Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bla Bla Bla... czyli rozmowy o wszystkim i o niczym...


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

#1 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 00:28

Hmm... Postanowiłam założyć taki nowy temacik bo "dużo gadam" a czasem poprostu niewiem gdzie co pisać żeby było na temat, i żeby znowu krzesłem od Janka nie dostać... :chair: jak coś gdzieś przypadkiem przerodzi się w inny wątek :tease: heheee (jak przymusowe narodziny "Pobocze tematu Pogoda na sezon 2012/2013") :D
To miejsce na takie rozmowy o tym co ślina na język przyniesie...-takie przemyślenia mniej ważne nie potrzebujące odrębnego tematu... :boogie:
No chyba że taki temat jest bez sensu bo już coś podobnego było, to proszę go poprostu zamknąć!
Jestem w trakcie czytania wszystkiego co mnie interesuje tutaj na KN, ale jeszcze troszkę czasu mi to raczej zajmie... :coffeenews:

...a teraz już idę spać... bo coś tu ucichło :ciisza: wieeem co niektórzy dopiero wrócili z pracy...
Na dziś sqńczyłam DOBRANOC :witaj:

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 21 listopad 2012 - 00:35

  • 3

#2 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 listopad 2012 - 06:59

:D
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#3 ALPEJKA

ALPEJKA
  • Użytkownik
  • 60 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:HEAD PEAK 72
  • Imię :Kasiek
  • Ulubiony stok:carosello 3000, Motolino

Napisano 21 listopad 2012 - 09:52

:) :boogie:
  • 0

#4 Wojciech GostyńSki

Wojciech GostyńSki
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Head
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Carosselo 3000

Napisano 21 listopad 2012 - 11:20

na stoku najlepiej rozmawiać o niczym zwłaszcza na krzesełkach albo na orczyku przewijamy sie między soba
  • 0

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 listopad 2012 - 12:03

:ph34r:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 13:04

Tak sobie w wolnych chwilach oglądam te Wasze filmiki zwłaszcza ze spotkań KN, heh i tak powiem szczerze, że nie znając Was osobiście :( mam mętlik w głowie kto to kto...
jeszcze narazie nie bardzo nadążam...
Tak chyba Adama tylko kojarze najbardziej a reszta ekipy to w sumie niewiem czy wszyscy z tąd czy połowa to partnerzy naszych forumowiczów...???
...
  • 0

#7 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 21 listopad 2012 - 13:44

Mala podpowiedz.Adam nosi taka sama niebieska kurtke co ja i Pit a Deczko to ten najprzystojniejszy.

Użytkownik pytek45 edytował ten post 21 listopad 2012 - 13:44

  • 3
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#8 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 listopad 2012 - 14:19

Tak sobie w wolnych chwilach oglądam te Wasze filmiki zwłaszcza ze spotkań KN, heh i tak powiem szczerze, że nie znając Was osobiście :( mam mętlik w głowie kto to kto...
jeszcze narazie nie bardzo nadążam...
Tak chyba Adama tylko kojarze najbardziej a reszta ekipy to w sumie niewiem czy wszyscy z tąd czy połowa to partnerzy naszych forumowiczów...???
...


Ta sklejka pomoże Ci w identyfikacji :


Użytkownik AdamSlask edytował ten post 21 listopad 2012 - 14:20

  • 7

#9 maxiklenczonu14

maxiklenczonu14
  • Użytkownik
  • 597 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 21 listopad 2012 - 14:33

Adam, rewelacyjna prezentacja :thumbup: i wspaniała ekipa :D
  • 0
Dołączona grafika

#10 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 21 listopad 2012 - 18:01

Extra prezentacja.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#11 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 18:03

Mala podpowiedz.Adam nosi taka sama niebieska kurtke co ja i Pit a Deczko to ten najprzystojniejszy.

hmmm...ale Adam jest najmłodszy i widac to na pierwszy rzut oka :tease2:

heheee, jak się uda nam kiedyś wybrac z Wami na nartki to chyba będę miała problem z odnalezieniem swojego Krisa bo też jest niebiesko czarny :D :thumbup:

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 21 listopad 2012 - 18:11

  • 0

#12 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 18:09


Tak sobie w wolnych chwilach oglądam te Wasze filmiki zwłaszcza ze spotkań KN, heh i tak powiem szczerze, że nie znając Was osobiście :( mam mętlik w głowie kto to kto...
jeszcze narazie nie bardzo nadążam...
Tak chyba Adama tylko kojarze najbardziej a reszta ekipy to w sumie niewiem czy wszyscy z tąd czy połowa to partnerzy naszych forumowiczów...???
...


Ta sklejka pomoże Ci w identyfikacji :

http://www.youtube.com/watch?v=Jv1-K6CWHrs

Adam dzieki :D super!
To teraz już mniej więcej Was nie pomyle... :) a TY to Ty jak myślałam :)

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 21 listopad 2012 - 18:12

  • 0

#13 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 listopad 2012 - 18:16

No ba :lusterko: Jeśli niebieskie kurtki będą sprawiać problemy - zrobimy coś z tym :D
  • 0

#14 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 18:24

ten na końcu co będzie jeździł najwolniej to będzie Kris więc myślę że Was nie pomyle :zab:
  • 0

#15 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 listopad 2012 - 18:38

Raz już doszło do pomyłki... Niektórzy mają trwały uraz psychiczny do dziś :D
  • 1

#16 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 22:47

Raz już doszło do pomyłki... Niektórzy mają trwały uraz psychiczny do dziś :D

...zabrzmiało ... dziwnie... przerażająco :w00t:
...ale zaciekawiło mnie... opowiesz nam o tym :zeby:
  • 0

#17 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 21 listopad 2012 - 23:09


Raz już doszło do pomyłki... Niektórzy mają trwały uraz psychiczny do dziś :D

...zabrzmiało ... dziwnie... przerażająco :w00t:
...ale zaciekawiło mnie... opowiesz nam o tym :zeby:


Moja wypowiedź mogła by być stronnicza :D Drugi Niebieski i ten Najprzystojniejszy powinni się wypowiedzieć :)
  • 0

#18 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 21 listopad 2012 - 23:11

aaaaaaaaaaa :) ...napewno było smiesznie :)
...dobrze że to na stoku a nie pod np.prysznicem :zawstydzona:
  • 0

#19 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 22 listopad 2012 - 01:38



Raz już doszło do pomyłki... Niektórzy mają trwały uraz psychiczny do dziś :D

...zabrzmiało ... dziwnie... przerażająco :w00t:
...ale zaciekawiło mnie... opowiesz nam o tym :zeby:


Moja wypowiedź mogła by być stronnicza :D Drugi Niebieski i ten Najprzystojniejszy powinni się wypowiedzieć :)

Ten Drugi Niebieski dalej probuje wybaczyc Najprzystojniejszemu pomylke.

P.S.Asiu juz tlumacze.Podczas pobytu na Stubaju, Drugi Niebiesk(zdaniem Adasia drugi)i zwozi Manka w dosyc nieprzyjemnym terenie.Najprzystojniejszy chce im zrobic zdjecie,bo On wszedzie musi robic zdjecia.Maniek zostaje troche z tylu wiec Drugi Niebieski czeka i wtedy slyszy wydzierajacego sie,zniecierpliwionego Najprzystojniejszego:"Dawaj,szybciej,jedziecie" i takie tam.Drugi Niebieski i Maniek doczlapuja sie do Najprzystojniejszago a Ten mowi:"K....wa myslalem,ze to Adas".A ze byl to tydzien lachtungu z Adasia,Drugi Niebieski za komplement tego nie uznal.End of story.
I dla ilustracji fotka.Załączony plik  007.jpg   109,7 KB   12 Ilość pobrań

Użytkownik pytek45 edytował ten post 22 listopad 2012 - 02:05

  • 2
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#20 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 23 listopad 2012 - 16:24

Ten Drugi Niebieski dalej probuje wybaczyc Najprzystojniejszemu pomylke.

P.S.Asiu juz tlumacze.Podczas pobytu na Stubaju, Drugi Niebiesk(zdaniem Adasia drugi)i zwozi Manka w dosyc nieprzyjemnym terenie.Najprzystojniejszy chce im zrobic zdjecie,bo On wszedzie musi robic zdjecia.Maniek zostaje troche z tylu wiec Drugi Niebieski czeka i wtedy slyszy wydzierajacego sie,zniecierpliwionego Najprzystojniejszego:"Dawaj,szybciej,jedziecie" i takie tam.Drugi Niebieski i Maniek doczlapuja sie do Najprzystojniejszago a Ten mowi:"K....wa myslalem,ze to Adas".A ze byl to tydzien lachtungu z Adasia,Drugi Niebieski za komplement tego nie uznal.End of story.
I dla ilustracji fotka.Załączony plik  007.jpg   109,7 KB   12 Ilość pobrań

:rotfl2: no doooobra, nie śmieje się ;) Napewno Drugi Niebieski poczuł się w tej chwili jak ...ktoś wyjątkowy
...:przytul:

Użytkownik asiuta82 edytował ten post 23 listopad 2012 - 16:25

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych