapki którą mam wynika, że jest tam wyciąg nr 34 który jakby transportował „w poziomie” w obu kierunkach bo tras wzdłuż tego wyciągu na mapce brak.

 

racja różnica poziomów między stacją górną w Colfosco a dolną w Corvara wynosi tylko 30m.

Na upartego można tam pojechać (dla wzmocnienia mięśni rąk) trasą dla biegaczy.

 

Ogólnie b.dobry wybór bo to jeden z najpiękniejszych rejonów Alp

Pytaj - chętnie sobie powspominam


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 13 listopad 2013 - 09:30

Dzięki jabol,

W takim razie zamachniemy się na tą Sella Rondę, najpierw spróbujemy zielonym szlakiem.

 


Ogólnie b.dobry wybór bo to jeden z najpiękniejszych rejonów Alp

 

Jedziemy pierwszy raz do Włoch na narty więc starannie wybrałem miejsce. I szczerze mówią sporo sobie obiecujemy na ten wyjazd, mam nadzieję, że się nie zawiedziemy. Głównie liczymy na fajną pogodę i dobrze przygotowane trasy.

 

 


Pytaj - chętnie sobie powspominam

 

To może jeszcze trzy pytania:

  1. Do Alpe di Siusi podjedziemy zatem samochodem. Do której miejscowości polecacie podjechać, bo z tego co widzę to nie tylko z Ortisei można wjechać gondolką ? Chodzi mi o bliskość parkingu, ewentualne kolejki do gondolki itp. A może nie ma to żadnego znaczenia.

  2. Które miejsce na stokach można polecić na smaczny, w miarę niedrogi posiłek ? Albo może który omijać albo może nie ma to znaczenia ?
  3. Co można polecić jako atrakcje dla całej rodziny po nartach ? Nie chodzi mi o „knajpiane apres ski” bo to nas nie bawi.

Pozdrawiam


  • 0

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 13 listopad 2013 - 15:09


  1. Do Alpe di Siusi podjedziemy zatem samochodem. Do której miejscowości polecacie podjechać, bo z tego co widzę to nie tylko z Ortisei można wjechać gondolką ? Chodzi mi o bliskość parkingu, ewentualne kolejki do gondolki itp. A może nie ma to żadnego znaczenia.

  2. Które miejsce na stokach można polecić na smaczny, w miarę niedrogi posiłek ? Albo może który omijać albo może nie ma to znaczenia ?
  3. Co można polecić jako atrakcje dla całej rodziny po nartach ? Nie chodzi mi o „knajpiane apres ski” bo to nas nie bawi.

1 - do Ortisei (Sankt Ulrich) jest najbliżej , tam przy kabinkach na Seiser Alm jest parking średniej wielkości

nigdy tam nie parkowałem ale najprawdopodobniej płatny bo wydaje mi się że widziałem tam szlaban

tu zdjęcie - w środku stacja kolejki, po prawej widać kawałek parkingu

R0016244.JPG

 

Można jeszcze z Santa Christina podjechać ostro do góry na Monte Pana ale dalej trzeba jechać płatnym autobusem.

 

R0016259.JPG

 

 

2 - wszędzie ceny podobne i smakuje także, najczęściej robiliśmy przerwy w Arrabie

tam i tak trzeba zdejmować narty i maszerować przez wieś, w rynku jest fajna kawiarnia z wyśmienitymi tortami

R0016156.JPG

 

R0015958.JPG

można też dostać niedrogą sałatkę, makarony albo pizze z blachy

 

3 Atrakcje ???

jest lodowisko w Corvarze  i jakieś naturalne tory saneczkowe ale jak zamkną kolejki to trzeba podchodzić

Aqua parków i innych basenów nie widziałem

 

przez cały dzień nałapiecie się tyle wspaniałych widoków że nie będzie siły na atrakcje po nartach

R0016282.JPG

 

.


Użytkownik jabol edytował ten post 13 listopad 2013 - 15:36

  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 14 listopad 2013 - 11:33

Dzieki jabol

 


przez cały dzień nałapiecie się tyle wspaniałych widoków że nie będzie siły na atrakcje po nartach

 

Ja najchętniej bym zaległ po nartach ale dzieciaki mają niespożytą energię J i często gdzieś na wyciągają. Jakieś festyny, koncerty, uliczne markety – ale to pewnie jak zwykle trzeba będzie sprawdzić na miejscu w informacji turystycznej co aktualnie jest grane.


  • 0

#6 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 14 listopad 2013 - 11:52

właściwie to chciałem zapytać - dlaczego koniecznie Seiser Alm ?

to ok. 40km i trzeba pokonać w zimie wysoką przełęcz

 

jeśli chcecie zrobić wycieczkę to lepiej do ciekawszego ośrodka

 znacznie bliżej macie na Kronplatz - ok 15km do St.Martin w tej samej dolinie

webcam2.jpg

 

 

kamerki napawają optymizmem - już uruchomili armaty :)

meteoeye1.jpg

 

meteoeye3.jpg

.


Użytkownik jabol edytował ten post 14 listopad 2013 - 11:57

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#7 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 14 listopad 2013 - 12:00

Z dziećmi naokoło Selli? To licz ok 5godz :excl:


  • 1

#8 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 14 listopad 2013 - 14:58

właściwie to chciałem zapytać - dlaczego koniecznie Seiser Alm ?

 

Bo to podobno bardzo fajne miejsce do jeżdżenia J. Patrząc na mapki to chyba się to potwierdza, bo to jest taka fajna dolinka na płaskowyżu na który wjeżdża się gondolkami. Wiele osób chwali, że jest to fajne miejsce do właśnie takiego rodzinnego pojeżdżenia. Jak szukałem miejsca na wyjazd to nawet rozważałem Seiser Alm ale jednak Alta Badia zwyciężyła ze względu na większą ilość tras. Może w przyszłym roku wybierzemy się do Val Gardeny z taką miejscówką, żeby nie telepać się samochodem aby pojeździć na Seiser Alm.

 

 


jeśli chcecie zrobić wycieczkę to lepiej do ciekawszego ośrodka
 znacznie bliżej macie na Kronplatz
 

Szczerze mówiąc tego nie rozważałem w ogóle. Ośrodek jest faktycznie chwalony ale mi jakoś nie podchodzi jeżdżenie z jednej góry. Może się mylę i zmieniłbym zdanie gdybym faktycznie tam był. Ale w takim razie może damy radę podjechać tam także w tym sezonie chociaż przede wszystkim nastawiam się na Alta Badia i SR no bo tam jedziemy J.

 

kamerki napawają optymizmem - już uruchomili armaty  :)

 

też podglądam codziennie J

 

Z dziećmi naokoło Selli? To licz ok 5godz

 

No to powinniśmy się wyrobić ! Dzięki.

 


Użytkownik ciechowy edytował ten post 14 listopad 2013 - 15:08

  • 1

#9 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 26 styczeń 2014 - 11:39

Wyjazd do San Cassiano już niedługo :-)

Mam pytanie do znawców tego regionu o dojazd. Chodzi mi już o samą końcówkę: czy z autostrady A22 lepiej jest zjechać w SS49 w kierunku na Bruneck i przed samym Bruneck skręcić w SP244 ? Czy też lepiej pojechać A22 kawałek dalej i zjechać w SS242 w kierunku na Ortisei i dalej na Corvarę ? Na narty do Włoch jadę pierwszy raz, chodzi mi więc o jak najbezpieczniejszą drogę, dobrze utrzymaną, bez trudnych przełęczy i – jeśli to możliwie – uniknięcie zakładania łańcuchów.

Pozdrawiam

Wojtek


  • 0

#10 piter

piter
  • Użytkownik
  • 173 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar cham 2.0 97Atomic d2 sl,Voelkl RTM 84,rossignol experience 88HD,dynastar omeglass
  • Imię :piter

Napisano 26 styczeń 2014 - 22:46

Zdecydowanie lepiej w SS49.Ale dlaczego tędy,jak będziecie jechać w sobotę to utkniecie w gigantycznych korkach,połowa lutego to okres ferii połowy Europy.Ja bym wybrał trasę przez Lienz.

Odpuść sobie  Alpe di Siusi,w większości ośle łączki dla początkujących.

Z dzieciakami dużo lepsza jest Civetta...to tak na przyszły wyjazd :banana_smiley_16:


  • 1

#11 piter

piter
  • Użytkownik
  • 173 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar cham 2.0 97Atomic d2 sl,Voelkl RTM 84,rossignol experience 88HD,dynastar omeglass
  • Imię :piter

Napisano 26 styczeń 2014 - 23:07

Kronplatz..KONIECZNIE!!!

W Bruneck jest basen z fajnymi saunami..polecam.

http://www.cron4.it/en/sauna.php


  • 1

#12 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 26 styczeń 2014 - 23:16

Dzięki za podpowiedzi, pojadę więc przez SS49.
Jedziemy na 9 dni więc w tamtą stronę wyjeżdżamy w czwartek 13 lutego więc mam nadzieję, że to pozwoli ominąć korki. Powrót w sobotę 22 lutego planuje właśnie przez Lienz bo to najkrótsza droga ale spory kawałek trzeba dojechać do autostrady w Austrii. Jak będziemy wracać w sobotę rano to różnicy nie robi ale w tamtą stronę nie za bardzo, bo to człowiek zmęczony na końcówce.
  • 0

#13 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 26 styczeń 2014 - 23:24

Z dzieciakami dużo lepsza jest Civetta...to tak na przyszły wyjazd


Też mi ten ośrodek wpadł w oko jak szukalem miejsca na pierwszy wyjazd do Włoch. Ale zwyciężyła Alta Badia. Civettę też na pewno odwiedzimy.
  • 1

#14 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 luty 2014 - 19:36


objechanie całej Sella Rond’y

i jak było ?

prosimy o zdjęcia i relację


Użytkownik jabol edytował ten post 26 luty 2014 - 19:36

  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#15 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 26 luty 2014 - 20:02


prosimy o zdjęcia i relację

 

dokładnie :)  :hi:


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#16 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 03 marzec 2014 - 09:18

Napiszę, napiszę, jeszcze chwila cierpliwości pls.

Nie mogę się ogarnąć z pracą po urlopie :-(


  • 2

#17 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 marzec 2014 - 08:13

Napiszę, napiszę, jeszcze chwila cierpliwości pls.

Nie mogę się ogarnąć z pracą po urlopie :-(

spokojnie Wojtku

najważniejsze że wróciłeś cały i zdrowy :D


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#18 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 06 marzec 2014 - 12:41


Nie mogę się ogarnąć

to tak jak ja. Dwie zaległe relacje, plus opis kwatery i szkoły narciarskie - wszystko na Słowacji. 


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#19 ciechowy

ciechowy
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Wa-wy
  • Narty:Voelkl RTM 84
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Obertauern, 5a z Seekarspitz

Napisano 15 lipiec 2014 - 21:58

Witajcie,

Sypię głowę popiołem, że tak późno napisałem relację z tego wyjazdu ale naprawdę nieprzewidziane okoliczności rodzinne po powrocie z urlopu uniemożliwiły mi myślenie o przyjemności związanej z aktywnością na tym forum. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone a ponieważ jakąś wiedzę czerpie się z tego forum to uważam, że i coś od siebie dać też należy.

Proszę o łagodny wymiar kary.

Relacja jest tutaj:

http://www.kochamnar...e-w-lutym-2014/

 

Pozdrawiam

Wojtek


  • 2

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:21


zostanie mi to wybaczone
hej Wojtek

Nie syp popiołem , fajnie że jesteś z nami, spóźniona relacja ma ten plus że w gorące letnie dni sezonu ogórkowego

przychodzi na forum powiew zimowych wspomnień. :zima2:


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych