Skocz do zawartości


Zdjęcie

coś bardziej sensownego :)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:42

Czytam, że u Was gorąco. U nas też zrobiło się ciepło :D



Mam nadzieję że docenicie mój kunszt aktorski :D prawie 3 godziny z buta dla tej sceny wchodziłem.

Pozdrawiam
Michał mały
  • 1

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 19 czerwiec 2013 - 19:02

fajna akcja tylko dlaczego nie zabrales nart na ta wycieczke ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 20 czerwiec 2013 - 19:01

Jan powód tego bardzo błahy. Czasami idziemy po prostu bez celu, bez planu, byle do góry. Plan na narty jest. Tylko kto to będzie nosił? :D

Byłem ostatnio w Tatrach, konkretnie jeden dzień. Miałem chwilę czasu to poszedłem się przejść, na chwilę, wstępnie bez celu. Cel się później wyklarował. Myślałem, że wiele o tym napiszę, ale pewnie nikt nie chce moich bredni czytać więc po prostu parę zdjęć z trasy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Pozdrawiam
Michał

I na koniec trochę niemieckojęzycznej muzyki.


  • 2

#4 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 20 czerwiec 2013 - 20:55

Michał! świetne zdjęcia!

ale pewnie nikt nie chce moich bredni czytać więc po prostu parę zdjęć z trasy

jakbym Cie trzasła za takie gadanie!!! :fak: :chair:
  • 0

#5 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 21 czerwiec 2013 - 07:46

wyprawa na Karb czy Kościelec też został zdobyty ?
w tym roku niestety nie będzie czasu na Tatry więc cieszy mnie każda relacja z tych najpiękniejszych gór na Ziemi

jakbym Cie trzasła za takie gadanie!!!

możesz mu za to chciaż dzięksa kliknąć :lusterko:

Użytkownik jabol edytował ten post 21 czerwiec 2013 - 07:49

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#6 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:48

Jan widzę, że relacja nie oglądana uważnie ;)

Dołączona grafika

Asia nie bij :D

A tutaj dla porównania coś po "niemiecku" ze Szwajcarii :D


Ha ke Ahnig - znaczy - Ich habe keine Ahnung - czyli - nie mam bazy :D
Sami przyznacie, że różnica więcej niż spora.

Pozdrawiam
Michał
  • 1

#7 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 23 czerwiec 2013 - 20:23

Promuję swoja okolicę ;)



Pozdrawiam
Michał
  • 1

#8 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 23 czerwiec 2013 - 20:24

No i oczywiście akcent muzyczny nie do ugryzienia :D


Dziwne, że w jednym poście się nie dało?

Pozdrawiam
Michał
  • 1

#9 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:15

Kolejna nuta z "mojego" warsztatu. Znaczy płytoteki :D



Pozdrawiam
Michał

mój syn pyta w niedzielę rano:
-tato u góry jest śnieg?
mówię, że tak.
- to chodźmy na sanki
:D
  • 1

#10 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 01 lipiec 2013 - 18:50

Cześć,

w dzisiejszym odcinku w programie lato w mojej okolicy :D
Dołączona grafika

29.czerwca.2013
Dołączona grafika

Sanek nie chciało mi się nosić, śnieg za tępy na worki. Pozostało odwiedzenie wioski iglo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Michał

Na koniec jak zwykle przygoda muzyczna, mój ulubiony duet. Znaczy on zapodaje nutę ona nuci :D

  • 3

#11 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 03 lipiec 2013 - 20:44

Na początku pomyślałem, że wstawię jeden z lepszych utworów swojej ex. Ale potem stwierdziłem, że każdy Sandre słyszał i do tego utwór o parapecie nie pasuje do tego wszystkiego. Tak więc dziś w muzycznym przerywniku mój ULUBIONY teledysk. Utwór również, ale teledysk jest po prostu mistrzostwem świata.



Zdajecie sobie sprawę, że Sandra jest Chorwatką?


Pozdrawiam
Michał
  • 2

#12 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 07 lipiec 2013 - 20:07

Większość z Was wie co to jest Triathlon i pewnie tak jak i ja jest pełen podziwu dla wszystkich którzy kończą zawody tego typu niezależnie od miejsca jakie zajmują.
Bywają też zawody jak Ironman które są wyzwanie dla najlepszych triathlon'istów. Skończenie takich zawodów to gruba rzecz 4km pływania, 180km jazdy na rowerze i na koniec "maraton".
W Szwajcarii jest jeszcze grubsza impreza i zaczyna się jutro w Chur. Trwa 6 dni ! I przez te 6 dni zawodnicy przemierzają Szwajcarię mniej więcej na zasadzie triathlon'u. I tak dla przykładu dzień czwarty wygląda następująco:
- 3km pływania
- 43km jazdy na rowerze górskim (z podjazdem 1km)
- 114km jazdy na kolarce (z podjazdem 1,55km)
- 25km jazdy na rolkach (tutaj tylko 100m w pionie)
- i na koniec 24km biegania (450m w pionie)
I tak przez 6 dni !
I co Wy na to?

Zapomniałem dodać że impreza nazywa się Gigathlon

To tyle wieści na dziś.



Pozdrawiam
Michał
  • 2

#13 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 12 lipiec 2013 - 11:44

U mnie "na wsi" lato na całego :D
Poszliśmy zatem na rower. Nic nadzwyczajnego więc piszę tu żeby wątku rowerowego nie zaśmiecać.

Fluelapass 2383mnpm zdobyte :D
Dołączona grafika

Pozdrawiam
Michał


  • 1

#14 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 23 lipiec 2013 - 19:09

Moje wycieczki zawsze są krótkie, 2h do góry, 2h na dół i tyle. Niektórzy twierdzą, że to dla tego iż jestem cienki jak barszcz. Ja wolę trzymać się wersji, że od 9 do 14 jest 5h i tyle mam właśnie czasu na spacer w poniedziałek.

Dla wszystkich spragnionych wieści "zza wielkiej górki" kolejny odcinek z serii "lato w mojej okolicy".
Dołączona grafika

Fluela Schwarzhorn 3146mnpm
Dołączona grafika

Skiturowa trasa na szczyt prowadzi z Fluelapass, jest oznaczona numerem 536 oraz stopniem trudności WS+ czyli trochę ciężej niż łatwo ;) Osobiście nie szedłem więc nie wiem jak jest w rzeczywistości.
Letnie wejście rozpoczyna się troszkę poniżej Fluelapass, na przystanku autobusowym o nazwie Schwarzhorn, który znajduje się na wysokości 2332mnpm.
Po krótkim stromym podejściu wchodzimy do bocznej doliny, która mniej więcej przypomina Tatry.
Dołączona grafika

Chwilę później docieramy do śniegu.
Dołączona grafika

Dochodzimy do przełęczy. Krótka napinka :D
Dołączona grafika

I dalej granią na szczyt.
Dołączona grafika

No i jesteśmy. Z góry te "Tatry" są troszkę większe. Można powiedzieć bez końca.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

To tyle.
Pozdrawiam
Michał

Dołączona grafika



  • 2

#15 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 24 lipiec 2013 - 17:36

Witaj,
rewelacja! Gratuluję tak pięknego lata !
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#16 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 25 lipiec 2013 - 12:24

Dzięki Pit.

Dołączona grafika


Zdaje się, że wiesz o jaką Sandrę chodzi. W nagrodę, nie o parapecie, ale też coś fajnego w wykonaniu mieszkanki Berlina.


Pozdrawiam
Michał

Użytkownik Michał edytował ten post 25 lipiec 2013 - 12:26

  • 1

#17 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 26 lipiec 2013 - 08:17

Dzięki Pit.

Dołączona grafika


o
widzę że byłeś w Dolinie Goryczkowej
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#18 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 29 lipiec 2013 - 19:47

Swissalpine za nami.

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Michał


  • 1

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 30 lipiec 2013 - 07:58

Swissalpine za nami.

jaki czas miałeś na mecie ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Michał

Michał
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:31

Jak by to powiedzieć.....
Jedni pracują by inni mogli biegać.




Pozdrawiam
Michał

Zresztą może to i dobrze przynajmniej się nie skompromitowałem, wszak mój największy dystans to 200m na przystanek autobusowy :D

Wyobrażacie sobie, że te 78km przez góry jedna Pani lat 40 z mojej mieściny przebiegła w czasie 6h53m! Wygrywając trasę K78 w kategorii żeńskiej. Najszybszy Pan, Szwed, miał 6h13m28s! Dla mnie KOSMOS!
Najbardziej podoba mi się to, że startuje na wszystkich trasach prawie 4500 ludzi. Jedni walczą z samym sobą żeby ukończyć 10km Nordik Walking inni żeby wygrać 42km "po płaskim", jeszcze inni próbują swoich sił w 42km przez góry no i ponad tysiąc ochotników sprawdza się na K78.
Przy okazji pozdrawiam 17 zadeklarowanych Polaków startujących na różnych trasach. Oraz swoją rodzinę co zadeklarowała się inaczej :D
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych