Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marilleva, Folgarida, Madonna di Campiglio


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:00

Wybraliśmy się dość późno, ale zima w tym roku robi niespodzianki.
Wyjazd typowo narciarski, skromne apartamenty bezpośrednio na stoku, a z dala od sklepów. Wszystko właściwie zabraliśmy ze sobą, dokupowaliśmy chleb i wodę mineralną....
zapraszam do oglądania zdjęć :D


zdjęcia będą za chwilę :)

to może teraz:)
https://picasaweb.go...210741298833810

Użytkownik jabol edytował ten post 02 kwiecień 2013 - 13:23
- połączenie postów

  • 6

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:27

dzięki - Brenta ładnie śniegiem obsypana
- czy w 00:43 to końcówka Spinale ?
- testowaliście może połączenie z Pinzolo ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:40

Janek, połaczenie z Pinzolo testowałem w tym roku ja, jest długie ale i szybkie( około 20 minut jazdy ), z ładnymi widoczkami i dwoma zmianami kierunku. Na załamaniu w Madonnie można wsiadać, wysiadać normalna stacja. Na pierwszym załamaniu również jest stacja przesiadkowa ale narazie nieczynna. Wygląda na to że chcą w to miejsce pociągnąć trasę z Pinzolo ale na razie nic się tam nie dzieje. Z Pinzolo startujesz z dołu trasy chyba nr. 12 a lądujesz w Madonnie praktycznie przy takiej białej zamykanej czteroosobowej kanapie. Wymyślili to naprawdę super !!!
  • 1

#4 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:47

tak, to końcówka Spinale.
Połączenie z Pinzolo jest zrobione, wsiada się w gondole powyżej dolnej stacji kanapy w 5 Laghi. Nie pojechaliśmy, bo mgła była za duża. Żałuję
  • 0

#5 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:49

Majka żałuj, bo w Pinzolo też się fajnie jeździ ;)
  • 0

#6 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 kwiecień 2013 - 14:13

Plany były też na nowa gondolę w Pejo.... No trudno, zrealizuję za parę lat. Miałam za słabą siłę przebicia, jak się faceci uwzięli na Marcelinę czy Gencjanę ... to trudno było ich ruszyć
  • 0

#7 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 04 kwiecień 2013 - 08:48

Tak sobie teraz przypomniałam, że mamy zwyczaj dostosowywać miejscowe nazwy do nam bliskich. Tak więc, trasa Mastelina została Marceliną, jeździliśmy na Łagiewniki / trasa nr.10 - dla wyjaśnienia w Krakowie tramwaj nr 10 jeździ właśnie na Łagiewniki/, po Bukowinie itp
Też tak macie?
  • 0

#8 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 04 kwiecień 2013 - 16:32

wsadziłam zdjęcia na YT aby Ci co nie maja picasy mogli sobie zobaczyć
https://www.youtube....&v=8QC6FkYlRFE#!
  • 1

#9 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 04 kwiecień 2013 - 18:06

Kurczę, no fajnie tam jest i te włoskie napisy, takie "swojskie".
Może sprawdzaliście z ciekawości, ale tak na oko to wydaje mi się, że mieliście jednak więcej słońca niż ci, którzy byli w tym czasie w Austrii.
  • 0

#10 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 kwiecień 2013 - 08:58

wsadziłam zdjęcia na YT aby Ci co nie maja picasy mogli sobie zobaczyć

hej Majka a nie prościej byłoby wstawić do galerii KN http://www.kochamnarty.pl/gallery/ ?
w picasie są te zdjęcia nie ostre :okulary: i jeszcze się ruszają
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#11 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 kwiecień 2013 - 09:03

zdaje się, że nie prościej. Ja nie mogę zrobić galerii na KN, moje konto na to nie pozwala. A "się ruszają", specjalnie. Oglądaj na YT, tam sa ostrzejsze :D
  • 0

#12 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 kwiecień 2013 - 10:11

, moje konto na to nie pozwala. A "się ruszają", specjalnie.

Niestety na takim jadącym zdjęciu nie potrafie się skoncentrować a klatkastop robi je jeszcze bardziej zamazane-
Nie wiem co jest z Twoim kontem abyś nie mogła wklejać zdjęć do galerii
no chyba że zdjęcia nie są Twoją własnością a fotograf nie wyraził zgody na ich publikację
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#13 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 kwiecień 2013 - 10:26

mogę wklejać zdjęcia pojedyncze, nie mogę stworzyć albumu
  • 0

#14 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 05 kwiecień 2013 - 10:31

zdaje się, że nie prościej. Ja nie mogę zrobić galerii na KN,


Twoim obowiązkiem jest tam wkleić a nie popierać "imperialistyczne serwisy".

Pit już Ci odblokował dojście.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#15 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:13

ale na imperialistycznym serwisie mogłam podłożyć muzyczkę :D
Rzeczywiście album się zrobił....
  • 0

#16 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:58

ale na imperialistycznym serwisie mogłam podłożyć muzyczkę :D


To dobry argument.

Ale jak podkupi Cię inne forum to stracimy dostęp do tego filmu. W naszej galerii zostaniesz na wieki.


PS. Ładne zdjęcia.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#17 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 kwiecień 2013 - 12:57

mnie nikt nie chce kupić. Nic nie warta jestem :D
  • 0

#18 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 05 kwiecień 2013 - 14:12

Jesteś ozdobą Naszego forum. :)
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#19 web

web
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 kwiecień 2013 - 14:21

jakiś podstęp :D
  • 0

#20 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 05 kwiecień 2013 - 15:16

Ale jedziemy po "bandzie". Jan nas przeniesie do Bla Bla Bla Asi. :)

Najbardziej na forach podobają mi się Wasze foto-relacje a najbardziej nie cierpię kryptoreklamy.
Dlatego tak lubię oglądać Wasze zdjęcia z wypraw. Nawet Jan nauczył się wstawiać zdjęcia. :cheers:

Żadnego podstępu :flowers: :cheers: :zawstydzona: :uklon2: :paluszek: :taniec2: :w00t: :post-69:
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.




Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych