Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieci na krzesełkach


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 22 luty 2013 - 14:51

Najwiekszym i powszechnym błędem wychowawczym jest nadopiekuńcze podcinanie skrzydeł dzieciom.......ale to już wychodzimy na głęboki offfffff tooooooop :) i lepiej zostańmy przy dzieciach na krzesełkach :)
  • 1

#22 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 22 luty 2013 - 14:58

No to wrocmy do tematu.

Użytkownik pytek45 edytował ten post 22 luty 2013 - 14:59

  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#23 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 22 luty 2013 - 15:29

temu zdaje się nikt nie podciął skrzydeł
  • 2

#24 Jack

Jack
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 luty 2013 - 23:09

To tak jak Wam powiem, że dzieci w przedszkolu od 6 miesiąca do 6 lat są w jednej grupie. I taka grupa ma np. w planie pójść dziś do lasu robić kiełbaski i chleb na ognisku. Do lasu czyli do "dzikiego" lasu, nie na polankę czy do wiaty. Na dworze pada deszcz ze śniegiem poziomo, jest -2C a chmury są na wysokości dachów. Co robią?
Idą wszyscy. Po 4 godzinach wracają, przemoknięci, przemarznięci, brudni, śmierdzący, ale zadowoleni.


Jesli Ci to odpowiada to OK.

Moj syn w wieku 4 lat poszedl do szkoly (tak jest w UK, niektore dzieci ida w wieku 3 lat) i tu juz nie ma zabawy tylko nauka i nauka przez zabawe.
W wieku 6 lat gdy Twoj jest w przedszkolu on juz bedzie w 2giej klasie i nie bedzie sie zadawal z 6 miesiecznymi dzieciakami tylko rywalizowal z dziecmi w swojej grupie wiekowej.

Jest takie stare powiedzenie ze nie ma zlej pogody, tylko zle dobrane ubranie.

Jesli dziecko wraca z wycieczki przemoczone i zmarznie to ja nie bede tego tolerowal.
Albo nie mial ubrania odpowiedniego (moja wina), albo ktos nie zadbal o to zeby je wlozyl (sorry ale nie ma szans zeby male dziecko samo wiedzialo jak sie ubrac).
I napewo cos takiego nie uchroni go przed choroba - to jest bzdura!
  • 0

#25 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 23 luty 2013 - 14:43

Najwiekszym i powszechnym błędem wychowawczym jest nadopiekuńcze podcinanie skrzydeł dzieciom.......ale to już wychodzimy na głęboki offfffff tooooooop :) i lepiej zostańmy przy dzieciach na krzesełkach :)


tak, ale co innego jest wyjscie dzieci do lasu z opikunem (jazda na krzesle z doroslym) a co innego, gdyby te same dzieci zostaly wywiezione w las i zostawione na 3 h (jazda bez doroslego na krzesle).
moje corki na pewno nie moga narzekac, ze ktoos im skrzydla popodcinal, ale do wieku 7-8 lat jezdzily wylacznie z nami na krzesle
jak to bylo w tym przyslowiu? przed szkoda i po szkodzie …glupi?
PS Michal - glupi to naprawde nie do Ciebie - masz Dziecko i Ty decydujesz, co robic
  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#26 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 23 luty 2013 - 18:54

Jacek jak zwykle wybrał z kontekstu to co chciał, byle pasowało do stwierdzenia, że jestem głupi. A moje dziecko będzie jeszcze głupsze bo w wieku 6 lat będzie opiekowało się młodszymi. Spoko. Ciesz się Anglią.

Tak więc Kuba, mogę być i głupi. Nie ma sprawy.

Jeśli o mnie chodzi to już nie mam do dodania nic w tym temacie. Jutro idę jeździć orczykami :D

Pozdrawiam
Michał

Ps a może jeszcze jedno powiem. Kiedyś byłem w Chamonix na 2 dni. Niektórzy, co ich nie wpuszczają z małym dzieckiem na krzesła bo jest zakaz, choć jak się okazało, że zakazu nie ma to jednak jechali. Czy jakoś tak. Mają tam swój ulubiony stok w pobliżu, więc opowieść niejako o czymś znanym bliżej. No więc byłem w tym Chamonix, a że "wychowałem" się tam częściowo, to tak jak bym był w domu. Poszedłem ze swoim 5 miesięcznym synem na spacer. Plan był prosty. Spacerujemy na Plan de l'Aiquille, jemy kaszkę i wracamy kolejką do miasta. No niestety do kolejki nas nie wpuścili!!!! Powód. Dziecko jest za małe, kolejka jedzie za szybko, różnica ciśnień za duża. Mieliśmy więc dłuższy spacer.
Czyli jednak nie wpuszczają, no ale nie są to krzesła.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.
Michał
  • 2

#27 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 24 luty 2013 - 00:48

Tak więc Kuba, mogę być i głupi. Nie ma sprawy.

J
Michał


OMG - wlasnie wiedzialem, ze do siebie to przyjmiesz, stad moje zaznaczenie w poprzednim poscie - czy Ty masz jakies kompleksy??

wierz mi, jezeli myslal bym, ze jestes glupi, to po prostu napisal bym tak.
Michal jestes idiota nieodpowiedzialnym, ktorego trzeba by odizolowac od dziecka...
jezeli chcesz mnie czytac, to wiedz, ze mowie to, co mysle… co sie wielu osobom nie podoba…...
  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#28 Michał

Michał
  • Użytkownik
  • 1588 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Stoeckli Spirit Globe / Head Monster M77 / Kaestle BMX108

Napisano 24 luty 2013 - 19:29

Pewnie, że mam kompleksy. Myślę, że takiego bez tu nie ma, tylko nie każdy się do tego przyzna. Tyle, że akurat zapomniałem postawić na końcu tego :D bo ja do bani tego nie biorę. Widzę, że się za bardzo mną przejmujesz, poważnie. Dziękuję, ale na prawdę nie trzeba.


Pozdrawiam
Michał
  • 1

#29 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 kwiecień 2018 - 21:30


zostańmy przy dzieciach na krzesełkach
jednak przy wsiadaniu trzeba trochę uważać

zaobserwowane dzisiaj

gallery_10_389_277369.jpg!


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych