Skocz do zawartości


Zdjęcie

odzież wierzchnia oraz termoaktywna


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 czachomaster

czachomaster
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 październik 2012 - 17:49

Witam

Zaczynam swoją przygodę z narciarstwem i mam pytanie odnośnie ubioru, mainowicie co sądzicie o tej bieliznie termoaktywnej z groupona, czy jest warta zakupu? - http://shopping.grou...na-termoaktywna

oraz co sądzicie o odzieży która ma być w lidlu od 5.11, chodzi mi szczególnie o spodnie narciarskie, rękawice, oraz gogle, czy warto kupić coś takiego czy jest to marny lidlowy produkt? -- http://www.lidl-page...KW45_RSRPcJ.pdf



z góry dzięki za poradę
  • 0

#2 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 01 listopad 2012 - 21:50

na początek możesz spokojnie zaopatrzać się w Lidlu
w ubiegłym sezonie kupiłem za grosze kurtkę
i spodnie softshel i tak się złożyło że przeżyłem
w tym stroju całkiem niezłą zadymę w najwyższych
partiach Alp - grubo pow. 3000m i wcale nie okazały się
gorsze niż 10x droższe ciuchy firmowe
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#3 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 listopad 2012 - 10:24

membrana 3000, nie jest źle jak za tą cenę i kolory fajne
  • 0

#4 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 02 listopad 2012 - 10:58

membrana 3000, nie jest źle jak za tą cenę i kolory fajne

jednym słowem nie ma sensu przepłacać
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#5 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 listopad 2012 - 12:02

Jedyna kwestia to trwałość.!
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#6 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 02 listopad 2012 - 14:56

a ile Ty lat chcesz jeździć w 1 kurtce? Kolory staną się niemodne, albo poplami się smarem kapiącym z orczyka w Szczyrku. I stać Cię, że kupić kolejną kurteczkę za sto-pare-złotych :alegosc:
  • 1

#7 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 listopad 2012 - 19:25

Łeb, albo będę szedł lasem i napadnie mnie wilk i poszarpie kurteczkę, a czerwony kapturek ujdzie z życiem albo poplamię się smalcem w Biedronce z cebulką :boogie:
Masz rację.
ps.
w ogóle nie chcę jeździć w jednej kurtce :lol:
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#8 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 06 listopad 2012 - 23:16

Ogólnie sprawdzone mam ja, że odziez narciarska w naszym PL LIdlu jest o połowe gorsza gatunkowo niż w Lidlu niemieckim, bo sama mam kurtkę niemiecką oraz rękawice, które w naszym Lidlu (przynajmiej z zeszłym roku) były porażką, ale ceny bardzo okazyjne, kuszące!
Polecam udac się do Decathlona, tam są bardzo duże obniżki zwłaszcza kolekcji z tamtego roku, lub poprostu końcówki kolekcji. a gatunkowo lepsze niż z Lidla...
http://www.go-sport..../index.html#/1/
http://esklep.inters...ka-outdoor-2012
  • 1

#9 Narciarz

Narciarz
  • Użytkownik
  • 615 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Polska
  • Narty:Erbacher

Napisano 07 listopad 2012 - 11:45

Osobiście w spożywczym kupuję jedzenie, warzywa, napoje.
Ubranie kupuję w sklepie z odzieżą i to wcale nie drożej niż w spożywczym a już na pewno o lepszych parametrach.
To jest kupowanie sztuki dla sztuki a nie dla przyjemności i długiego użytkowania.
Najmodniejszy kolor od zawsze to czarny i czerwony. :russian:

Użytkownik Narciarz edytował ten post 07 listopad 2012 - 11:46

  • 3

Erbacher i Kneissl to przyjemność i satysfakcja z jazdy na tych nartach.

Forcefield – Nie krępuje twoich ruchów na nartach tyko chroni twój kręgosłup.

 


#10 klenczonu

klenczonu
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Atomic Redster D2 SL
  • Imię :Maciek

Napisano 07 listopad 2012 - 12:17

Osobiście w spożywczym kupuję jedzenie, warzywa, napoje.
Ubranie kupuję w sklepie z odzieżą i to wcale nie drożej niż w spożywczym a już na pewno o lepszych parametrach.
To jest kupowanie sztuki dla sztuki a nie dla przyjemności i długiego użytkowania.


W pełni zgadzam się z cytowanym postem. Nie jestem zwolennikiem kupowania odzieży w sklepach gdzie jest wszystko i nic.
Uważam, że w odzież na narty należy zaopatrywać się w sklepach do tego przeznaczonych. Jestem zwolennikiem wydania trochę większej kaski aby mieć pewność, że kupiona odzież w pełni mnie zadowoli.
No ale jest to moja polityka i nie każdy musi się z nią zgadzać :)
  • 1

#11 asiuta

asiuta

    asiuta

  • Użytkownik
  • 1098 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WLKP Jarocin
  • Narty:Salomon Enduro RS800 Ti

Napisano 28 listopad 2012 - 11:03

Dziś rankiem otwieram skrzynkę e-mailowa, a tam sobie taka ofertka narciarska z decathlona :)
http://megasklepspor...olaj/m/strona-2
  • 0

#12 johny127

johny127
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 sierpień 2013 - 09:09

Uważam że na odzieży termoaktywnej nie ma co oszczędzać i jeśli już coś kupować to lepiej wydać kilka złotych więcej ale być w pełni zadowolonym z zakupu. Ja posiadam kurtkę od Brubecka i jestem bardzo zadoowlony.


  • 0

#13 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 20 sierpień 2013 - 09:18

Uważam że na odzieży termoaktywnej nie ma co oszczędzać i jeśli już coś kupować to lepiej wydać kilka złotych więcej ale być w pełni zadowolonym z zakupu. Ja posiadam kurtkę od Brubecka i jestem bardzo zadoowlony.

Hej Johny

witamy na forum KN

może cuś więcej o tej kurtce, używasz jej na nartach ?


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#14 malpress

malpress
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:tak
  • Imię :bartek
  • Ulubiony stok:wiezyca

Napisano 08 marzec 2014 - 20:54

nie polecam firmy Hi Tec.mialem kurtke 3 w 1 brendan , ktora w okresie gwarancji sie po prostu rozsypala, membrana zeszla na plecach i ramionach ponadto puscily szwy na łokciach,przy rekawie i przy zamkach.
Producent w ogledzinach swierdzil że kurtka nie posiada wad fabrycznych a zuzyta membrana i nietrzymanie szwow jest spowodowane intensywną eksploatacją.Wedlug producenta to nie wada towaru lecz uszkodzenie powstale w trakcie uzytkowania i jako takie nie podlega reklamacji.
Sprawe skierowalem do rzecznika konsumentow, powiem tylko tyle żę moj 8 letni alpinus jest w lepszym stanie niz kurtki Hi Tec

Załączone pliki


  • 0

#15 egregor

egregor
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia
  • Imię :Tomasz

Napisano 05 wrzesień 2014 - 18:53

Odgrzeje trochę wątek. Sam zazwyczaj jeżdżę w zestawie bielizna termo + polar + kurtka. W tym roku chcialbym troche powydziwiac :) Urzekly mnie patriotyczne wdzianka na http://surgepolonia....ORTOWE-180.html nie wiem tylko na ile jest to bielizna termo. Inna sprawa, ze mam dosc juz moich polarow, ktore sa albo czarne albo czerwone. Chcialbym cos kolorowego, ale niekoniecznie bluzę. Czy jakaś znana Wam firma robi fajne polary albo cienkie softshelle ktore nadadza sie pod kurtke i nie wyglądają jak te z polsportu sprzed x lat? :)


  • 0

#16 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3529 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 06 wrzesień 2014 - 14:39

Odgrzeje trochę wątek. Sam zazwyczaj jeżdżę w zestawie bielizna termo + polar + kurtka. W tym roku chcialbym troche powydziwiac :) Urzekly mnie patriotyczne wdzianka na http://surgepolonia....ORTOWE-180.html nie wiem tylko na ile jest to bielizna termo. Inna sprawa, ze mam dosc juz moich polarow, ktore sa albo czarne albo czerwone. Chcialbym cos kolorowego, ale niekoniecznie bluzę. Czy jakaś znana Wam firma robi fajne polary albo cienkie softshelle ktore nadadza sie pod kurtke i nie wyglądają jak te z polsportu sprzed x lat? :)

nie powinienem tego robic, ale nie chce mi sie powtarzac - jezeli wejdziesz na skiforum i poszperasz w moich post'ach, znajdziesz kopalnie wiadomosci nt  tzw technical wear….


  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#17 Tini

Tini
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 styczeń 2016 - 15:55

Jakość odzieży supermarketowej jest wątpliwa. Membrana 3000 to chyba tylko do jednego prania. Widać wszędzie wystające nitki itd. Nie ma co szczędzić kasy jak myślisz o tym na poważnie. 


  • 0

#18 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4192 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 styczeń 2016 - 16:19

Jakość odzieży supermarketowej jest wątpliwa. Membrana 3000 to chyba tylko do jednego prania. Widać wszędzie wystające nitki itd. Nie ma co szczędzić kasy jak myślisz o tym na poważnie. 

Popolemizowalbym. Uzywam od lat taniej kurtki typu Makrokesz (bodajze cos w rodzaju Bruggi) za ok. 250 zl. Membrana nie wiem ile ma tysiecy, ale raczej nie za duzo. Naleze do osobnikow sredniopotliwych, o dosc dobrej kondycji (staram sie nie uzywac samochodu). Kurtka liczy sobie jakie 10 lat jezdzenia, powiedzmy ok. 10-14 dni w sezonie. Nie poce sie w niej nadmiernie, na deszczu i mokrym sniegu troche (niewiele) przemaka, zadna nitka nie wystaje, suwaki dzialaja wciaz OK. I pewnie dalej sluzylaby mi ta kurtka gdyby nie zona, ktora mowi w takich przypadkach "basta" i chowa albo wyrzuca staroc. Ile to juz z tego powodu dobrych kurtek, spodni, pantofli wyladowalo na smietniku. :)


  • 0

#19 Tini

Tini
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 styczeń 2016 - 19:58

Heheh ah te żony! Bardzo dobrze zrobiła ja też  tak w swoim domu robię. Ale Ty mówisz o kurtce za 250 zł, a ja mówię o takiej co w dyskoncie sprzedają za 70 zł i kolejki po nie ustawiają się od 7 rano :) W sobotę byłam w Zieleńcu i co najmniej kilku amatorów widziała w jednakowych dyskontowych kurtkach :)

 

Załóżmy, że taką kurtkę założyłeś 100-150 razy, nie jest to jakaś porażająca liczba. Około 4 miesięcy noszenia w sumie czyli tyle co jedna zima. 


  • 0

#20 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9814 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:24


W sobotę byłam w Zieleńcu
i jakie warunki w Zieleńcu?

napisz proszę chociaż krótką relację w dziale: 

http://www.kochamnar...orum/61-sudety/


  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych