Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sobota narty + wino


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 30BB

30BB
  • Użytkownik
  • 154 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Kneissl RED STAR
  • Imię :Jakubek
  • Ulubiony stok:SZCZYRK
  • Właściciel:Hot-Sport

Napisano 02 marzec 2012 - 15:25

Płynie dół a np na Hali Skrzyczeńskiej jest aktualnie -1,5
  • 1

#42 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 02 marzec 2012 - 16:05

I o której się spotykamy ?


Od 13 zaczyna się druga zmiana na górniczych, czyli może być np. 12
  • 0

#43 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 02 marzec 2012 - 16:09

Tak jak ostatnio, z tego co pamiętam. Było bardzo ok, odpowiednia pora i idealny czas na jazdę w dół. Cieszę się już na spotkanie orczyka z moim tyłkiem :lol: :P
Orczyki są ....... :ciacho:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#44 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 02 marzec 2012 - 16:42

No to mamy jasność :) Czy ktoś kontaktował się z Mareckim?
  • 0

#45 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 02 marzec 2012 - 20:11

Jutro zadzwonię do Mareckiego.
  • 0

#46 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 02 marzec 2012 - 22:49

Jutro zadzwonię do Mareckiego.

w nast sobote w gun barrel ?????
otwieraja o 4:30 czasu miejscowego… stawiam wszystkim obiad i wino, ktorzy sie stawia
  • 0
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#47 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 02 marzec 2012 - 22:56


Jutro zadzwonię do Mareckiego.

w nast sobote w gun barrel ?????
otwieraja o 4:30 czasu miejscowego… stawiam wszystkim obiad i wino, ktorzy sie stawia


Jeśli dorzucisz bilet, to ja się pakuję :D Jeśli będziesz miał kiedyś chwilkę, spróbuj zrobić zestawienie kosztów takiego wyjazdu w Twoje strony tj. karnet, zakwaterowani itd.
  • 0

#48 jan koval

jan koval
  • Użytkownik
  • 3528 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:p-n
  • Narty:volkl
  • Imię :kuba
  • Ulubiony stok:jackson hole, fernie, chugach

Napisano 03 marzec 2012 - 01:09



Jutro zadzwonię do Mareckiego.

w nast sobote w gun barrel ?????
otwieraja o 4:30 czasu miejscowego… stawiam wszystkim obiad i wino, ktorzy sie stawia


Jeśli dorzucisz bilet, to ja się pakuję :D Jeśli będziesz miał kiedyś chwilkę, spróbuj zrobić zestawienie kosztów takiego wyjazdu w Twoje strony tj. karnet, zakwaterowani itd.



na miejscu
bilet dziennie 70-80 $$

pokoj od 50 do nawet tysiac na dobe

za 50 od osoby mozna nawet dostac podst locum w hostel w jackson

za srednio 80-100 $$ pokoj w hotelu z dwoma lozkami - nikt nie sprawdza ile osob spi - 3 spokojnie sie przemyca
bardzo popularne np condominium z kuchnia - spac moze spokojnie 6 osob a wychodzi pk 150 za noc za CONDOMINIUM a nie za osobe

ski bus'y za darmo

to wariant tanszy
drozszy to wypozyczenie samochodu, jakies obiady i lunche

jedzenie srednio 20 $$ na dzien, bez restauracji i bez lunch'u - lunch ok 15$ w gorach
  • 2
"...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

#49 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 04 marzec 2012 - 21:26

W sobotę i niedzielę były narty, wino i wiele innych atrakcji :) Przed weselem Pytka, był Szczyrk, który dzięki uprzejmości Kuby możemy zobaczyć w temacie ( http://www.kochamnar...dpost__p__39464 )
Ja, licząc na Deczka, zostawiłem aparat, Deczko aparatu nie zostawił, ale zostawił kartę pamięci....w efekcie, sobotni Szczyrk nie został obfotografowany należycie :)
Jednak dziś, Oravska Polhora pokazała się ze swojej najlepszej strony, dlatego też grzechem było by aparatu nie zabrać!

Oprócz wspomnianych nart i win były :

Piękna trasa i brak kolejek : Załączony plik  P3041512.jpg   86 KB   32 Ilość pobrań Załączony plik  P3041515.jpg   95,63 KB   34 Ilość pobrań

Było słoneczko, Babia Góra : Załączony plik  P3041525.jpg   95 KB   36 Ilość pobrań

I Tatry : Załączony plik  P3041529.jpg   73,92 KB   41 Ilość pobrań

Była też kanapka : Załączony plik  P3041554.jpg   119,13 KB   47 Ilość pobrań

leżakowanie także Załączony plik  P3041571.jpg   133,12 KB   50 Ilość pobrań

A szefowa, miała nawet nowe doznania : Załączony plik  P3041603.jpg   127,17 KB   40 Ilość pobrań


Ogólnie, krótko i na temat - wymarzona końcówka sezonu!
  • 6

#50 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 04 marzec 2012 - 23:09

Ogólnie, krótko i na temat - wymarzona końcówka sezonu!


Tak, oj tak. Teraz widzę, że pomysł łikendowych "nart i wina" był dobrym pomysłem. Numeryczne prognozy pogody trafiły centralnie. Na 100% jestem pewien, że u uczestników nastąpiło 100% zadowolenia...
Sobota, jak już gdzieś wspominałem super, ale betonowa i to tak, że iskry szły. Wszyscy przetrwali i na koniec dnia pykli dwie fotki na Małym Skrzycznem
Załączony plik  001.jpg   177,22 KB   39 Ilość pobrań niestety brak biednej Joli i mniej biednego 30BB (bo przynajmniej trochę pojeździł)

Niedziela to niewielka, ale kapitalna do pojeżdżenia Polhora posiadająca ultra widoki na Tatry, Orawę i Diablak

Załączony plik  002.jpg   148,31 KB   52 Ilość pobrań Załączony plik  003.jpg   181,67 KB   58 Ilość pobrań

Pit wykorzystał chwilę relaksu

Załączony plik  005.jpg   146,86 KB   55 Ilość pobrań

na poczytanie książki

Załączony plik  004.jpg   180,16 KB   50 Ilość pobrań

Z tego kotła serwowano nam w ilościach hurtowych grzaną kiełbasę z horczcą + również w ilościach dowolnych grzane wino (nie z kotła, a z wielkiego bukłaka) Karol! Żałuj, że nie byłeś :tease2: bo wszystko to bez wymaganych na co dzień środków płatniczych. Do tego od 15 dołożono bonusa w postaci darmowego wyciągu :thumbsup:

Załączony plik  006.jpg   172,92 KB   57 Ilość pobrań

Miało nie być jazdy na nartach, ale znalazłem fotkę, która spodobała mi się ze względu na temat czyli: "Narciarstwo w duchu ekumenicznym"

Załączony plik  007.jpg   71,76 KB   59 Ilość pobrań

Weekend posiadał również merytoryczne elementy sprzętowo-serwisowe. Te generalnie nie są optymistyczne, ponieważ pokazały, że tematy "na jaki kąt ostrzyć narty w jeździe amatorskiej", oraz "narty wyklepane, czyli nie nadające się do jazdy dla amatora" powinny się wyciszyć na korzyść rozwinięcia tematu "Nauka nowoczesnego narciarstwa i doskonalenie umiejętności nowoczesnej jazdy na nartach".
Ową smutną prawdę pokazał w ciągu 20 sek. na odcinku 300 metrów miły kolega Karol :hysterical:
Zainteresowanym na pewno zademonstruje raz jeszcze za piwo, a najlepiej dwa (jak go znam) :zab:

Załączone pliki

  • Załączony plik  004.jpg   180,16 KB   47 Ilość pobrań

  • 7

#51 marecki

marecki
  • Użytkownik
  • 1055 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Imię :Marecki
  • Ulubiony stok:Blisko Domu

Napisano 05 marzec 2012 - 08:45

Fajnie mieliście, ja niestety niedzielę spędziłem w łóżku!!! Sobotnik "pik" w kręgosłupie okazał się być dość bolesny i połamał mnie dość mocno, plastry rozgrzewające + ketonal jednak trochę mnie postawiły do pionu i dzisiaj na siłę, ale jestem w pracy :thumbdown: Liczę jednak że do soboty mi przejdzie i znowu zaliczę małe nartowanie :crazy_pilot:
  • 1

#52 bacteria

bacteria
  • Użytkownik
  • 741 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Narty:Lusti PCT 2014/2015
  • Imię :Justyna

Napisano 05 marzec 2012 - 09:22

Deczko ustękał się, że nie ma żadnego zdjęcia. Nadworny fotograf z przyczajki zrobił jedno całkiem romantyczne:

Załączony plik  gpkin.jpg   29,91 KB   26 Ilość pobrań
  • 5

#53 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 marzec 2012 - 09:38

ale sunie - prawdziwy karwingowiec :D
  • 2
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#54 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 marzec 2012 - 12:50

Dziękuję wszystkim za spotkanie, było rewelacyjnie i genialna pogoda. Było i winko, śnieg, narty, wiśnióweczka oraz darmowa kiełbasa wyborcza oraz winko grzane na Słowacji, bo mają tam wybory. Szukają elektoratu :alegosc:
Zjadłem 4 sztuki i obiecałem że będę głosował, zastanawiając się równocześnie nad zmianą obywatelstwa. Raz jeszcze dziękuję i tak sobie myślę że jeśli natura pozwoli, to można za tydzień zrobić riplejka :)
Ktoś się pisze?
  • 2

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#55 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 05 marzec 2012 - 13:14

Oh ta popularność.... wszędzie te moje zdjęcia :lusterko: :lusterko: :alegosc:
  • 0

#56 J@n

J@n
  • Administrator
  • 9813 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:black crows atris
  • Imię :Jan
  • Ulubiony stok:FIS w Szczyrku

Napisano 05 marzec 2012 - 13:51

Oh ta popularność.... wszędzie te moje zdjęcia :lusterko: :lusterko: :alegosc:


bo coś buźka się Tobie chyba trochę zaokrągliła :hysterical:
  • 1
Dołączona grafika
pozdrawiam Jan narciarki i narciarzy, początkujących i zaawansowanych, a także ośrodki narciarskie: Szczyrk , Wisła , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Korbielów , Zawoja , Rabka , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Krynica , Karpacz , Szklarska Poręba , Czarna Góra , Tatrzańska Łomnica , Szczyrbskie Jezioro , Stary Smokovec , Jasna , Winterberg, Willingen, Neuss, Zell am See , Saalbach , Hinterglemm , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Stubai , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , St. Anton, Zürs, St. Christoph, Stuben, Lech, Oberlech, Valluga, St. Jakob, Venet, Fiss, Ladis, Serfaus, Zams, Hochsölden, Kühtai, Hochoetz, Livigno , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Pozza di Fassa, Belvedere, Marmolada, Alpe Lusia, Bellamonte, Passo San Pellegrino, Falcade, Latemar, Obereggen, Catinaccio, Pera, Moena, Cortina , Sulden , Gressoney , Cervinia , Kronplatz , Coumayeur , Sestriere , Alagna Valsesia, Macugnaga, Monterosa, Gressoney, Zermatt , Saas Fee , Saas Grund, Hohsaas, Grächen , Aletsch , Crans Montana , Verbier , Thyon 2000, Les Collons , Rosswald , Belalp , Leukerbad, Bettmeralp, Fiesch, Fiescheralp, Brig, Visp, Zinal, Grimentz, St. Luc,  Samnaun, Serre Chevalier, Vialattea, Val dIsere , La Mongie , Montgenevre , Alpe dHuez , Les Duex Alpes , Sybelles , Tignes , Val dIsere , Les Arcs , La Plagne , Val Cenis, Termignon, Val Frejus, Champagny , Courchevel , Meribel , Les Menuires , Val Thorens , Orelle, La Grave , Oz , Saint Sorlin , Chamonix , Megeve , Flaine , Morzine , Les Portes du Soleil, Galibier, Thabor, Valloire, Valmeiniere

#57 Pit

Pit
  • Administrator
  • 5366 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ZPY
  • Narty:Dynastar Course 178
  • Imię :Piotr
  • Ulubiony stok:Szczyrk

Napisano 05 marzec 2012 - 14:00

:ciisza:
  • 0

"Trzeba wiele zmienić, by wszystko zostało po staremu"

forum narciarskie, narty, narciarstwo, narciarskie,carving, ski, narty, narty forum, ski-forum, forum narty, dobór nart, ośrodki narciarskie, narciarstwo klasyczne, kaski, freeride, forum narciarskie, artykuły górskie, fotki z gór, gogle narciarskie, urazy, lodowce alpejskie, porady, Tatry, kijki narciarskie, wyjazdy na narty, opinie, stoki narciarskie, Dolomity, skoki narciarskie, orczyki, race, bielizna termiczna, muldy. Porady ekspertów i instruktorów szkół narciarskich. Skala umiejętności narciarskich, kurtki narciarskie, Adam Małysz, buty, zawody, freestyle, dziecko na stoku, zawody Pucharu Świata alpejskiego., wiatr, foki, porady w doborze nart, okulary z filtrem, Beskidy, nauka jazdy na nartach, Podhale, wyciągi, relacje, wiązania narciarskie, rękawiczki narciarskie, kamery, dekalog FIS, śnieg, Sudety, Alpy, górskie wyprawy, Kamil Stoch, portal narciarski, skocznie narciarskie, skipass, wspinaczka, dyskusje narciarskie, kontuzje, opady śniegu, Karkonosze, gondole, ubezpieczenia narciarskie, narty,


#58 AdamSlask

AdamSlask

    Nadworny Fotograf

  • Użytkownik
  • 2296 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Narty:Lusti RCT
  • Imię :Adam
  • Ulubiony stok:pusty i dobrze przygotowany

Napisano 05 marzec 2012 - 18:38


Oh ta popularność.... wszędzie te moje zdjęcia :lusterko: :lusterko: :alegosc:


bo coś buźka się Tobie chyba trochę zaokrągliła :hysterical:


Złudzenie optyczne - to wszystko przez kask i gogle :D
  • 0

#59 Osetia

Osetia

    "Królowa Trolka"

  • Użytkownik
  • 1987 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SO
  • Imię :Trolka

Napisano 08 marzec 2012 - 13:29

i ja wszystkim dziękuję za wspólny wypad i zabawę weselną :tease: było jak zwykle nudno, bez sensu, generalnie nuda :alegosc: jak zwykle wszyscy się smiali nie wiadomo z czego, robili kawały nie wiadomo po co, cieszyli się wzajemnie ze swojej obecności, jakby było z czego, rozmawiali non stop, że gęby sie nie zamykały, jakby nie mozna było o pogodzie.... :icon_ziew:

to gdzie w ten weekned? :)
jak mi dziecko nr 2 wyzdrowieje, to zabieram i proponuje w niedzielę Polhore :lusterko:

Ola

P.S. pierwszy raz jechałam skuterem snieżnym i chyba w ogóle pierwszy raz jechałm skuterem, bo poprosiłam Pana Słowaka, żeby mnie przewiózł :zawstydzona: było zajebi...e :D

a bacterii nie przewiózł :zab:
  • 1

#60 deczko inny

deczko inny
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 1860 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:czarna d...ziura

Napisano 08 marzec 2012 - 17:04

to gdzie w ten weekned?
proponuje w niedzielę Polhore


Nie widzę przeciwwskazań, ale na niebiański błękit raczej nie licz :dry:
  • 0



Podobne tematy

  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych