Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlot forum KN Biały Dunajec 1,2,3.03.2013

ski suche poronin biały dunajec pod hubami spotkanie zlot

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Adriano

Adriano
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Klucze
  • Imię :Adrian

Napisano 07 marzec 2013 - 17:33

Pozdrawiam wszystkich co byli u Frania, miło było poznać tych co nie znałem a poznałem :)
  • 2

#62 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1861 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 07 marzec 2013 - 17:56

Jako, że u chłopaków trzeba się logować to włamałem się potajemnie do Wędkarzy (Forum Renegat) i ukradłem posty i zdjecia autorstwa Wojtka i Mikołaja

Chcę baaaaaaaardzo serdecznie podziękować całej ekipie " Kocham Narty "
w szczególności Maćkowi Adamowi i Karolowi za niezapomniane wrażenia,
jakich doznaliśmy wraz z żoną oraz dziećmi podczas minionego wekendu.
Odkryłem po raz kolejny, że życie jest wspaniałe i da się połączyć swoje pasje
w taki sposób, aby wszyscy byli szczęśliwi.

Ludziska kochane, chylę czoła i wielki szacun !!!!!!!


Naczelny (Wojtek)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja też serdecznie dziekuję Wszystkim za klimat i jak zawsze niesamowitą atmosferę, która tam panuje.
A stok w Suchym noca ma klimat, zwłaszcza jak się wyjedzie za trasę i trafi na sarny, ja tak miałem.


Mikołaj (Wołoszanski) ;)


Jelcyn! Nie wiem co to za nauki narciarstwa zafundowałeś Wojtkowi, że rozpływał się w zachwytach i aż wsadził Cię za kierownicę Dreamlinera :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 3

#63 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 07 marzec 2013 - 21:48


fajny gość, trochę Mu się tylko ręce mylą :D

Ja tam jestem i tak zachwycona. Mylą mu się, ale zauważyłam, że na większej prędkości automatycznie używa właściwych rąk :) I zaczyna coraz bardziej jeździć równolegle. No i mały twardziel rośnie. Ćwiczył sam przez 3 dni na tej wyrwirączce z uśmiechem na ustach. Pokazywał innym dzieciom jak mają jeździć :D i podnosił te, które upadły. Raz się rozpłakał tak, że pan wyciągowy słyszał na dole :D Bo ja pomogłam wstać jednej dziewczynce, na co usłyszałam "ale to ja chciałem ją ULATOWAĆ". Dziewczynka też płakała, bo ona z kolei się bała jeździć, to ją oboje podszkoliliśmy (słynne "rączki na kolanka" :) ) i pięknie zjechała. Mówię Wam, dramaty na oślej łączce się dzieją :D

Fajny zawodnik z niego rośnie :) i jaki DZENTELMEN mały :) uwielbiam takie dzieci :)
  • 0

#64 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 07 marzec 2013 - 21:53


Nie sądziłem, że z połączenia narciarzy i wędkarzy może wyjść tak świetne spotkanie


Szczególnie, że niektórzy porzucili Dunajec na rzecz Ski-Suchego. Zaniepokoił mnie jedynie fakt braku na stoku Mikołaja (Wołoszańskiego) *

* Mikołaj to wędkarz i jeden z największych narciarskich twardzieli. Słynne są jego wyprawy, kiedy po nocnej szychcie potrafi wsiąść w pociąg K-ce/BB, żeby zameldować się o 8.00 na Podbeskidziu i wyruszyć dalej na Pilsko lub do Szczyrku.


hehe jakby mój Kris sie dowiedział o mozliwości połowienia, to musiałabym niestety na stoku smigać bez Niego, bo poswięciłby narty dla łowienia! :goraco:
  • 0

#65 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 07 marzec 2013 - 21:58

AAAAAAAAAAAAAAle pstrąg ładniutki!
Kurcze...zainteresowało mnie jedno foto... -4 od dołu -gdzie widać tam takiego niskiego pana! Dałabym sobie ręke uciąc że to gościu z Jarocina -nauczyciel w-fu w LO i trener judo w IPPON Jarocin... Nie wiem może się myle...
  • 0

#66 miliard

miliard
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Elan WaveFlex
  • Ulubiony stok:Dobrze przygotowany

Napisano 07 marzec 2013 - 23:51

Zajebisty filmik, mimo tego, że wygląda jakbym nie robił nic innego tylko czekał, aż mi ktoś poleje :laughing:
  • 2

#67 jea

jea
  • Użytkownik
  • 133 postów
  • Płeć:Nie powiem
  • Skąd:New Village
  • Narty:Fischer
  • Imię :....
  • Ulubiony stok:czarny
  • Serwisant:pom
  • Pracownik:wolny
  • Właściciel:wolny
  • Instruktor:???

Napisano 08 marzec 2013 - 21:03

Zajebisty filmik, mimo tego, że wygląda jakbym nie robił nic innego tylko czekał, aż mi ktoś poleje :laughing:


a chętnych (nie)brakowało :D
  • 1

#68 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 08 marzec 2013 - 21:18

A pan Mietek z jajami w porach był? Tak mi sie o nim przypomniało bo dawno sie nie udzielał... a na zdjatkach niestety nie wszystkich kojarze :(
  • 0

#69 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 20 marzec 2013 - 01:09

Ale kot był tam z Wami. Pozazdrościć zabawy. :boogie: :cheers: :cheers: :zima2:

Dołączona grafika
  • 1

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#70 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 20 marzec 2013 - 08:43

Adrian :eek: wszelki duch..... Witaj :boogie:
  • 0

#71 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 20 marzec 2013 - 10:19

Majka, też tak myślę............. :)
  • 0

#72 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 20 marzec 2013 - 10:30

Stęsknił się chyba :)
  • 0

#73 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 20 marzec 2013 - 11:09

Ale kot był tam z Wami. Pozazdrościć zabawy. :boogie: :cheers: :cheers: :zima2:


Adrian! Miło Cię widzieć!
  • 1

#74 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 20 marzec 2013 - 12:58

Nawet nie wiesz jaki mi tego brakuje.
  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#75 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9837 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 18 lipiec 2013 - 07:36

tak przy okazji Białego Dunajca :russian:

Cyt:
"Przed zakopiańskim sądem w środę odbył się kolejny proces rodziny D. z Białego Dunajca, która sprzeciwiając się budowie nowego mostu w ciągu zakopianki, rozpoczęła budowę domu w miejscu planowanej przeprawy. Swoje zeznania przedstawił projektant domu i przedstawiciele starostwa.

Rodzina D. z Białego Dunajca, która sprzeciwiając się budowie nowego mostu w ciągu zakopianki, rozpoczęła budowę pensjonatu w miejscu planowanej przeprawy. W środę przed zakopiańskim sądem w tej sprawie zeznawał projektant pensjonatu i przedstawiciele starostwa.

Prokuratura zarzuca Tomaszowi D., że wprowadził w błąd urzędnika Starostwa Tatrzańskiego, składając wniosek o wydanie zgody na budowę budynku, chociaż wiedział o planowanej rozbudowie drogi krajowej prowadzącej pod Tatry. Zdaniem śledczych starając się o pozwolenie na budowę pensjonatu D. złożył w starostwie nieaktualne mapy geodezyjne, na których nie był naniesiony planowany most na rzece Biały Dunajec. "

źródło
http://finanse.wp.pl...l?ticaid=110f70
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych