Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o pomoc doswiadczonych przy wyborze desek:)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ruda78

Ruda78
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 grudzień 2012 - 12:41

BARDZO proszę doświadczonych narciarzy o pomoc w wyborze odpowiednich nart dla mnie. Jeżdżę już dobrych kilka lat, dość szybko głównie we włoszech i austrii, czyli przygotowane trasy, czaerowne i czarne. interesuje mnie narta slalomowa ale na której sobie poradzę a nie pokona mnie fizycznie. Z przygotowaniem do sezonu to normalnie nie jakoś ekstremalnie.
Myślałam o Fisherach RC4 worldcup.. ale żebym nie msuiała kończyć o 12 bo nogi nie dadzą rady... ech te dylematy
kasa do 2tys.
Wzrost 168
waga 70kg

czeekam na opinie

Aśka
  • 0

#2 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 20 grudzień 2012 - 13:06

Druga katalogowa slalomka dowolnego producenta o dl.155.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#3 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4204 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 grudzień 2012 - 14:32

Volkl Racetiger SC 2011 lub 2012 (bo tansze od 2013 a nie gorsze). Znajdziesz za 1700 zl. 155-160 cm. Dlaczego takie? Bo mom. :) (kawal o bacy i parti mi sie przypomnial). A tak na powaznie. Niezle, lekkie (a wiec niemeczace) i jednoczesnie dosteczenie sztywne i sprezyte deski.

A kawal o bacy. Pytaja bacy czy oddalby zone partii (PZPR dla informacji mlodych). "Oddalbym" - powiada baca. "A krowe bys oddal" - pytaja dalej. "Ech, krowy to ni" - odpowiada. "Dlaczego"? "Bo mom".

Użytkownik o_andrzej edytował ten post 20 grudzień 2012 - 15:55

  • 2

#4 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 18 maj 2013 - 14:27

Volkl Racetiger SC 2011 lub 2012 (bo tansze od 2013 a nie gorsze). Znajdziesz za 1700 zl. 155-160 cm. Dlaczego takie? Bo mom. :) (kawal o bacy i parti mi sie przypomnial). A tak na powaznie. Niezle, lekkie (a wiec niemeczace) i jednoczesnie dosteczenie sztywne i sprezyte deski.

A kawal o bacy. Pytaja bacy czy oddalby zone partii (PZPR dla informacji mlodych). "Oddalbym" - powiada baca. "A krowe bys oddal" - pytaja dalej. "Ech, krowy to ni" - odpowiada. "Dlaczego"? "Bo mom".



troche ni ena temat, ale nie chcialem zakladac nowego


z zadowoleniem przegladam nowe katalogi volkl'a, marker'a i dalbello……

z zadowoleniem, bo volkl nadal utrzymuje linie dluzszych nart (195 kuro,203 shiro, 198 katana, 191 mantra)……
203 shiro……………..bede mial dylemat, czy wsiasc na katana werk, czy wlasnie na to shiro 203……….

zdecydowanie nie lubie tego, ze np RTM84 koncza sie na 181….. ale potrafie zrozumiec to, ze brak potencjalnych nabywcow byl powodem ( nieprodukowania dluzszych nart). z tego wzgledu nawet ich nie rozpatruje - owszem przejade sie na nich, ale w swojej stajni tego nie postawie

doskonala kolorystycznnie linia nowych kijow, wlacznie z touristicks


z nowosci marker'a to

baron EPF (po duke'ach z EPF w zeszlym roku)
griffon 13
lord SP
squire schizo

z dalbello nie przekonuja mnie kryptons , choc wiem, ze ciesza sie dobra opinia, pozostanie chyba scorpion - ale o tym zadecydujemy pozniej...
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#5 rossignol

rossignol
  • Użytkownik
  • 1996 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Leszek

Napisano 18 maj 2013 - 15:15

BARDZO proszę doświadczonych narciarzy o pomoc w wyborze odpowiednich nart dla mnie. Jeżdżę już dobrych kilka lat, dość szybko głównie we włoszech i austrii, czyli przygotowane trasy, czaerowne i czarne. interesuje mnie narta slalomowa ale na której sobie poradzę a nie pokona mnie fizycznie. Z przygotowaniem do sezonu to normalnie nie jakoś ekstremalnie.
Myślałam o Fisherach RC4 worldcup.. ale żebym nie msuiała kończyć o 12 bo nogi nie dadzą rady... ech te dylematy
kasa do 2tys.
Wzrost 168
waga 70kg

czeekam na opinie

Aśka



Cześć Asiu (Ruda) .Ja taż rudy. :cheers: :boogie:

Miałem Fischera dlatego doradzam.
Fajna łagodna narta do jazdy całodziennej. Nic strasznego. Warunki masz dobre jak Tina Maz to chyba nie będziesz miała problemu z "ujeżdżeniem" Fischera.


Pozdrawiam serdecznie.


ps.o Jezu dopiero zobaczyłem że prosisz doświadczonych narciarzy a ja dopiero 40 lat na nartach :boogie:

Użytkownik rossignol edytował ten post 18 maj 2013 - 15:16

  • 0

pozdrawiam serdecznie Leszek.


#6 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3554 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 20 maj 2013 - 00:18


BARDZO proszę doświadczonych narciarzy o pomoc w wyborze odpowiednich nart dla mnie. Jeżdżę już dobrych kilka lat, dość szybko głównie we włoszech i austrii, czyli przygotowane trasy, czaerowne i czarne. interesuje mnie narta slalomowa ale na której sobie poradzę a nie pokona mnie fizycznie. Z przygotowaniem do sezonu to normalnie nie jakoś ekstremalnie.
Myślałam o Fisherach RC4 worldcup.. ale żebym nie msuiała kończyć o 12 bo nogi nie dadzą rady... ech te dylematy
kasa do 2tys.
Wzrost 168
waga 70kg

czeekam na opinie

Aśka



Cześć Asiu (Ruda) .Ja taż rudy. :cheers: :boogie:

Miałem Fischera dlatego doradzam.
Fajna łagodna narta do jazdy całodziennej. Nic strasznego. Warunki masz dobre jak Tina Maz to chyba nie będziesz miała problemu z "ujeżdżeniem" Fischera.


Pozdrawiam serdecznie.


ps.o Jezu dopiero zobaczyłem że prosisz doświadczonych narciarzy a ja dopiero 40 lat na nartach :boogie:


wyglada na to,ze zle umiescilem swoja wiad..
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych