Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo Pitowi dziękuję, że mnie wyautował tu

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#581 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6397 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:30

zbiera mnie na wspomnienia.
no i fajnie - może obudzisz to forum ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#582 web

web
  • Użytkownik
  • 1368 postów
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:06

Ale było fajnie :)

• 1

#583 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6397 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:35

Ale było fajnie
a co z Twoimi śrubkami ?
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#584 web

web
  • Użytkownik
  • 1368 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:35

a co z Twoimi śrubkami ?

dopiero 19.12 powiedzą mi czy mogę obciążać nogę, a 22 stycznia maja wyciągnąć tą która spaja dwie kostki. Reszta -8 - pewnie po roku....

na razie filmiki mi pozostały....a moja ekipa zaplanowała Sestriere na połowę marca

• 1

#585 moris

moris
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • Narty:Volkl Speedwall SL, Volkl Racetiger GS
  • Ulubiony stok:Tunel (Alpe d''Huez)

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:10

a co z Twoimi śrubkami ?

dopiero 19.12 powiedzą mi czy mogę obciążać nogę, a 22 stycznia maja wyciągnąć tą która spaja dwie kostki. Reszta -8 - pewnie po roku....

na razie filmiki mi pozostały....a moja ekipa zaplanowała Sestriere na połowę marca

Sestiere.........i połowa marca powiadasz........kuszące......muszę się z wami chyba skontaktować............bo na razie nie mam planów na marzec........ :D

(byłem tam raz, coś jeszcze pamiętam - może kogoś znowu pogonię po trasach :D )

Użytkownik moris edytował ten post 07 grudzień 2018 - 14:11

• 2

Vollkl Racetiger (GS + SL) + Salomon XWave 9 Od kilku lat w kasku, 99% procent czasu na nartach w Alpach

Alpy: Aiguille du Midi, Alpe d'Huez, Alpe Lusia, Auris, Auronzo, Avoriaz, Bormio, Cavalese, Cervinia, Cesana, Chatel, Civetta, Claviere, Cortina d'Ampezzo, Courchevel, Folgarida, Laax, La Norma, La Plagne, La Tania, La Toussuire, Le Corbier, , Les 2 Aples, Les Arcs, Les Bottieres, Les Contamines, Les Menuires, les Crosets, Megeve, Livignio, Madonna di'Campiglio, Marileva, Meribel, Monte Bondone, Montgenevre, Mongiss, Morzine, Obereggen, Ponte di Legno, Predazzo, Saint Colomban, Saint Jean d'Arves, Saint Sorlin d'Arves, San Vito di Carode, Santa Caterina, Serre Chevaliere, Sestriere, St Gervais, St Martin de Belleville, St Sorlin d'Arves, Superdevoluy, Tignes, Tonale, Val d'Isere, Val Thorens, Valfrejus, Valloire, Valmeinier, Zermat - ciąg dalszy nastąpi.........

#586 web

web
  • Użytkownik
  • 1368 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 15:22

(byłem tam raz, coś jeszcze pamiętam - może kogoś znowu pogonię po trasach :D )

Sestiere.........i połowa marca powiadasz........kuszące......muszę się z wami chyba skontaktować............bo na razie nie mam planów na marzec

żeby oni Ciebie nie pogonili:) Masz tel do Tomka? Tym razem wszyscy jadą autokarem, na miejscu mieszkają w hotelu z HB, w cenie skipass

Użytkownik J@n edytował ten post 07 grudzień 2018 - 19:10
- kosmetyka cytatu

• 1

#587 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6397 postów

Napisano dziś, 06:53

na połowę marca

a dokładnie - jeśli to nie tajemnica ?

• 0
Dołączona grafika

#588 web

web
  • Użytkownik
  • 1368 postów

Napisano dziś, 11:10

wyjazd 15 marca, powrót 24. Będziesz w tym czasie w Sestriere?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych