Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrób to sam


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 deczko inny

deczko inny
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 01 marzec 2012 - 15:35

Ceny smarów wysokie, czasem nienormalnie nienormalne. Jakość: kupiłem kiedyś fluorowego toko w płynie, tak na wszelki wypadek żeby szybko przejechać spody. Zadziałał raz. Zadziałał oznacza, że narty lepiej jechały. Wszystkie pozostałe smarowania spowodowały, że narty przestawały jechać.
Chcącym zadać wiadome pytanie od razu podaję opis z pojemnika: "nadaje narcie doskonały poślizg w każdych warunkach, temp. stosowania 0 -30 st. Stosowałem w tych zakresach i zadziałał raz w okolicach zera. amen
Poszukałem i chyba znalazłem wyjście. :)
Załączony plik  PL38652B1.pdf   68,23 KB   31 Ilość pobrań
  • 2

#2 web

web
  • Użytkownik
  • 1378 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow
  • Narty:RACETIGER SL speedwall 170, racetiger sc uvo
  • Imię :Majka
  • Właściciel:+

Napisano 01 marzec 2012 - 18:29

parafinka zawsze dobra. Ale na duży mróz, to lepiej jednak wziąć Toko. Dawniej zaopatrywałam sie w nią / parafinę/ w znajomych aptekach. A skąd Wy ja bierzecie
  • 0

#3 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 marzec 2012 - 20:44

Jak potrzebuje cos na szybko nalozyc to wtedy teflon i po problemie.
Tanie to nie jest, ale latwo sie nanosi w kazdych warunkach:

http://www.edgeandwa...eflon_puck.aspx
  • 1

#4 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 01 marzec 2012 - 22:45

A skąd Wy ja bierzecie


Od zawsze używałem parafin narciarskich. Dość długo ich nie kupowałem, bo kiedyś dostałem spory zapas na wszystkie temperatury do zaprzyjaźnionego trenera. Nart do roboty mam sporo więc wymazałem cały pomarańczowy i zostały tylko te zimniejsze. Z ciekawości muszę przejechać narty takim zimnym i zobaczyć co się stanie.

Jak potrzebuje cos na szybko nalozyc to wtedy teflon i po problemie.
Tanie to nie jest, ale latwo sie nanosi w kazdych warunkach:


No no niezłe! "Technika komputerowa" a raczej twardodyskowa w narciarstwie :) ciekawe czy jest w Polsce i ile kosztuje?
Zardoz NOTwax brak. Jedynie ebay za 10 funciakóww, czyli tyle ile dałem za hamujący Toko. Na ile wystarsza jedno takie opakowanie?
  • 0

#5 Jack

Jack
  • Użytkownik
  • 2054 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marzec 2012 - 12:32

No no niezłe! "Technika komputerowa" a raczej twardodyskowa w narciarstwie :) ciekawe czy jest w Polsce i ile kosztuje? Zardoz NOTwax brak. Jedynie ebay za 10 funciakóww, czyli tyle ile dałem za hamujący Toko. Na ile wystarsza jedno takie opakowanie?


Na dlugo wbrew pozorom.
Duzo tego 'smarowidla' nie ma ale okolo 20 par nart tym zrobisz.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych