Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 smir_noff

smir_noff
  • Użytkownik
  • 110 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Z nizin zachodniej Polski
  • Narty:Salomon X-DRIVE 8.3
  • Ulubiony stok:Cervena II Harrachov

Napisano 08 październik 2012 - 18:17

Czy odczuwa się wysokość ?

w pierwszą noc po przyjeździe zawsze łeb mnie napie....a

z zimnem też nigdy nie było problemów

kiedy jedziesz dokładnie ?


Jadę 18 stycznia, już nie mogę się doczekać. Wahałem sie pomiędzy Espace Killy a Trzema Dolinami, podło na 3 D, ale do EK też pojadę. Jestem skazany na biuro i jazdę autobusem, ponieważ moi znajomi nie nartują lub nie chcą w porządne góry jechać a samemu jechać do Francji po prostu nie opłaca się.
  • 1

#22 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 08 październik 2012 - 18:21

Ferie w polskich górach. Z pewnością. Niestety, w związku z przeprowadzeniem się ponownym "do mazowieckiego"....wyjazdy weekendowe niemożliwe. A z zagranicy to jakiś lodowiec. Ale to jeszcze melodia przyszłości.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#23 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 08 październik 2012 - 20:58

"do mazowieckiego"..

ferie mazowieckie ???
o zgrozo :zawstydzona:
dałem się namówić na Val di Fassa :D

Jadę 18 stycznia, już nie mogę się doczekać. Wahałem sie pomiędzy Espace Killy a Trzema Dolinami, podło na 3 D, ale do EK też pojadę. Jestem skazany na biuro i jazdę autobusem, ponieważ moi znajomi nie nartują lub nie chcą w porządne góry jechać a samemu jechać do Francji po prostu nie opłaca się.

faktycznie zazdroszczę
zwłaczcza tego "odkrywania" 3 dolin
pierwszy wyjazd najbardziej utkwił mi w pamięci
pojechaliśmy na 2 tygodnie do Les Menuires i kupili skipasy tylko na Belville
i tak było to za dużo w porówmaniu ze Szczyrkiem

Użytkownik jabol edytował ten post 08 październik 2012 - 21:07

  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#24 Wojciech GostyńSki

Wojciech GostyńSki
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Head
  • Imię :Wojtek
  • Ulubiony stok:Carosselo 3000

Napisano 21 listopad 2012 - 16:16

Wyskoczyć gdzieś do Austrii z rodziną, do małego, niskiego ośrodka z niebieskimi i zielonymi trasami. Coś małego, z klimatem.

wiem że to jeszcze wczesnie ale szczerze polecam miejscowośc semmering jest tam górka znana z pś kobiet zauberberg polecam serdecznie
  • 0

#25 Robercikra

Robercikra
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Olsztyn
  • Narty:Dynamic Tout Terrain 11
  • Imię :Robert

Napisano 22 listopad 2012 - 11:00

jasna Chopok, z rodziną tydzień od 19 Stycznia
  • 0

#26 majq

majq
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:04

A co myślicie o Livigno, jeździć samemu czy z zorganizowaną grupą?
  • 0

#27 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:10

A co myślicie o Livigno, jeździć samemu czy z zorganizowaną grupą?

jak jeszcze nie byłaś to raz można pojechać
z grupą będzie raźniej,
samemu to się chyba nie opłaca
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#28 ninja

ninja
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Elan
  • Imię :Marta
  • Ulubiony stok:Rusin-SKI

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:56

Mnie się marzą włoskie albo francuskie Alpy:) Ale w tym sezonie skończy się tylko na wyciągach w polskich Tatrach :)
  • 0
escapador.pl

#29 karmod85

karmod85
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 styczeń 2013 - 16:07

Ja polecam apartamenty z interchalet.
http://www.interchal....Casa Valentini
Korzystałem z tego apartamentu w zeszłym roku. Polecam, blisko do Campitello. W Mazin jest super pizzeria, takie włoskie klimaty,
pozdrawiam, Karol
  • 0

#30 J@n

J@n
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 9800 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 styczeń 2013 - 16:38

Ja polecam apartamenty z interchalet.
http://www.interchal....Casa Valentini
Korzystałem z tego apartamentu w zeszłym roku. Polecam, blisko do Campitello. W Mazin jest super pizzeria, takie włoskie klimaty,
pozdrawiam, Karol

hej Karol
witam na forum KN
napisz proszę w wolnej chwili relację z tego wyjazdu
w tym dziele:
http://www.kochamnar...orum/68-wlochy/

jestem zainteresowany tematem gdyż wybieram się w ten rejon już za 3 tygodnie
  • 0
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#31 majq

majq
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 styczeń 2013 - 23:08

No właśnie tak myślę żeby pojechać z jakąś zorganizowaną grupą. Możecie kogoś dobrego polecić z kim warto pojechać?
  • 0

#32 o_andrzej

o_andrzej
  • Użytkownik
  • 4190 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:30

No właśnie tak myślę żeby pojechać z jakąś zorganizowaną grupą. Możecie kogoś dobrego polecić z kim warto pojechać?


W innym watku pisalem. Olimp lub Wygoda Travel z Krakowa, choc zbieraja ludzi z calej Polski. Na KN znajdziesz moje relacje z niektorych wyjazdow. Olimp drozszy, ale ciut lepszy, zwlaszcza dojazd. Najlepiej jechac w kilka osob.

Ale od zeszlego sezonu znow wrocilem do wyjazdow samochodowych. W tym roku ponownie Ischgl w Austrii. O ile, bo najpierw niemily zabieg, w te srode. Podobny do tego co miala Justynka Kowalczyk. Trzymajcie kciuki.
  • 0

#33 pytek45

pytek45
  • Użytkownik
  • 2358 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Texas Ranger
  • Ulubiony stok:21 Bardonecchia

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:40

Trzymajcie kciuki

Mowisz i masz.
  • 0
So many angles,so many lines.
Dołączona grafika

#34 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 17 styczeń 2013 - 14:10

A ja za tydzień wybieram się na Słowację - Martinske Hole. Tam mnie jeszcze nie było, więc jestem ciekaw jak to tam wygląda
  • 0

#35 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3525 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 17 styczeń 2013 - 19:04

A ja za tydzień wybieram się na Słowację - Martinske Hole. Tam mnie jeszcze nie było, więc jestem ciekaw jak to tam wygląda



STALE MOZLIWE..........




Flight





Leave Thu, Jan 31 Total time: 15hr 25min





Depart
6:20 AM

Warsaw , Poland
Frederic Chopin (WAW)


Stop 1
8:30 AM

Amsterdam , Netherlands
Amsterdam-Schiphol Airport (AMS)

Change of planes. Time between flights: 3hr 55min

Dołączona grafika

KLM Royal Dutch Airlines 1362
Economy Boeing 737
684 mi 2hr 10min
Seat map




Depart
12:25 PM

Amsterdam , Netherlands
Amsterdam-Schiphol Airport (AMS)


Arrive
1:45 PM

Calgary, AB , Canada
Calgary International Airport (YYC)


Dołączona grafika

KLM Royal Dutch Airlines 677
Economy Airbus A330
4,456 mi 9hr 20min
Seat map

Return Sat, Feb 9 Total time: 12hr 25min





Depart
3:35 PM

Calgary, AB , Canada
Calgary International Airport (YYC)


Stop 1
8:30 AM

Amsterdam , Netherlands
Amsterdam-Schiphol Airport (AMS)

Change of planes. Time between flights: 1hr 35min

Dołączona grafika

KLM Royal Dutch Airlines 678
Economy Airbus A330
4,456 mi 8hr 55min
Seat map




Depart
10:05 AM

Amsterdam , Netherlands
Amsterdam-Schiphol Airport (AMS)


Arrive
12:00 PM

Warsaw , Poland
Frederic Chopin (WAW)


Dołączona grafika

KLM Royal Dutch Airlines 1363
Economy Boeing 737
684 mi 1hr 55min
Seat map

This is an overnight flight.
  • 1
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#36 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 17 styczeń 2013 - 19:13

Już oszczędzam na bilet :D
  • 0

#37 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3525 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:48

Już oszczędzam na bilet :D


i co? zaoszczedziles?
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#38 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 18 styczeń 2013 - 19:41


Już oszczędzam na bilet :D


i co? zaoszczedziles?


Niestety... ale miejmy nadzieję, że nadejdą te czasy gdy cena biletu nie będzie tak ogromnym problemem :D
  • 0

#39 hintertux

hintertux
  • Użytkownik
  • 1042 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Opole
  • Narty:Volkl Tigershark f.10, 168cm LUSTI PCT 165cm
  • Imię :Justyna

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:02

Passo Tonale 2 - 9 luty.
  • 0

#40 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3525 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 19 styczeń 2013 - 00:37



Już oszczędzam na bilet :D


i co? zaoszczedziles?


Niestety... ale miejmy nadzieję, że nadejdą te czasy gdy cena biletu nie będzie tak ogromnym problemem :D




czego szzczerze zycze...
tymczas wykonanm pare skretow w Twoim imieniu i postaram sie cos udokumentowac
zaskoczyla mnie w sumie (pozytywnie) cena tego round trip - nieco ponad 800 $$ za podana marszrute i w sumie doskonale polaczenie…..
nie mowie, ze to malo, ale zupelnie przyzwoita opcja…..
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Austria, Francja, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Andora, Słowenia, Lichtenstein, Niemcy, Ukraina, wyjazd narciarski, Bułgaria, rozpoczęcie sezonu, zakończenie sezonu, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Ferie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych