Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaproszenie na Zawody SkiForum


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 03 marzec 2009 - 08:40

Ja też nie dam rady ponieważ jestem prawoskrętna


to dla wyrównania posyłam Ci 2 lewe

Dołączona grafika
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#22 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 03 marzec 2009 - 13:22

Post zamieściłem w dobrej wierze bo cały czas lda mnie najważniejsze są narty a nie podteksty, pomówienia, domysły , oskarżenia itd. Jak widac było to wielkim błędem.

Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam ale niestety ja tak to odbieram. Ty mówisz ,że jest inaczej i nie łowisz "na forach" klientów i niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.
Jeszcze raz przepraszam jeżeli forma przekazu wydała Ci się obraźliwa, nie to było moim celem.
Mirek
  • 0

#23 maniaq

maniaq
  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 marzec 2009 - 13:41

Miałem taki pomysł żeby zaprosić Was na te zawody, ale pomyślałem że to nie najlepszy pomysł - i może dobrze że z tym nie wyskoczyłem po tym co tu przeczytałem.......

Zawody nazywaja się Zawodami Skiforum - bo jesteśmy członkami tego forum i tam powstał pomysł. Wraz z Mitkiem podjęliśmy się organizacji ponieważ pomysł się rozmywał a zima zbliża się ku końcowi. Padło na Pracicę ponieważ tam gestorzy wyciągu poszli nam najbardziej na rekę.....

wpisowe, które jest będzie przeznaczone na nagrody, dyplomy i/lub inne upominki
ani Mitek ani ja nie czerpiemy z tego korzyści materialnych a jedynie satysfakcję ....

to tak gwoli wyjaśnienia.....
ja również trafiłem tu na zaproszenie - i mimo że organizuje komercyjne wyjazdy narciarskie nie zamieszczam na tym forum takich informacji (z szacunku dla idei tego forum) i podobnie jak Mitek jestem pasjonatem i są dla mnie w narciarstwie ważniejsze rzeczy niż tylko dochody...

czułem że musze się wypowiedzieć w tym temacie

pzdr wszystkich
  • 0

#24 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 03 marzec 2009 - 13:47

Mitek trafił na nasze forum, za moim zaproszeniem, lecz z innego powodu, niż zawody Skiforum. Więc wszelkie zarzuty, że to nie było przypadkowe są chybione.

ależ przecież te słowa tylko potwierdzają to, że pojawienie się Mitka nie było przypadkowe!
Ale to naprawdę nie problem, tylko po co...

Rozmawiałem z Mitkiem o tych zawodach, i mogliśmy startować jako reprezentacja Kochamnarty.pl. [...] Ja nie widzę nic zdrożnego, ani w jego zaproszeniu, ani w naszym starcie w zawodach.

A ja, Tadziu, nie widzę nic zdrożnego w tym, żebyś w nich wystartował, jeśli tylko masz ochotę...
chociaż, przyznam to uczciwie, nie wiem, czy chciałabym, żebyś w tym momencie dźwigał tablicę z napisem kochamnarty.pl - ale może przesadzam...

Dlatego uważam, że możemy mieć jako forum przyjazne stosunki ze Skiforum, a tym bardziej jako prywatni ludzie z ludźmi z tamtego forum.

Jako prywatni ludzie - jak najbardziej TAK, ale do innych relacji nie tęsknię.... Chyba, że pewne sprawy na tamtym forum się zmienią.... Nie chcesz mnie chyba przekonywać, że to wszystko, czego tam doświadczyłam, to tylko moja iluzja????

Nie rozumiem, dlaczego byliście w stosunku do niego tak niesympatyczni. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, dokładnie tak, jak to ja bym został tak potraktowany. [...] Mitek w dobrej wierze złożył zaproszenie. Uważam, że nawet jeśli nie mieliście ochoty wystartować w tych zawodach, to odpowiedź jaką daliście nie była w porządku.

Tego to już zupełnie nie mogę zrozumieć. Tadziu, poczytaj odpowiedzi: ludzie życzą dobrej zabawy, wspaniałych warunków śnieżnych, proszą, żeby zwrócić uwagę na dojazd, bo trudny.... - co Ci w tym nie gra??? Co tu może obrazić? Do tego kilkoro z nas wyraźnie podkreśla: nie o Mitka tu chodzi...
Pojawiły się trudniejsze słowa, ale nie dotyczyły one Mitka, ale SkiForum - o co się oburzać? Przecież wiemy, dlaczego nas tam nie ma...
Nie rozumiem, Tadek, co masz na myśli... Co nie było w porządku?

[Mitku] Chciałem Cię serdecznie przeprosić, bo pewnie po odpowiedziach jakie otrzymałeś, jest Ci przykro.
A na pewno na nie nie zasłużyłeś.

Tadziu, a maniaq wiedział....
Sądzę, że i Mitek mógł przypuścić, że... odmówimy jako grupa...
Zostaliśmy zaproszeni, ale odmówiliśmy, życząc jednocześnie, by impreza się udała!
Nie powinieneś więc się dziwić. Wiadomo, jaka była sytuacja. Mitek zaryzykował i... spotkał się z odmową, a że oczekiwał wyjaśnień, bo nie rozumiał ( ) naszej postawy, to i musiały paść te wszystkie słowa, z których żadne, absolutnie żadne nie jest skierowane przeciwko niemu. Za co go więc przepraszasz, skoro nie został obrażony?

pzdr wszystkich

... to jeszcze uspokój Mitka i będzie O.K.
... z Tadeuszem może też sobie jakoś poradzimy
  • 0

#25 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 04 marzec 2009 - 16:14

Kasiu!
Nie przekonałaś mnie w żadnym punkcie.
Ale nie ma co dalej tego ciągnąć, więc nie będę się rozpisywał.
Pozdrawiam serdecznie.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#26 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 04 marzec 2009 - 17:12

Ale nie ma co dalej tego ciągnąć, więc nie będę się rozpisywał.

Tak samo myślę... zresztą, nic nowego w tym temacie nie byłabym w stanie dodać...
Ja również bardzo serdecznie pozdrawiam.
Buziaczek
  • 0

#27 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 04 marzec 2009 - 18:25

Uffff... Bo już się nieświeżo robiło...
Dla wyjaśnienia: ja jestem trzecia grupa, tzn. mój nick jest na SkiForum, mnie tam nie ma (chyba że z gugla wlecę - muszę wreszcie wyłączyć to autologowanie ). Jestem tu, chociaż nikt mnie bezpośrednio nie zapraszał. I chciałbym zostać, bo to fajne forum
Ze swojej strony obiecuję, że jeśli kiedyś przyjdzie mi do głowy reprezentowanie kochamnarty.pl, to najpierw zapytam Szanownych Zgromadzonych o pozwolenie. Uprzedzam, że mój występ grozi kompromitacją

ja tu mam wątpliwości czy dać ogłoszenie o "zakończeniu sezonu" na publicznej części forum ,bo to mój znajmomy prowadzi obiekt i może nie wszystkim załatwię 20% zniżki

Mirku, nie miej. Ważne, żeby reguły od początku były jasne. Mnie tam nie będzie, z wielu powodów (ale nie ma wśród nich "nie chcę"), jednak gdybym był, to czy myślisz, że miałbym pretensję o to, że płacę według cennika, podczas gdy ktoś, kogo bardziej lubisz/lepiej znasz/whatever ma zniżkę?
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#28 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 04 marzec 2009 - 19:47

JarkuS, miałem nic nie pisać ale jednak muszę dodać swoje 3 grosze
Myślę że nie ma sensu dzielenie się na "grupy" - 1 - nieodwiedzający skiforum, 2 - odwiedzajacy kiedyś, mający nicka 3 - odwiedzajacy tak ale nie.... itd nie, nie tędy droga Moim zdaniem nikt, nie musi się tłumaczyć, ważne żeby tu na kochamnarty.pl było nam miło
Piszesz że chcesz zostać, to pięknie, i chyba każdy cieszy się kiedy przychodzi ktoś "nowy".
A na zakończenie sezonu też nie jadę z przyczyn niezależnych a może i zależnych, ale na pewno tak jak napisałeś nie jest to "nie chcę"
Pozdrawiam wszystkich!
  • 0

#29 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 04 marzec 2009 - 20:24

Moim zdaniem nikt, nie musi się tłumaczyć, ważne żeby tu na kochamnarty.pl było nam miło

... młody, a... mądry!
Ja też uważam, że o to właśnie chodzi!
  • 0

#30 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 marzec 2009 - 15:45

I z tego wszystkiego nie dowiedzialem sie gdzie i kiedy te zawody sie odbeda. Mitek wycofal swoj pierwotny post, a na skiforum nie chce mi sie szukac. I bez wzgledu na wszystko szkoda, ze Mitek sie tu raczej nie zaczepi. Cokolwiek o nim myslicie i uwazacie, na nartach sie zna dobrze, a to jest takze forum narciarskie.

Tak przy okazji kilka komentarzy, ktore mi sie cisna na konce palcow. Bardzo emocjonalnie reagujecie. Za bardzo. Forum internetowe to tylko niewielki i na pewno nienajwazniejszy element naszego zycia. Kasiu, gdy piszesz o zranieniu to widze przed oczyma 15-ke, ktorej chlopak oswiadczyl, ze juz jej nie kocha. A sama napisalas, ze jestes troche starsza. Mirku, reagujesz jak mlody zraniony wilczek, a tez juz masz swoje lata. Gdzie spokoj, rozwaga, wywazenie, ktore podobno przynosi wiek dojrzaly? Bylem jednym z pierwszych, ktory pozegnal sie ze Skiforum. Napisalem dlaczego (glownie tolerancja chamstwa), po jakims czasie to jeszcze podsumowalem i nie wracam do tego ani niczego nie zaluje. Zycie nie szczedzi nam klopotow i przeciwnosci, niekiedy bardzo powaznych, po co sobie dorzucac jeszcze te urojone, a w kazdym razie niezbyt wazne.

A tak w ogole pozdrawiam wszystkich z dalekiej Katanii - sredniej wielkosci miasta polozonego u stop Etny na Sycylii. na samej Etnie widac mnostwo sniegu. Podobno mozna tam calkiem niezle pojezdzic na nartach (i deskach - poprawnosc polityczna).

Andrzej
  • 0

#31 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 05 marzec 2009 - 16:31

Nie będę odpowiadać kolejnym osobom wypowiadającym się w tym temacie, bo - jak wcześniej zauważyłam - nic nowego tu nie dodam...
Bardzo byłabym jednak wdzięczna za... nieprzypisywanie mi emocji, które nawet nie przeszły przez moją głowę... Może to moja niezręczność językowa, a może nadinterpretacja niektórych z Was, w każdym razie...
... jeżeli rzeczywiście moje słowa można odebrać tak, jak o tym piszecie, to bardzo bardzo wszystkich przepraszam, w tym szczególnie Mitka.

Piszesz, Andrzeju, że nie chce Ci się poszukać posta na SkiForum...
Zrobiłam to dla Ciebie, a może nie tylko dla Ciebie? Oto on: http://www.skiforum....3&postcount=164

Wciąż - tak samo serdecznie i niezmiennie! - życzę świetnej zabawy!
Pozdrawiam Was wszystkich!

  • 0

#32 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 marzec 2009 - 17:05

Bardzo byłabym jednak wdzięczna za... nieprzypisywanie mi emocji, które nawet nie przeszły przez moją głowę... Może to moja niezręczność językowa, a może nadinterpretacja niektórych z Was, w każdym razie...
... jeżeli rzeczywiście moje słowa można odebrać tak, jak o tym piszecie, to bardzo bardzo wszystkich przepraszam, w tym szczególnie Mitka.


Kasiu,

Jakze Ci nie przypisywac emocji, gdy widac je jak na dloni Stary ze mnie wrobel, mam swoje lata. A Mietka naprawde nie masz za co przepraszac. Za co? Ty? Przeciez nie jestes w stanie nikogo skrzywdzic. Udalo Ci sie kiedys w doroslym zyciu? Na moje rozeznanie masz szanse zostac swieta, choc dzieciatej mezatce moze sie nie udac. Jesli piszesz o zranieniu, i nie wyglada to na nadinterpretacje z mojej strony, to znaczy, ze cos lub ktos Cie na tamtym forum istotnie dotknal. I nie masz sie czego wypierac. Zawsze czytam i czytalem Twoje posty. Ja tylko radze, by sie tamtymi zranieniami tak bardzo nie przejmowac, by nadac im tylko taka wage na jaka zasluguja, a wiec niewielka. Wiem, ludziom wrazliwym, do ktorych i ja sie niestety zaliczam, nie przychodzi to latwo. Ale trzeba sie starac.

Pozdrowienia.
  • 0

#33 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 14 styczeń 2010 - 15:08

Dostałem informację od Mitka o tym, iż organizuje on razem z Marcinem kolejne zawody narciarskie.
Zamieszczam tę informację na naszej stronie i w imieniu organizatorów ( Mitek, Marcin) zapraszam wszystkich narciarzy do wzięcia czynnego udziału.
Wszelkie informacje możecie otrzymać bezpośrednio u Mitka lub na stronie organizatora zawodów tj ski-forum.
Kto zechce, ten znajdzie w sieci.
Ja ze swojej strony życzę powodzenia organizatorom i wszystkim zainteresowanym.

ps.

Ta informacja jest ukłonem z mojej strony w stosunku do Mitka. Dzięki jego osobie również nasze forum się rozwija. Bierze on czynny udział w naszych zmaganiach forumowo-narciarskich. Z tego powodu właśnie ten post.
Raz jeszcze powodzenia i dużej frekwencji życzę.

  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#34 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 14 styczeń 2010 - 19:37

Cześć

Dostałem informację od Mitka o tym, iż organizuje on razem z Marcinem kolejne zawody narciarskie.
Zamieszczam tę informację na naszej stronie i w imieniu organizatorów ( Mitek, Marcin) zapraszam wszystkich narciarzy do wzięcia czynnego udziału.
Wszelkie informacje możecie otrzymać bezpośrednio u Mitka lub na stronie organizatora zawodów tj ski-forum.
Kto zechce, ten znajdzie w sieci.
Ja ze swojej strony życzę powodzenia organizatorom i wszystkim zainteresowanym.

ps.

Ta informacja jest ukłonem z mojej strony w stosunku do Mitka. Dzięki jego osobie również nasze forum się rozwija. Bierze on czynny udział w naszych zmaganiach forumowo-narciarskich. Z tego powodu właśnie ten post.
Raz jeszcze powodzenia i dużej frekwencji życzę.

Dzieki Pit.
Malutkie sprostowanie. Organizatorami jesteśmy my - ja i Marcin - osoby prywatne. Skiforum jest fundatorem części nagrod i pomaga w rozpropagowaniu i obsłudze informatycznej zawodów.
Pozdrawiam
  • 0

#35 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 20 styczeń 2010 - 02:17

Cześć!
Czy ktoś z Kochamnarty wybiera się na te zawody???
W zeszłym roku nie dałem rady, ale bardzo bym chciał w tym roku wystartować. A w grupie jakoś raźniej.
Czekam na odzew!!!!
Tadek
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#36 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 20 styczeń 2010 - 09:08

Cześć

Cześć!
Czy ktoś z Kochamnarty wybiera się na te zawody???
W zeszłym roku nie dałem rady, ale bardzo bym chciał w tym roku wystartować. A w grupie jakoś raźniej.
Czekam na odzew!!!!
Tadek

Ja.:thumbsup:
Pozdrawiam
  • 0

#37 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 styczeń 2010 - 09:18

ale bardzo bym chciał w tym roku wystartować.

Tadeuszu - trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup:
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#38 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 20 styczeń 2010 - 11:17

ale bardzo bym chciał w tym roku wystartować.

Tadeuszu - trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup:


Nie trzymaj kciuków tylko kijki i przyjedź ;)

Użytkownik Tadeusz T edytował ten post 21 styczeń 2010 - 22:58

  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#39 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 11 luty 2010 - 22:55

Hej!!!
Czy ktoś jeszcze się wybierze na zawody???
Tadek

PS.
Pit, mamy jakieś gadżety z logo "KochamNarty". :hysterical:
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#40 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 12 luty 2010 - 09:41

Hej!!!
Czy ktoś jeszcze się wybierze na zawody???
Tadek

PS.
Pit, mamy jakieś gadżety z logo "KochamNarty". :hysterical:


Witaj Tadeuszu
...tu* na dłużej, czy tylko przy okazji...
...a gadżety, jeśli Pit coś wygrzebie, chcesz tam** rozdawać, rozrzucać, czy ...sprzedawać?, w każdym razie musisz to robić raczej ostrożnie...a w zawodach powodzenia, niech KN zwycięży!!!
...i tylko uważaj, by Ci się Odciski nie porobiły, a na Robale pod ślizgiem nie zważaj...

Czekając na relację- Pozdrawiam-adam

* -KN
**-SF
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych