Skocz do zawartości


Zdiar - zakończenie sezonu na Słowacji (noclegi i integracja)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 marzec 2009 - 21:45

Dzizas 20h :(
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#22 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 21:50

Ludzie tu jest propozycja. Przyjazd w piątek , uroczysta kolacjo/kapela , rano śniadanie i narto/grill na lokalnym wyciągu 900m / 90 m różnicy poziomów . Karnet + grill w cenie. Wieczorem kolacja i .... rano 7.30 śniadanie i 8.10 wyjazd do StrbskiegoPlesa na narty. Cena jak w ofercie za 2 noclegi HB + kapela + karnet na sobotę + grill. Załatwiam 10 euro zniżki na osobę (ale nie obiecuję). Proszę się szybko decydować bo miejsc w pensjonacie mało. Na razie na 100% tj. potwirdzone Kasia + Mirek , Ja z Rodziną i na 90 % Marysia. Będą Słowacy , Czesi i inne nacje (alpejskie też).
[youtube:2w0b4yok][/youtube:2w0b4yok]
ps. kapela ta sama

Załączone pliki


  • 0

#23 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 02 marzec 2009 - 21:57

Kasia, co ciekawe? Widziałaś jaką dostałem ofertę? No to super okazja jest, choć zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię?

A zastanawiaj się, zastanawiaj!!!!
Co może być LEPSZEGO i bardziej ATRAKCYJNEGO niż spotkanie z nami (no chyba jedynie przebywanie z najbliższą rodziną, a nie wiem, czy to taka oferta, bo... nie czytałam jeszcze o niej)?
..... zapowiadałeś się w Szczyrku - nie przyjechałeś....
... dopingowałeś wyjazd na Słowację - też niewypał...
Czy Ty czasami nie jesteś tylko wirtualny????


nie martw się, takie tam babskie gadanie
  • 0

#24 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 marzec 2009 - 21:58

Miras,
jaki jest dokładnie termin?
Widziałem już chyba dwa.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#25 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 22:03

v dňoch 27.-29.marca 2009 To ten termin z doc-a , ktorego mam przekazać swoim kolegom i przyjaciołom. Jak gdzieś jest inny to daj go na tapetę.
  • 0

#26 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 03 marzec 2009 - 16:29

Na razie na 100% tj. potwirdzone Kasia + Mirek , Ja z Rodziną i na 90 % Marysia. Będą Słowacy , Czesi i inne nacje (alpejskie też).

tak mi się wydaje, że w którymś z wcześniejszych postów Jarek wyraził też chęć uczestniczenia....

... szkoda, że to post i z kapeli nie będę mogła skorzystać tak, jakbym chciała....
  • 0

#27 rosa

rosa
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 05 marzec 2009 - 18:34

Proszę się szybko decydować bo miejsc w pensjonacie mało. Na razie na 100% tj. potwirdzone Kasia + Mirek , Ja z Rodziną i na 90 % Marysia. Będą Słowacy , Czesi i inne nacje (alpejskie też).

Jadę ...ale zabieram jeszcze "dwie czarownice"
  • 0
Dołączona grafika

#28 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 05 marzec 2009 - 18:54

Jadę ...ale zabieram jeszcze "dwie czarownice"

... to będziemy w większości !

... a może jeszcze Ktoś się zdecyduje????
ŚMIAŁO!!!!
  • 0

#29 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 marzec 2009 - 20:23

ŚMIAŁO!!!!


  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#30 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 06 marzec 2009 - 15:26

Naprawdę zapraszamy płeć odmienna też będzie (tylko mniej liczniej reprezentowana). Jarek odezwij się !!!!!!. Ja jadę w układzie 1 + Dwie.
  • 0

#31 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 06 marzec 2009 - 15:53

Mirek,

Jarek jest na nartach, pewnie po powrocie się odezwie.
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#32 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 09 marzec 2009 - 12:01

Dodatkowo 29.03 w Strbskim Plesie będzie Rossignol Demo Tour co = mniej jeżdżących po trasach i lepiej przygotowane trasy http://www.rossignol...tour/index.html
  • 0

#33 sokole oko

sokole oko
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 16:00

Czesc, nie wiesz moze czy ten demo-tur rossigniola w tym okresie to pewniak?
pzdr
  • 0

#34 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 10 marzec 2009 - 11:58

Wczoraj dzwoniłem i nie widzieli "przeszkód" . Ale skala chyba będzie mniejsza niż np. w Donovalach.
  • 0

#35 sokole oko

sokole oko
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 marzec 2009 - 13:20

dzieki za info, chyba sie wybiore zobaczyć
  • 0

#36 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 10 marzec 2009 - 14:18

No to się widzimy w niedzielę . Dodam tylko ,że chodzi już

V prevádzke všetky dopravné zariadenia aj lyžiarske trate vrátane zjazdovky Solisko-Furkota.


  • 0

#37 JarekS

JarekS

    bezczelny dyletant

  • Użytkownik
  • 922 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Police (Zachodniopomorskie)
  • Narty:Fischer RC4 Race SC

Napisano 10 marzec 2009 - 15:20

Dodatkowo 29.03 w Strbskim Plesie będzie Rossignol Demo Tour co = mniej jeżdżących po trasach i lepiej przygotowane trasy

Poważnie? Mnie się wydawało, że miejsca takich imprez lepiej omijać, bo właśnie więcej ludzi się zwala.
  • 0
pozdrawiam
Jarek

#38 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 10 marzec 2009 - 15:28

To będzie już koniec marca czas gdy na nartach nie ma już "feryjnego tłoku" . Ludzi będzie normalna ilość (na podstawie wieloletnich doświadczeń z tego miejsca i tych terminów) a ośrodek przyłoży się do przygotowania tras. Dodatkowe atrakcje spowodują ,że sporo ludzi będzie uczestniczyło w demoturowym życiu a na trasach powinno być mniej luda . Tyle teoria jak będzie się zobaczy. No i najważniejszy czynnik pogoda to też niewiadoma. Dzisiaj jest -5 w ciągu dnia słoneczka brak a na interski wygląda to tak http://www.holidayin...=1&t=1236686377
  • 0

#39 HisToriA

HisToriA
  • Użytkownik
  • 573 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Imię :Kasia

Napisano 10 marzec 2009 - 16:20

V prevádzke všetky dopravné zariadenia aj lyžiarske trate vrátane zjazdovky Solisko-Furkota.

Próbowałam przeczytać - język mi się połamał
Zerknęłam na stronę z kamerkami...
Już mi się podoba ta... furkota
...cokolwiek to znaczy...
  • 0

#40 Gość_MirekN_*

Gość_MirekN_*
  • Autor tematu
  • Gość

Napisano 13 marzec 2009 - 08:38

Mamy potwierdzenie bez zaliczkowej rezerwacji na 3X3. Jak są jeszcze chętni to poproszę o info.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych