Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lusti


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#1 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 06 marzec 2013 - 00:16

Marny ze mnie "tester pisarz" ponieważ nie za bardzo interesują mnie kąty, smary bazowe i zastosowane w sprawdzanych nartach technologie i innowacje. Interesuje mnie czy narta "jedzie" dobrze, czy źle. Pisania więc nie będzie wiele.
Kiedy dowiedziałem się o możliwości sprawdzenia na własnej skórze czeskich Lusti ucieszyłem się, bo od dość dawna nie miałem możliwości sprawdzenia po kolei wielu modeli jednego producenta.
Testy zaczęły się wieczorem w temperaturze +20 stopni od organoleptycznego oglądu prawie całej palety nartek i szczerze mówiąc już wiedziałem, że niespodzianki nie będzie. Stały sobie Pod Hubami solidne narty przeznaczone do różnej jazdy i dla różnych narciarzy.

Później już było na śniegu (i lodzie).
Jako że niestety nie było RT SL od których na pewno bym zaczął pierwsze na warsztat (bezpiecznie) wziąłem RCT, ponieważ wydawały mi się takie... swojskie

Dołączona grafika

trochę obawiałem się długości 160. Na co dzień poruszam się na 165, a piątka potrafi robić różnicę.
Gdzie tam, jeździło się świetnie. Na tej narcie jest do zrobienia każdy rodzaj skrętu również na sporej prędkości bez konsekwencji wynikającej z popuszczania krawędzi.
Do prób na baaaaardzo twardym wykorzystywaliśmy wąską, może czterometrową ścieżkę oczyszczoną z "cukru" i tu RCT bez żadnych emocji i sensacji. Po prostu jechały, trzymały i zakręcały.

Kolejne. FCT o wdzięcznej nazwie "Fun carving technologies" (pamiętacie? :boogie: )

Dołączona grafika

Tych nie będę opisywał, ponieważ zrobił to Karol-nadinstruktor mówiąc do mnie po zjeździe: zajebista! ale czad :D
Karol nie słynie ze zbyt delikatnej jazdy, a FCT testował na opisywanym wąskim pasku lodu. Widziałem, jechał bez kompleksów jak na normalnych SL dłuższych o słynne pięć centymetrów.
Nawiasem mówiąc Karol jeździ normalnie na nastawach rzędu 14-15 (jak bym go nie znał stwierdziłbym: kolejny mitoman).
Wiązania były do 10 i mimo dokręcenia ich do końca skali dwa razy na moich oczach zgubił nartę w trakcie jazdy, ale to nie mój problem, mi wystarcza 7,5 :alegosc:
Dalej były 171 SCT wide

Dołączona grafika

Bez zmian. Świetna i przyjemnie rzucająca się w oczy. Ze skicrossami nie miałem ostatnio wiele do czynienia, ale Lusti są dla mnie lepsze niż analogiczne atomiki i volkle, te na których jeździłem.

oraz 172 SCT węższa

Dołączona grafika

Szczerze mówiąc tu jestem ciekawy opinii Pana Mareckiego, który objeździł tego "snołblejda" osobiście.
Marecki na 172.... :D

Miało być krótko, a zrobił się wieczór... więc do zobaczenia wkrótce na ciągu dalszym :hi:

Użytkownik deczko inny edytował ten post 06 marzec 2013 - 00:43

  • 8

#2 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 06 marzec 2013 - 09:03

Tak, rzeczywiście brakowało pierwszej slalomki.
Sprawdziłam tylko jedne o nazwie Lusti SCT -ski cross technologies

Dołączona grafika

narta przyjemna, do spokojnej jazdy, dla wszystkich.
Brakowało jej sprężystości, siły. Czegoś ulotnego, co jak zawsze trudno opisać. Według mnie podobna do Fischerów wc sprzed 5 - 6 lat.
  • 4

#3 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 06 marzec 2013 - 10:20

Ja próbowałam RCT i skicrossa tego zielonego. Obie narty były wybrane pod aktualne warunki śniegowe (dość ciężkie, były garby częściowo twarde, częściowo "piaszczyste". Twardość podstawy garbów wynikała z ciężkości śniegu, potem ratrak bez trudu wyrównał stok). Nie jeździłam specjalnie po lodowej rynnie, bo chciałam sprawdzić narty w tych trudniejszych warunkach. Jednak zdarzało się zahaczyć o lodowe podłoże.
Obie narty były dla mnie za krótkie, tylko niestety nie pamiętam dokładnie ich długości. Moje narty mają 168cm.
Lepiej sprawdziły się skicrossy na całej trasie. W górnym odcinku nie odczułam specjalnych różnic między testowanymi nartami, w dolnym (trudniejszym), lepsze były zielone, szersze pod butem.
Obie pary nart jeździły wyraźnie gorzej od moich, testowym odcinkiem był odcinek dolny trasy i lodowe wstawki. Być może wynika to z przyzwyczajenia, ale moje narty (Volkl tigershark f.10) lepiej trzymały krawędzie (to znaczy idealnie trzymały krawędzie, jak zwykle :) ) i wykazały jak zwykle pancerność na muldach. Miałam wrażenie, że ewentualnie zielone skicrossy dałyby radę, gdyby były dłuższe. Co najmniej 5, ale może i 10cm.
Zaznaczam, że tester ze mnie jest słaby :) nie mam pojęcia na przykład o tym, jak ma jeździć narta dla początkującego, dla średnio zaawansowanego i dla zaawansowanego narciarza. Ale tak po tych testach, to mogłabym polecić narciarzowi średniozaawansowanemu jeżdżącemu nie w Alpach, narty skicrossowe, jako uniwersalne na nasze warunki.
  • 3

#4 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 06 marzec 2013 - 11:37

Ja to juz sie wogole nie znam :((( nie wiem co i jak... musiałabym chyba z kimś kto sie zna wystartowac na stok, kto oceniłby moja jazde i jak radze sobie z nartami, i na tej podstawie pomoc dopasowac mi jakies :)
a czy te narty Lusti są gdzies do kupienia?
Kurcze nooo żałuje ze mnie nie było na zlocie, bo fajnie pewnie potestować rózne modele nart w tak krotkim czasie :)
Ale ogolnie to raczej jestescie zadowoleni z Lusti?
  • 1

#5 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 06 marzec 2013 - 15:32

Wywołany przez Pana D_I do tablicy powiem tak, Lusti SCT 172 cm o R chyba 15m to nie moja długość, ale z barku laku jak się to mówi................... powiem że, jestem mile zaskoczony, gdyż choć szczególnie warunki i może stok nie do końca najlepsze do testów, pare skrętów zrobiłem takich jakbym chciał i nartka zachowywała się bardzo dobrze, myślę że nie odbiega od konkurencji i można śmiało ją polecać. Zaliczyłem równiez kilka zjazdów na Lusti GS 185 cm i R - 21 m, niestety w tym przypadku również trochę za krótka a i warunki do jej testów były raczej trudne.To narta lubiąca prędkość a o tą w tych warunkach na stoku było ciężko. Jednak za każdym zjazdem miałem do niej coraz większe zaufanie. Ciężko mi ją zachwalać, choć ganił jej też nie będę. Mając na uwadze jak się jeździło na SCT mam nadzieję że i ta narta powinna być dobrą nartą.

Nie zmieniam jednak zdania ( jak to już w innym temacie robiłem ) co do cen tych nart. Są zdecydowanie za wysokie jak na nową, prawie nie znaną markę. To jest moim zdaniem ich największy minus.

Nie tylko ja czy D_I objeżdżaliśmy te narty, i raczej wszystkim się na nich jeździło dobrze, więc może dystrybutorzy na Polskę pomyślą coś o bardziej przychylnym marketingu, gdyż z tymi cenami ciężko będzie się chyba przebić. A szkoda by było aby mimo wszystko fajne narty, zanim się pokażą na naszym rynku już z niego zniknęły!!!!!


Użytkownik marecki edytował ten post 06 marzec 2013 - 15:36

  • 4

#6 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 07 marzec 2013 - 12:35

Zaliczyłem równiez kilka zjazdów na Lusti GS 185 cm i R - 21 m, niestety w tym przypadku również trochę za krótka a i warunki do jej testów były raczej trudne.To narta lubiąca prędkość a o tą w tych warunkach na stoku było ciężko. Jednak za każdym zjazdem miałem do niej coraz większe zaufanie. Ciężko mi ją zachwalać, choć ganił jej też nie będę.


Czyli:

Dołączona grafika

Z obserwacji wynika, że Twój czas adaptacji do tych podłych warunków i nowych nart to dwa, trzy zjazdy. Dla mnie były by to dwa, trzy dni :zab: więc raczej milczę...
185 to dla mnie normalna długość, ale nie w takich warunkach w których prostu boję się jechać szybko. Jednak po doświadczeniach z krótszymi Lusti i krótkimi próbami szybszej jazdy na lepszej, mniej zasypanej cukrem górze Suchego w zasadzie mam pewność, że na twardym będzie na tym GS-sie niezła jazda.
Sprytny ten patent Vista z przestawianymi na bolcach wiązaniami.
Następna podobna długościowo do GSa to: no właśnie, nie znalazłem w katalogu. Długa, zielona i okropnie szeroka. O wiele łatwiejsza do jazdy w trudnych warunkach. Ciekawe, że przy wybitnie pozatrasowej charakterystyce nie posiadająca rockera (ma się zmienić w następnym sezonie).
No i na koniec coś, co spowodowało, że większość Szanownych Uczestników patrzyła na mnie deczko dziwnie, czyli
"damska" LT Wide

Dołączona grafika

o wyjątkowo parszywej w dzisiejszych czasach długości 151 cm, bardzo miękka.
Okropnie byłem ciekaw czy na czymś takim da się wogóle zjechać nie wspominając o zakręcaniu po drodze. Kiedyś, ze dwa lata temu próbowałem jeździć na podobnych wyprodukowanych przez bardzo, jak mówią szacowną firmę, tylko trochę dłuższych i w różowe kłącza. Była to kompletna porażka, narty nadawały się tylko na płot, albo Krupówki.
LT są super. Można na nich normalnie nie tylko ponartować, ale również pojeździć. Długości modelu do 166 czyli przyzwoite.
Polecam nie tylko paniom :thumbsup:

Filmów żałośnie mało, ale udało się nagrać Jelcyna wyskakującego z FCT 160 din 10 :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=VsCMZhCK7xQ&feature=youtu.be
  • 3

#7 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 07 marzec 2013 - 12:42

Widzę koledzy, żeście się wycwaniaczyli, na tej lodowej rynnie to każdy głupi by zjechał i se filmiki nakręcił :P Tam to test krawędzi był, a nie nart....
  • 1

#8 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 07 marzec 2013 - 12:51

Moze cos napiszecie o szerszych modelach(mniemam,ze ktos na nich jezdzil)?

Użytkownik pytek45 edytował ten post 07 marzec 2013 - 13:11

  • 1
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#9 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 07 marzec 2013 - 13:09

jeździli, jeździli, trochę im się myliło gdzie przód a gdzie tył :)
  • 3

#10 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 07 marzec 2013 - 14:04

D_I paten z regulacją tych wiązań faktyczne bardzo fajny i dość łatwy w obsłudze. Osobiście coś takiego widziałem i używałem pierwszy raz, choć wydaje mi się że musi być stosowany i w innych nartach gdyż jak zauważyłeś, odbywało się to na płycie VIST-a.

Wracając jeszcze do tych GS-ów, nie chcę być takim hura optymistą co do jakości tej narty, choć podświadomie mam również takie wrażenie, że będzie się na niej jeździło naprawdę dobrze :)
"Pepikom" chyba udało się wyprodukować całkiem niezły zestaw nart. No nic, pożyjemy zobaczymy czy uda im się wskoczyć na szersze wody narciarstwa z tym produktem :stres:

PS. Jelcyn nieźle jeździ na "dupsku" :hi:

Justynko - takie narty najlepiej testować na twardym, gdyż na miękkim to właśnie każdy głupi zjedzie nawet na klepkach z beczki ;)
  • 2

#11 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 07 marzec 2013 - 17:46

Justynko - takie narty najlepiej testować na twardym, gdyż na miękkim to właśnie każdy głupi zjedzie nawet na klepkach z beczki ;)

I tuś mnie zaskoczył, bo ja mam całkiem odmienne zdanie. I chyba wiem w czym rzecz...
W naszej wadze.
Kiedy startowaliśmy razem z góry na prosto, Ty byłeś momentalnie 15 m przede mną, nic nie robiąc, tylko pozwalając jechać nartom. Zacząłeś zjeżdżać już śmigiem to ja dopiero zaczęłam się rozpędzać, żeby chociaż zacząć :D
I tak sobie myślę, że Ty zjedziesz przez muldy na obojętnie jakich nartach, po prostu swoim ciężarem, a na lodzie doznasz dużo większego przyspieszenia niż ja, w przypadku tępych krawędzi. Ja na muldach muszę narty "dociskać", żeby mną nie rzucało, a na lodzie jeżdżę sobie z łatwością. Dla mnie lekkie, miękkie narty to jest więcej pracy podczas jazdy. Albo już nic nie wiem...
  • 1

#12 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 07 marzec 2013 - 21:51


Zaliczyłem równiez kilka zjazdów na Lusti GS 185 cm i R - 21 m, niestety w tym przypadku również trochę za krótka a i warunki do jej testów były raczej trudne.To narta lubiąca prędkość a o tą w tych warunkach na stoku było ciężko. Jednak za każdym zjazdem miałem do niej coraz większe zaufanie. Ciężko mi ją zachwalać, choć ganił jej też nie będę.


Czyli:

Dołączona grafika

Z obserwacji wynika, że Twój czas adaptacji do tych podłych warunków i nowych nart to dwa, trzy zjazdy. Dla mnie były by to dwa, trzy dni :zab: więc raczej milczę...
185 to dla mnie normalna długość, ale nie w takich warunkach w których prostu boję się jechać szybko. Jednak po doświadczeniach z krótszymi Lusti i krótkimi próbami szybszej jazdy na lepszej, mniej zasypanej cukrem górze Suchego w zasadzie mam pewność, że na twardym będzie na tym GS-sie niezła jazda.
Sprytny ten patent Vista z przestawianymi na bolcach wiązaniami.
Następna podobna długościowo do GSa to: no właśnie, nie znalazłem w katalogu. Długa, zielona i okropnie szeroka. O wiele łatwiejsza do jazdy w trudnych warunkach. Ciekawe, że przy wybitnie pozatrasowej charakterystyce nie posiadająca rockera (ma się zmienić w następnym sezonie).
No i na koniec coś, co spowodowało, że większość Szanownych Uczestników patrzyła na mnie deczko dziwnie, czyli
"damska" LT Wide

Dołączona grafika

o wyjątkowo parszywej w dzisiejszych czasach długości 151 cm, bardzo miękka.
Okropnie byłem ciekaw czy na czymś takim da się wogóle zjechać nie wspominając o zakręcaniu po drodze. Kiedyś, ze dwa lata temu próbowałem jeździć na podobnych wyprodukowanych przez bardzo, jak mówią szacowną firmę, tylko trochę dłuższych i w różowe kłącza. Była to kompletna porażka, narty nadawały się tylko na płot, albo Krupówki.
LT są super. Można na nich normalnie nie tylko ponartować, ale również pojeździć. Długości modelu do 166 czyli przyzwoite.
Polecam nie tylko paniom :thumbsup:

Filmów żałośnie mało, ale udało się nagrać Jelcyna wyskakującego z FCT 160 din 10 :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=VsCMZhCK7xQ&feature=youtu.be


po pierwsze
narty kobiece "pierwszej generacji " - tak cirka 5-7 lat temu, to byl kompletny scheise..

obecne narty kobiece dl adobrego poziomu potrafia byc swietne

do nowej narty nalezy sie przyzwyczaic w ciagu pierwszych paru skretow

no i na koniec o filmie - kolega najpierw sie wylozyl, bo wszedl na wewn narte a dopiero pozniej wiazanie Mu wy[pielo...

cos o wiazaniach - wlasnie 2 dni temu o malo co nie wywalilem sobie....lokcia. nawet nie wiem jak - moja slubna powiedziala tylkko to, ze ladnie walilem salta w powietrzu.....
po pozbieraniu sie, stwierdzilem, ze palant (czyli ja) nie sprawdzil wiazan moje duke'i byly nastawione na max luz...
az mnie ciarki przeszly, bo wyjatkowo, dla jaj robilismy glebokie GS-owe skrety na ubitym, przy predkosciach sporo ponad 60km/h

nawet nie mysle, co by sie moglo stac gdyby wtedy narta mi wypiela
  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#13 mackowski

mackowski
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Zza miedzy
  • Narty:dwie
  • Imię :Maciek

Napisano 09 marzec 2013 - 00:28

Widzę koledzy, żeście się wycwaniaczyli, na tej lodowej rynnie to każdy głupi by zjechał i se filmiki nakręcił :P Tam to test krawędzi był, a nie nart....


uuuuuuuu widzę, że kogoś tu poniosło :puknijsie:

Użytkownik AdamSlask edytował ten post 15 marzec 2013 - 22:35

  • 2

#14 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 09 marzec 2013 - 12:59

No nie wiem, ja tam zjeżdżałam, jak chciałam łatwiej zjechać.... :blush:
  • 1

#15 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 11 marzec 2013 - 14:55

Moze cos napiszecie o szerszych modelach(mniemam,ze ktos na nich jezdzil)?


Niestety, nie tym razem. Brak jakichkolwiek warunków, poza kupami firnu.

no i na koniec o filmie - kolega najpierw sie wylozyl, bo wszedl na wewn narte a dopiero pozniej wiazanie Mu wy[pielo...


Tu z grubsza widać:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 1

#16 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:51

Halo halo! W niedzielę na stokach Zwardoń Ski odbędą się pierwsze w tym sezonie testy nart Lusti - jeśli ktoś zastanawiał by się gdzie jechać - to tak dla ułatwienia wyboru :D 


  • 2

#17 mackowski

mackowski
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:Zza miedzy
  • Narty:dwie
  • Imię :Maciek

Napisano 24 styczeń 2014 - 11:12

Super info :thumbsup: My będziemy.


  • 2

#18 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 27 styczeń 2014 - 10:42

No i potestowali Lusti : 

pre_1390815698__p1263206.jpg

pre_1390815746__p1263189.jpg

Forumowicze dopisali jak zwykle : D_I, Marecki, Bacteria, Mackowski - dzięki! 


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 27 styczeń 2014 - 10:43

  • 3

#19 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:26

jaki to model te 4 od lewej ?

może znasz parametry i cenę ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#20 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 27 styczeń 2014 - 12:06


aki to model te 4 od lewej ?

może znasz parametry i cenę ?
 

Ciagnie Cie na twin tipa?


Użytkownik pytek45 edytował ten post 27 styczeń 2014 - 12:06

  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych