Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaproszenie na Zawody SkiForum


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 02 marzec 2009 - 11:58

Zapraszam na pierwsze zawody.
  • 0

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 marzec 2009 - 14:04

Dzięki za zaproszenie i udanej zabawy oraz powodzenia organizacyjnego
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 15:05

Jako, że wiekszośc z Was to dla Mnie SkiForumowa brać fajnie byłoby się pobawic razem na sniegu.

Sory Mitek ale mnie wykreśl z tej "braci" nie chcę mieć z tym bytem nic do czynienia. Powodzenia w organizacji, no i dobrych warunków śniegowych.
  • 0

#4 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 02 marzec 2009 - 17:33

hmmm... tak jakoś trochę nie łapię (wiem, czepiam się )

Po pierwsze: to zawody SkiForum - więc co mi do nich????
Pytam, bo nie doczytałam o osobach niezwiązanych z tym forum....
Po drugie: wyraźnie stoi:

W opisie KONIECZNIE proszę podac za kogo ? imię i nazwisko oraz nick SkiForumowy jest wpłata/wpłaty.

... więc gdybym nawet chciała wziąć udział, to i tak nic z tego, bo takowego nicka nie posiadam...

Ale i tak życzę Wam świetnej zabawy!!! No i - oczywiście - rewelacyjnych warunków śniegowych.
Bawcie się dobrze!

  • 0

#5 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 02 marzec 2009 - 18:36

.....i uważajcie na swoje cztery kółka...bo dojazd do tego ośrodka jest FATALNY....
  • 0

#6 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 19:53

Jak to sa zawody skiforum to po jaka chol...re oglaszac to na naszym forum.Ktos sie zgubil czy co?
  • 0

#7 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 02 marzec 2009 - 20:25

Witam
Zawody są pomysłem Moim i Marcina Maniaqa. Trafiłem tu przypadkiem a że zobaczyłem sporo osób, z którymi wielokrotnie miałem przyjemność rozmawiać/pisać, pomyslałem sobie, że zaproszenie by pojeździc wspólnie na nartach jest czymś miłym.
Nie wiedziałem, że to hermetyczne forum. Myslałem, że po prostu wszystkim chodzi o fajną zabawę na nartach.
Urażonych bardzo przepraszam
Serdecznie pozdrawiam
Mitek
  • 0

#8 skiman6

skiman6
  • Użytkownik
  • 619 postów
  • Imię :adam

Napisano 02 marzec 2009 - 20:38

Cześć
Nie nie bójcie się, Na zawodach nikt nie zarabia a właściele SkiForum wesprą nas zestawami nagrodowymi. /... /
ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ:
PRZEDSIĘWZIECIE JEST ABSOLUTNIE NIEKOMERCYJNE, Dostalismy sporo i jeszcze sporo możemy uzyskać


...zasadniczo, to "nie ma nic za darmo"...przecież musisz to wiedzieć Mitku, a właściciele skiforum mogliby wesprzeć np. dowolny dom dziecka, gdyby wesprzeć kogoś bez interesu chcieli...
  • 0
Dołączona grafika

#9 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 02 marzec 2009 - 21:00

Witam
Zawody są pomysłem Moim i Marcina Maniaqa.

I to niewątpliwie świetny pomysł.

Trafiłem tu przypadkiem a że zobaczyłem sporo osób, z którymi wielokrotnie miałem przyjemność rozmawiać/pisać, pomyslałem sobie, że zaproszenie by pojeździc wspólnie na nartach jest czymś miłym.

... coś za często podkreślasz ten przypadek, ale... w sumie nie mam podstaw
Sądzę, że wielu z nas też czerpało przyjemność z rozmów z Tobą
Na wspólne imprezy... myślę, że jeszcze jest za wcześnie...
... i raczej nie chodzi tu o Ciebie....

Nie wiedziałem, że to hermetyczne forum.

To na pewno nie jest hermetyczne forum. Gdyby tak miało być, pewnie tego forum ani Ty, ani nikt inny by nie znalazł.
Czekamy na nowych użytkowników, jak każde forum...

Myslałem, że po prostu wszystkim chodzi o fajną zabawę na nartach.

I wszystkim o to chodzi, dlatego planujemy już kolejne nartkowe spotkanie, tym razem na Słowacji...

Jednak sam napisałeś, że to zawody SkiForum, a my - jak widzisz - nazywamy się nieco inaczej. Ze SkiForum odeszliśmy... może powinnam mówić za siebie?? - odeszłam ze sporym dyskomfortem psychicznym i... mimo tego, że wciąż jest tam wielu sympatycznych ludzi, na razie nie myślę o spotykaniu się pod tym szyldem...
Do tego w opisie tej imprezy (to podkreśliłam w ostatnim swoim poście) wyraźnie są podkreślone reguły - nic nie znalazłam tam o tym, jak mają się zachować osoby niezwiązane z tym forum ( a ja nie jestem już z nim związana)....

Urażonych bardzo przepraszam

Nie jesteśmy... przepraszam: nie jestem urażona.... może szybciej wciąż w jakimś sensie zraniona....
Nie chcę spotykać się pod szyldem tamtej nazwy, bo odeszłam stamtąd zniesmaczona postawą niektórych osób...
Ciebie to, co prawda, nie dotyczyło, ale mimo to... nie oczekuj, że pojawię się na tych zawodach....

Tyle a propos Twojej wypowiedzi...
A teraz jeszcze podsumowanie
Mitku, postaw się w naszej sytuacji... Wiesz, dlaczego nie ma nas na SkiForum, i wiedząc to, przypuszczasz, że z pełną radością popędzimy na zawody organizowane przez to forum???
Jednak... są wśród nas tacy, którzy wciąż mają nicki i pojawiają się na SkiForum i... wierz mi, nikt z nas nie ma o to do nich pretensji. Cieszymy się, że są z nami... Być może to oni skorzystają z Twojej propozycji, choćby dlatego, że wciąż mają konta na tamtym forum... A nie wypowiedzieli się w tym temacie, bo przeczytali o tych zawodach na tamtym forum....
Nie czuj się dotknięty... Spróbuj zrozumieć...
Pozdrawiam Cię serdecznie
  • 0

#10 Gość_pytek 23_*

Gość_pytek 23_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 21:09

Przez to zaproszenie robi sie nam temat o ski forum a nie widze w tym wiekszego sensu.Nikt z tego forum nie musi nikogo z tamtego przepraszac czegokolwiek tlumaczyc ale jesli o mnie chodzi jestem na skiforum tylko ze wzgedu na temat kolei gondolowej w Swieradowie Zdroju ktory mnie osobiscie dotyczy.Natomiast to czego szukalem na temat narciarstwa(czysta bezpretensjonalna radosc i prawdziwie przyjacielska atmosfera) znalazlem TU.
  • 0

#11 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 21:12

Post usunięty przez autora.

Mitek widzisz to jest tak , byłem tydzień w Alpach , 19 razy na DSD , 2 razy Soszów , 6 dni Słowacja , 1 dzień Szczyrk, pracuję na etacie i teraz mam moralnego zgryza czy zaprosić do pensjonatu przyjaciela Forumowiczów na zakończenie sezonu , bo nie Wszystkim mogę załatwić 10-Euro zniżki, nie prowadzę działalności gospodarczej polegającej na organizacji/szkoleniach podczas wyjazdów Alpejskich i nie mam potrzeby lansowania się na Forach celem "gromadzenia bazy potencjalnych uczestników wyjazdów". Miałem pojechać jeszcze na tydzień w Alpy na początku kwietnia ale nie wyrobię się finansowo ... trudno. Mnie jedno czy drugie forum nie napędza klientów. Ja nie jestem scatman co to 90 dni na śniegu za darmo i nosząc narty innym.... itd. I w przeciwieństwie do w/w nie robię na swoich wyjazdach interesów. Oszczędzam sprzęt kupuję w lipcu , nie jeźdzę na cudzych karnetach. Sory ale ja osobiście jestem z innej (niekomercyjnej) bajki.
  • 0

#12 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 02 marzec 2009 - 21:25

Witam
Zawody są pomysłem Moim i Marcina Maniaqa. Trafiłem tu przypadkiem a że zobaczyłem sporo osób, z którymi wielokrotnie miałem przyjemność rozmawiać/pisać, pomyslałem sobie, że zaproszenie by pojeździc wspólnie na nartach jest czymś miłym.
Nie wiedziałem, że to hermetyczne forum. Myslałem, że po prostu wszystkim chodzi o fajną zabawę na nartach.
Urażonych bardzo przepraszam
Serdecznie pozdrawiam
Mitek


Szanowny Panie Mitku!
Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi, tak samo jak każdy ma prawo do chwili słabości, zapomnienia, refleksji. I właśnie tak staram się wytłumaczyć sobie Pana zachowanie, które proszę odczytać - zaproszenie na zawody, które potem Pan "podrasował" postem, który pozwalam sobie zacytować powyżej.
Zawsze gdy popełnia się tak zwana gafę, to potem ciężko niektórym przychodzi słowo "przepraszam", ale nie dlatego, że nie znają tego słowa, ale dlatego, że nie rozumieją swojego nie taktu, błędu, itp.
Pomogę Panu, bo myślę, że Pan na to zasługuje. Poniżej zadam Panu kilka pytań, z którymi mam nadzieję Pan sobie poradzi, i które to pytania pomogą Panu wyciągnąć wnioski, dzięki, którym będzie Pan mógł zrozumieć...
1. Czy Pan Marcin Maniaq, który jak Pan pisze jest jednym z pomysłodawców tej imprezy, gdyby chciał, to zamieściłby zaproszenie na kochamnarty.pl?

2. Czy wiarygodnym jest, że trafia Pan TU przypadkiem, skoro powszechnie wiadomo, że są tu miedzy innymi ludzie, którzy UCIEKLI z forum, na którego zawody Pan zaprasza?

3. Czy jeżeli Ci ludzie są teraz tu, a nie ma ich tam, o czym Pan dobrze wie, to nie znaczy, że tam nie chcą być?

4. Czy hermetyka to fakt pojawiania się kolejnych użytkowników, którzy są zewsząd?

5. Pisze Pan o fajnej zabawie i podkreśla brak komercji - czyli to jest powód, dla którego uciekają od Was ludzie, którzy właśnie lubią świetną zabawę na nartach?

Mam nadzieję, że Panu pomogłam. Nie oczekuję, że Pan mi odpisze. Dziękuje za zaproszenie i pozdrawiam serdecznie, życząc jednocześni sukcesów i zdrowia. Pozdrawiam, Osetia
  • 0

#13 axyz

axyz
  • Użytkownik
  • 406 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marzec 2009 - 22:14

A to nie jest normalne, ze jak sie organizuje zawody to sie wplaca wpisowe? A zwyciezca cos otrzymuje z tej kasy, albo moze lepiej na jakies psy w schronisku ta reszte przekazac? W sumie jakby ta impreze nie nazwac zawody skiforum, ale otwarte miedzy forumowe czy cos takiego...to czemu nie...ekipa KOCHAM NARTY w firmowych koszulkach, a kto wie, moze ktos by wygral... Ja przepraszam, ale nie w tym roku...za 10 lat:)...chyba, ze bedzie konkurencja smigu synchronicznego dla smigajacych inaczej...to ja z Lidka (Ginal) sie zglaszam!!!
  • 0

#14 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 02 marzec 2009 - 22:55

Mitek trafił na nasze forum, za moim zaproszeniem, lecz z innego powodu, niż zawody Skiforum. Więc wszelkie zarzuty, że to nie było przypadkowe są chybione.
Nie rozumiem, dlaczego byliście w stosunku do niego tak niesympatyczni. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, dokładnie tak, jak to ja bym został tak potraktowany.
Rozmawiałem z Mitkiem o tych zawodach, i mogliśmy startować jako reprezentacja Kochamnarty.pl.

Na tamtym forum zostało mnóstwo wspaniałych ludzi. I paru, których nie trawię, tego nie zmieni.
Dlatego uważam, że możemy mieć jako forum przyjazne stosunki ze Skiforum, a tym bardziej jako prywatni ludzie z ludźmi z tamtego forum.
Mitek w dobrej wierze złożył zaproszenie. Uważam, że nawet jeśli nie mieliście ochoty wystartować w tych zawodach, to odpowiedź jaką daliście nie była w porządku.
Ja nie widzę nic zdrożnego, ani w jego zaproszeniu, ani w naszym starcie w zawodach.

Mitku! Mam nadzieję, że to przeczytasz.
Chciałem Cię serdecznie przeprosić, bo pewnie po odpowiedziach jakie otrzymałeś, jest Ci przykro.
A na pewno na nie nie zasłużyłeś.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#15 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 23:27

Tadeusz a teraz z mojego punktu widzenia. Umieszczasz tekst o zawodach i jest OK. Odzew jest lub go nie ma pomijalne. I... następuje post Mitka zawody.... nagrody z własnej kieszeni funduje spółka prowadząca skiforum i jest to czyste i bezinteresowne. Masz biuro/agencję organizującą pilotów/instruktorów na wyjazdy aplejskie lub je organizujące ?. Potrzebujesz reklamy w tej dziedzinie ? . Trudne czasy nastały rekomendacje "znajomków" z sitn/pzn już nie wystarczą . Rynek alpejskich wyjazdów integracyjnych to ciągła walka. I co ciekawe pojawiają się na nich podmioty z poza "układu" i co gorsza maja frekwencję. Ciekawe ile by kosztowała akcja zlecona agencji PR w zorganizowaniu strony www z taką ilością wejść jak skiforum gdzie można bezkarnie "uprawiać" reklamę w stylu "uczę od wielu lat" "miałem w grupie" "uczę dzieci najlepiej na świecie" znasz koszta ? . Kasę tam widzę a nie zawody . Tyle.
ps. ja tu mam wątpliwości czy dać ogłoszenie o "zakończeniu sezonu" na publicznej części forum ,bo to mój znajmomy prowadzi obiekt i może nie wszystkim załatwię 20% zniżki a tu pchwała "bezinteresownych zawodów" myślę ,że nic z tego nie rozumię. Jak to przemyślę to coś napiszę.
  • 0

#16 Mitek

Mitek

    zwykły narciarz

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 5126 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa
  • Imię :Mitek

Napisano 02 marzec 2009 - 23:49

Witam
Nie będę się rozpisywał, trochę Mi równiez głupio pisac ten post ale, że czuje si eosbiście pomówiony i obrażony więc...
Post zamieściłem w dobrej wierze bo cały czas lda mnie najważniejsze są narty a nie podteksty, pomówienia, domysły , oskarżenia itd. Jak widac było to wielkim błędem.
Nie napędzam nikomu ani tym bardziej sobie klientów, nie jestem członkiem układu ani tym bardziej osobą spoza układu.
Na nartach jeżdżę bo to Moja pasje a szkolę jak Mnie poproszą z przyjemnością i nigdy nigdzie się nie ogłaszałem ani nie ogłaszam. To gdzie Mirek jeździłeś, jeździsz czy też będziesz jeździł i za co, niewiele mnie obchodzi bo nie mam zwyczaju zaglądac innym w papiery.
Nie wiem o co chodzi w Waszej (jak widzicie nadal z szacunkiem choć Ja się z nim tutaj nie spotakłem) ucieczce i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje. Widząc, że wiele tu obecnych osób zgląda na SkiForum myślałem, że chodzi tu o jazdę na nartach. Mnie cłay czas o jazdę na nartach chodzi czego jak widac osoby zarazone manią przesladowczą i wierne toriom spiskowym zrozumieć nie potrafią.
Ksenofobia kochani totalna.

Pozdrawiam serdecznie
Mono wszystko w szoku!
Mitek
  • 0

#17 Tadeusz T

Tadeusz T
  • Użytkownik
  • 404 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Dynastar CR74 pro 178 cm, Voelkl Racetiger SL 165 cm

Napisano 03 marzec 2009 - 00:18

MirkuN!
Wybacz, ale zostanę przy swoim zdaniu. Sam jeszcze jesienią myślałem o organizacji takich zawodów- spotkania Skiforum, albo przynajmniej tematu 50+ (naszego forum jeszcze nie było nawet w planach ). A zaręczam Ci, że nie mam żadnych narciarskich biznesów.
Każdy, kto coś organizuje, naraża się na zarzut, że robi to dla kasy, czy dla innych niecnych celów. Może jestem naiwny, ale ja tak nie uważam. I jestem przekonany, że zawody Skiforum są organizowane dla fajnej zabawy i spotkania przyjaciół.
Pozdrawiam
  • 0
Tadek
Forum narciarskie kochamnarty :-))

#18 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 03 marzec 2009 - 07:38

MirkuN!
Wybacz, ale zostanę przy swoim zdaniu. Sam jeszcze jesienią myślałem o organizacji takich zawodów- spotkania Skiforum, albo przynajmniej tematu 50+ (naszego forum jeszcze nie było nawet w planach ). A zaręczam Ci, że nie mam żadnych narciarskich biznesów.
Każdy, kto coś organizuje, naraża się na zarzut, że robi to dla kasy, czy dla innych niecnych celów. Może jestem naiwny, ale ja tak nie uważam. I jestem przekonany, że zawody Skiforum są organizowane dla fajnej zabawy i spotkania przyjaciół.
Pozdrawiam


No to teraz Tadeuszu masz pole do popisu na kochamnarty.pl

Mitek,
za bardzo bierzesz wszystko do siebie. Nikt Ci nie zarzuca robienia interesów. Nikt nie neguje słuszności tych zawodów. Bardzo fajna sprawa i tyle. Wiem że Ty i Marcin nie macie z tego kasy!
Mam propozycję: wyedytuj swój post raz jeszcze, wklej to co było. Teraz ten temat wygląda troszkę śmiesznie z Twoim początkiem

I raz jeszcze zyczę Wam udanej zabawy na śniegu. Czołem
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 03 marzec 2009 - 08:21

czuje si eosbiście pomówiony i obrażony więc...


hej Mitek już sie nie obrażaj , bez przesady - jak to na każdym forum zdania są podzielone, ja nie brałem udziału w dyskusji bo termin mi nie pasuje (jestem wtedy w Alpach Francuskich)
ale w takich ogólnoforumowych zawodach chętnie bym uczestniczył choć żaden ze mnie zawodnik.
Ciesze się że zawitałeś na "kochamnarty" bo na "skiforum" zawsze dobrze się rozumieliśmy.
Pozdrawiam i życzę udanej imprezy, Janusz
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 Ewa

Ewa
  • Użytkownik
  • 588 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 03 marzec 2009 - 08:38

Ja też nie dam rady ponieważ jestem prawoskrętna
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych