Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze plany na sezon 2013/14


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#21 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 09 wrzesień 2013 - 11:19

 
Cześć

jak widzę Mitek napisał 3 posty w tym temacie zawierając w nich tezy na kilka innych wątków
niestety wszystko nie na temat
proszę o rozwinięcie w odpowiednich działach np:
- Kochasz narty czytylko lubisz ?
- Kto ma w lecie  narty w dupie ?
- Misjonarstwo narciarskie w początkach 21 wieku
- Jak poznać kupe genialnych ludzi i zdobyć przyjaciół ?
- Deczko postrachem forów narciarskich
- Przejawy wynaturzeń w spoortach rekreacyjnych
 
tutaj piszemy o planach na sezon 13/14
 
Moim zdaniem temat ważny i na czasie bo wrzesień to najwyższa pora
aby nie tylko planować ale wręcz rezerwować swoje wyjazdy
zwłaszcza jeśli chcemy pojechać :
-   w większej grupie
-  w terminie ferii albo świąt czy karnawału
-  i mieszkać w jednym budynku który stoi na stoku
-  i ma być niedrogo

W kwestii formalnej:
Deczko nie jest postrachem tylko posiada sporo narciarskiej wiedzy - dla niektórych może to byc postrach - fakt ;)
Reszta tematów to sprawy oczywiste.
Pozdrowienia
  • 0

#22 Bolek74

Bolek74
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 wrzesień 2013 - 14:55

Witam Wszystkich po kilkumiesięcznej przerwie.

 

Moja przerwa potrwa tym razem 5 miesięcy: ostatni raz maj w Pitztalu, kolejny to będzie Stubai 3-7/11 (to już "pewne" – rezerwacja zrobiona) wybiera się ktoś wtedy w tamtą stronę?

 

Po Stubaiu planujemy: 20-24/12 – gdzieś, lecz jeszcze nie wiadomo gdzie; 02-06/01/2014 – jakieś inne gdzieś, niż to sprzed nowego roku… i dalej, póki co, mój kalendarz narciarski nie sięga. Zeszły sezon miałem, w swojej skali, dość intensywny: było to łącznie jakieś 23 dni jazdy. Chciałbym się tym razem do tego zbliżyć…

 

W sierpniu miałem okazję obejrzeć na sucho dwie "stacje narciarskie" w Gruzji – jedną w Gudauri, po drodze na Kazbeg, drugą w Mestii – po drodze pod Uszbę. Cały wypad do Gruzji to osobny temat, jednak kwiecień w Gadauri… - można rozważyć, jako nieco egzotyczną fanaberię, bo ani nie wyjdzie tanio, ani nie powali jakością stoków i infrastruktury… - więc taki plan "w".


  • 1

#23 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 09 wrzesień 2013 - 22:47

hej Bolek

świetnie że się pojawiłeś

byłeś na Kazbeku i Uszbie ? 

jak jest gdzieś w sieci relacja i zdjęcia to proszę o linka a jak nie to mógłbyś napisać na naszym forum trochę więcej o tej wyprawie ?

zdjęcia wstaw do galerii

http://www.kochamnarty.pl/gallery/


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 wrzesień 2013 - 00:00

Cześć

Witam Wszystkich po kilkumiesięcznej przerwie.

 

Moja przerwa potrwa tym razem 5 miesięcy: ostatni raz maj w Pitztalu, kolejny to będzie Stubai 3-7/11 (to już "pewne" – rezerwacja zrobiona) wybiera się ktoś wtedy w tamtą stronę?

 

Po Stubaiu planujemy: 20-24/12 – gdzieś, lecz jeszcze nie wiadomo gdzie; 02-06/01/2014 – jakieś inne gdzieś, niż to sprzed nowego roku… i dalej, póki co, mój kalendarz narciarski nie sięga. Zeszły sezon miałem, w swojej skali, dość intensywny: było to łącznie jakieś 23 dni jazdy. Chciałbym się tym razem do tego zbliżyć…

 

W sierpniu miałem okazję obejrzeć na sucho dwie "stacje narciarskie" w Gruzji – jedną w Gudauri, po drodze na Kazbeg, drugą w Mestii – po drodze pod Uszbę. Cały wypad do Gruzji to osobny temat, jednak kwiecień w Gadauri… - można rozważyć, jako nieco egzotyczną fanaberię, bo ani nie wyjdzie tanio, ani nie powali jakością stoków i infrastruktury… - więc taki plan "w".

Z postu wyniosłem, że lubisz podróżować - zazdroszczę pasji i możliwośći.

Pytanie mam z czego wnosisz, że :"jakośc stoków nie powali" - krótkie?, płaskie?, strome? itd.

Super jakbyś opisał to dogłębniej.

Serdeczne pozdro


  • 0

#25 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 10 wrzesień 2013 - 09:42

Cześć
Dzięki za garść wrażeń. Już widzę, że Gruzja by mi sie podobała co zreszta potwierdza moje dotychczasowe opinie. Niestety ani słowa o stokach i ich ocenie nie napisałeś a o to pytałem. Nie pytałem o kwestię dojazdów, kosztów, Rosjan czy luksemburska perspektywę.

Pozdrowienia

Użytkownik Mitek edytował ten post 10 wrzesień 2013 - 10:45

  • 0

#26 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 10 wrzesień 2013 - 09:44

wydzieliłem temat Gruzji bo warto

http://www.kochamnar...m-na-inne-nart/


  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#27 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 10 wrzesień 2013 - 20:44

- Deczko postrachem forów narciarskich

 

 

 

O 180 stopni odwrotnie. Fora narciarskie postrachem Deczka :blink:


  • 3

#28 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 11 wrzesień 2013 - 07:30

 

- Deczko postrachem forów narciarskich

 

 

 

O 180 stopni odwrotnie. Fora narciarskie postrachem Deczka :blink:

 

 

Deczko :boogie:  gdzie żeś był jak Cię nie było?


  • 1

#29 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:32

Cały czas do 17 kilometrów od miejsca zameldowania z jednym dniem oddalenia na ok. 300 km :)

Mam pecha bo jak włączam KN to od razu trafiam np. na:

 

"Ja mogę się tylko domyślić, że osobie o nicku Jabol nie spodobała się moja odpowiedź na jego kolejny niestosowny i nie kulturalny atak na moją osobę! "

 

i od razu muszę uciekać jak najdalej od wifi, gdzieś do lasa ciemnego.

Wyżej było nie w temacie więc pro forma: nie mam żadnych planów, albo innaczej: jak będzie śnieg i Wasze miłe towarzystwo to niewykluczone, że pojadę na narty ;)


  • 3

#30 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2053 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:56


i od razu muszę uciekać jak najdalej od wifi, gdzieś do lasa ciemnego.

 

Na grzyby? ;)


  • 2

#31 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 wrzesień 2013 - 06:44

Cześć

 


i od razu muszę uciekać jak najdalej od wifi, gdzieś do lasa ciemnego.

 

Na grzyby? ;)

 

Właśnie startujemy ale tylko lokalnie.

A co do nart to jest fajny plan zielonej szkoły w Czarnym Groniu.

Pozdro


  • 1

#32 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 16 wrzesień 2013 - 07:05

Cześć

Właśnie startujemy ale tylko lokalnie.

A co do nart to jest fajny plan zielonej szkoły w Czarnym Groniu.

no widzisz czyli jednak jakiś plan jest , chyba raczej o białą szkołe chodzi a nie o zieloną?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#33 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5124 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 16 wrzesień 2013 - 08:33

 
Cześć

Cześć
Właśnie startujemy ale tylko lokalnie.
A co do nart to jest fajny plan zielonej szkoły w Czarnym Groniu.

no widzisz czyli jednak jakiś plan jest , chyba raczej o białą szkołe chodzi a nie o zieloną?

Zbiory całkiem udane. A co do szkoły to może byc biała może byc zielona, jak Ci bardziej pasuje.
Pozdrowienia
  • 0

#34 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4190 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 październik 2013 - 15:32

Moje plany narciarskie sa wciaz mocno nieprecyjzne. Na pewno Alpy (zadne Gruzje czy Turcje :)). Bije sie z myslami czy po raz trzeci powtorzyc Ischgl, ktory ze wszystkich miejsc w jakich bylem najbardziej przypadl mi do gustu. Czy raczej, w celu poznania czegos nowego w tym naszym krotkim zyciu, pojechac do np. Zillertallu czy jakies duzej (w malych bylem) stacji francuskiej. A moze wybrac sie dwa razy w Alpy? Kusi mnie wypad grudniowy. Ten drugi raz, powazniejszy, bedzie dopiero w kwietniu z uwagi na egzaminy corki, ktora sie z nami wybiera (musze przeciez zrobic kolejny filmik z jej jazda :)). Jednym slowem - wahom sie. Obym mial tylko takie klopoty. ;)


  • 2

#35 moris

moris
  • Użytkownik
  • 345 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:okolice Krakowa
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 25 październik 2013 - 12:50

jedno jest u mnie pewne (jak dożyję naturalnie cały i zdrowy)

od 1 lutego czyli termin feryjny w Polsce na szczęście wszyscy jadą wtedy do Val di Sole 

a w Alpach Francuskich pustki

pre_1378368463__1valloire.jpg

 

święta BN i  Sylwester tradycyjnie już w Dolinie Rodanu

Świetna miejscówka - byłem tam w marcu 2009. Tylko nie wiem, czy w pierwszym tygodniu lutego francuzi czasem nie mają już ferii - wtedy robi się i u nich tłok.

A w temacie - grudzień 2013 - jak zwykle otwarcie sezonu (tym razem ponownie 3 Doliny - Les Menuires i karnet na pozostałe doliny), luty - chyba Włochy (ze względu na ferie francuskie), marzec - coś z Francji - planuję La Plagne, i zakończenie sezonu - Tignes - Val d'Isere (majówka)


Użytkownik moris edytował ten post 25 październik 2013 - 12:51

  • 1

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........


#36 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 25 październik 2013 - 22:23

A w temacie - grudzień 2013 - jak zwykle otwarcie sezonu (tym razem ponownie 3 Doliny - Les Menuires i karnet na pozostałe doliny), luty - chyba Włochy (ze względu na ferie francuskie), marzec - coś z Francji - planuję La Plagne, i zakończenie sezonu - Tignes - Val d'Isere (majówka)

 

4 wyjazdy w sezonie - dobry plan


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#37 kuman300

kuman300
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar Omeglass
  • Imię :Darek

Napisano 26 październik 2013 - 18:23

07-11.12.2013 Zillertal-Finkenberg

 

18-25.01.2014 Serre Chevalier-Chantemerle

 

08-15.03.2014 Skicircus SHL-Viehhofen

 

22-29.03.2014 Val Cenis-Lanslebourg+La Norma, Valfrejus,Aussois

 

Niestety, muszę zawsze wcześniej rezerwować, bo mam nadgorliwych przełożonych i plan urlopowy na następny rok musi byćoddany w połowie grudnia.

 

 


  • 1

#38 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 28 październik 2013 - 11:29


07-11.12.2013 Zillertal-Finkenberg

18-25.01.2014 Serre Chevalier-Chantemerle

08-15.03.2014 Skicircus SHL-Viehhofen

22-29.03.2014 Val Cenis-Lanslebourg+La Norma, Valfrejus,Aussois

 

zacnie!


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#39 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 październik 2013 - 15:14

07-11.12.2013 Zillertal-Finkenberg

18-25.01.2014 Serre Chevalier-Chantemerle

08-15.03.2014 Skicircus SHL-Viehhofen

22-29.03.2014 Val Cenis-Lanslebourg+La Norma, Valfrejus,Aussois

piękna lista - miałem szczęście jeździć w każdym z nich i  chętnie wybrał bym się jeszcze raz

(no może z wyjątkiem Ausius chociaż widoki były piękne a do La Normy i Valfrejus jeśli je połączą)


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#40 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4190 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 październik 2013 - 15:21

Niektorzy z Was deklaruja kilka wyjazdow alpejskich. Z czystej ciekawosci, i bez cienia zazdrosci (no moze troche :)) zapytam. Jak Wy to robicie? Przeciez jest praca, obowiazki domowe, dzieci lub wnuki. Moje dzieci juz wyfrunely, jedyny wnuk mieszka daleko, ale mimo to nie mam czasu na wielokrotne alpejskie wypady. Pomijajac finanse (odpukac nie narzekam) to po prostu nie mam kiedy jechac. Byc moze daloby sie dwa razy, ale byloby to kosztem wakacji letnich, z ktorych tez nie chce rezygnowac. Kilku z Was jezdzi w Alpy zawodowo (Moris?), ale pozostali?


  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych