Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bardzo Pitowi dziękuję, że mnie wyautował tu

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
568 odpowiedzi w tym temacie

#561 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6065 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 28 April 2017 - 12:41

Hej.

Michał zrobił filmik z La Plagne, ale jest trochę za bardzo osobisty. Więc dla znajomych daję tutaj linka do niego.
Wtajemniczeni oglądną :)

hmmmm, nie da się wkleić linku z YouTube......

fajna z Was banda, podobna do naszej, u nas przedział wiekowy 6 - 69 :boogie:

• 3
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#562 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1039 postów
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna
  • Ulubiony stok:sztruksowy z naturalnym śniegiem

Napisano 29 April 2017 - 10:52

i tu - jeszcze wczoraj rano....

może cuś trochę więcej z tej Monterosy ?

Obiecuję coś napisać, bo bardzo nam się podobało. A teraz żaaaal jak się ogląda kamerki - najlepsze warunki tej zimy i wyciągi albo już śpią, albo jak działają (jak w Obergurgl), to nie ma ludzi! Nie mam wolnego weekendu majowego, bo odrabiam wyjazd świąteczny :(

No i dzisiaj jedziemy do Krakowa, bo jutro mąż biegnie maraton. Już nawet kombinowałam, żeby z Krakowa wyskoczyć gdzieś na poniedziałek  na narty, bo akurat mam wolny dzień, ale w poniedziałek, to już na pewno nic nie działa w pobliżu. Nie mówiąc o tym, że nie mam sumienia ciągnąć człowieka na narty dzień po przebiegnięciu 42km :) Przygotowania do biegu trwają właściwie od stycznia, napięcie męża i nam się w końcu udziela, więc jutro się rozluźnimy. 

Mam jeden filmik nakręcony ostatniego dnia w Tonale (połowa lutego, ferie szkolne), przedostatni zjazd na trasie najbliżej domu, (jedna z 2 niebieskich w Tonale :))  nakręciliśmy, żeby mieć cokolwiek. W tym filmiku najcenniejszy jest dźwięk i tło :D  

• 3

#563 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1039 postów

Napisano 29 April 2017 - 11:03

Hej.

Michał zrobił filmik z La Plagne, ale jest trochę za bardzo osobisty. Więc dla znajomych daję tutaj linka do niego.
Wtajemniczeni oglądną :)

hmmmm, nie da się wkleić linku z YouTube......

Fajnie Was zobaczyć chociaż na filmiku :) Tomek jeżdził na BBRach przez cały czas?

• 2

#564 web

web
  • Użytkownik
  • 1348 postów
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Ulubiony stok:gdzieś w Alpach
  • Właściciel:+
  • Instruktor:kiedyś

Napisano 29 April 2017 - 11:12

Na BBR'ach jeździł Michał, chyba ze 2 dni. :D

• 0

#565 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1039 postów

Napisano 29 April 2017 - 11:29

Na BBR'ach jeździł Michał, chyba ze 2 dni. :D

No tak,  po dokładniejszym przyjrzeniu się, widzę, że to nie był Tomek.  

• 0

#566 J@n

J@n
  • Administrator
  • 6065 postów
  • Narty:Grizzly
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 29 April 2017 - 20:33

Obiecuję coś napisać, bo bardzo nam się podobało

byłem tam 20 lat temu i infrastruktura była przedpotopowa,

ciekaw jestem czy są wyprzęgane krzesła

Chyba w Monterosie było najwięcej śniegu w porównaniu do innych włoskich ośrodków

• 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#567 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1702 postów

Napisano 30 April 2017 - 10:28

nakręciliśmy, żeby mieć cokolwiek. W tym filmiku najcenniejszy jest dźwięk i tło

No i świetny operator kamery :)

a u nas jeszcze kilka dni temu tak było

Załączony plik  20170421_104153.jpg   46.93 KB   0 Ilość pobrań

• 3

#568 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1702 postów

Napisano 08 February 2018 - 12:08

a Tesla dalej nabija kilometry. Z takim przebiegiem trudno ją będzie opylić, choć zawieszenie w dobrym stanie...

fajny teledysk, widać ze goście potrafią przymrużyć oko nawet jak nie idzie tak jak trzeba

Pytąg! Jeśli to przeczytasz... miałem małe zawirowanie, więc jeszcze nie wysłałem, ale będę to czynił jak najszybciej

Użytkownik deczko inny edytował ten post 08 February 2018 - 12:44

• 1

#569 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2357 postów
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 14 February 2018 - 21:27

Pytąg! Jeśli to przeczytasz... miałem małe zawirowanie, więc jeszcze nie wysłałem, ale będę to czynił jak najszybciej

Skype dziala,numer tel masz a jakims cudem kolega wpadl na sposob komunikacji przez forum.Jakaz pokrecona logika Toba kierowala ;-)
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych